Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 17 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 17
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
17 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Parallel Bars Final
VERNIAIEV Oleg
LEYVA Danell
BELYAVSKIY David
17 Ağustos 2016
00:00
Duets Free Routine - Final
ISHCHENKO Natalia - ROMASHINA Svetlana
HUANG Xuechen - SUN Wenyan
INUI Yukiko - MITSUI Risako
17 Ağustos 2016
00:10
Kadınlar Çeyrek Final
Japonya
Amerika Birleşik Devletleri
17 Ağustos 2016
00:10
49er Erkekler Yarışı 11
17 Ağustos 2016
00:14
49er FX Kadınlar Yarışı 11
17 Ağustos 2016
00:17
470 Erkekler Yarışı 09
17 Ağustos 2016
00:20
Kadınlar Çeyrek Final
İspanya
Türkiye
17 Ağustos 2016
00:34
Finn Erkekler Madalya Yarışı
SCOTT Giles
ZBOGAR Vasilij
PAINE Caleb
17 Ağustos 2016
00:45
470 Kadınlar Yarışı 09
17 Ağustos 2016
00:51
Kadınlar Yer Hareketleri Final
BILES Simone
RAISMAN Alexandra
TINKLER Amy
17 Ağustos 2016
00:55
49er Erkekler Yarışı 12
17 Ağustos 2016
01:00
49er FX Kadınlar Yarışı 12
17 Ağustos 2016
01:07
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Hırvatistan
17 Ağustos 2016
01:24
Nacra 17 Karışık Çiftler Madalya Yarışı
LANGE Santiago - CARRANZA SAROLI Cecilia
WATERHOUSE Jason - DARMANIN Lisa
ZAJAC Thomas - FRANK Tanja
17 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +105kg Grup B
17 Ağustos 2016
01:40
Erkekler Barfiks Final
HAMBUECHEN Fabian
LEYVA Danell
WILSON Nile
17 Ağustos 2016
02:25
470 Erkekler Yarışı 10
17 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final
Kanada
Almanya
17 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
17 Ağustos 2016
02:35
Kadınlar Sprint Yarı Final
17 Ağustos 2016
02:40
Kadınlar Sprint Yarı Final
17 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
INOUE Tomohiro
STAEBLER Frank
17 Ağustos 2016
02:56
470 Kadınlar Yarışı 10
17 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
KAHK Adham Ahmed Saleh
RYU Hansu
17 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Omnium Flying 56. Tur
17 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
TIMONCINI Daigoro
ALEXUC CIURARIU Alin
17 Ağustos 2016
03:17
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
XIAO di
REZAEI Ghasem Gholamreza
17 Ağustos 2016
03:24
Erkekler Çeyrek Final
Yunanistan
İtalya
17 Ağustos 2016
03:35
Erkekler Keirin İkinci Tur
17 Ağustos 2016
03:42
Erkekler Keirin İkinci Tur
17 Ağustos 2016
03:49
Kadınlar Çeyrek Final
İsveç
Norveç
17 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Yarı Final
Belçika
Hollanda
17 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Yarı Final
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
17 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
INOUE Tomohiro
BOLKVADZE Shmagi
17 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 3
LAOPEAM Peamwilai
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
17 Ağustos 2016
04:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
RYU Hansu
CHUNAYEV Rasul
17 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 4
OURAHMOUNE Sarah
SHEKERBEKOVA Zhaina
17 Ağustos 2016
04:45
Tek Kadınlar Çeyrek Final
MARIN Carolina
SUNG Ji Hyun
17 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Altın Madalya
STEFANEK Davor
ARUTYUNYAN Migran
17 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 3
ZHANG Jiawei
RAMIREZ Robeisy
17 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 1
17 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Çeyrek Final
LEE Chong Wei
CHOU Tien Chen
17 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -49kg Son 16
KILDAY Andrea
SING Iris
17 Ağustos 2016
15:08
Erkekler Çiftli Kayak 1000m
17 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -58kg Son 16
ATIAS Ron
TEIXEIRA Venilton
17 Ağustos 2016
15:16
Tek Erkekler Kano 200m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:20
Tek Erkekler Çeyrek Final
LIN Dan
KIDAMBI Srikanth
17 Ağustos 2016
15:23
Tek Erkekler Kano 200m
17 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:30
Tek Erkekler Kano 200m
17 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -49kg Son 16
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
KELEKU LUKUSA Rosa
17 Ağustos 2016
15:37
Erkekler Tekli Kano 200m Tur 4
17 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
15:44
Erkekler Çiftli Kayak 200m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -58kg Son 16
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
SHRIHA Yousef
17 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:51
Erkekler Çiftli Kayak 200m
17 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:58
Tek Kadınlar Kayak 500m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel 3rd
17 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım Tur 2
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
Almanya
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
DADASHEVA Milana
KIM Hyon Gyong
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
ANTES CASTILLO Lissette Alexandra
CHERDIVARA ESANU Mariana
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
WIESZCZEK-KORDUS Agnieszka Jadwiga
TOSUN Buse
17 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Fransa
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -49kg Son 16
ABAKAROVA Patimat
BOGDANOVIC Tijana
17 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
Kanada
Rusya Federasyonu
17 Ağustos 2016
16:05
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
YANKOVA Elitsa Atanasova
MUAMBO Rebecca Ndolo
17 Ağustos 2016
16:12
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
MALIK Sakshi
MATTSSON Malin Johanna
17 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
DOSHO Sara
STADNIK MAKHYNIA Alina
17 Ağustos 2016
16:19
Tek Erkekler Çeyrek Final
SON Wan Ho
CHEN Long
17 Ağustos 2016
16:26
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:27
Erkekler -58kg Son 16
TORTOSA CABRERA Jesus
ZHAO Shuai
17 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
HRISTOVA Mimi Nikolova
PUREVDORJ Orkhon
17 Ağustos 2016
16:34
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
TOSAKA Eri
ESHIMOVA Zhuldyz
17 Ağustos 2016
16:35
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
VOROBEVA Natalia
SYZDYKOVA Elmira
17 Ağustos 2016
16:35
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:42
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
17 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
BLASZKA Jessica
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
CHEN Wen-Ling
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
16:55
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
16:56
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
VINESH Vinesh
VUC Emilia Alina
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
ICHO Kaori
AMRI Marwa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ACOSTA ACOSTA Maria Jose
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -49kg Son 16
WU Jingyu
HUANG Huai-Hsuan
17 Ağustos 2016
17:02
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
17:03
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
17:05
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
FAZZARI Michelle Cristina
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
17:09
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
SUN Yanan
MIAN Jasmine
17 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
KRATYSH Ilana
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
17:15
Tek Erkekler Kano 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
17:16
Erkekler -58kg Son 16
ASHOURZADEH FALLAH Farzan
HAJJAMI Omar
17 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
SOVERO NINO Yanet Ursula
17 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
STADNIK Mariya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
17 Ağustos 2016
17:24
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ZHOU Feng
FOCKEN Aline
17 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Kano 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
17:31
Erkekler Tekli Kano 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
17:37
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
MATKOWSKA Iwona Nina
GENESIS Miesinnei Mercy
17 Ağustos 2016
17:44
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
HERHEL Oksana
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
STORE Signe Marie Fidge
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
17:50
Tek Erkekler Çeyrek Final
OUSEPH Rajiv
AXELSEN Viktor
17 Ağustos 2016
17:55
Kadınlar 5-8'cilk Maçı
Avustralya
Brezilya
17 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Çeyrek Final
Avustralya
Litvanya
17 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Takım Bronz Madalya Maçı
Güney Kore
Almanya
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Çiftli Kayak 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -49kg Son 16
ANDRADE Maria
WONGPATTANAKIT Panipak
17 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
OLLI Petra Maarit
ADENIYI Aminat Oluwafunmilayo
17 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
CHOV Sotheara
CASTILLO HIDALGO Carolina
17 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
RUEBEN Hannah Amuchechi
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Çiftli Kayak 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
SOUZA DA SILVA Joice
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
DADASHEVA Milana
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
TOSUN Buse
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -58kg Son 16
HANPRAB Tawin
KIM Taehun
17 Ağustos 2016
20:34
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
20:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
CHERDIVARA ESANU Mariana
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 800m Tur 1 -
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
TOSAKA Eri
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
21:04
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
PUREVDORJ Orkhon
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
STADNIK Mariya
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
21:20
Kadınlar 800m Tur 1 - 6
17 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -49kg Son 16
KIM Sohui
DIEZ CANSECO Julissa
17 Ağustos 2016
21:37
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
VINESH Vinesh
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
21:53
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
ICHO Kaori
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 7
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 8
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
OLLI Petra Maarit
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
CASTILLO HIDALGO Carolina
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
22:09
Erkekler -58kg Son 16
KETBI Si Mohamed
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
22:15
Karışık Çiftler Altın Madalya Maçı
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
17 Ağustos 2016
22:26
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 3000m Engelli Final
KIPRUTO Conseslus
JAGER Evan
MEKHISSI Mahiedine
17 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
VOROBEVA Natalia
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Yarı Final
Hollanda
Almanya
17 Ağustos 2016
22:46
Kadınlar -49kg Son 16
PIMENTEL RODRIGUEZ Monica
AZIEZ Yasmina
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
FOCKEN Aline
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
MALIK Sakshi
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
AHMED Enas Mostafa Youssef
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
TOSAKA Eri
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup A
17 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup B
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
YEATS Dorothy Erzsebet
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
ICHO Kaori
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
23:45
Erkekler -58kg Son 16
PIE Luisito
TUNCAT Levent
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Final
BARTOLETTA Tianna
REESE Brittney
SPANOVIC Ivana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Final
THOMPSON Elaine
SCHIPPERS Dafne
BOWIE Tori
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Final
ROLLINS Brianna
ALI Nia
CASTLIN Kristi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Arjantin
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hırvatistan
Sırbistan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 3
ALOIAN Misha
AVILA Ceiber David
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 4
HU Jianguan
VEITIA Yosbany
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter (69kg) Final Maçı
GIYASOV Shakhram
YELEUSSINOV Daniyar
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
AMRI Marwa
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
BERMUDEZ Patricia Alejandra
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
SYZDYKOVA Elmira
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
PUREVDORJ Orkhon
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
TOSUN Buse
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
ESHIMOVA Zhuldyz
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Altın Madalya
TOSAKA Eri
STADNIK Mariya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
AMRI Marwa
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
MALIK Sakshi
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Altın Madalya
ICHO Kaori
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
SYZDYKOVA Elmira
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
YEATS Dorothy Erzsebet
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Altın Madalya
VOROBEVA Natalia
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Danimarka
Slovenya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hırvatistan
Polonya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Yeni Zelanda
Büyük Britanya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Japonya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Macaristan
Amerika Birleşik Devletleri
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Çeyrek Final
HANPRAB Tawin
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
AZIEZ Yasmina
ZANINOVIC Lucija
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Çeyrek Final
PIE Luisito
BRAGANCA Rui
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Yarı Final
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
BOGDANOVIC Tijana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Yarı Final
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
ZHAO Shuai
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Yarı Final
KIM Sohui
AZIEZ Yasmina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Yarı Final
HANPRAB Tawin
PIE Luisito
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Repesaj
WU Jingyu
ABAKAROVA Patimat
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Repesaj
HAJJAMI Omar
TORTOSA CABRERA Jesus
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Repesaj
DIEZ CANSECO Julissa
WONGPATTANAKIT Panipak
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Repesaj
KIM Taehun
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Bronz Madalya Maçı
AZIEZ Yasmina
ABAKAROVA Patimat
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Bronz Madalya Maçı
PIE Luisito
TORTOSA CABRERA Jesus
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Bronz Madalya Maçı
WONGPATTANAKIT Panipak
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Bronz Madalya Maçı
KIM Taehun
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Altın Madalya Maçı
BOGDANOVIC Tijana
KIM Sohui
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Altın Madalya Maçı
ZHAO Shuai
HANPRAB Tawin
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
İtalya
İran
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Arjantin
17 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Parallel Bars Final
VERNIAIEV Oleg
LEYVA Danell
BELYAVSKIY David
17 Ağustos 2016
00:00
Duets Free Routine - Final
ISHCHENKO Natalia - ROMASHINA Svetlana
HUANG Xuechen - SUN Wenyan
INUI Yukiko - MITSUI Risako
17 Ağustos 2016
00:10
Kadınlar Çeyrek Final
Japonya
Amerika Birleşik Devletleri
17 Ağustos 2016
00:10
49er Erkekler Yarışı 11
17 Ağustos 2016
00:14
49er FX Kadınlar Yarışı 11
17 Ağustos 2016
00:17
470 Erkekler Yarışı 09
17 Ağustos 2016
00:20
Kadınlar Çeyrek Final
İspanya
Türkiye
17 Ağustos 2016
00:34
Finn Erkekler Madalya Yarışı
SCOTT Giles
ZBOGAR Vasilij
PAINE Caleb
17 Ağustos 2016
00:45
470 Kadınlar Yarışı 09
17 Ağustos 2016
00:51
Kadınlar Yer Hareketleri Final
BILES Simone
RAISMAN Alexandra
TINKLER Amy
17 Ağustos 2016
00:55
49er Erkekler Yarışı 12
17 Ağustos 2016
01:00
49er FX Kadınlar Yarışı 12
17 Ağustos 2016
01:07
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Hırvatistan
17 Ağustos 2016
01:24
Nacra 17 Karışık Çiftler Madalya Yarışı
LANGE Santiago - CARRANZA SAROLI Cecilia
WATERHOUSE Jason - DARMANIN Lisa
ZAJAC Thomas - FRANK Tanja
17 Ağustos 2016
01:30
Erkekler +105kg Grup B
17 Ağustos 2016
01:40
Erkekler Barfiks Final
HAMBUECHEN Fabian
LEYVA Danell
WILSON Nile
17 Ağustos 2016
02:25
470 Erkekler Yarışı 10
17 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final
Kanada
Almanya
17 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
17 Ağustos 2016
02:35
Kadınlar Sprint Yarı Final
17 Ağustos 2016
02:40
Kadınlar Sprint Yarı Final
17 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
INOUE Tomohiro
STAEBLER Frank
17 Ağustos 2016
02:56
470 Kadınlar Yarışı 10
17 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
KAHK Adham Ahmed Saleh
RYU Hansu
17 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Omnium Flying 56. Tur
17 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
TIMONCINI Daigoro
ALEXUC CIURARIU Alin
17 Ağustos 2016
03:17
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
XIAO di
REZAEI Ghasem Gholamreza
17 Ağustos 2016
03:24
Erkekler Çeyrek Final
Yunanistan
İtalya
17 Ağustos 2016
03:35
Erkekler Keirin İkinci Tur
17 Ağustos 2016
03:42
Erkekler Keirin İkinci Tur
17 Ağustos 2016
03:49
Kadınlar Çeyrek Final
İsveç
Norveç
17 Ağustos 2016
03:50
Erkekler Yarı Final
Belçika
Hollanda
17 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Yarı Final
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
17 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
INOUE Tomohiro
BOLKVADZE Shmagi
17 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 3
LAOPEAM Peamwilai
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
17 Ağustos 2016
04:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
RYU Hansu
CHUNAYEV Rasul
17 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 4
OURAHMOUNE Sarah
SHEKERBEKOVA Zhaina
17 Ağustos 2016
04:45
Tek Kadınlar Çeyrek Final
MARIN Carolina
SUNG Ji Hyun
17 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Altın Madalya
STEFANEK Davor
ARUTYUNYAN Migran
17 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 3
ZHANG Jiawei
RAMIREZ Robeisy
17 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 1
17 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Çeyrek Final
LEE Chong Wei
CHOU Tien Chen
17 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -49kg Son 16
KILDAY Andrea
SING Iris
17 Ağustos 2016
15:08
Erkekler Çiftli Kayak 1000m
17 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -58kg Son 16
ATIAS Ron
TEIXEIRA Venilton
17 Ağustos 2016
15:16
Tek Erkekler Kano 200m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:20
Tek Erkekler Çeyrek Final
LIN Dan
KIDAMBI Srikanth
17 Ağustos 2016
15:23
Tek Erkekler Kano 200m
17 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:30
Tek Erkekler Kano 200m
17 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -49kg Son 16
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
KELEKU LUKUSA Rosa
17 Ağustos 2016
15:37
Erkekler Tekli Kano 200m Tur 4
17 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
15:44
Erkekler Çiftli Kayak 200m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -58kg Son 16
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
SHRIHA Yousef
17 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:51
Erkekler Çiftli Kayak 200m
17 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:58
Tek Kadınlar Kayak 500m Eleme Turu
17 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel 3rd
17 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Takım Tur 2
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
Almanya
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
DADASHEVA Milana
KIM Hyon Gyong
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
ANTES CASTILLO Lissette Alexandra
CHERDIVARA ESANU Mariana
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
WIESZCZEK-KORDUS Agnieszka Jadwiga
TOSUN Buse
17 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Fransa
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -49kg Son 16
ABAKAROVA Patimat
BOGDANOVIC Tijana
17 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Çeyrek Final
Kanada
Rusya Federasyonu
17 Ağustos 2016
16:05
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
YANKOVA Elitsa Atanasova
MUAMBO Rebecca Ndolo
17 Ağustos 2016
16:12
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
MALIK Sakshi
MATTSSON Malin Johanna
17 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
DOSHO Sara
STADNIK MAKHYNIA Alina
17 Ağustos 2016
16:19
Tek Erkekler Çeyrek Final
SON Wan Ho
CHEN Long
17 Ağustos 2016
16:26
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:27
Erkekler -58kg Son 16
TORTOSA CABRERA Jesus
ZHAO Shuai
17 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
HRISTOVA Mimi Nikolova
PUREVDORJ Orkhon
17 Ağustos 2016
16:34
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
TOSAKA Eri
ESHIMOVA Zhuldyz
17 Ağustos 2016
16:35
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
VOROBEVA Natalia
SYZDYKOVA Elmira
17 Ağustos 2016
16:35
Tek Kadınlar Kayak 500m
17 Ağustos 2016
16:42
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
17 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
BLASZKA Jessica
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
CHEN Wen-Ling
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
16:55
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
16:56
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
VINESH Vinesh
VUC Emilia Alina
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
ICHO Kaori
AMRI Marwa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ACOSTA ACOSTA Maria Jose
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Çiftli Kayak 1000m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -49kg Son 16
WU Jingyu
HUANG Huai-Hsuan
17 Ağustos 2016
17:02
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
17:03
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
17:05
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
FAZZARI Michelle Cristina
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
17:09
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
SUN Yanan
MIAN Jasmine
17 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
KRATYSH Ilana
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
17:15
Tek Erkekler Kano 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
17:16
Erkekler -58kg Son 16
ASHOURZADEH FALLAH Farzan
HAJJAMI Omar
17 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
SOVERO NINO Yanet Ursula
17 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
STADNIK Mariya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
17 Ağustos 2016
17:24
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ZHOU Feng
FOCKEN Aline
17 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Kano 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
17:31
Erkekler Tekli Kano 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
17:37
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
MATKOWSKA Iwona Nina
GENESIS Miesinnei Mercy
17 Ağustos 2016
17:44
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
HERHEL Oksana
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
STORE Signe Marie Fidge
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
17:50
Tek Erkekler Çeyrek Final
OUSEPH Rajiv
AXELSEN Viktor
17 Ağustos 2016
17:55
Kadınlar 5-8'cilk Maçı
Avustralya
Brezilya
17 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Çeyrek Final
Avustralya
Litvanya
17 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Takım Bronz Madalya Maçı
Güney Kore
Almanya
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Çiftli Kayak 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -49kg Son 16
ANDRADE Maria
WONGPATTANAKIT Panipak
17 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
OLLI Petra Maarit
ADENIYI Aminat Oluwafunmilayo
17 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
CHOV Sotheara
CASTILLO HIDALGO Carolina
17 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
RUEBEN Hannah Amuchechi
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Çiftli Kayak 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
SOUZA DA SILVA Joice
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
DADASHEVA Milana
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
TOSUN Buse
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -58kg Son 16
HANPRAB Tawin
KIM Taehun
17 Ağustos 2016
20:34
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
20:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
CHERDIVARA ESANU Mariana
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 800m Tur 1 -
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
TOSAKA Eri
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
21:04
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
PUREVDORJ Orkhon
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
STADNIK Mariya
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
21:20
Kadınlar 800m Tur 1 - 6
17 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -49kg Son 16
KIM Sohui
DIEZ CANSECO Julissa
17 Ağustos 2016
21:37
Tek Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
VINESH Vinesh
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
21:53
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
ICHO Kaori
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 7
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 8
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
OLLI Petra Maarit
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
CASTILLO HIDALGO Carolina
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
22:09
Erkekler -58kg Son 16
KETBI Si Mohamed
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
22:15
Karışık Çiftler Altın Madalya Maçı
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
17 Ağustos 2016
22:26
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 3000m Engelli Final
KIPRUTO Conseslus
JAGER Evan
MEKHISSI Mahiedine
17 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
VOROBEVA Natalia
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Yarı Final
Hollanda
Almanya
17 Ağustos 2016
22:46
Kadınlar -49kg Son 16
PIMENTEL RODRIGUEZ Monica
AZIEZ Yasmina
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
FOCKEN Aline
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
MALIK Sakshi
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
AHMED Enas Mostafa Youssef
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
TOSAKA Eri
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup A
17 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup B
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
YEATS Dorothy Erzsebet
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
ICHO Kaori
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
23:45
Erkekler -58kg Son 16
PIE Luisito
TUNCAT Levent
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Final
BARTOLETTA Tianna
REESE Brittney
SPANOVIC Ivana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Final
THOMPSON Elaine
SCHIPPERS Dafne
BOWIE Tori
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Final
ROLLINS Brianna
ALI Nia
CASTLIN Kristi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Arjantin
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hırvatistan
Sırbistan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 3
ALOIAN Misha
AVILA Ceiber David
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 4
HU Jianguan
VEITIA Yosbany
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter (69kg) Final Maçı
GIYASOV Shakhram
YELEUSSINOV Daniyar
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
AMRI Marwa
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
BERMUDEZ Patricia Alejandra
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
SYZDYKOVA Elmira
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
PUREVDORJ Orkhon
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
TOSUN Buse
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
ESHIMOVA Zhuldyz
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Altın Madalya
TOSAKA Eri
STADNIK Mariya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
AMRI Marwa
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
MALIK Sakshi
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Altın Madalya
ICHO Kaori
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
SYZDYKOVA Elmira
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
YEATS Dorothy Erzsebet
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Altın Madalya
VOROBEVA Natalia
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Danimarka
Slovenya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Hırvatistan
Polonya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Yeni Zelanda
Büyük Britanya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Japonya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Macaristan
Amerika Birleşik Devletleri
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Çeyrek Final
HANPRAB Tawin
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
AZIEZ Yasmina
ZANINOVIC Lucija
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Çeyrek Final
PIE Luisito
BRAGANCA Rui
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Yarı Final
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
BOGDANOVIC Tijana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Yarı Final
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
ZHAO Shuai
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Yarı Final
KIM Sohui
AZIEZ Yasmina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Yarı Final
HANPRAB Tawin
PIE Luisito
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Repesaj
WU Jingyu
ABAKAROVA Patimat
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Repesaj
HAJJAMI Omar
TORTOSA CABRERA Jesus
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Repesaj
DIEZ CANSECO Julissa
WONGPATTANAKIT Panipak
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Repesaj
KIM Taehun
KHALIL Safwan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Bronz Madalya Maçı
AZIEZ Yasmina
ABAKAROVA Patimat
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Bronz Madalya Maçı
PIE Luisito
TORTOSA CABRERA Jesus
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Bronz Madalya Maçı
WONGPATTANAKIT Panipak
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Bronz Madalya Maçı
KIM Taehun
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -49kg Altın Madalya Maçı
BOGDANOVIC Tijana
KIM Sohui
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -58kg Altın Madalya Maçı
ZHAO Shuai
HANPRAB Tawin
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
İtalya
İran
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çeyrek Final
Brezilya
Arjantin