Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 20 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 20
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
20 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Yarı Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
GAIBNAZAROV Fazliddin
20 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Yarı Final Run 3
20 Ağustos 2016
02:00
Bireysel Atlama
SKELTON Nick
FREDRICSON Peder
LAMAZE Eric
20 Ağustos 2016
02:15
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 3
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Final
PAJON Mariana
POST Alise
HERNANDEZ Stefany
20 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Yarı Final 2
HARUTYUNYAN Artem
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TATAR Nur
GUELEC Rabia
20 Ağustos 2016
02:40
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Yarı Final 1
YOKA Tony Victor James
HRGOVIC Filip
20 Ağustos 2016
02:45
Erkekler Final
FIELDS Connor
VAN GORKOM Jelle
RAMIREZ YEPES Carlos Alberto
20 Ağustos 2016
02:51
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LOPEZ Steven
MUHAMMAD Lutalo
20 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Yarı Final 2
JOYCE Joe
DYCHKO Ivan
20 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Binicilik Engel Atlama
20 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Yarı Final
Fransa
Almanya
20 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
20 Ağustos 2016
03:20
Erkekler Yarı Final
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
20 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
GBAGBI Ruth Marie Christelle
NIARE Haby
20 Ağustos 2016
03:40
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Yarı Final 1
SHIELDS Claressa Maria
SHAKIMOVA Dariga
20 Ağustos 2016
03:45
Erkekler -80kg Çeyrek Final
BEIGI HARCHEGANI Milad
KHODABAKHSHI Mahdi
20 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Yarı Final 2
LI Qian
FONTIJN Nouchka
20 Ağustos 2016
04:15
Erkekler 10m Platform Atlama
20 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 1
YANG Kyong Il
LACHINAU Asadulla
20 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TURSUNKULOVA Nigora
AZIZOVA Farida
20 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
ABDURAKHMONOV Bekzod
BURROUGHS Jordan Ernest
20 Ağustos 2016
13:00
Kadınlar Tur 4
PARK Inbee
KO Lydia
FENG Shanshan
20 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
LIN Dan
AXELSEN Viktor
20 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kayak 200m Final B
20 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar +67kg Son 16
WEEKES Crystal Brittany
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
15:07
Tek Erkekler Kayak 200m Final A
HEATH Liam
BEAUMONT Maxime
CRAVIOTTO Saul
RAUHE Ronald
20 Ağustos 2016
15:14
Çift Erkekler Kano 1000m Final B
20 Ağustos 2016
15:15
Erkekler +80kg Son 16
LAMBDIN Stephen
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
15:20
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
LEE Chong Wei
CHEN Long
20 Ağustos 2016
15:22
Çift Erkekler Kano 1000m Final A
BRENDEL Sebastian - VANDREY Jan
DE SOUZA SILVA Erlon - QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
IANCHUK Dmytro - MISHCHUK Taras
20 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar +67kg Son 16
OOGINK Reshmie Shari
SORN Seavmey
20 Ağustos 2016
15:40
4'lü Kadınlar Kayak 500m Final B
20 Ağustos 2016
15:45
Erkekler +80kg Son 16
N DIAYE M Bar
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
20 Ağustos 2016
15:47
4'lü Kadınlar Kayak 500m Final A
Macaristan
Almanya
Belarus
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
KAKHIDZE Aslan
MAHAMEDAU Amarhajy
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
ORGODOL Uitumen
GANEV Mihail Petrov
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
KARIMIMACHIANI Alireza Mohammad
SAADAOUI Mohamed
20 Ağustos 2016
16:00
Grup Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 1
20 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar +67kg Son 16
DISLAM Wiam
RODRIGUEZ PEGUERO Katherine Julissa
20 Ağustos 2016
16:04
4'lü Erkekler Kayak 1000m Final B
20 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
ZASIEIEV Alen
MAKHOV Bilyal
20 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
PETRIASHVILI Geno
KUMCHEV Dimitar Angelov
20 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
JARVIS Korey
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
16:45
4'lü Erkekler Kayak 1000m Final A
Almanya
Slovakya
Çek Cumhuriyeti
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
CHEBBI Radhouane
ABDELMOTTALEB Diaaeldin Kamal Gouda
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
SADULAEV Abdulrashid
VEREB Istvan
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +80kg Son 16
CASTILLO Rafael
TRABELSI Yassine
20 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
MOHAMED Mohamed Aly Zaghloul
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
BI Shengfeng
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
BARANOWSKI Zbigniew Mateusz
AMINASHVILI Sandro
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
YASAR Selim
ESPINAL Jaime Yusept
20 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar +67kg Son 16
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
SALAS PEREZ Reineris
KIM Gwanuk
20 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
GANEV Mihail Petrov
KARIMIMACHIANI Alireza Mohammad
20 Ağustos 2016
18:05
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
AKGUL Taha
JARGALSAIKHAN Chuluunbat
20 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
SAIDAU Ibrahim
SHABANBAY Daulet
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
DENG Zhiwei
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler +80kg Son 16
SHOKIN Dmitriy
QIAO Sen
20 Ağustos 2016
18:20
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
TEMENGIL Florian Skilang
LIGETI Daniel
20 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
MAGOMEDOV Jamaladdin
DLAGNEV Tervel Ivaylov
20 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
BARAN Robert
LAZAREV Aiaal
20 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
ZASIEIEV Alen
PETRIASHVILI Geno
20 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
GHASEMI Komeil Nemat
ABDELMOTTALEB Diaaeldin Kamal Gouda
20 Ağustos 2016
18:45
Erkekler 10m Platform Atlama Yarı Final
20 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
SADULAEV Abdulrashid
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +67kg Son 16
RAWAL Nisha
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar
JORGENSEN Gwen
SPIRIG HUG Nicola
HOLLAND Vicky
20 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
SHARIFOV Sharif
BARANOWSKI Zbigniew Mateusz
20 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
YASAR Selim
SALAS PEREZ Reineris
20 Ağustos 2016
21:00
Erkekler +80kg Son 16
TAUFATOFUA Pita Nikolas
MARDANI Sajjad
20 Ağustos 2016
21:10
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
AKGUL Taha
SAIDAU Ibrahim
20 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
BERIANIDZE Levan
LIGETI Daniel
20 Ağustos 2016
21:20
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
DLAGNEV Tervel Ivaylov
BARAN Robert
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Fransa
Sırbistan
20 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
PETRIASHVILI Geno
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Hollanda
Norveç
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar +67kg Son 16
EPANGUE Gwladys
KONE Mamina
20 Ağustos 2016
21:45
Erkekler Serbest Stil 86 kg Yarı Final
SADULAEV Abdulrashid
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Serbest Stil 125 kg Yarı Final
AKGUL Taha
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 7-8'cilik Maçı
Brezilya
İspanya
20 Ağustos 2016
22:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg Yarı Final
DLAGNEV Tervel Ivaylov
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Yüzme Eleme Turu
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler +80kg Son 16
OBAME Anthony Mylann
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar +67kg Son 16
SKAAR Tina
MANDIC Milica
20 Ağustos 2016
22:32
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
22:45
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:10
Erkekler +80kg Son 16
SILLA Arman-Marshall
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Kros Yarışı
RISSVEDS Jenny
WLOSZCZOWSKA Maja
PENDREL Catharine
20 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Yüzme 6
20 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar +67kg Son 16
WALKDEN Bianca
KASSMAN Samantha
20 Ağustos 2016
23:50
Grup Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 2
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 10m Platform Atlama Final
CHEN Aisen
SANCHEZ German
BOUDIA David
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yüksek Atlama Final
BEITIA Ruth
DEMIREVA Mirela
VLASIC Blanka
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Final
ROHLER Thomas
YEGO Julius
WALCOTT Keshorn
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Final
CENTROWITZ Matthew
MAKHLOUFI Taoufik
WILLIS Nicholas
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Final
SEMENYA Caster
NIYONSABA Francine
WAMBUI Margaret Nyairera
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 5000m Final
FARAH Mohamed
CHELIMO Paul Kipkemoi
GEBRHIWET Hagos
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Büyük Britanya
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Bahamalar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Brezilya
Almanya
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Repesaj Maçı Tur 2
VEREB Istvan
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Repesaj Maçı Tur 2
ESPINAL Jaime Yusept
SALAS PEREZ Reineris
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Repesaj Maçı Tur 2
JARGALSAIKHAN Chuluunbat
SAIDAU Ibrahim
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Repesaj Maçı Tur 2
JARVIS Korey
PETRIASHVILI Geno
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Bronz Madalya
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Altın Madalya
SADULAEV Abdulrashid
YASAR Selim
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Bronz Madalya
SAIDAU Ibrahim
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Bronz Madalya
PETRIASHVILI Geno
DLAGNEV Tervel Ivaylov
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Altın Madalya
AKGUL Taha
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Koşu/Atıcılık
LESUN Alexander
TYMOSHCHENKO Pavlo
HERNANDEZ USCANGA Ismael Marcelo
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Final - Rotasyon 3
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Final - Rotasyon 4
MAMUN Margarita
KUDRYAVTSEVA Yana
RIZATDINOVA Ganna
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 5-6'cılık Maçı
Macaristan
Yunanistan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Hırvatistan
Sırbistan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
MARDANI Sajjad
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Çeyrek Final
MANDIC Milica
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
CHA Dongmin
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
GALLOWAY Jackie
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
ZHENG Shuyin
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
CHO Mahama
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
DISLAM Wiam
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
SIQUEIRA Maicon
N DIAYE M Bar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
RAWAL Nisha
EPANGUE Gwladys
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
ZHAPAROV Ruslan
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
WALKDEN Bianca
DISLAM Wiam
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHO Mahama
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
EPANGUE Gwladys
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHA Dongmin
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Altın Madalya Maçı
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Altın Madalya Maçı
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Çin
Sırbistan
20 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Yarı Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
GAIBNAZAROV Fazliddin
20 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Yarı Final Run 3
20 Ağustos 2016
02:00
Bireysel Atlama
SKELTON Nick
FREDRICSON Peder
LAMAZE Eric
20 Ağustos 2016
02:15
Bireysel Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 3
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Final
PAJON Mariana
POST Alise
HERNANDEZ Stefany
20 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Yarı Final 2
HARUTYUNYAN Artem
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TATAR Nur
GUELEC Rabia
20 Ağustos 2016
02:40
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Yarı Final 1
YOKA Tony Victor James
HRGOVIC Filip
20 Ağustos 2016
02:45
Erkekler Final
FIELDS Connor
VAN GORKOM Jelle
RAMIREZ YEPES Carlos Alberto
20 Ağustos 2016
02:51
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LOPEZ Steven
MUHAMMAD Lutalo
20 Ağustos 2016
03:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Yarı Final 2
JOYCE Joe
DYCHKO Ivan
20 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Binicilik Engel Atlama
20 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Yarı Final
Fransa
Almanya
20 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Amerika Birleşik Devletleri
İtalya
20 Ağustos 2016
03:20
Erkekler Yarı Final
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
20 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
GBAGBI Ruth Marie Christelle
NIARE Haby
20 Ağustos 2016
03:40
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Yarı Final 1
SHIELDS Claressa Maria
SHAKIMOVA Dariga
20 Ağustos 2016
03:45
Erkekler -80kg Çeyrek Final
BEIGI HARCHEGANI Milad
KHODABAKHSHI Mahdi
20 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Yarı Final 2
LI Qian
FONTIJN Nouchka
20 Ağustos 2016
04:15
Erkekler 10m Platform Atlama
20 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 1
YANG Kyong Il
LACHINAU Asadulla
20 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TURSUNKULOVA Nigora
AZIZOVA Farida
20 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
ABDURAKHMONOV Bekzod
BURROUGHS Jordan Ernest
20 Ağustos 2016
13:00
Kadınlar Tur 4
PARK Inbee
KO Lydia
FENG Shanshan
20 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Bronz Madalya Maçı
LIN Dan
AXELSEN Viktor
20 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Kayak 200m Final B
20 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar +67kg Son 16
WEEKES Crystal Brittany
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
15:07
Tek Erkekler Kayak 200m Final A
HEATH Liam
BEAUMONT Maxime
CRAVIOTTO Saul
RAUHE Ronald
20 Ağustos 2016
15:14
Çift Erkekler Kano 1000m Final B
20 Ağustos 2016
15:15
Erkekler +80kg Son 16
LAMBDIN Stephen
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
15:20
Tek Erkekler Altın Madalya Maçı
LEE Chong Wei
CHEN Long
20 Ağustos 2016
15:22
Çift Erkekler Kano 1000m Final A
BRENDEL Sebastian - VANDREY Jan
DE SOUZA SILVA Erlon - QUEIROZ DOS SANTOS Isaquias
IANCHUK Dmytro - MISHCHUK Taras
20 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar +67kg Son 16
OOGINK Reshmie Shari
SORN Seavmey
20 Ağustos 2016
15:40
4'lü Kadınlar Kayak 500m Final B
20 Ağustos 2016
15:45
Erkekler +80kg Son 16
N DIAYE M Bar
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
20 Ağustos 2016
15:47
4'lü Kadınlar Kayak 500m Final A
Macaristan
Almanya
Belarus
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
KAKHIDZE Aslan
MAHAMEDAU Amarhajy
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
ORGODOL Uitumen
GANEV Mihail Petrov
20 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg Eleme Maçı
KARIMIMACHIANI Alireza Mohammad
SAADAOUI Mohamed
20 Ağustos 2016
16:00
Grup Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 1
20 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar +67kg Son 16
DISLAM Wiam
RODRIGUEZ PEGUERO Katherine Julissa
20 Ağustos 2016
16:04
4'lü Erkekler Kayak 1000m Final B
20 Ağustos 2016
16:12
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
ZASIEIEV Alen
MAKHOV Bilyal
20 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
PETRIASHVILI Geno
KUMCHEV Dimitar Angelov
20 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
JARVIS Korey
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
16:45
4'lü Erkekler Kayak 1000m Final A
Almanya
Slovakya
Çek Cumhuriyeti
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Serbest Stil 125 kg Eleme Maçı
CHEBBI Radhouane
ABDELMOTTALEB Diaaeldin Kamal Gouda
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
SADULAEV Abdulrashid
VEREB Istvan
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +80kg Son 16
CASTILLO Rafael
TRABELSI Yassine
20 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
MOHAMED Mohamed Aly Zaghloul
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
BI Shengfeng
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
BARANOWSKI Zbigniew Mateusz
AMINASHVILI Sandro
20 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
YASAR Selim
ESPINAL Jaime Yusept
20 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar +67kg Son 16
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
SALAS PEREZ Reineris
KIM Gwanuk
20 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/8 Final
GANEV Mihail Petrov
KARIMIMACHIANI Alireza Mohammad
20 Ağustos 2016
18:05
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
AKGUL Taha
JARGALSAIKHAN Chuluunbat
20 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
SAIDAU Ibrahim
SHABANBAY Daulet
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
DENG Zhiwei
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler +80kg Son 16
SHOKIN Dmitriy
QIAO Sen
20 Ağustos 2016
18:20
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
TEMENGIL Florian Skilang
LIGETI Daniel
20 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
MAGOMEDOV Jamaladdin
DLAGNEV Tervel Ivaylov
20 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
BARAN Robert
LAZAREV Aiaal
20 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
ZASIEIEV Alen
PETRIASHVILI Geno
20 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/8 Final
GHASEMI Komeil Nemat
ABDELMOTTALEB Diaaeldin Kamal Gouda
20 Ağustos 2016
18:45
Erkekler 10m Platform Atlama Yarı Final
20 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
SADULAEV Abdulrashid
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +67kg Son 16
RAWAL Nisha
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar
JORGENSEN Gwen
SPIRIG HUG Nicola
HOLLAND Vicky
20 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
SHARIFOV Sharif
BARANOWSKI Zbigniew Mateusz
20 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 86 kg 1/4 Final
YASAR Selim
SALAS PEREZ Reineris
20 Ağustos 2016
21:00
Erkekler +80kg Son 16
TAUFATOFUA Pita Nikolas
MARDANI Sajjad
20 Ağustos 2016
21:10
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
AKGUL Taha
SAIDAU Ibrahim
20 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
BERIANIDZE Levan
LIGETI Daniel
20 Ağustos 2016
21:20
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
DLAGNEV Tervel Ivaylov
BARAN Robert
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Fransa
Sırbistan
20 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Serbest Stil 125 kg 1/4 Final
PETRIASHVILI Geno
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Hollanda
Norveç
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar +67kg Son 16
EPANGUE Gwladys
KONE Mamina
20 Ağustos 2016
21:45
Erkekler Serbest Stil 86 kg Yarı Final
SADULAEV Abdulrashid
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Serbest Stil 125 kg Yarı Final
AKGUL Taha
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 7-8'cilik Maçı
Brezilya
İspanya
20 Ağustos 2016
22:15
Erkekler Serbest Stil 125 kg Yarı Final
DLAGNEV Tervel Ivaylov
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Yüzme Eleme Turu
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler +80kg Son 16
OBAME Anthony Mylann
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar +67kg Son 16
SKAAR Tina
MANDIC Milica
20 Ağustos 2016
22:32
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
22:45
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:10
Erkekler +80kg Son 16
SILLA Arman-Marshall
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Yüzme
20 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Kros Yarışı
RISSVEDS Jenny
WLOSZCZOWSKA Maja
PENDREL Catharine
20 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Yüzme 6
20 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar +67kg Son 16
WALKDEN Bianca
KASSMAN Samantha
20 Ağustos 2016
23:50
Grup Tüm Branşlar Eleme - Rotasyon 2
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 10m Platform Atlama Final
CHEN Aisen
SANCHEZ German
BOUDIA David
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Yüksek Atlama Final
BEITIA Ruth
DEMIREVA Mirela
VLASIC Blanka
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Final
ROHLER Thomas
YEGO Julius
WALCOTT Keshorn
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Final
CENTROWITZ Matthew
MAKHLOUFI Taoufik
WILLIS Nicholas
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Final
SEMENYA Caster
NIYONSABA Francine
WAMBUI Margaret Nyairera
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 5000m Final
FARAH Mohamed
CHELIMO Paul Kipkemoi
GEBRHIWET Hagos
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 400m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Büyük Britanya
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 400m Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Jamaika
Bahamalar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Brezilya
Almanya
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Repesaj Maçı Tur 2
VEREB Istvan
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Repesaj Maçı Tur 2
ESPINAL Jaime Yusept
SALAS PEREZ Reineris
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Repesaj Maçı Tur 2
JARGALSAIKHAN Chuluunbat
SAIDAU Ibrahim
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Repesaj Maçı Tur 2
JARVIS Korey
PETRIASHVILI Geno
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Bronz Madalya
CEBALLOS FUENTES Pedro Francisco
SHARIFOV Sharif
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 86 kg Altın Madalya
SADULAEV Abdulrashid
YASAR Selim
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Bronz Madalya
SAIDAU Ibrahim
BERIANIDZE Levan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Bronz Madalya
PETRIASHVILI Geno
DLAGNEV Tervel Ivaylov
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 125 kg Altın Madalya
AKGUL Taha
GHASEMI Komeil Nemat
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Koşu/Atıcılık
LESUN Alexander
TYMOSHCHENKO Pavlo
HERNANDEZ USCANGA Ismael Marcelo
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Final - Rotasyon 3
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Bireysel Tüm Branşlar Final - Rotasyon 4
MAMUN Margarita
KUDRYAVTSEVA Yana
RIZATDINOVA Ganna
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 5-6'cılık Maçı
Macaristan
Yunanistan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Altın Madalya Maçı
Hırvatistan
Sırbistan
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
MARDANI Sajjad
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Çeyrek Final
MANDIC Milica
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
CHA Dongmin
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
GALLOWAY Jackie
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
ZHENG Shuyin
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
CHO Mahama
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
DISLAM Wiam
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
SIQUEIRA Maicon
N DIAYE M Bar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
RAWAL Nisha
EPANGUE Gwladys
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
ZHAPAROV Ruslan
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
WALKDEN Bianca
DISLAM Wiam
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHO Mahama
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
EPANGUE Gwladys
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHA Dongmin
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Altın Madalya Maçı
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Altın Madalya Maçı
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Çin
Sırbistan