Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 7 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 7
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Grup A
Avustralya
Fransa
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 400m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 400m Serbest Stil -
07 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar Grup B
Çin
Kanada
07 Ağustos 2016
00:23
Erkekler 400m Serbest Stil - 6
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Sıralama - Bölüm 2
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 400m Serbest Stil - 7
07 Ağustos 2016
00:40
Tek Kadınlar Tur 1
DIAZ Adriana
OSHONAIKE Olofunke
07 Ağustos 2016
00:57
Tek Kadınlar Tur 1
PRIVALOVA Alexandra
SHAHSAVARI Neda
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
Güney Kore
07 Ağustos 2016
01:00
Tek Kadınlar Tur 1
LOVAS Petra
EL-DAWLATLY Nadeen
07 Ağustos 2016
01:00
Tek Kadınlar Tur 1
SAWETTABUT Suthasini
HAN Xing
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:14
Erkekler Takım Çeyrek Final
İtalya
Çin
07 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Kamerun
07 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 400m Bireysel Karışık -
07 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Kanada
Zimbabve
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Takım Çeyrek Final
Endonezya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
02:00
Tek Kadınlar Tur 1
KOMWONG Nanthana
MESHREF Dina
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
BALAZOVA Barbora
SILVA Yadira
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
PAVLOVICH Viktoria
EDEM Offiong
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
NI Xia Lian
KUMAHARA Caroline
07 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
FLIPKENS Kirsten
WILLIAMS Venus
07 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 100m Kurbağalama -
07 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 100m Kurbağalama - 6
07 Ağustos 2016
02:50
Kadınlar 4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
07 Ağustos 2016
03:00
10m Havalı Tabanca Erkekler Final
HOANG Xuan Vinh
WU Felipe Almeida
PANG Wei
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
MUNKHBAT Urantsetseg
MENEZES Sarah
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
07 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
CORIC Borna
SIMON Gilles
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Tekli Birinci Tur
LINETTE Magda
PAVLYUCHENKOVA Anastasia
07 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KONTA Johanna - WATSON Heather
JANKOVIC Jelena - KRUNIC Aleksandra
07 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
DZUMHUR Damir
SELA Dudi
07 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
KOHLSCHREIBER Philipp
PELLA Guido
07 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Tekli Birinci Tur
DONSKOY Evgeny
STRUFF Jan-Lennard
07 Ağustos 2016
04:14
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
GROENEFELD Anna-Lena - SIEGEMUND Laura
07 Ağustos 2016
04:22
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
DOI Misaki - HOZUMI Eri
GARCIA Caroline - MLADENOVIC Kristina
07 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
BOUCHARD Eugenie
STEPHENS Sloane
07 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar 4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
07 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
GALBADRAKH Otgontsetseg
CSERNOVICZKI Eva
07 Ağustos 2016
04:49
Erkekler Takım Yarı Final
Güney Kore
Avustralya
07 Ağustos 2016
05:00
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
TAKATO Naohisa
KIM Won Jin
07 Ağustos 2016
05:08
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
UROZBOEV Diyorbek
KITADAI Felipe
07 Ağustos 2016
05:16
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup A
JEONG Bokyeong
MESTRE ALVAREZ Dayaris
07 Ağustos 2016
05:24
Kadınlar Grup B
Fransa
Kenya
07 Ağustos 2016
06:00
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
07 Ağustos 2016
15:00
10m Havalı Tabanca Kadınlar Sıralama
07 Ağustos 2016
15:00
Trap Kadınlar Sıralama
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
PRANZ Rene
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
LEAL Antonio J.
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
ESSAM Mohamed
MARQUES Henrique
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Xue
DIAZ Adriana
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
YU Fu
KOMWONG Nanthana
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
CHEN Szu-Yu
PRIVALOVA Alexandra
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Fen
BALAZOVA Barbora
07 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Meksika
Gürcistan
07 Ağustos 2016
15:25
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Japonya
Ukrayna
07 Ağustos 2016
15:30
Trap Erkekler Sıralama
07 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Katar
07 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup A
İtalya
Fransa
07 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sıralama - Bölüm 1
07 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
İtalya
07 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Dresaj Day 2
07 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Dresaj Day 2
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
OTA Yuki
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
FERJANI Mohamed Ayoub
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MEINHARDT Gerek
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
AVOLA Giorgio
GOMEZ Daniel
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 56kg Grup B
07 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Güney Kore
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
SMAGULOV Zhansay
LEFEVERE Jasper
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
BOUCHARD Antoine
OVINOU Raymond
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GROTH Jonathan
OLAH Benedek
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
PITCHFORD Liam
KENJAEV Zokhid
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GERELL Par
CALDERANO Hugo
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GIONIS Panagiotis
TANVIRIYAVECHAKUL Padasak
07 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
07 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -52 kg Son 32
GOMEZ Laura
BABAMURATOVA Gulbadam
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
TSCHOPP Evelyne
GNETO Priscilla
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
KRAEH Mareen
SKRYPNIK Darya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
LEGENTIL Christianne
FAHMY Joud
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Hindistan
Kolombiya
07 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -52 kg Son 32
RAMOS Joana
GASONGO Antoinette
07 Ağustos 2016
17:00
10m Havalı Tabanca Kadınlar Final
ZHANG Mengxue
BATSARASHKINA Vitalina
KORAKAKI Anna
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HEO Jun
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHEREMISINOV Alexey
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEI Sheng
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEFORT Enzo
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
GAROZZO Daniele
AYAD Tarek
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HALSTED Laurence
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CADOT Jeremy
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Grup B
Japonya
Hindistan
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -52 kg Son 32
ADIYASAMBUU Tsolmon
DELGADO Angelica
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
AN Baul
SMAGULOV Zhansay
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
DAVAADORJ Tumurkhuleg
HAMAD Sulaiman
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
LE BLOUCH Kilian
OATES Colin
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
ZOURDANI Houd
KOPINSKY Yigal
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SOBIROV Rishod
SHERSHAN Dzmitry
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SHIKHALIZADA Nijat
URIARTE Sugoi
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
MATA Jayme
MAHIT Joe
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BASILE Fabio
SEIDL Sebastian
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
OLEINIC Sergiu
ZANTARAIA Georgii
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BOUCHARD Antoine
PULIAEV Mikhail
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Grup B
İspanya
Kenya
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
BROWN Dustin
BELLUCCI Thomaz
07 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHAMLEY-WATSON Miles
AKHMATKHUZIN Artur
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
LI Ping
PATTANTYUS Adam
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
LI Ahmet
WANG Eugene
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
NIWA Koki
TORIOLA Segun
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
CHEN Chien-An
HE Zhiwen
07 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar - Grup A
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
07 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
KUZNETSOV Andrey
07 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
MULLER Gilles
JANOWICZ Jerzy
07 Ağustos 2016
17:34
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KICHENOK Liudmyla - KICHENOK Nadiia
XU Yifan - ZHENG Saisai
07 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
MEDINA GARRIGUES Anabel - PARRA-SANTONJA Arantxa
MATTEK-SANDS Bethanie - VANDEWEGHE Coco
07 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Tekli Birinci Tur
PUIG Monica
HERCOG Polona
07 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
DUTRA SILVA Rogerio
FABBIANO Thomas
07 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
FERRER David
ISTOMIN Denis
07 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
WANG Qiang
07 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar Tekli Birinci Tur
DUQUE-MARINO Mariana
KERBER Angelique
07 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
LACRUZ Enrico
LAI Chu-En
07 Ağustos 2016
18:25
Erkekler -66 kg Son 32
MATEO Wander
KUKU Rodrick
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
KATUA Thadius
ABDURASHIDOV Adlan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
BASSOU Imad
KATZ Nathan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
EBINUMA Masashi
CHIBANA Charles
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
PUNZA Mathews
POLLACK Golan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
MA Duanbin
HOUSSEIN Anass
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
GOMBOC Adrian
MARGVELASHVILI Vazha
07 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -52 kg Son 16
CHITU Andreea
GOMEZ Laura
07 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar -52 kg Son 16
KELMENDI Majlinda
TSCHOPP Evelyne
07 Ağustos 2016
18:57
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Almanya
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Sıralama - Bölüm 2
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHOUPENITCH Alexander
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MA Jianfei
PERRIER Ghislain
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
SINTES Hamid
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
ESSAM Mohamed
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -52 kg Son 16
GIUFFRIDA Odette
KRAEH Mareen
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
Fransa
07 Ağustos 2016
19:02
Kadınlar -52 kg Son 16
LEGENTIL Christianne
COHEN Gili
07 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDELAAL Mahmoud
BENBAZIZ Reda
07 Ağustos 2016
19:08
Erkekler - Grup A
Brezilya
Meksika
07 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar -52 kg Son 16
MIRANDA Erika
AYARI Hela
07 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar -52 kg Son 16
NAKAMURA Misato
ADIYASAMBUU Tsolmon
07 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar -52 kg Son 16
MA Yingnan
RAMOS Joana
07 Ağustos 2016
19:19
Kadınlar -52 kg Son 16
KUZIUTINA Natalia
GUICA Ecaterina
07 Ağustos 2016
19:24
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
OKWIRI Rayton Nduku
ZAMKOVOI Andrei
07 Ağustos 2016
19:29
Erkekler -66 kg Son 16
AN Baul
LE BLOUCH Kilian
07 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Senegal
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
DAVAADORJ Tumurkhuleg
ZOURDANI Houd
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
SOBIROV Rishod
MATA Jayme
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BASILE Fabio
SHIKHALIZADA Nijat
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
MATEO Wander
OLEINIC Sergiu
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BOUCHARD Antoine
BASSOU Imad
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler - Grup C
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
07 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup C
Brezilya
Japonya
07 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BYAMBA Tuvshinbat
PALMETTA Alberto Ignacio
07 Ağustos 2016
19:39
Erkekler -66 kg Son 16
EBINUMA Masashi
MA Duanbin
07 Ağustos 2016
19:44
Erkekler -66 kg Son 16
GOMBOC Adrian
PUNZA Mathews
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
GIUFFRIDA Odette
CHITU Andreea
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
KELMENDI Majlinda
LEGENTIL Christianne
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WILLIAMS Serena
GAVRILOVA Daria
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Yol Yarışı
VAN DER BREGGEN Anna
JOHANSSON Emma
LONGO BORGHINI Elisa
07 Ağustos 2016
19:51
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KEDACHE Zohir
DONNELLY Steven Gerard
07 Ağustos 2016
19:54
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
MA Yingnan
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
19:57
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
NAKAMURA Misato
KUZIUTINA Natalia
07 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 53kg Grup B
07 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Grup C
Kanada
Büyük Britanya
07 Ağustos 2016
20:03
Kadınlar Grup A
Hollanda
İspanya
07 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
TOLDO Guilherme
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
20:11
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
SAFIN Timur
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
20:14
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MEINHARDT Gerek
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AVOLA Giorgio
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
SOUSA Joao
HAASE Robin
07 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Tekli Birinci Tur
LU Yen-Hsun
LORENZI Paolo
07 Ağustos 2016
20:19
Erkekler Tekli Birinci Tur
NADAL Rafael
DELBONIS Federico
07 Ağustos 2016
20:20
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KVITOVA Petra
BABOS Timea
07 Ağustos 2016
20:23
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WOZNIACKI Caroline
HRADECKA Lucie
07 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Tekli Birinci Tur
MAKAROVA Ekaterina
BUYUKAKCAY Cagla
07 Ağustos 2016
20:28
Kadınlar Tekli Birinci Tur
HIBINO Nao
BEGU Irina-Camelia
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
AN Baul
SOBIROV Rishod
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
BASILE Fabio
DAVAADORJ Tumurkhuleg
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
EBINUMA Masashi
MATEO Wander
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
FOGNINI Fabio
ESTRELLA BURGOS Victor
07 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
DOI Misaki
SHVEDOVA Yaroslava
07 Ağustos 2016
20:34
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
GOMBOC Adrian
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
STANIONIS Eimantas
LIU Wei
07 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MICHEL Serge
MINA Carlos Andres
07 Ağustos 2016
20:46
Erkekler İlk Tur - Grup C
Fiji
Meksika
07 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar Grup A
Fiji
Kolombiya
07 Ağustos 2016
20:54
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
GAROZZO Daniele
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MA Jianfei
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
KRUSE Richard
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AKHMATKHUZIN Artur
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
21:02
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
07 Ağustos 2016
21:11
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
KATENDE Kennedy
BUATSI Joshua
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü -
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:43
Kadınlar Grup A
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Çin
Almanya
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Kano (C1) s
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
MIKHAILOVA Polina
PAVLOVICH Viktoria
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
RI Myong Sun
LOVAS Petra
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Jiao
SAWETTABUT Suthasini
07 Ağustos 2016
22:11
Tek Kadınlar Tur 2
SHEN Yanfei
NI Xia Lian
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
KHAMUKOV Petr
RAMIREZ Albert Ramon
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Serbest Stil -
07 Ağustos 2016
22:39
Erkekler 200m Serbest Stil - 6
07 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
GAROZZO Daniele
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
SAFIN Timur
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
MEINHARDT Gerek
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
AVOLA Giorgio
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Tekli Birinci Tur
TROICKI Viktor
MURRAY Andy
07 Ağustos 2016
23:07
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:17
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Meksika
Taipei (Chinese Taipei)
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
LARSSON Johanna
CORNET Alize
07 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
PERALTA Julio - PODLIPNIK-CASTILLO Hans
JOHNSON Steve - SOCK Jack
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:33
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
JANS-IGNACIK Klaudia - KANIA Paula
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
07 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Tekli Birinci Tur
GROTH Sam
GOFFIN David
07 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Tekli Birinci Tur
ALBOT Radu
GABASHVILI Teymuraz
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sıralama - Bölüm 4
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sıralama - Bölüm 5
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Avustralya
Türkiye
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hırvatistan
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Fransa
Belarus
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Nijerya
Arjantin
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
OUMIHA Sofiane
LOPEZ RIVERA Teofimo Andres
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
RUENROENG Amnat
PERRIN Ignacio
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
JOYCE David Oliver
ALLISOP Andrique
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
SISSOKHO NDIAYE Youba
GIYASOV Shakhram
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
HILL Winston
MARGARYAN Vladimir
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
CISSOKHO Souleymane Diop
BACSKAI Imre Balazs
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ARDEE Saylom
KASTRAMIN Pavel
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MULLENBERG Peter
ROUZBAHANI Ehsan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MAMMADOV Teymur
SOLONENKO Denys
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MANFREDONIA Valentino
DAUHALIAVETS Mikhail
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 1
GAROZZO Daniele
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 2
KRUSE Richard
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Bronz Madalya
SAFIN Timur
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Altın Madalya
GAROZZO Daniele
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup C
Almanya
Güney Kore
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup D
Arjantin
Cezayir
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Danimarka
Güney Afrika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
İsveç
Nijerya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Brezilya
Irak
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Japonya
Kolombiya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 56kg Grup A
LONG Qingquan
OM Yun Chol
KRUAITHONG Sinphet
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Brezilya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Tunus
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
Mısır
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hollanda
İrlanda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Brezilya
Belçika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup B
KELMENDI Majlinda
NAKAMURA Misato
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup A
AN Baul
EBINUMA Masashi
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup B
BASILE Fabio
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı A
NAKAMURA Misato
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı B
KUZIUTINA Natalia
MA Yingnan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Final - Altın Madalya Maçı
KELMENDI Majlinda
GIUFFRIDA Odette
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı A
SOBIROV Rishod
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı B
EBINUMA Masashi
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Final - Altın Madalya Maçı
BASILE Fabio
AN Baul
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kayak (K1) Erkekler s 2. Tur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
DING Ning
SAMARA Elizabeta
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
DOO Hoi Kem
POTA Georgina
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
JEON Jihee
EKHOLM Matilda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
ISHIKAWA Kasumi
KIM Song I
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
LI Jie
LI Xue
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
HAN Ying
KOMWONG Nanthana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
YU Mengyu
LAY Jian Fang
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
HU Melek
CHEN Szu-Yu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
TANG Peng
CALDERANO Hugo
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
MA Long
GROTH Jonathan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
JEOUNG Youngsik
PITCHFORD Liam
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
MIZUTANI Jun
GIONIS Panagiotis
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
BOLL Timo
SHIBAEV Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
FREITAS Marcos
IONESCU Ovidiu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
GAUZY Simon
KOU Lei
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
CHUANG Chih-Yuan
ARUNA Quadri
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final
İtalya
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Taipei (Chinese Taipei)
İtalya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
BORGER Karla - BUTHE Britta
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 9-12'incilik Maçı
Brezilya
Kolombiya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 9-12'incilik Maçı
Kenya
Japonya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 1
Avustralya
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 2
Kanada
Fransa
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 3
Büyük Britanya
Fiji
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 4
Yeni Zelanda
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
DJOKOVIC Novak
DEL POTRO Juan Martin
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
HERBERT Pierre-Hugues - MAHUT Nicolas
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
HAASE Robin - ROJER Jean-Julien
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BABOS Timea - JANI Reka-Luca
MITU Andreea - OLARU Raluca
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
DANIELL Marcus - VENUS Michael
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
MURRAY Andy - MURRAY Jamie
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BEGU Irina-Camelia - NICULESCU Monica
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BAKER Brian - RAM Rajeev
MONFILS Gael - TSONGA Jo-Wilfried
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Kanada
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Küba
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Arjantin
İran
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Final
SJOSTROM Sarah
OLEKSIAK Penny
VOLLMER Dana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Final
PEATY Adam
VAN DER BURGH Cameron
MILLER Cody
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
CARLIN Jazz
SMITH Leah
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
Avustralya
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Grup A
Avustralya
Fransa
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 400m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 400m Serbest Stil -
07 Ağustos 2016
00:06
Kadınlar Grup B
Çin
Kanada
07 Ağustos 2016
00:23
Erkekler 400m Serbest Stil - 6
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Sıralama - Bölüm 2
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 400m Serbest Stil - 7
07 Ağustos 2016
00:40
Tek Kadınlar Tur 1
DIAZ Adriana
OSHONAIKE Olofunke
07 Ağustos 2016
00:57
Tek Kadınlar Tur 1
PRIVALOVA Alexandra
SHAHSAVARI Neda
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Eleme Grup B
Rusya Federasyonu
Güney Kore
07 Ağustos 2016
01:00
Tek Kadınlar Tur 1
LOVAS Petra
EL-DAWLATLY Nadeen
07 Ağustos 2016
01:00
Tek Kadınlar Tur 1
SAWETTABUT Suthasini
HAN Xing
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Bireysel Karışık
07 Ağustos 2016
01:14
Erkekler Takım Çeyrek Final
İtalya
Çin
07 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Kamerun
07 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 400m Bireysel Karışık -
07 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Kanada
Zimbabve
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:45
Erkekler 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Takım Çeyrek Final
Endonezya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
02:00
Tek Kadınlar Tur 1
KOMWONG Nanthana
MESHREF Dina
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
BALAZOVA Barbora
SILVA Yadira
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
PAVLOVICH Viktoria
EDEM Offiong
07 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Tur 1
NI Xia Lian
KUMAHARA Caroline
07 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
FLIPKENS Kirsten
WILLIAMS Venus
07 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 100m Kurbağalama -
07 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 100m Kurbağalama - 6
07 Ağustos 2016
02:50
Kadınlar 4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
07 Ağustos 2016
03:00
10m Havalı Tabanca Erkekler Final
HOANG Xuan Vinh
WU Felipe Almeida
PANG Wei
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
MUNKHBAT Urantsetseg
MENEZES Sarah
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
07 Ağustos 2016
03:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
CORIC Borna
SIMON Gilles
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Tekli Birinci Tur
LINETTE Magda
PAVLYUCHENKOVA Anastasia
07 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KONTA Johanna - WATSON Heather
JANKOVIC Jelena - KRUNIC Aleksandra
07 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
DZUMHUR Damir
SELA Dudi
07 Ağustos 2016
04:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
KOHLSCHREIBER Philipp
PELLA Guido
07 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Tekli Birinci Tur
DONSKOY Evgeny
STRUFF Jan-Lennard
07 Ağustos 2016
04:14
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
GROENEFELD Anna-Lena - SIEGEMUND Laura
07 Ağustos 2016
04:22
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
DOI Misaki - HOZUMI Eri
GARCIA Caroline - MLADENOVIC Kristina
07 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
BOUCHARD Eugenie
STEPHENS Sloane
07 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar 4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
07 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
GALBADRAKH Otgontsetseg
CSERNOVICZKI Eva
07 Ağustos 2016
04:49
Erkekler Takım Yarı Final
Güney Kore
Avustralya
07 Ağustos 2016
05:00
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
TAKATO Naohisa
KIM Won Jin
07 Ağustos 2016
05:08
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
UROZBOEV Diyorbek
KITADAI Felipe
07 Ağustos 2016
05:16
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup A
JEONG Bokyeong
MESTRE ALVAREZ Dayaris
07 Ağustos 2016
05:24
Kadınlar Grup B
Fransa
Kenya
07 Ağustos 2016
06:00
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
07 Ağustos 2016
15:00
10m Havalı Tabanca Kadınlar Sıralama
07 Ağustos 2016
15:00
Trap Kadınlar Sıralama
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
PRANZ Rene
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
LEAL Antonio J.
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
ESSAM Mohamed
MARQUES Henrique
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Xue
DIAZ Adriana
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
YU Fu
KOMWONG Nanthana
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
CHEN Szu-Yu
PRIVALOVA Alexandra
07 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Fen
BALAZOVA Barbora
07 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Meksika
Gürcistan
07 Ağustos 2016
15:25
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Japonya
Ukrayna
07 Ağustos 2016
15:30
Trap Erkekler Sıralama
07 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Hırvatistan
Katar
07 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup A
İtalya
Fransa
07 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sıralama - Bölüm 1
07 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
İtalya
07 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Dresaj Day 2
07 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Dresaj Day 2
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
OTA Yuki
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
FERJANI Mohamed Ayoub
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MEINHARDT Gerek
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
AVOLA Giorgio
GOMEZ Daniel
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 56kg Grup B
07 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Güney Kore
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
SMAGULOV Zhansay
LEFEVERE Jasper
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
BOUCHARD Antoine
OVINOU Raymond
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GROTH Jonathan
OLAH Benedek
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
PITCHFORD Liam
KENJAEV Zokhid
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GERELL Par
CALDERANO Hugo
07 Ağustos 2016
16:00
Tek Erkekler Tur 2
GIONIS Panagiotis
TANVIRIYAVECHAKUL Padasak
07 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
07 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -52 kg Son 32
GOMEZ Laura
BABAMURATOVA Gulbadam
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
TSCHOPP Evelyne
GNETO Priscilla
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
KRAEH Mareen
SKRYPNIK Darya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
LEGENTIL Christianne
FAHMY Joud
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Hindistan
Kolombiya
07 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -52 kg Son 32
RAMOS Joana
GASONGO Antoinette
07 Ağustos 2016
17:00
10m Havalı Tabanca Kadınlar Final
ZHANG Mengxue
BATSARASHKINA Vitalina
KORAKAKI Anna
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HEO Jun
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHEREMISINOV Alexey
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEI Sheng
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEFORT Enzo
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
GAROZZO Daniele
AYAD Tarek
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HALSTED Laurence
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CADOT Jeremy
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Grup B
Japonya
Hindistan
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -52 kg Son 32
ADIYASAMBUU Tsolmon
DELGADO Angelica
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
AN Baul
SMAGULOV Zhansay
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
DAVAADORJ Tumurkhuleg
HAMAD Sulaiman
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
LE BLOUCH Kilian
OATES Colin
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
ZOURDANI Houd
KOPINSKY Yigal
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SOBIROV Rishod
SHERSHAN Dzmitry
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SHIKHALIZADA Nijat
URIARTE Sugoi
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
MATA Jayme
MAHIT Joe
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BASILE Fabio
SEIDL Sebastian
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
OLEINIC Sergiu
ZANTARAIA Georgii
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BOUCHARD Antoine
PULIAEV Mikhail
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Grup B
İspanya
Kenya
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
BROWN Dustin
BELLUCCI Thomaz
07 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHAMLEY-WATSON Miles
AKHMATKHUZIN Artur
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
LI Ping
PATTANTYUS Adam
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
LI Ahmet
WANG Eugene
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
NIWA Koki
TORIOLA Segun
07 Ağustos 2016
17:30
Tek Erkekler Tur 2
CHEN Chien-An
HE Zhiwen
07 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar - Grup A
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
07 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
KUZNETSOV Andrey
07 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
MULLER Gilles
JANOWICZ Jerzy
07 Ağustos 2016
17:34
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KICHENOK Liudmyla - KICHENOK Nadiia
XU Yifan - ZHENG Saisai
07 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
MEDINA GARRIGUES Anabel - PARRA-SANTONJA Arantxa
MATTEK-SANDS Bethanie - VANDEWEGHE Coco
07 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Tekli Birinci Tur
PUIG Monica
HERCOG Polona
07 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
DUTRA SILVA Rogerio
FABBIANO Thomas
07 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
FERRER David
ISTOMIN Denis
07 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
WANG Qiang
07 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar Tekli Birinci Tur
DUQUE-MARINO Mariana
KERBER Angelique
07 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
LACRUZ Enrico
LAI Chu-En
07 Ağustos 2016
18:25
Erkekler -66 kg Son 32
MATEO Wander
KUKU Rodrick
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
KATUA Thadius
ABDURASHIDOV Adlan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
BASSOU Imad
KATZ Nathan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
EBINUMA Masashi
CHIBANA Charles
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
PUNZA Mathews
POLLACK Golan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
MA Duanbin
HOUSSEIN Anass
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
GOMBOC Adrian
MARGVELASHVILI Vazha
07 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -52 kg Son 16
CHITU Andreea
GOMEZ Laura
07 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar -52 kg Son 16
KELMENDI Majlinda
TSCHOPP Evelyne
07 Ağustos 2016
18:57
Erkekler Eleme Grup B
İsveç
Almanya
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Sıralama - Bölüm 2
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHOUPENITCH Alexander
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MA Jianfei
PERRIER Ghislain
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
SINTES Hamid
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
ESSAM Mohamed
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -52 kg Son 16
GIUFFRIDA Odette
KRAEH Mareen
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Grup B
Yeni Zelanda
Fransa
07 Ağustos 2016
19:02
Kadınlar -52 kg Son 16
LEGENTIL Christianne
COHEN Gili
07 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDELAAL Mahmoud
BENBAZIZ Reda
07 Ağustos 2016
19:08
Erkekler - Grup A
Brezilya
Meksika
07 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar -52 kg Son 16
MIRANDA Erika
AYARI Hela
07 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar -52 kg Son 16
NAKAMURA Misato
ADIYASAMBUU Tsolmon
07 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar -52 kg Son 16
MA Yingnan
RAMOS Joana
07 Ağustos 2016
19:19
Kadınlar -52 kg Son 16
KUZIUTINA Natalia
GUICA Ecaterina
07 Ağustos 2016
19:24
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
OKWIRI Rayton Nduku
ZAMKOVOI Andrei
07 Ağustos 2016
19:29
Erkekler -66 kg Son 16
AN Baul
LE BLOUCH Kilian
07 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Senegal
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
DAVAADORJ Tumurkhuleg
ZOURDANI Houd
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
SOBIROV Rishod
MATA Jayme
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BASILE Fabio
SHIKHALIZADA Nijat
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
MATEO Wander
OLEINIC Sergiu
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BOUCHARD Antoine
BASSOU Imad
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler - Grup C
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
07 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar Grup C
Brezilya
Japonya
07 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
BYAMBA Tuvshinbat
PALMETTA Alberto Ignacio
07 Ağustos 2016
19:39
Erkekler -66 kg Son 16
EBINUMA Masashi
MA Duanbin
07 Ağustos 2016
19:44
Erkekler -66 kg Son 16
GOMBOC Adrian
PUNZA Mathews
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
GIUFFRIDA Odette
CHITU Andreea
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
KELMENDI Majlinda
LEGENTIL Christianne
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WILLIAMS Serena
GAVRILOVA Daria
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Yol Yarışı
VAN DER BREGGEN Anna
JOHANSSON Emma
LONGO BORGHINI Elisa
07 Ağustos 2016
19:51
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KEDACHE Zohir
DONNELLY Steven Gerard
07 Ağustos 2016
19:54
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
MA Yingnan
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
19:57
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
NAKAMURA Misato
KUZIUTINA Natalia
07 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 53kg Grup B
07 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Grup C
Kanada
Büyük Britanya
07 Ağustos 2016
20:03
Kadınlar Grup A
Hollanda
İspanya
07 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
TOLDO Guilherme
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
20:11
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
SAFIN Timur
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
20:14
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MEINHARDT Gerek
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AVOLA Giorgio
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Tekli Birinci Tur
SOUSA Joao
HAASE Robin
07 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Tekli Birinci Tur
LU Yen-Hsun
LORENZI Paolo
07 Ağustos 2016
20:19
Erkekler Tekli Birinci Tur
NADAL Rafael
DELBONIS Federico
07 Ağustos 2016
20:20
Kadınlar Tekli Birinci Tur
KVITOVA Petra
BABOS Timea
07 Ağustos 2016
20:23
Kadınlar Tekli Birinci Tur
WOZNIACKI Caroline
HRADECKA Lucie
07 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Tekli Birinci Tur
MAKAROVA Ekaterina
BUYUKAKCAY Cagla
07 Ağustos 2016
20:28
Kadınlar Tekli Birinci Tur
HIBINO Nao
BEGU Irina-Camelia
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
AN Baul
SOBIROV Rishod
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
BASILE Fabio
DAVAADORJ Tumurkhuleg
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
EBINUMA Masashi
MATEO Wander
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Tekli Birinci Tur
FOGNINI Fabio
ESTRELLA BURGOS Victor
07 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
DOI Misaki
SHVEDOVA Yaroslava
07 Ağustos 2016
20:34
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
GOMBOC Adrian
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
STANIONIS Eimantas
LIU Wei
07 Ağustos 2016
20:40
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MICHEL Serge
MINA Carlos Andres
07 Ağustos 2016
20:46
Erkekler İlk Tur - Grup C
Fiji
Meksika
07 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar Grup A
Fiji
Kolombiya
07 Ağustos 2016
20:54
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
GAROZZO Daniele
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MA Jianfei
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
KRUSE Richard
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AKHMATKHUZIN Artur
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
21:02
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
07 Ağustos 2016
21:11
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
KATENDE Kennedy
BUATSI Joshua
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü
07 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Sırtüstü -
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
21:43
Kadınlar Grup A
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Grup A
Çin
Almanya
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Kano (C1) s
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
MIKHAILOVA Polina
PAVLOVICH Viktoria
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
RI Myong Sun
LOVAS Petra
07 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Tur 2
LI Jiao
SAWETTABUT Suthasini
07 Ağustos 2016
22:11
Tek Kadınlar Tur 2
SHEN Yanfei
NI Xia Lian
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
KHAMUKOV Petr
RAMIREZ Albert Ramon
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Serbest Stil
07 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Serbest Stil -
07 Ağustos 2016
22:39
Erkekler 200m Serbest Stil - 6
07 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
GAROZZO Daniele
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
SAFIN Timur
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
MEINHARDT Gerek
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
AVOLA Giorgio
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
23:05
Erkekler Tekli Birinci Tur
TROICKI Viktor
MURRAY Andy
07 Ağustos 2016
23:07
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:15
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:17
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Meksika
Taipei (Chinese Taipei)
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Tekli Birinci Tur
LARSSON Johanna
CORNET Alize
07 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Çiftli Birinci Tur
PERALTA Julio - PODLIPNIK-CASTILLO Hans
JOHNSON Steve - SOCK Jack
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 100m Kurbağalama
07 Ağustos 2016
23:33
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
JANS-IGNACIK Klaudia - KANIA Paula
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
07 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Tekli Birinci Tur
GROTH Sam
GOFFIN David
07 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Tekli Birinci Tur
ALBOT Radu
GABASHVILI Teymuraz
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sıralama - Bölüm 4
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Sıralama - Bölüm 5
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Avustralya
Türkiye
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hırvatistan
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Fransa
Belarus
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Nijerya
Arjantin
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
OUMIHA Sofiane
LOPEZ RIVERA Teofimo Andres
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
RUENROENG Amnat
PERRIN Ignacio
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
JOYCE David Oliver
ALLISOP Andrique
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
SISSOKHO NDIAYE Youba
GIYASOV Shakhram
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
HILL Winston
MARGARYAN Vladimir
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
CISSOKHO Souleymane Diop
BACSKAI Imre Balazs
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ARDEE Saylom
KASTRAMIN Pavel
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MULLENBERG Peter
ROUZBAHANI Ehsan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MAMMADOV Teymur
SOLONENKO Denys
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Elemeler
MANFREDONIA Valentino
DAUHALIAVETS Mikhail
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 1
GAROZZO Daniele
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 2
KRUSE Richard
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Bronz Madalya
SAFIN Timur
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Altın Madalya
GAROZZO Daniele
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup C
Almanya
Güney Kore
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup D
Arjantin
Cezayir
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Danimarka
Güney Afrika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
İsveç
Nijerya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup A
Brezilya
Irak
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler İlk Tur - Grup B
Japonya
Kolombiya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 56kg Grup A
LONG Qingquan
OM Yun Chol
KRUAITHONG Sinphet
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Polonya
Brezilya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Fransa
Tunus
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Slovenya
Mısır
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Hollanda
İrlanda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Brezilya
Belçika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Avustralya
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup B
KELMENDI Majlinda
NAKAMURA Misato
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup A
AN Baul
EBINUMA Masashi
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup B
BASILE Fabio
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı A
NAKAMURA Misato
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı B
KUZIUTINA Natalia
MA Yingnan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Final - Altın Madalya Maçı
KELMENDI Majlinda
GIUFFRIDA Odette
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı A
SOBIROV Rishod
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı B
EBINUMA Masashi
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Final - Altın Madalya Maçı
BASILE Fabio
AN Baul
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kayak (K1) Erkekler s 2. Tur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
DING Ning
SAMARA Elizabeta
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
DOO Hoi Kem
POTA Georgina
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
JEON Jihee
EKHOLM Matilda
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
ISHIKAWA Kasumi
KIM Song I
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
LI Jie
LI Xue
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
HAN Ying
KOMWONG Nanthana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
YU Mengyu
LAY Jian Fang
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 3
HU Melek
CHEN Szu-Yu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
TANG Peng
CALDERANO Hugo
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
MA Long
GROTH Jonathan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
JEOUNG Youngsik
PITCHFORD Liam
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
MIZUTANI Jun
GIONIS Panagiotis
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
BOLL Timo
SHIBAEV Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
FREITAS Marcos
IONESCU Ovidiu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
GAUZY Simon
KOU Lei
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 3
CHUANG Chih-Yuan
ARUNA Quadri
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final
İtalya
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Taipei (Chinese Taipei)
İtalya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
BORGER Karla - BUTHE Britta
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 9-12'incilik Maçı
Brezilya
Kolombiya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 9-12'incilik Maçı
Kenya
Japonya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 1
Avustralya
İspanya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 2
Kanada
Fransa
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 3
Büyük Britanya
Fiji
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çeyrek Final 4
Yeni Zelanda
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli Birinci Tur
DJOKOVIC Novak
DEL POTRO Juan Martin
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
HERBERT Pierre-Hugues - MAHUT Nicolas
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
HAASE Robin - ROJER Jean-Julien
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BABOS Timea - JANI Reka-Luca
MITU Andreea - OLARU Raluca
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
DANIELL Marcus - VENUS Michael
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
MURRAY Andy - MURRAY Jamie
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
BEGU Irina-Camelia - NICULESCU Monica
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli Birinci Tur
BAKER Brian - RAM Rajeev
MONFILS Gael - TSONGA Jo-Wilfried
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Kanada
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Küba
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Arjantin
İran
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kelebek Final
SJOSTROM Sarah
OLEKSIAK Penny
VOLLMER Dana
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Kurbağalama Final
PEATY Adam
VAN DER BURGH Cameron
MILLER Cody
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
CARLIN Jazz
SMITH Leah
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Yarı Final 1
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Yarı Final 2
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Fransa
Avustralya