Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 18 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
18 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Yarı Final
Rusya Federasyonu
İtalya
18 Ağustos 2016
00:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Yarı Final
VOROBEVA Natalia
AHMED Enas Mostafa Youssef
18 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
STADNIK Mariya
YANKOVA Elitsa Atanasova
18 Ağustos 2016
02:00
Takım Atlama
Almanya
18 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar -49kg Son 16
ZANINOVIC Lucija
YESBERGENOVA Ainur
18 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
TYNYBEKOVA Aisuluu
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
18 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Yarı Final
FRANSSON Anna Jenny
DOSHO Sara
18 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -58kg Son 16
BRAGANCA Rui
MUNOZ OVIEDO Oscar Luis
18 Ağustos 2016
02:45
Kadınlar
18 Ağustos 2016
02:45
Erkekler Yarı Final
Brezilya
Honduras
18 Ağustos 2016
02:53
Erkekler Çeyrek Final
Almanya
Katar
18 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Polonya
18 Ağustos 2016
03:01
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 1
POTKONEN Mira
YIN Junhua
18 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Çeyrek Final
İspanya
Fransa
18 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 2
BELIAKOVA Anastasiia
MOSSELY Estelle
18 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 1
SHIELDS Claressa Maria
IAKUSHINA Iaroslava
18 Ağustos 2016
03:28
Erkekler
18 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 2
SHAKIMOVA Dariga
MARDI Khadija
18 Ağustos 2016
03:36
Kadınlar 10m Platform Atlama
18 Ağustos 2016
03:44
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
SING Iris
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
18 Ağustos 2016
03:45
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 3
LI Qian
BANDEIRA Andreia
18 Ağustos 2016
03:55
Kadınlar 5-8'cilk Maçı
İspanya
Çin
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 4
MARSHALL Savannah
FONTIJN Nouchka
18 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -58kg Çeyrek Final
TEIXEIRA Venilton
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
BOGDANOVIC Tijana
WU Jingyu
18 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 1
MAMISHZADA Elvin
ZOIROV Shakhobidin
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 2
FINOL Yoel Segundo
FLISSI Mohamed
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Yarı Final
Nijerya
Almanya
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler -58kg Çeyrek Final
ZHAO Shuai
HAJJAMI Omar
18 Ağustos 2016
04:16
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
WONGPATTANAKIT Panipak
KIM Sohui
18 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 1
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
PUREVDORJ Orkhon
18 Ağustos 2016
04:55
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 1
STADNIK MAKHYNIA Alina
TOSUN Buse
18 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
ESHIMOVA Zhuldyz
AUGELLO Haley Ruth
18 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 2
18 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Bronz Madalya Maçı
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
TANG Yuanting - YU Yang
18 Ağustos 2016
15:00
Erkekler İkili Kayak 1000m Final B
18 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -57kg Son 16
MIKKONEN Suvi
VASCONCELOS DOS SANTOS Julia
18 Ağustos 2016
15:08
Erkekler İkili Kayak 1000m Final A
RENDSCHMIDT Max - GROSS Marcus
TOMICEVIC Marko - ZORIC Milenko
WALLACE Ken - TAME Lachlan
18 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -68kg Son 16
CONTRERAS Edgar
DENISENKO Alexey
18 Ağustos 2016
15:16
Erkekler Tekli Kano 200m Final B
18 Ağustos 2016
15:20
Kadınlar Tekli Yarı Final
MARIN Carolina
LI Xuerui
18 Ağustos 2016
15:23
Erkekler Tekli Kano 200m Final A
CHEBAN Iurii
DEMYANENKO Valentin
QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
18 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 1
18 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -57kg Son 16
GLASNOVIC Nikita
MARTON Caroline
18 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 2
18 Ağustos 2016
15:40
Erkekler İkili Kayak 200m Final B
18 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -68kg Son 16
TAZEGUL Servet
MORALES Ignacio
18 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 3
18 Ağustos 2016
15:47
Erkekler İkili Kayak 200m Final A
CRAVIOTTO Saul - TORO Cristian
HEATH Liam - SCHOFIELD Jon
LANKAS Aurimas - RAMANAUSKAS Edvinas
18 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 4
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 10m Platform Yarı Final
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
JONG Myong Suk
GALLAYS Jillian Alice
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
TKACH OSTAPCHUK Yuliia
LAPPAGE Danielle Suzanne
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Eleme Maçı
BUKINA Ekaterina
HAMZA Samar Amer Ibrahim
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Eskrim Sıralama Turu
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -57kg Son 16
ASEMANI Raheleh
CARSTENS Carolena
18 Ağustos 2016
16:04
Kadınlar Tekli Kayak 500m Final B
18 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
KHAVALDZHY BLAHINYA Yuliia
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
16:11
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
TRAZHUKOVA Inna
SASTIN Marianna
18 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Eleme Maçı
CHERKASOVA Alla
ADAR Yasemin
18 Ağustos 2016
16:25
Çift Erkekler Bronz Madalya Maçı
CHAI Biao - HONG Wei
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
18 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tekli Kayak 500m Final A
KOZAK Danuta
JORGENSEN Emma
CARRINGTON Lisa
18 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -68kg Son 16
DIEYE Balla
ROBAK Karol
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
ZHONG Xuechun
HEMMER Nina
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
NUNES DE OLIVEIRA Lais
SAHIN Hafize
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
GRAY Adeline Maria
OLAYA GUTIERREZ Andrea Carolina
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
YOSHIDA Saori
SINISHIN Natalya
18 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
SORONZONBOLD Battsetseg
OBORUDUDU Blessing
18 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
MARZALIUK Vasilisa
VESCAN Cynthia Vanessa
18 Ağustos 2016
17:28
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar -57kg Son 16
JONES Jade
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
SAMBOU Isabelle
NGUYEN Thi Lua
18 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
YUSEIN Taybe Mustafa
18 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
WIEBE Erica Elizabeth
SELMAIER Maria
18 Ağustos 2016
17:48
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
PREVOLARAKI Maria
BABITA Kumari
18 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
LARIONOVA Yekaterina
MAMASHUK Maryia
18 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
ZHANG Fengliu
MAE Epp
18 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
ESSOMBE TIAKO Joseph Emilienne
18 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -68kg Son 16
ACHAB Jaouad
KASSMAN Maxemillion
18 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
JOHANSSON Henna Katarina
HANZLICKOVA Adela
18 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
ALI Annabel Laure
WEFFER GUANIPA Jarimit Leonor
18 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
MATTSSON Sofia Magdalena
ADEKUOROYE Odunayo Folasade
18 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
KAWAI Risako
MICHALIK Monika Ewa
18 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
NEMETH Zsanett
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
19:00
Erkekler
BROWNLEE Alistair
BROWNLEE Jonathan
SCHOEMAN Henri
18 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Tekli Yarı Final
OKUHARA Nozomi
PUSARLA V. Sindhu
18 Ağustos 2016
19:25
Erkekler 5-8'cilk Maçı
Macaristan
Brezilya
18 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar -57kg Son 16
HARNSUJIN Phannapa
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
KRAWCZYK Katarzyna
ERDENECHIMEG Sumiya
18 Ağustos 2016
19:50
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
RIABI Hela
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
19:51
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
DA SILVA FERREIRA Aline
WATARI Rio
18 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
GUN Bediha
JONG Myong Suk
18 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
XU Rui
TKACH OSTAPCHUK Yuliia
18 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
BUKINA Ekaterina
ADAR Yasemin
18 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -68kg Son 16
BOUI David Sylvere Patrick
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
20:31
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
MAROULIS Helen Louise
ZHONG Xuechun
18 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
TRAZHUKOVA Inna
SAHIN Hafize
18 Ağustos 2016
20:51
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
YOSHIDA Saori
SAMBOU Isabelle
18 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
PREVOLARAKI Maria
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
21:08
Kadınlar -57kg Son 16
ZANINOVIC Ana
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
MATTSSON Sofia Magdalena
KRAWCZYK Katarzyna
18 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
JONG Myong Suk
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
21:20
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
21:25
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
SORONZONBOLD Battsetseg
PIROZHKOVA Elena Sergey
18 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
MAMASHUK Maryia
JOHANSSON Henna Katarina
18 Ağustos 2016
21:45
Erkekler -68kg Son 16
AHMED Ghofran
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
22:00
Çift Kadınlar Altın Madalya Maçı
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
18 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
KAWAI Risako
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
XU Rui
TRAZHUKOVA Inna
18 Ağustos 2016
22:15
Erkekler Bronz Madalya Maçı
Hollanda
Almanya
18 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 400m Engelli Final
CLEMENT Kerron
TUMUTI Boniface Mucheru
COPELLO Yasmani
18 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar -57kg Son 16
BEN ALI Rahma
HAMADA Mayu
18 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
GRAY Adeline Maria
MARZALIUK Vasilisa
18 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
WIEBE Erica Elizabeth
ZHANG Fengliu
18 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
ALI Annabel Laure
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
DA SILVA FERREIRA Aline
BUKINA Ekaterina
18 Ağustos 2016
23:30
Erkekler -68kg Son 16
GRGIC Filip
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
YOSHIDA Saori
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 10m Platform Final
REN Qian
SI Yajie
BENFEITO Meaghan
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Relay Tur 1 - Grup 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Gülle Atma Final
CROUSER Ryan
KOVACS Joe
WALSH Tomas
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Final
KOLAK Sara
VILJOEN Sunette
SPOTAKOVA Barbora
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 2
EATON Ashton
MAYER Kevin
WARNER Damian
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Final
MUHAMMAD Dalilah
PETERSEN Sara Slott
SPENCER Ashley
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Final
BOLT Usain
DE GRASSE Andre
LEMAITRE Christophe
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Final Maçı
LA CRUZ Julio Cesar
NIYAZYMBETOV Adilbek
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 1
KHAVALDZHY BLAHINYA Yuliia
ZHONG Xuechun
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Repesaj Maçı Tur 2
LARIONOVA Yekaterina
JOHANSSON Henna Katarina
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Repesaj Maçı Tur 2
MICHALIK Monika Ewa
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Repesaj Maçı Tur 2
NEMETH Zsanett
ALI Annabel Laure
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Repesaj Maçı Tur 2
SELMAIER Maria
ZHANG Fengliu
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 2
SINISHIN Natalya
SAMBOU Isabelle
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 2
ZHONG Xuechun
JONG Myong Suk
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Bronz Madalya
SINISHIN Natalya
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Bronz Madalya
ZHONG Xuechun
MATTSSON Sofia Magdalena
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Altın Madalya
YOSHIDA Saori
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Bronz Madalya
LARIONOVA Yekaterina
PIROZHKOVA Elena Sergey
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Bronz Madalya
MICHALIK Monika Ewa
TRAZHUKOVA Inna
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Altın Madalya
MAMASHUK Maryia
KAWAI Risako
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Bronz Madalya
ZHANG Fengliu
MARZALIUK Vasilisa
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Bronz Madalya
ALI Annabel Laure
BUKINA Ekaterina
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Altın Madalya
WIEBE Erica Elizabeth
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Hollanda
Fransa
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Norveç
Rusya Federasyonu
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Belçika
Arjantin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bronz Madalya Maçı
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
İtalya
Sırbistan
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
ASEMANI Raheleh
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
ROBAK Karol
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
CALVO GOMEZ Eva
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
LEE Daehoon
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
HAMADA Mayu
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
GONZALEZ BONILLA Joel
PUREVJAV Temuujin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
GLASNOVIC Nikita
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
DENISENKO Alexey
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
CALVO GOMEZ Eva
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
ABUGHAUSH Ahmad
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
ASEMANI Raheleh
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
TAZEGUL Servet
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
HARNSUJIN Phannapa
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
AHMED Ghofran
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
WAHBA Hedaya
ASEMANI Raheleh
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
GONZALEZ BONILLA Joel
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
GLASNOVIC Nikita
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
LEE Daehoon
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Altın Madalya Yarışı
JONES Jade
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Altın Madalya Yarışı
DENISENKO Alexey
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Çin
Hollanda
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 49er FX Madalya Yarışı
GRAEL Martine - KUNZE Kahena
MALONEY Alex - MEECH Molly
HANSEN Jena - SALSKOV-IVERSEN Katja Steen
18 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Yarı Final
Rusya Federasyonu
İtalya
18 Ağustos 2016
00:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Yarı Final
VOROBEVA Natalia
AHMED Enas Mostafa Youssef
18 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
STADNIK Mariya
YANKOVA Elitsa Atanasova
18 Ağustos 2016
02:00
Takım Atlama
Almanya
18 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar -49kg Son 16
ZANINOVIC Lucija
YESBERGENOVA Ainur
18 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
TYNYBEKOVA Aisuluu
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
18 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Yarı Final
FRANSSON Anna Jenny
DOSHO Sara
18 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -58kg Son 16
BRAGANCA Rui
MUNOZ OVIEDO Oscar Luis
18 Ağustos 2016
02:45
Kadınlar
18 Ağustos 2016
02:45
Erkekler Yarı Final
Brezilya
Honduras
18 Ağustos 2016
02:53
Erkekler Çeyrek Final
Almanya
Katar
18 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Çeyrek Final
Amerika Birleşik Devletleri
Polonya
18 Ağustos 2016
03:01
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 1
POTKONEN Mira
YIN Junhua
18 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Çeyrek Final
İspanya
Fransa
18 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 2
BELIAKOVA Anastasiia
MOSSELY Estelle
18 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 1
SHIELDS Claressa Maria
IAKUSHINA Iaroslava
18 Ağustos 2016
03:28
Erkekler
18 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 2
SHAKIMOVA Dariga
MARDI Khadija
18 Ağustos 2016
03:36
Kadınlar 10m Platform Atlama
18 Ağustos 2016
03:44
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
SING Iris
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
18 Ağustos 2016
03:45
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 3
LI Qian
BANDEIRA Andreia
18 Ağustos 2016
03:55
Kadınlar 5-8'cilk Maçı
İspanya
Çin
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 4
MARSHALL Savannah
FONTIJN Nouchka
18 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -58kg Çeyrek Final
TEIXEIRA Venilton
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
BOGDANOVIC Tijana
WU Jingyu
18 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 1
MAMISHZADA Elvin
ZOIROV Shakhobidin
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 2
FINOL Yoel Segundo
FLISSI Mohamed
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Yarı Final
Nijerya
Almanya
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler -58kg Çeyrek Final
ZHAO Shuai
HAJJAMI Omar
18 Ağustos 2016
04:16
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
WONGPATTANAKIT Panipak
KIM Sohui
18 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 1
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
PUREVDORJ Orkhon
18 Ağustos 2016
04:55
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 1
STADNIK MAKHYNIA Alina
TOSUN Buse
18 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
ESHIMOVA Zhuldyz
AUGELLO Haley Ruth
18 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 2
18 Ağustos 2016
14:30
Çift Kadınlar Bronz Madalya Maçı
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
TANG Yuanting - YU Yang
18 Ağustos 2016
15:00
Erkekler İkili Kayak 1000m Final B
18 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -57kg Son 16
MIKKONEN Suvi
VASCONCELOS DOS SANTOS Julia
18 Ağustos 2016
15:08
Erkekler İkili Kayak 1000m Final A
RENDSCHMIDT Max - GROSS Marcus
TOMICEVIC Marko - ZORIC Milenko
WALLACE Ken - TAME Lachlan
18 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -68kg Son 16
CONTRERAS Edgar
DENISENKO Alexey
18 Ağustos 2016
15:16
Erkekler Tekli Kano 200m Final B
18 Ağustos 2016
15:20
Kadınlar Tekli Yarı Final
MARIN Carolina
LI Xuerui
18 Ağustos 2016
15:23
Erkekler Tekli Kano 200m Final A
CHEBAN Iurii
DEMYANENKO Valentin
QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
18 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 1
18 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -57kg Son 16
GLASNOVIC Nikita
MARTON Caroline
18 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 2
18 Ağustos 2016
15:40
Erkekler İkili Kayak 200m Final B
18 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -68kg Son 16
TAZEGUL Servet
MORALES Ignacio
18 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 3
18 Ağustos 2016
15:47
Erkekler İkili Kayak 200m Final A
CRAVIOTTO Saul - TORO Cristian
HEATH Liam - SCHOFIELD Jon
LANKAS Aurimas - RAMANAUSKAS Edvinas
18 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 4
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 10m Platform Yarı Final
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
JONG Myong Suk
GALLAYS Jillian Alice
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
TKACH OSTAPCHUK Yuliia
LAPPAGE Danielle Suzanne
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Eleme Maçı
BUKINA Ekaterina
HAMZA Samar Amer Ibrahim
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Eskrim Sıralama Turu
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -57kg Son 16
ASEMANI Raheleh
CARSTENS Carolena
18 Ağustos 2016
16:04
Kadınlar Tekli Kayak 500m Final B
18 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
KHAVALDZHY BLAHINYA Yuliia
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
16:11
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
TRAZHUKOVA Inna
SASTIN Marianna
18 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Eleme Maçı
CHERKASOVA Alla
ADAR Yasemin
18 Ağustos 2016
16:25
Çift Erkekler Bronz Madalya Maçı
CHAI Biao - HONG Wei
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
18 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tekli Kayak 500m Final A
KOZAK Danuta
JORGENSEN Emma
CARRINGTON Lisa
18 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -68kg Son 16
DIEYE Balla
ROBAK Karol
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Eleme Maçı
ZHONG Xuechun
HEMMER Nina
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Eleme Maçı
NUNES DE OLIVEIRA Lais
SAHIN Hafize
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
GRAY Adeline Maria
OLAYA GUTIERREZ Andrea Carolina
18 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
YOSHIDA Saori
SINISHIN Natalya
18 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
SORONZONBOLD Battsetseg
OBORUDUDU Blessing
18 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
MARZALIUK Vasilisa
VESCAN Cynthia Vanessa
18 Ağustos 2016
17:28
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar -57kg Son 16
JONES Jade
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
SAMBOU Isabelle
NGUYEN Thi Lua
18 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
YUSEIN Taybe Mustafa
18 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
WIEBE Erica Elizabeth
SELMAIER Maria
18 Ağustos 2016
17:48
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
PREVOLARAKI Maria
BABITA Kumari
18 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
LARIONOVA Yekaterina
MAMASHUK Maryia
18 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
ZHANG Fengliu
MAE Epp
18 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
ESSOMBE TIAKO Joseph Emilienne
18 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -68kg Son 16
ACHAB Jaouad
KASSMAN Maxemillion
18 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
JOHANSSON Henna Katarina
HANZLICKOVA Adela
18 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
ALI Annabel Laure
WEFFER GUANIPA Jarimit Leonor
18 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
MATTSSON Sofia Magdalena
ADEKUOROYE Odunayo Folasade
18 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
KAWAI Risako
MICHALIK Monika Ewa
18 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
NEMETH Zsanett
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
19:00
Erkekler
BROWNLEE Alistair
BROWNLEE Jonathan
SCHOEMAN Henri
18 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Tekli Yarı Final
OKUHARA Nozomi
PUSARLA V. Sindhu
18 Ağustos 2016
19:25
Erkekler 5-8'cilk Maçı
Macaristan
Brezilya
18 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar -57kg Son 16
HARNSUJIN Phannapa
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
KRAWCZYK Katarzyna
ERDENECHIMEG Sumiya
18 Ağustos 2016
19:50
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
RIABI Hela
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
19:51
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
DA SILVA FERREIRA Aline
WATARI Rio
18 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
GUN Bediha
JONG Myong Suk
18 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
XU Rui
TKACH OSTAPCHUK Yuliia
18 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/8 Final
BUKINA Ekaterina
ADAR Yasemin
18 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -68kg Son 16
BOUI David Sylvere Patrick
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
20:31
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/8 Final
MAROULIS Helen Louise
ZHONG Xuechun
18 Ağustos 2016
20:35
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/8 Final
TRAZHUKOVA Inna
SAHIN Hafize
18 Ağustos 2016
20:51
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
YOSHIDA Saori
SAMBOU Isabelle
18 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
PREVOLARAKI Maria
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
21:08
Kadınlar -57kg Son 16
ZANINOVIC Ana
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
MATTSSON Sofia Magdalena
KRAWCZYK Katarzyna
18 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 53 kg 1/4 Final
JONG Myong Suk
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
21:20
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
21:25
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
SORONZONBOLD Battsetseg
PIROZHKOVA Elena Sergey
18 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
MAMASHUK Maryia
JOHANSSON Henna Katarina
18 Ağustos 2016
21:45
Erkekler -68kg Son 16
AHMED Ghofran
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
22:00
Çift Kadınlar Altın Madalya Maçı
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
18 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
KAWAI Risako
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg 1/4 Final
XU Rui
TRAZHUKOVA Inna
18 Ağustos 2016
22:15
Erkekler Bronz Madalya Maçı
Hollanda
Almanya
18 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 400m Engelli Final
CLEMENT Kerron
TUMUTI Boniface Mucheru
COPELLO Yasmani
18 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar -57kg Son 16
BEN ALI Rahma
HAMADA Mayu
18 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
GRAY Adeline Maria
MARZALIUK Vasilisa
18 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
WIEBE Erica Elizabeth
ZHANG Fengliu
18 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
ALI Annabel Laure
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg 1/4 Final
DA SILVA FERREIRA Aline
BUKINA Ekaterina
18 Ağustos 2016
23:30
Erkekler -68kg Son 16
GRGIC Filip
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
YOSHIDA Saori
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 10m Platform Final
REN Qian
SI Yajie
BENFEITO Meaghan
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Relay Tur 1 - Grup 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Gülle Atma Final
CROUSER Ryan
KOVACS Joe
WALSH Tomas
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Final
KOLAK Sara
VILJOEN Sunette
SPOTAKOVA Barbora
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 2
EATON Ashton
MAYER Kevin
WARNER Damian
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Final
MUHAMMAD Dalilah
PETERSEN Sara Slott
SPENCER Ashley
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Final
BOLT Usain
DE GRASSE Andre
LEMAITRE Christophe
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Final Maçı
LA CRUZ Julio Cesar
NIYAZYMBETOV Adilbek
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 1
KHAVALDZHY BLAHINYA Yuliia
ZHONG Xuechun
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Repesaj Maçı Tur 2
LARIONOVA Yekaterina
JOHANSSON Henna Katarina
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Repesaj Maçı Tur 2
MICHALIK Monika Ewa
GRIGORJEVA Anastasija
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Repesaj Maçı Tur 2
NEMETH Zsanett
ALI Annabel Laure
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Repesaj Maçı Tur 2
SELMAIER Maria
ZHANG Fengliu
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 2
SINISHIN Natalya
SAMBOU Isabelle
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Repesaj Maçı Tur 2
ZHONG Xuechun
JONG Myong Suk
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Bronz Madalya
SINISHIN Natalya
ARGUELLO VILLEGAS Betzabeth Angelica
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Bronz Madalya
ZHONG Xuechun
MATTSSON Sofia Magdalena
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Altın Madalya
YOSHIDA Saori
MAROULIS Helen Louise
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Bronz Madalya
LARIONOVA Yekaterina
PIROZHKOVA Elena Sergey
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Bronz Madalya
MICHALIK Monika Ewa
TRAZHUKOVA Inna
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Altın Madalya
MAMASHUK Maryia
KAWAI Risako
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Bronz Madalya
ZHANG Fengliu
MARZALIUK Vasilisa
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Bronz Madalya
ALI Annabel Laure
BUKINA Ekaterina
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Altın Madalya
WIEBE Erica Elizabeth
MANYUROVA Guzel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Hollanda
Fransa
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Norveç
Rusya Federasyonu
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Belçika
Arjantin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bronz Madalya Maçı
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
İtalya
Sırbistan
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
ASEMANI Raheleh
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
ROBAK Karol
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
CALVO GOMEZ Eva
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
LEE Daehoon
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
HAMADA Mayu
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
GONZALEZ BONILLA Joel
PUREVJAV Temuujin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
GLASNOVIC Nikita
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
DENISENKO Alexey
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
CALVO GOMEZ Eva
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
ABUGHAUSH Ahmad
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
ASEMANI Raheleh
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
TAZEGUL Servet
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
HARNSUJIN Phannapa
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
AHMED Ghofran
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
WAHBA Hedaya
ASEMANI Raheleh
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
GONZALEZ BONILLA Joel
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
GLASNOVIC Nikita
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
LEE Daehoon
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Altın Madalya Yarışı
JONES Jade
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Altın Madalya Yarışı
DENISENKO Alexey
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yarı Final
Çin
Hollanda
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 49er FX Madalya Yarışı
GRAEL Martine - KUNZE Kahena
MALONEY Alex - MEECH Molly
HANSEN Jena - SALSKOV-IVERSEN Katja Steen