Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 6 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 6
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
06 Ağustos 2016
14:30
10m Havalı Tüfek Kadınlar Sıralama
06 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
14:40
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
COSTA Rayssa
GEROUDET Tiffany
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
NGUYEN Thi Nhu Hoa
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
TERAN Alejandra
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
CANDASSAMY Marie-Florence
SIMEAO Amanda
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
SILVA Yadira
ALLEJJI Heba
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
EDEM Offiong
YEE Sally
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
HAN Xing
LARIBA Ian
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
KUMAHARA Caroline
TAPPER Melissa
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Fransa
Malezya
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Macaristan
06 Ağustos 2016
15:10
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:20
Erkekler Tek Çifte 6
06 Ağustos 2016
15:25
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Hollanda
İspanya
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
MACKINNON Leonora
POP Simona
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Brezilya
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Tek ÇifteEleme Turu
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup A
Japonya
Güney Kore
06 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Yol Yarışı
VAN AVERMAET Greg
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
06 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Tur
OSHONAIKE Olofunke
SAHAKIAN Mariana
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Tur
MESHREF Dina
SAIDANI Safa
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Tur
AFANADOR Brian
SAKA Suraju
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Tur
AGUIRRE Marcelo
POWELL David
06 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
Çin
06 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Dresaj Day 1
06 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Dresaj Day 1
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup B
Arjantin
Hollanda
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
RAMOS Jose
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
KHYAR Walide
YACOUB Simon
06 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler - Grup A
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
06 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -48 kg Son 32
DOLGOVA Irina
KIM Sol Mi
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler -60 kg Son 64
TSAI Ming-Yen
SITHISANE Soukphaxay
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
PAYET Laetitia
RAYNER Chloe
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
CHERNIAK Maryna
RISHONY Shira
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Taipei (Chinese Taipei)
Endonezya
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BESBES Sarra
COSTA Rayssa
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
POPESCU Ana Maria
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
LOGUNOVA Tatiana
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
GHERMAN Simona
REMBI Lauren
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN Ngoc Tu
MOSCATT Valentina
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
CARRILLO Edna
LOKMANHEKIM Dilara
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tek Çifte 6
06 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hırvatistan
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Sıralama - Bölüm 1
06 Ağustos 2016
16:45
10m Havalı Tüfek Kadınlar Final
THRASHER Virginia
DU Li
YI Siling
06 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN SNICK Charline
UNGUREANU Monica
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -60 kg Son 32
SAFAROV Orkhan
POSTIGOS Juan
06 Ağustos 2016
16:45
Tek Erkekler Tur
ALAMIAN Nima
JHA Kanak
06 Ağustos 2016
16:45
Tek Erkekler Tur
MADRID Marcos
SHING Yoshua
06 Ağustos 2016
16:55
Tek Erkekler Tur
KARAKASEVIC Aleksandar
YAN Xin
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HOLMES Katharine
KIRPU Erika
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CHOI Injeong
KOLOBOVA Violetta
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SHEMYAKINA Yana
HURLEY Courtney
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KRYVYTSKA Olena
SHIN A Lam
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -48 kg Son 32
MESTRE ALVAREZ Dayaris
RATIARISON Asaramanitra
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
BESTAEV Otar
ABELRAHMAN Ahmed
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KIM Won Jin
MANZI Elios
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KITADAI Felipe
KHYAR Walide
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
REINVALL Juho
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
ENGLMAIER Tobias
GARRIGOS Francisco
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Tek Eleme Turu
06 Ağustos 2016
17:00
Tek Erkekler Tur
ASSAR Khalid
WANG Jianan
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
RAMOS-VINOLAS Albert
NISHIKORI Kei
06 Ağustos 2016
17:05
Erkekler İki Tek
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Grup B
Hindistan
İrlanda
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
MUDRANOV Beslan
MOOREN Jeroen
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
SMETOV Yeldos
ELKAWISAH Mohamed Elhadi
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
06 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Grup B
Fransa
İspanya
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BOPANNA Rohan - PAES Leander
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
GONZALEZ Santiago - REYES-VARELA Miguel-Angel
FLEMING Colin - INGLOT Dominic
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
DELBONIS Federico - DURAN Guillermo
MERGEA Florin - TECAU Horia
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
BERANKIS Ricardas
MILLMAN John
06 Ağustos 2016
17:18
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KEYS Madison
KOVINIC Danka
06 Ağustos 2016
17:25
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KRUNIC Aleksandra
MLADENOVIC Kristina
06 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KONJUH Ana
BECK Annika
06 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
STRYCOVA Barbora
WICKMAYER Yanina
06 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
FOTSALA Simplice
YAFAI Galal
06 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli Birinci Tur
ERRANI Sara
BERTENS Kiki
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
DAVTYAN Hovhannes
PAISCHER Ludwig
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
MCKENZIE Ashley
OZLU Bekir
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
TAKATO Naohisa
SICCARDI Yann
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
UROZBOEV Diyorbek
KATZ Joshua
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler İki Tek
06 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar İki Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
PANTELYEYEVA Kseniya
EMBRICH Irina
06 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KONG Man Wai Vivian
SHUTOVA Lyubov
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SUN Yujie
KANG Young Mi
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HURLEY Kelley
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
PETRIKOV Pavel
MOGOPA Gavin
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
CHAMMARTIN Ludovic
PRECIADO Lenin
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
DVORAK Galia
GUI Lin
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
MATELOVA Hana
ZHANG Mo
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
MONTEIRO DODEAN Daniela
DAS Mouma
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
ZHANG Lily
ARVELO Gremlis
06 Ağustos 2016
18:08
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
LOURENCO Patrick
MARTINEZ Yurberjen Herney
06 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -48 kg Son 16
PARETO Paula
DOLGOVA Irina
06 Ağustos 2016
18:20
Erkekler -60 kg Son 32
PAPINASHVILI Amiran
PESSOA Sergio
06 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar İki Çifte
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HOVHANNISYAN Artur
CARMONA HEREDIA Samuel
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Fransa
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
CSERNOVICZKI Eva
CHERNIAK Maryna
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -60 kg Son 32
GERCHEV Yanislav
TSAI Ming-Yen
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
MUNKHBAT Urantsetseg
PAYET Laetitia
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
Kenya
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Hollanda
06 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -48 kg Son 16
KONDO Ami
CARRILLO Edna
06 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar İki Çifte
06 Ağustos 2016
18:43
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
İtalya
06 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SAKOA Gbahi Gwladys
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
18:59
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
MACKINNON Leonora
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
DELGADO Lindolfo
TOMMASONE Carmine
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BELJAJEVA Julia
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CANDASSAMY Marie-Florence
XU Anqi
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
JEONG Bokyeong
VAN Ngoc Tu
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
GALBADRAKH Otgontsetseg
LIMA Taciana
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MENEZES Sarah
VAN SNICK Charline
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -60 kg Son 16
SAFAROV Orkhan
BESTAEV Otar
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MESTRE ALVAREZ Dayaris
FIGUEROA Julia
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler İki Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -60 kg Son 16
KITADAI Felipe
ENGLMAIER Tobias
06 Ağustos 2016
19:08
Kadınlar Grup A
Türkiye
Fransa
06 Ağustos 2016
19:10
Erkekler İki Çifte
06 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar Grup C
Büyük Britanya
Brezilya
06 Ağustos 2016
19:20
Tek Kadınlar Tur 1
ODOROVA Eva
WU Yue
06 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar - Grup F
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
06 Ağustos 2016
19:28
Tek Kadınlar Tur 1
DOLGIKH Maria
LAY Jian Fang
06 Ağustos 2016
19:30
Tek Kadınlar Tur 1
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna
BATRA Manika
06 Ağustos 2016
19:30
Tek Kadınlar Tur 1
VACENOVSKA Iveta
RUANO Lady
06 Ağustos 2016
19:31
Erkekler -60 kg Son 16
KIM Won Jin
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
06 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -60 kg Son 16
SMETOV Yeldos
MCKENZIE Ashley
06 Ağustos 2016
19:37
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
CABRERA Luis
NARIMATSU Daisuke
06 Ağustos 2016
19:40
Erkekler İki Çifte
06 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -60 kg Son 16
MUDRANOV Beslan
DAVTYAN Hovhannes
06 Ağustos 2016
19:45
Erkekler -60 kg Son 16
UROZBOEV Diyorbek
CHAMMARTIN Ludovic
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
PARETO Paula
CSERNOVICZKI Eva
06 Ağustos 2016
19:45
Hafif Kilo Dört Tek Eleme Turu
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
IVANOVIC Ana
SUAREZ NAVARRO Carla
06 Ağustos 2016
19:48
Erkekler -60 kg Son 16
TAKATO Naohisa
PETRIKOV Pavel
06 Ağustos 2016
19:54
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDRAKHMANOV Berik
BALDERAS JR. Carlos Zenon
06 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
KONDO Ami
GALBADRAKH Otgontsetseg
06 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -60 kg Son 16
PAPINASHVILI Amiran
GERCHEV Yanislav
06 Ağustos 2016
20:06
Hafif Kilo Dört Tek
06 Ağustos 2016
20:12
Kadınlar Grup C
Kanada
Japonya
06 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KIRPU Erika
BESBES Sarra
06 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Grup A
Belçika
Büyük Britanya
06 Ağustos 2016
20:18
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CHOI Injeong
POPESCU Ana Maria
06 Ağustos 2016
20:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
SATO Nozomi
SHEMYAKINA Yana
06 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
REMBI Lauren
KRYVYTSKA Olena
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
THOMPSON Jordan
EDMUND Kyle
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
DANIEL Taro
SOCK Jack
06 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WATSON Heather
PENG Shuai
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
ROSOL Lukas - STEPANEK Radek
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
DEL POTRO Juan Martin - GONZALEZ Maximo
GUCCIONE Christopher - PEERS John
06 Ağustos 2016
20:32
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BURY Alexander - MIRNYI Max
MARACH Oliver - PEYA Alexander
06 Ağustos 2016
20:38
Kadınlar Tekli Birinci Tur
BACSINSZKY Timea
ZHANG Shuai
06 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Tekli Birinci Tur
DIMITROV Grigor
CILIC Marin
06 Ağustos 2016
20:44
Kadınlar Tekli Birinci Tur
JABEUR Ons
KASATKINA Daria
06 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
JEONG Bokyeong
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
20:50
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SAFAROV Orkhan
KITADAI Felipe
06 Ağustos 2016
20:56
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
UNAL Mehmet Nadir
SAADA Hassan
06 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
MESTRE ALVAREZ Dayaris
MENEZES Sarah
06 Ağustos 2016
21:00
Hafif Kilo Dört Tek
06 Ağustos 2016
21:04
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SMETOV Yeldos
UROZBOEV Diyorbek
06 Ağustos 2016
21:07
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
SEP Hrvoje
SALAH ORABI ABDELGAWWAD Abdelrahman
06 Ağustos 2016
21:10
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
MUDRANOV Beslan
KIM Won Jin
06 Ağustos 2016
21:13
Erkekler Dört Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
21:15
10m Havalı Tabanca Erkekler Sıralama
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
NOGUEIRA Juan
WHATELEY Jason Eric
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
PAPINASHVILI Amiran
TAKATO Naohisa
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Dört Çifte
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Japonya
06 Ağustos 2016
21:16
Kadınlar Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fiji
06 Ağustos 2016
21:19
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
EMBRICH Irina
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
21:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KONG Man Wai Vivian
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KANG Young Mi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CANDASSAMY Marie-Florence
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar - Grup B
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
GALLAY Ana - KLUG Georgina
06 Ağustos 2016
21:32
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
21:43
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Dört Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Dört Çifte
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Avustralya
Kolombiya
06 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:11
Erkekler Grup A
Avustralya
Yeni Zelanda
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:39
Kadınlar 100m Kelebek -
06 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 100m Kelebek - 6
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 1
BESBES Sarra
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 2
CHOI Injeong
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 3
SATO Nozomi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 4
REMBI Lauren
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
JAZIRI Malek
TSONGA Jo-Wilfried
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Takım Çeyrek Final
Fransa
Avustralya
06 Ağustos 2016
23:07
Erkekler Tekli Birinci Tur
SEPPI Andreas
MARCHENKO Illya
06 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar Tekli Birinci Tur
PETKOVIC Andrea
SVITOLINA Elina
06 Ağustos 2016
23:17
Erkekler Tekli Birinci Tur
BAKER Brian
SUGITA Yuichi
06 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
KUDLA Denis
MARTIN Andrej
06 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SAFAROVA Lucie
KNAPP Karin
06 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
ELIAS Gastao
KOKKINAKIS Thanasi
06 Ağustos 2016
23:34
Erkekler Tekli Birinci Tur
KING Darian
JOHNSON Steve
06 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
NICULESCU Monica
CEPEDE ROYG Veronica
06 Ağustos 2016
23:50
Kadınlar Tekli Birinci Tur
ZHENG Saisai
RADWANSKA Agnieszka
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sıralama - Bölüm 3
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Brezilya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Belarus
Japonya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Venezuela
Sırbistan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
BLANC Leandro
VELAZQUEZ Joselito
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HAMUNYELA Mathias Tulyoongeleni
HUSEYNOV Rufat
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HERNANDEZ Nico Miguel
CAPPAI Manuel
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
TOJIBAEV Hurshid
ERESKER Hakan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
SUAREZ Charly Coronel
CORDINA Joseph
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
YUNUSOV Anvar
SHAN Jun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
BORGES Michel
NDAM NJIKAM Hassan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
ADYLBEK UULU Erkin
CARRILLO Juan Carlos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OKOLIE Lawrence
JAKUBOWSKI Igor Pawel
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 1
SUN Yiwen
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 2
REMBI Lauren
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Bronz Madalya
REMBI Lauren
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Altın Madalya
FIAMINGO Rossella
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Almanya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Güney Afrika
Çin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Kolombiya
Yeni Zelanda
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Brezilya
İsveç
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 48kg Grup A
TANASAN Sopita
AGUSTIANI Sri Wahyuni
MIYAKE Hiromi
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
İspanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
Angola
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Arjantin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Arjantin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Kanada
Almanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
İspanya
Brezilya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup B
PARETO Paula
KONDO Ami
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup A
MUDRANOV Beslan
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup B
SMETOV Yeldos
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı A
KONDO Ami
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı B
GALBADRAKH Otgontsetseg
MESTRE ALVAREZ Dayaris
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Final - Altın Madalya Maçı
PARETO Paula
JEONG Bokyeong
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı A
TAKATO Naohisa
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı B
UROZBOEV Diyorbek
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Final - Altın Madalya Maçı
MUDRANOV Beslan
SMETOV Yeldos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
OLAH Benedek
CHEN Feng
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
JANCARIK Lubomir
KENJAEV Zokhid
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
CALDERANO Hugo
PEREIRA Andy
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
GHOSH Soumyajit
TANVIRIYAVECHAKUL Padasak
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
PATTANTYUS Adam
GERASSIMENKO Kirill
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
WANG Eugene
CAMPOS Jorge
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
PROKOPCOV Dmitrij
TORIOLA Segun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
HE Zhiwen
FENG Yijun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
ASSAR Omar
AFANADOR Brian
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
DYJAS Jakub
AGUIRRE Marcelo
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
TOKIC Bojan
ALAMIYAN Noshad
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
ACHANTA Sharath Kamal
CRISAN Adrian
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
IONESCU Ovidiu
ALAMIAN Nima
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
WANG Yang
MADRID Marcos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
DRINKHALL Paul
KARAKASEVIC Aleksandar
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
TSUBOI Gustavo
WANG Jianan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
SAMARA Elizabeta
GUI Lin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
KIM Song I
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
BILENKO Tetyana
VACENOVSKA Iveta
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
SHAO Jieni
ZHANG Lily
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
POTA Georgina
ZHANG Mo
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
EKHOLM Matilda
WU Yue
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
POLCANOVA Sofia
LAY Jian Fang
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
LI Qian
MONTEIRO DODEAN Daniela
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Yarı Final
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Bronz Madalya Maçı
Avustralya
Çin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
SEIDL Robin - HUBER Alexander
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup C
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
WANG Fan - YUE Yuan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
İspanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup C
Büyük Britanya
Japonya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup C
Kanada
Brezilya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Kolombiya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Avustralya
Fiji
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Karadağ
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
MONFILS Gael
POSPISIL Vasek
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SCHMIEDLOVA Anna Karolina
VINCI Roberta
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
CILIC Marin - DRAGANJA Marin
DJOKOVIC Novak - ZIMONJIC Nenad
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
GONCALVES Paula Cristina - PEREIRA Teliana
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
RODIONOVA Anastasia - RODIONOVA Arina
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
GAVRILOVA Daria - STOSUR Samantha
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
PENG Shuai - ZHANG Shuai
MIRZA Sania - THOMBARE Prarthana G.
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
MONACO Juan
BASIC Mirza
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Porto Riko
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Arjantin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
İtalya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Bireysel Karışık Final
HAGINO Kosuke
KALISZ Chase
SETO Daiya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Yarı Final 1
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Yarı Final 2
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Serbest Stil Final
HORTON Mack
SUN Yang
DETTI Gabriele
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Bireysel Karışık Final
HOSSZU Katinka
DIRADO Madeline
BELMONTE GARCIA Mireia
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Final 1
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Final 2
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
Kanada
06 Ağustos 2016
14:30
10m Havalı Tüfek Kadınlar Sıralama
06 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
14:40
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
COSTA Rayssa
GEROUDET Tiffany
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
NGUYEN Thi Nhu Hoa
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
TERAN Alejandra
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
CANDASSAMY Marie-Florence
SIMEAO Amanda
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
SILVA Yadira
ALLEJJI Heba
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
EDEM Offiong
YEE Sally
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
HAN Xing
LARIBA Ian
06 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur
KUMAHARA Caroline
TAPPER Melissa
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Fransa
Malezya
06 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Macaristan
06 Ağustos 2016
15:10
Erkekler Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:20
Erkekler Tek Çifte 6
06 Ağustos 2016
15:25
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Hollanda
İspanya
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
MACKINNON Leonora
POP Simona
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup A
Norveç
Brezilya
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Tek ÇifteEleme Turu
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup A
Japonya
Güney Kore
06 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Yol Yarışı
VAN AVERMAET Greg
FUGLSANG Jakob
MAJKA Rafal
06 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Tur
OSHONAIKE Olofunke
SAHAKIAN Mariana
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Kadınlar Tur
MESHREF Dina
SAIDANI Safa
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Tur
AFANADOR Brian
SAKA Suraju
06 Ağustos 2016
15:45
Tek Erkekler Tur
AGUIRRE Marcelo
POWELL David
06 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
Çin
06 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Dresaj Day 1
06 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Dresaj Day 1
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup B
Arjantin
Hollanda
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
RAMOS Jose
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
KHYAR Walide
YACOUB Simon
06 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler - Grup A
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
06 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -48 kg Son 32
DOLGOVA Irina
KIM Sol Mi
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler -60 kg Son 64
TSAI Ming-Yen
SITHISANE Soukphaxay
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
PAYET Laetitia
RAYNER Chloe
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
CHERNIAK Maryna
RISHONY Shira
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Tek Çifte
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Takım 1/8 Elemeleri
Taipei (Chinese Taipei)
Endonezya
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BESBES Sarra
COSTA Rayssa
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
POPESCU Ana Maria
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
LOGUNOVA Tatiana
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
GHERMAN Simona
REMBI Lauren
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN Ngoc Tu
MOSCATT Valentina
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
CARRILLO Edna
LOKMANHEKIM Dilara
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Tek Çifte 6
06 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hırvatistan
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Sıralama - Bölüm 1
06 Ağustos 2016
16:45
10m Havalı Tüfek Kadınlar Final
THRASHER Virginia
DU Li
YI Siling
06 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN SNICK Charline
UNGUREANU Monica
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -60 kg Son 32
SAFAROV Orkhan
POSTIGOS Juan
06 Ağustos 2016
16:45
Tek Erkekler Tur
ALAMIAN Nima
JHA Kanak
06 Ağustos 2016
16:45
Tek Erkekler Tur
MADRID Marcos
SHING Yoshua
06 Ağustos 2016
16:55
Tek Erkekler Tur
KARAKASEVIC Aleksandar
YAN Xin
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HOLMES Katharine
KIRPU Erika
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CHOI Injeong
KOLOBOVA Violetta
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SHEMYAKINA Yana
HURLEY Courtney
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KRYVYTSKA Olena
SHIN A Lam
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -48 kg Son 32
MESTRE ALVAREZ Dayaris
RATIARISON Asaramanitra
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
BESTAEV Otar
ABELRAHMAN Ahmed
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KIM Won Jin
MANZI Elios
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KITADAI Felipe
KHYAR Walide
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
REINVALL Juho
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
ENGLMAIER Tobias
GARRIGOS Francisco
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Tek Eleme Turu
06 Ağustos 2016
17:00
Tek Erkekler Tur
ASSAR Khalid
WANG Jianan
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
RAMOS-VINOLAS Albert
NISHIKORI Kei
06 Ağustos 2016
17:05
Erkekler İki Tek
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Grup B
Hindistan
İrlanda
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
MUDRANOV Beslan
MOOREN Jeroen
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
SMETOV Yeldos
ELKAWISAH Mohamed Elhadi
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
06 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Grup B
Fransa
İspanya
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BOPANNA Rohan - PAES Leander
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
GONZALEZ Santiago - REYES-VARELA Miguel-Angel
FLEMING Colin - INGLOT Dominic
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Çiftli Birinci Tur
DELBONIS Federico - DURAN Guillermo
MERGEA Florin - TECAU Horia
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
BERANKIS Ricardas
MILLMAN John
06 Ağustos 2016
17:18
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KEYS Madison
KOVINIC Danka
06 Ağustos 2016
17:25
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KRUNIC Aleksandra
MLADENOVIC Kristina
06 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KONJUH Ana
BECK Annika
06 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
STRYCOVA Barbora
WICKMAYER Yanina
06 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
FOTSALA Simplice
YAFAI Galal
06 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli Birinci Tur
ERRANI Sara
BERTENS Kiki
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
DAVTYAN Hovhannes
PAISCHER Ludwig
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
MCKENZIE Ashley
OZLU Bekir
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
TAKATO Naohisa
SICCARDI Yann
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
UROZBOEV Diyorbek
KATZ Joshua
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler İki Tek
06 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar İki Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
PANTELYEYEVA Kseniya
EMBRICH Irina
06 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KONG Man Wai Vivian
SHUTOVA Lyubov
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SUN Yujie
KANG Young Mi
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HURLEY Kelley
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
PETRIKOV Pavel
MOGOPA Gavin
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
CHAMMARTIN Ludovic
PRECIADO Lenin
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
DVORAK Galia
GUI Lin
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
MATELOVA Hana
ZHANG Mo
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
MONTEIRO DODEAN Daniela
DAS Mouma
06 Ağustos 2016
18:00
Tek Kadınlar Tur 1
ZHANG Lily
ARVELO Gremlis
06 Ağustos 2016
18:08
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
LOURENCO Patrick
MARTINEZ Yurberjen Herney
06 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -48 kg Son 16
PARETO Paula
DOLGOVA Irina
06 Ağustos 2016
18:20
Erkekler -60 kg Son 32
PAPINASHVILI Amiran
PESSOA Sergio
06 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar İki Çifte
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HOVHANNISYAN Artur
CARMONA HEREDIA Samuel
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Grup B
Hollanda
Fransa
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
CSERNOVICZKI Eva
CHERNIAK Maryna
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -60 kg Son 32
GERCHEV Yanislav
TSAI Ming-Yen
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
MUNKHBAT Urantsetseg
PAYET Laetitia
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
Kenya
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar - Grup B
Çin
Hollanda
06 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -48 kg Son 16
KONDO Ami
CARRILLO Edna
06 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar İki Çifte
06 Ağustos 2016
18:43
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İspanya
İtalya
06 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SAKOA Gbahi Gwladys
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
18:59
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
MACKINNON Leonora
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
DELGADO Lindolfo
TOMMASONE Carmine
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BELJAJEVA Julia
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CANDASSAMY Marie-Florence
XU Anqi
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
JEONG Bokyeong
VAN Ngoc Tu
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
GALBADRAKH Otgontsetseg
LIMA Taciana
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MENEZES Sarah
VAN SNICK Charline
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -60 kg Son 16
SAFAROV Orkhan
BESTAEV Otar
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MESTRE ALVAREZ Dayaris
FIGUEROA Julia
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler İki Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -60 kg Son 16
KITADAI Felipe
ENGLMAIER Tobias
06 Ağustos 2016
19:08
Kadınlar Grup A
Türkiye
Fransa
06 Ağustos 2016
19:10
Erkekler İki Çifte
06 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar Grup C
Büyük Britanya
Brezilya
06 Ağustos 2016
19:20
Tek Kadınlar Tur 1
ODOROVA Eva
WU Yue
06 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar - Grup F
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
06 Ağustos 2016
19:28
Tek Kadınlar Tur 1
DOLGIKH Maria
LAY Jian Fang
06 Ağustos 2016
19:30
Tek Kadınlar Tur 1
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna
BATRA Manika
06 Ağustos 2016
19:30
Tek Kadınlar Tur 1
VACENOVSKA Iveta
RUANO Lady
06 Ağustos 2016
19:31
Erkekler -60 kg Son 16
KIM Won Jin
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
06 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -60 kg Son 16
SMETOV Yeldos
MCKENZIE Ashley
06 Ağustos 2016
19:37
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
CABRERA Luis
NARIMATSU Daisuke
06 Ağustos 2016
19:40
Erkekler İki Çifte
06 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -60 kg Son 16
MUDRANOV Beslan
DAVTYAN Hovhannes
06 Ağustos 2016
19:45
Erkekler -60 kg Son 16
UROZBOEV Diyorbek
CHAMMARTIN Ludovic
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
PARETO Paula
CSERNOVICZKI Eva
06 Ağustos 2016
19:45
Hafif Kilo Dört Tek Eleme Turu
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
IVANOVIC Ana
SUAREZ NAVARRO Carla
06 Ağustos 2016
19:48
Erkekler -60 kg Son 16
TAKATO Naohisa
PETRIKOV Pavel
06 Ağustos 2016
19:54
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDRAKHMANOV Berik
BALDERAS JR. Carlos Zenon
06 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
KONDO Ami
GALBADRAKH Otgontsetseg
06 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -60 kg Son 16
PAPINASHVILI Amiran
GERCHEV Yanislav
06 Ağustos 2016
20:06
Hafif Kilo Dört Tek
06 Ağustos 2016
20:12
Kadınlar Grup C
Kanada
Japonya
06 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KIRPU Erika
BESBES Sarra
06 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Grup A
Belçika
Büyük Britanya
06 Ağustos 2016
20:18
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CHOI Injeong
POPESCU Ana Maria
06 Ağustos 2016
20:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
SATO Nozomi
SHEMYAKINA Yana
06 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
REMBI Lauren
KRYVYTSKA Olena
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
THOMPSON Jordan
EDMUND Kyle
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
DANIEL Taro
SOCK Jack
06 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WATSON Heather
PENG Shuai
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
ROSOL Lukas - STEPANEK Radek
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
06 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
DEL POTRO Juan Martin - GONZALEZ Maximo
GUCCIONE Christopher - PEERS John
06 Ağustos 2016
20:32
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BURY Alexander - MIRNYI Max
MARACH Oliver - PEYA Alexander
06 Ağustos 2016
20:38
Kadınlar Tekli Birinci Tur
BACSINSZKY Timea
ZHANG Shuai
06 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Tekli Birinci Tur
DIMITROV Grigor
CILIC Marin
06 Ağustos 2016
20:44
Kadınlar Tekli Birinci Tur
JABEUR Ons
KASATKINA Daria
06 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
JEONG Bokyeong
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
20:50
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SAFAROV Orkhan
KITADAI Felipe
06 Ağustos 2016
20:56
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
UNAL Mehmet Nadir
SAADA Hassan
06 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
MESTRE ALVAREZ Dayaris
MENEZES Sarah
06 Ağustos 2016
21:00
Hafif Kilo Dört Tek
06 Ağustos 2016
21:04
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SMETOV Yeldos
UROZBOEV Diyorbek
06 Ağustos 2016
21:07
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
SEP Hrvoje
SALAH ORABI ABDELGAWWAD Abdelrahman
06 Ağustos 2016
21:10
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
MUDRANOV Beslan
KIM Won Jin
06 Ağustos 2016
21:13
Erkekler Dört Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
21:15
10m Havalı Tabanca Erkekler Sıralama
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
NOGUEIRA Juan
WHATELEY Jason Eric
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
PAPINASHVILI Amiran
TAKATO Naohisa
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Dört Çifte
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Yunanistan
Japonya
06 Ağustos 2016
21:16
Kadınlar Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Fiji
06 Ağustos 2016
21:19
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
EMBRICH Irina
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
21:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KONG Man Wai Vivian
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KANG Young Mi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CANDASSAMY Marie-Florence
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar - Grup B
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
GALLAY Ana - KLUG Georgina
06 Ağustos 2016
21:32
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
21:43
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Dört Çifte Eleme Turu
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Dört Çifte
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Avustralya
Kolombiya
06 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Bireysel Karışık
06 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:11
Erkekler Grup A
Avustralya
Yeni Zelanda
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 100m Kelebek
06 Ağustos 2016
22:39
Kadınlar 100m Kelebek -
06 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 100m Kelebek - 6
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 1
BESBES Sarra
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 2
CHOI Injeong
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 3
SATO Nozomi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 4
REMBI Lauren
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
JAZIRI Malek
TSONGA Jo-Wilfried
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Serbest Stil
06 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Takım Çeyrek Final
Fransa
Avustralya
06 Ağustos 2016
23:07
Erkekler Tekli Birinci Tur
SEPPI Andreas
MARCHENKO Illya
06 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar Tekli Birinci Tur
PETKOVIC Andrea
SVITOLINA Elina
06 Ağustos 2016
23:17
Erkekler Tekli Birinci Tur
BAKER Brian
SUGITA Yuichi
06 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
KUDLA Denis
MARTIN Andrej
06 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SAFAROVA Lucie
KNAPP Karin
06 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
ELIAS Gastao
KOKKINAKIS Thanasi
06 Ağustos 2016
23:34
Erkekler Tekli Birinci Tur
KING Darian
JOHNSON Steve
06 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
NICULESCU Monica
CEPEDE ROYG Veronica
06 Ağustos 2016
23:50
Kadınlar Tekli Birinci Tur
ZHENG Saisai
RADWANSKA Agnieszka
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sıralama - Bölüm 3
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Brezilya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Belarus
Japonya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Venezuela
Sırbistan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
BLANC Leandro
VELAZQUEZ Joselito
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HAMUNYELA Mathias Tulyoongeleni
HUSEYNOV Rufat
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HERNANDEZ Nico Miguel
CAPPAI Manuel
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
TOJIBAEV Hurshid
ERESKER Hakan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
SUAREZ Charly Coronel
CORDINA Joseph
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
YUNUSOV Anvar
SHAN Jun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
BORGES Michel
NDAM NJIKAM Hassan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
ADYLBEK UULU Erkin
CARRILLO Juan Carlos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OKOLIE Lawrence
JAKUBOWSKI Igor Pawel
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 1
SUN Yiwen
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 2
REMBI Lauren
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Bronz Madalya
REMBI Lauren
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Altın Madalya
FIAMINGO Rossella
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Almanya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Güney Afrika
Çin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Kolombiya
Yeni Zelanda
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Brezilya
İsveç
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 48kg Grup A
TANASAN Sopita
AGUSTIANI Sri Wahyuni
MIYAKE Hiromi
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Karadağ
İspanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Romanya
Angola
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
İsveç
Arjantin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Arjantin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Kanada
Almanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
İspanya
Brezilya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Büyük Britanya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup B
PARETO Paula
KONDO Ami
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup A
MUDRANOV Beslan
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup B
SMETOV Yeldos
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı A
KONDO Ami
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı B
GALBADRAKH Otgontsetseg
MESTRE ALVAREZ Dayaris
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Final - Altın Madalya Maçı
PARETO Paula
JEONG Bokyeong
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı A
TAKATO Naohisa
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı B
UROZBOEV Diyorbek
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Final - Altın Madalya Maçı
MUDRANOV Beslan
SMETOV Yeldos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
OLAH Benedek
CHEN Feng
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
JANCARIK Lubomir
KENJAEV Zokhid
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
CALDERANO Hugo
PEREIRA Andy
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
GHOSH Soumyajit
TANVIRIYAVECHAKUL Padasak
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
PATTANTYUS Adam
GERASSIMENKO Kirill
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
WANG Eugene
CAMPOS Jorge
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
PROKOPCOV Dmitrij
TORIOLA Segun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
HE Zhiwen
FENG Yijun
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
ASSAR Omar
AFANADOR Brian
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
DYJAS Jakub
AGUIRRE Marcelo
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
TOKIC Bojan
ALAMIYAN Noshad
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
ACHANTA Sharath Kamal
CRISAN Adrian
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
IONESCU Ovidiu
ALAMIAN Nima
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
WANG Yang
MADRID Marcos
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
DRINKHALL Paul
KARAKASEVIC Aleksandar
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 1
TSUBOI Gustavo
WANG Jianan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
SAMARA Elizabeta
GUI Lin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
KIM Song I
GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
BILENKO Tetyana
VACENOVSKA Iveta
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
SHAO Jieni
ZHANG Lily
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
POTA Georgina
ZHANG Mo
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
EKHOLM Matilda
WU Yue
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
POLCANOVA Sofia
LAY Jian Fang
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 2
LI Qian
MONTEIRO DODEAN Daniela
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Yarı Final
Çin
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Bronz Madalya Maçı
Avustralya
Çin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Amerika Birleşik Devletleri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
SEIDL Robin - HUBER Alexander
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup C
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
WANG Fan - YUE Yuan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
İspanya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup C
Büyük Britanya
Japonya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup C
Kanada
Brezilya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Kolombiya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Avustralya
Fiji
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Fransa
Karadağ
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Brezilya
Avustralya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
MONFILS Gael
POSPISIL Vasek
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SCHMIEDLOVA Anna Karolina
VINCI Roberta
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
CILIC Marin - DRAGANJA Marin
DJOKOVIC Novak - ZIMONJIC Nenad
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
GONCALVES Paula Cristina - PEREIRA Teliana
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
RODIONOVA Anastasia - RODIONOVA Arina
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
GAVRILOVA Daria - STOSUR Samantha
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
PENG Shuai - ZHANG Shuai
MIRZA Sania - THOMBARE Prarthana G.
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
MONACO Juan
BASIC Mirza
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Porto Riko
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Arjantin
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
İtalya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Bireysel Karışık Final
HAGINO Kosuke
KALISZ Chase
SETO Daiya
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Yarı Final 1
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Yarı Final 2
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Serbest Stil Final
HORTON Mack
SUN Yang
DETTI Gabriele
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Bireysel Karışık Final
HOSSZU Katinka
DIRADO Madeline
BELMONTE GARCIA Mireia
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Final 1
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Yarı Final 2
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
Kanada