Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 19 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 19
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
19 Ağustos 2016
00:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
MATTSSON Sofia Magdalena
MAROULIS Helen Louise
19 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
MAMASHUK Maryia
19 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Yarı Final
Karadağ
Hırvatistan
19 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
KAWAI Risako
TRAZHUKOVA Inna
19 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar -57kg Son 16
WAHBA Hedaya
PATINO MARIN Doris Esmid
19 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MARZALIUK Vasilisa
WIEBE Erica Elizabeth
19 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MANYUROVA Guzel
BUKINA Ekaterina
19 Ağustos 2016
02:30
Takımlar Teknik Rutin
19 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -68kg Son 16
GUTIERREZ MACEDO Saul
PUREVJAV Temuujin
19 Ağustos 2016
02:45
Kadınlar Yarı Final
Sırbistan
Amerika Birleşik Devletleri
19 Ağustos 2016
02:45
470 Kadınlar Madalya Yarışı
MILLS Hannah - CLARK Saskia
ALEH Jo - POWRIE Polly
LECOINTRE Camille - DEFRANCE Helene
19 Ağustos 2016
02:55
Erkekler Dekatlon Sırıkla Atlama - Grup A
19 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Dekatlon Sırıkla Atlama - Grup B
19 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Çeyrek Final Tur 1
19 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Çeyrek Final Tur 2
19 Ağustos 2016
03:15
470 Erkekler Madalya Yarışı
FANTELA Sime - MARENIC Igor
BELCHER Mathew - RYAN Will
MANTIS Panagiotis - KAGIALIS Pavlos
19 Ağustos 2016
03:23
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Yarı Final 1
ADAMS Nicola
REN Cancan
19 Ağustos 2016
03:30
Erkekler Çeyrek Final Tur 3
19 Ağustos 2016
03:31
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Yarı Final 2
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
OURAHMOUNE Sarah
19 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Yarı Final 1
NIKITIN Vladimir
STEVENSON Shakur
19 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Eskrim Sıralama Turu
19 Ağustos 2016
03:56
Erkekler 49er Madalya Yarışı
BURLING Peter - TUKE Blair
OUTTERIDGE Nathan - JENSEN Iain
HEIL Erik - PLOESSEL Thomas
19 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Yarı Final 2
RAMIREZ Robeisy
AKHMADALIEV Murodjon
19 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Yarı Final 1
LOPEZ Arlen
SHAKHSUVARLY Kamran
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar Yarı Final
İspanya
Sırbistan
19 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Yarı Final 2
RODRIGUEZ Misael Uziel
MELIKUZIEV Bektemir
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
MIKKONEN Suvi
GLASNOVIC Nikita
19 Ağustos 2016
04:30
Erkekler 5-8'cilk Maçı
Yunanistan
İspanya
19 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -68kg Çeyrek Final
DENISENKO Alexey
TAZEGUL Servet
19 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 3
19 Ağustos 2016
14:00
Erkekler 50km Yürüyüş
TOTH Matej
TALLENT Jared
ARAI Hirooki
19 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Yarı Final
LEE Chong Wei
LIN Dan
19 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kayak 200m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -67kg Son 16
MARTON Carmen
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
15:07
Tek Erkekler Kayak 200m
19 Ağustos 2016
15:14
Tek Erkekler Kayak 200m
19 Ağustos 2016
15:15
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
LI Xuerui
OKUHARA Nozomi
19 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -80kg Son 16
LOPEZ Steven
GAUN Albert
19 Ağustos 2016
15:21
Çift Erkekler Kano 1000m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:29
Çift Erkekler Kano 1000m
19 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -67kg Son 16
BARYSHNIKOVA Anastasiia
GUELEC Rabia
19 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Yarı Final
AXELSEN Viktor
CHEN Long
19 Ağustos 2016
15:37
4'lü Kadınlar Kayak 500m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:44
4'lü Kadınlar Kayak 500m
19 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -80kg Son 16
MUHAMMAD Lutalo
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
15:51
4'lü Erkekler Kayak 1000m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:59
4'lü Erkekler Kayak 1000m
19 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel Final Tur A
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
ANSARI Chakir
LACHINAU Asadulla
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
HIGUCHI Rei
YANG Kyong Il
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAKHMONOV Abbos
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
KHADJIEV Zelimkhan
YADAV Narsingh Pancham
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 7-8'cilik Maçı
Brezilya
Çin
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -67kg Son 16
GBAGBI Ruth Marie Christelle
ELSAWALHY Seham
19 Ağustos 2016
16:07
Tek Erkekler Kayak 200m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
16:14
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
DIATTA Adama
ERDENEBAT Bekhbayar
19 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
TAKATANI Sohsuke
ILYASOV Talgat
19 Ağustos 2016
16:20
Tek Erkekler Kayak 200m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
16:21
Erkekler -80kg Son 16
BEIGI HARCHEGANI Milad
COULIBALY Ismael
19 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
LOPEZ AZCUY Livan
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz
19 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
USSERBAYEV Galymzhan
NEDEALCO Evgheni
19 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
SANAYEV Nurislam
19 Ağustos 2016
16:37
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 1
19 Ağustos 2016
16:44
Çift Erkekler Kano 1000m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ALIYEV Haji
YUN Junsik
19 Ağustos 2016
16:51
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
DENNIS Daniel Paul
19 Ağustos 2016
16:59
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ATLI Suleyman
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
17:00
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
MARIN Carolina
PUSARLA V. Sindhu
19 Ağustos 2016
17:15
Çift Erkekler Kano 1000m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar -67kg Son 16
NIARE Haby
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
MNATSAKANYAN Garnik
19 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LEBEDEV Victor
TOMAR Sandeep
19 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LACHINAU Asadulla
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
17:50
4'lü Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
MIDANA Augusto
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
GEDUEV Aniuar
ABDURAKHMONOV Bekzod
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
DIATTA Adama
19 Ağustos 2016
18:00
4'lü Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
18:05
Erkekler -80kg Son 16
KHODABAKHSHI Mahdi
FERRERA Miguel
19 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
MAKARASHVILI Jakob
IVANOV Georgi Ivanov
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
IZQUIERDO MENDEZ Carlos Arturo
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
PUREVJAV Unurbat
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
18:20
4'lü Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
CASTELLY Asnage
19 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
KHADJIEV Zelimkhan
TAKATANI Sohsuke
19 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
LOPEZ AZCUY Livan
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
19:00
4'lü Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -67kg Son 16
TURSUNKULOVA Nigora
JOHANSSON Elin
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
19:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
LEBEDEV Victor
19 Ağustos 2016
20:00
Çift Erkekler Altın Madalya Maçı
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FU Haifeng - ZHANG Nan
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
HIGUCHI Rei
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -80kg Son 16
LIU Wei-Ting
COOK Aaron
19 Ağustos 2016
20:08
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Macaristan
Rusya Federasyonu
19 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
GEDUEV Aniuar
19 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
MAKARASHVILI Jakob
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
DEMIRTAS Soner
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
TAKATANI Sohsuke
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
20:34
Kadınlar -67kg Son 16
MCPHERSON Paige
AZIZOVA Farida
19 Ağustos 2016
20:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
RAHIMI Hassan Sabzali
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
GEDUEV Aniuar
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler -80kg Son 16
RAFALOVICH Nikita
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
21:08
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 2
19 Ağustos 2016
21:10
Takım Serbest Rutin
Rusya Federasyonu
Çin
Japonya
19 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Yüzme Eleme Turu
19 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Almanya
Yeni Zelanda
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -67kg Son 16
PAGNOTTA Melissa
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -80kg Son 16
HERNANDEZ ENCARNACION Moises Daniel
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
21:42
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Yüzme 6
19 Ağustos 2016
21:59
Kadınlar -67kg Son 16
CHUANG Chia-Chia
DENIZ Cansel
19 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Brezilya
Kanada
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler -80kg Son 16
CISSE Cheick Sallah Junior
PAZINSKI Piotr
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Yarı Final
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
19 Ağustos 2016
22:15
Engel Atlama Bireysel Final Tur B
SKELTON Nick
FREDRICSON Peder
LAMAZE Eric
19 Ağustos 2016
22:16
Kadınlar Yarı Final 1. Koşu
19 Ağustos 2016
22:20
Erkekler Yarı Final 1. Koşu
19 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Yarı Final Run 2
19 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Fencing Bonus Tur
19 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yarı Final Run 2
19 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Yarı Final 1
ZOIROV Shakhobidin
FINOL Yoel Segundo
19 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar 5-6'cılık Maçı
Avustralya
İspanya
19 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Yarı Final Run 3
19 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Yarı Final 2
ALOIAN Misha
HU Jianguan
19 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 20km Yürüyüş
LIU Hong
GONZALEZ Maria Guadalupe
LU Xiuzhi
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sırıkla Atlama Final
STEFANIDI Ekaterini
MORRIS Sandi
MCCARTNEY Eliza
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çekiç Atma Final
NAZAROV Dilshod
TSIKHAN Ivan
NOWICKI Wojciech
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 5000m Final
CHERUIYOT Vivian Jepkemoi
OBIRI Hellen Onsando
AYANA Almaz
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Büyük Britanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Final
Jamaika
Japonya
Kanada
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Avustralya
Sırbistan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Final Maçı
YIN Junhua
MOSSELY Estelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
İsveç
Almanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
CASTELLY Asnage
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
SANAYEV Nurislam
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
YANG Kyong Il
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
ALIYEV Haji
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAHIMI Hassan Sabzali
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Altın Madalya
KHINCHEGASHVILI Vladimer
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
ABDURAKHMONOV Bekzod
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
DEMIRTAS Soner
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Altın Madalya
GEDUEV Aniuar
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Polonya
Danimarka
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Hollanda
Büyük Britanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Koşu/Atıcılık
ESPOSITO Chloe
CLOUVEL Elodie
NOWACKA Oktawia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 4
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LIU Wei-Ting
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
OH Hyeri
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
GUELEC Tahir
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
TATAR Nur
NIARE Haby
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
MUHAMMAD Lutalo
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
AZIZOVA Farida
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
OUESLATI Oussama
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
GBAGBI Ruth Marie Christelle
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
LOPEZ Steven
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
PAGNOTTA Melissa
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
PAZINSKI Piotr
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
AZIZOVA Farida
GBAGBI Ruth Marie Christelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
OUESLATI Oussama
LOPEZ Steven
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
CHUANG Chia-Chia
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
PAZINSKI Piotr
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Altın Madalya Maçı
NIARE Haby
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Altın Madalya Maçı
MUHAMMAD Lutalo
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Rusya Federasyonu
Brezilya
19 Ağustos 2016
00:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
MATTSSON Sofia Magdalena
MAROULIS Helen Louise
19 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
MAMASHUK Maryia
19 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Yarı Final
Karadağ
Hırvatistan
19 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
KAWAI Risako
TRAZHUKOVA Inna
19 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar -57kg Son 16
WAHBA Hedaya
PATINO MARIN Doris Esmid
19 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MARZALIUK Vasilisa
WIEBE Erica Elizabeth
19 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MANYUROVA Guzel
BUKINA Ekaterina
19 Ağustos 2016
02:30
Takımlar Teknik Rutin
19 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -68kg Son 16
GUTIERREZ MACEDO Saul
PUREVJAV Temuujin
19 Ağustos 2016
02:45
Kadınlar Yarı Final
Sırbistan
Amerika Birleşik Devletleri
19 Ağustos 2016
02:45
470 Kadınlar Madalya Yarışı
MILLS Hannah - CLARK Saskia
ALEH Jo - POWRIE Polly
LECOINTRE Camille - DEFRANCE Helene
19 Ağustos 2016
02:55
Erkekler Dekatlon Sırıkla Atlama - Grup A
19 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Dekatlon Sırıkla Atlama - Grup B
19 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Çeyrek Final Tur 1
19 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Çeyrek Final Tur 2
19 Ağustos 2016
03:15
470 Erkekler Madalya Yarışı
FANTELA Sime - MARENIC Igor
BELCHER Mathew - RYAN Will
MANTIS Panagiotis - KAGIALIS Pavlos
19 Ağustos 2016
03:23
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Yarı Final 1
ADAMS Nicola
REN Cancan
19 Ağustos 2016
03:30
Erkekler Çeyrek Final Tur 3
19 Ağustos 2016
03:31
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Yarı Final 2
VALENCIA VICTORIA Ingrit Lorena
OURAHMOUNE Sarah
19 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Yarı Final 1
NIKITIN Vladimir
STEVENSON Shakur
19 Ağustos 2016
03:45
Erkekler Eskrim Sıralama Turu
19 Ağustos 2016
03:56
Erkekler 49er Madalya Yarışı
BURLING Peter - TUKE Blair
OUTTERIDGE Nathan - JENSEN Iain
HEIL Erik - PLOESSEL Thomas
19 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Yarı Final 2
RAMIREZ Robeisy
AKHMADALIEV Murodjon
19 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Yarı Final 1
LOPEZ Arlen
SHAKHSUVARLY Kamran
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar Yarı Final
İspanya
Sırbistan
19 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Yarı Final 2
RODRIGUEZ Misael Uziel
MELIKUZIEV Bektemir
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
MIKKONEN Suvi
GLASNOVIC Nikita
19 Ağustos 2016
04:30
Erkekler 5-8'cilk Maçı
Yunanistan
İspanya
19 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -68kg Çeyrek Final
DENISENKO Alexey
TAZEGUL Servet
19 Ağustos 2016
13:30
Kadınlar Tur 3
19 Ağustos 2016
14:00
Erkekler 50km Yürüyüş
TOTH Matej
TALLENT Jared
ARAI Hirooki
19 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Yarı Final
LEE Chong Wei
LIN Dan
19 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kayak 200m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -67kg Son 16
MARTON Carmen
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
15:07
Tek Erkekler Kayak 200m
19 Ağustos 2016
15:14
Tek Erkekler Kayak 200m
19 Ağustos 2016
15:15
Tek Kadınlar Bronz Madalya Maçı
LI Xuerui
OKUHARA Nozomi
19 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -80kg Son 16
LOPEZ Steven
GAUN Albert
19 Ağustos 2016
15:21
Çift Erkekler Kano 1000m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:29
Çift Erkekler Kano 1000m
19 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -67kg Son 16
BARYSHNIKOVA Anastasiia
GUELEC Rabia
19 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Yarı Final
AXELSEN Viktor
CHEN Long
19 Ağustos 2016
15:37
4'lü Kadınlar Kayak 500m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:44
4'lü Kadınlar Kayak 500m
19 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -80kg Son 16
MUHAMMAD Lutalo
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
15:51
4'lü Erkekler Kayak 1000m Eleme Turu
19 Ağustos 2016
15:59
4'lü Erkekler Kayak 1000m
19 Ağustos 2016
16:00
Engel Atlama Bireysel Final Tur A
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
ANSARI Chakir
LACHINAU Asadulla
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
HIGUCHI Rei
YANG Kyong Il
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAKHMONOV Abbos
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
KHADJIEV Zelimkhan
YADAV Narsingh Pancham
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 7-8'cilik Maçı
Brezilya
Çin
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -67kg Son 16
GBAGBI Ruth Marie Christelle
ELSAWALHY Seham
19 Ağustos 2016
16:07
Tek Erkekler Kayak 200m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
16:14
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
DIATTA Adama
ERDENEBAT Bekhbayar
19 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
TAKATANI Sohsuke
ILYASOV Talgat
19 Ağustos 2016
16:20
Tek Erkekler Kayak 200m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
16:21
Erkekler -80kg Son 16
BEIGI HARCHEGANI Milad
COULIBALY Ismael
19 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
LOPEZ AZCUY Livan
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz
19 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
USSERBAYEV Galymzhan
NEDEALCO Evgheni
19 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
SANAYEV Nurislam
19 Ağustos 2016
16:37
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 1
19 Ağustos 2016
16:44
Çift Erkekler Kano 1000m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ALIYEV Haji
YUN Junsik
19 Ağustos 2016
16:51
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
DENNIS Daniel Paul
19 Ağustos 2016
16:59
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ATLI Suleyman
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
17:00
Tek Kadınlar Altın Madalya Maçı
MARIN Carolina
PUSARLA V. Sindhu
19 Ağustos 2016
17:15
Çift Erkekler Kano 1000m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar -67kg Son 16
NIARE Haby
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
MNATSAKANYAN Garnik
19 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LEBEDEV Victor
TOMAR Sandeep
19 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LACHINAU Asadulla
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
17:50
4'lü Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
MIDANA Augusto
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
GEDUEV Aniuar
ABDURAKHMONOV Bekzod
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
DIATTA Adama
19 Ağustos 2016
18:00
4'lü Kadınlar Kayak 500m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
18:05
Erkekler -80kg Son 16
KHODABAKHSHI Mahdi
FERRERA Miguel
19 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
MAKARASHVILI Jakob
IVANOV Georgi Ivanov
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
IZQUIERDO MENDEZ Carlos Arturo
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
PUREVJAV Unurbat
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
18:20
4'lü Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 1
19 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
CASTELLY Asnage
19 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
KHADJIEV Zelimkhan
TAKATANI Sohsuke
19 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
LOPEZ AZCUY Livan
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
19:00
4'lü Erkekler Kayak 1000m Yarı Final 2
19 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -67kg Son 16
TURSUNKULOVA Nigora
JOHANSSON Elin
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
19:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
LEBEDEV Victor
19 Ağustos 2016
20:00
Çift Erkekler Altın Madalya Maçı
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FU Haifeng - ZHANG Nan
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
HIGUCHI Rei
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -80kg Son 16
LIU Wei-Ting
COOK Aaron
19 Ağustos 2016
20:08
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Macaristan
Rusya Federasyonu
19 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
GEDUEV Aniuar
19 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
MAKARASHVILI Jakob
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
DEMIRTAS Soner
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
TAKATANI Sohsuke
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
20:34
Kadınlar -67kg Son 16
MCPHERSON Paige
AZIZOVA Farida
19 Ağustos 2016
20:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
RAHIMI Hassan Sabzali
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
GEDUEV Aniuar
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler -80kg Son 16
RAFALOVICH Nikita
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
21:08
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 2
19 Ağustos 2016
21:10
Takım Serbest Rutin
Rusya Federasyonu
Çin
Japonya
19 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Yüzme Eleme Turu
19 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Almanya
Yeni Zelanda
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -67kg Son 16
PAGNOTTA Melissa
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -80kg Son 16
HERNANDEZ ENCARNACION Moises Daniel
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
21:42
Kadınlar Yüzme
19 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Yüzme 6
19 Ağustos 2016
21:59
Kadınlar -67kg Son 16
CHUANG Chia-Chia
DENIZ Cansel
19 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Brezilya
Kanada
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler -80kg Son 16
CISSE Cheick Sallah Junior
PAZINSKI Piotr
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Yarı Final
İtalya
Amerika Birleşik Devletleri
19 Ağustos 2016
22:15
Engel Atlama Bireysel Final Tur B
SKELTON Nick
FREDRICSON Peder
LAMAZE Eric
19 Ağustos 2016
22:16
Kadınlar Yarı Final 1. Koşu
19 Ağustos 2016
22:20
Erkekler Yarı Final 1. Koşu
19 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Yarı Final Run 2
19 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Fencing Bonus Tur
19 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yarı Final Run 2
19 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Yarı Final 1
ZOIROV Shakhobidin
FINOL Yoel Segundo
19 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar 5-6'cılık Maçı
Avustralya
İspanya
19 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Yarı Final Run 3
19 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Yarı Final 2
ALOIAN Misha
HU Jianguan
19 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 20km Yürüyüş
LIU Hong
GONZALEZ Maria Guadalupe
LU Xiuzhi
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sırıkla Atlama Final
STEFANIDI Ekaterini
MORRIS Sandi
MCCARTNEY Eliza
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çekiç Atma Final
NAZAROV Dilshod
TSIKHAN Ivan
NOWICKI Wojciech
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Tur 1
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 5000m Final
CHERUIYOT Vivian Jepkemoi
OBIRI Hellen Onsando
AYANA Almaz
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Büyük Britanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Final
Jamaika
Japonya
Kanada
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Avustralya
Sırbistan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Final Maçı
YIN Junhua
MOSSELY Estelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
İsveç
Almanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
CASTELLY Asnage
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
SANAYEV Nurislam
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
YANG Kyong Il
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
ALIYEV Haji
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAHIMI Hassan Sabzali
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Altın Madalya
KHINCHEGASHVILI Vladimer
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
ABDURAKHMONOV Bekzod
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
DEMIRTAS Soner
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Altın Madalya
GEDUEV Aniuar
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Polonya
Danimarka
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Hollanda
Büyük Britanya
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Koşu/Atıcılık
ESPOSITO Chloe
CLOUVEL Elodie
NOWACKA Oktawia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 4
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LIU Wei-Ting
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
OH Hyeri
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
GUELEC Tahir
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
TATAR Nur
NIARE Haby
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
MUHAMMAD Lutalo
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
AZIZOVA Farida
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
OUESLATI Oussama
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
GBAGBI Ruth Marie Christelle
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
LOPEZ Steven
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
PAGNOTTA Melissa
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
PAZINSKI Piotr
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
AZIZOVA Farida
GBAGBI Ruth Marie Christelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
OUESLATI Oussama
LOPEZ Steven
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
CHUANG Chia-Chia
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
PAZINSKI Piotr
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Altın Madalya Maçı
NIARE Haby
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Altın Madalya Maçı
MUHAMMAD Lutalo
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yarı Final
Rusya Federasyonu
Brezilya