Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 8 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 8
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SIEGEMUND Laura
PIRONKOVA Tsvetana
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
GARCIA Caroline
PEREIRA Teliana
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
STOSUR Samantha
OSTAPENKO Jelena
08 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
PAIRE Benoit
ROSOL Lukas
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar 100m Kurbağalama -
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar 100m Kurbağalama - 6
08 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:07
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:23
Erkekler Grup B
Brezilya
Litvanya
08 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar Grup B
Sırbistan
İspanya
08 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:40
Kayak (K1) Erkekler s
08 Ağustos 2016
00:56
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Sıralama - Bölüm 3
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
SHIBAEV Alexander
DYJAS Jakub
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
ARUNA Quadri
WANG Yang
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
GARDOS Robert
IONESCU Ovidiu
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
KOU Lei
ASSAR Omar
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Japonya
08 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 100m Sırtüstü -
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:13
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:29
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Arjantin
08 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
02:00
Trap Kadınlar Yarı Final
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler İlk Tur - Grup D
Honduras
Portekiz
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler - Grup B
Polonya
Mısır
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
08 Ağustos 2016
02:30
Tek Erkekler Kano (C1) s 2. Tur
08 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Hindistan
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
08 Ağustos 2016
03:00
Trap Kadınlar Bronz Madalya Maçı
COGDELL Corey
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar 53kg Grup A
HSU Shu-Ching
DIAZ Hidilyn
YOON Jin Hee
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
MIRANDA Erika
CHITU Andreea
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
MUGURUZA Garbine
MITU Andreea
08 Ağustos 2016
03:50
Tek Erkekler Tur 2
WANG Zengyi
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
GAO Ning
DRINKHALL Paul
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
KARLSSON Kristian
WANG Jianan
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
LEBESSON Emmanuel
CRISAN Adrian
08 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Çiftli Birinci Tur
MELO Marcelo - SOARES Bruno
RATIWATANA Sanchai - RATIWATANA Sonchat
08 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KERBER Angelique - PETKOVIC Andrea
ERRANI Sara - VINCI Roberta
08 Ağustos 2016
04:20
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
SHVEDOVA Yaroslava - VOSKOBOEVA Galina
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
08 Ağustos 2016
04:29
Erkekler Tekli Birinci Tur
CUEVAS Pablo
BASILASHVILI Nikoloz
08 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
WILLIAMS Serena - WILLIAMS Venus
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
08 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli Birinci Tur
ELIAS Gastao - SOUSA Joao
MARTIN Andrej - ZELENAY Igor
08 Ağustos 2016
04:37
Erkekler Çiftli Birinci Tur
MARCHENKO Illya - MOLCHANOV Denys
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
08 Ağustos 2016
04:53
Kadınlar Tekli Birinci Tur
VOGT Stephanie
KONTA Johanna
08 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
SAVCHUK Olga - SVITOLINA Elina
08 Ağustos 2016
05:01
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
KUZIUTINA Natalia
LEGENTIL Christianne
08 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar Takım Yarı Final
Güney Kore
Taipei (Chinese Taipei)
08 Ağustos 2016
05:20
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
SOBIROV Rishod
MATEO Wander
08 Ağustos 2016
05:36
Trap Kadınlar Altın Madalya Maçı
SKINNER Catherine
ROONEY Natalie
08 Ağustos 2016
05:44
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
BOUCHARD Antoine
DAVAADORJ Tumurkhuleg
08 Ağustos 2016
05:52
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup A
GIUFFRIDA Odette
MA Yingnan
08 Ağustos 2016
06:00
Erkekler - Grup D
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
08 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Dört Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
14:40
Kadınlar Dört Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
14:50
Kadınlar Eight Eleme Turu
08 Ağustos 2016
15:00
10m Havalı Tüfek Erkekler Sıralama
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BAEZA CENTURION Marta
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
HAFEZ Nada
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
AOKI Chika
GRENCH Eileen
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
GONZALEZ GARATE Ursula
TOLEDO Julieta
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eight
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WEI Chun-Heng
ELDER Robert
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Yunanistan
08 Ağustos 2016
15:10
Erkekler Sekiz Tek Eleme Turu
08 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
JANTSAN Gantugs
08 Ağustos 2016
15:20
Erkekler Sekiz Tek
08 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BROWN Mackenzie
MANDIA Claudia
08 Ağustos 2016
15:30
Trap Erkekler Sıralama - Day 2
08 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup B
Güney Kore
İsveç
08 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Tek Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HTWE San Yu
KUOPPA Taru
08 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Tek Çifte Repesaj 2
08 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Repesaj 3
08 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
WEI Chun-Heng
THAMWONG Witthaya
08 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Kros Koşusu
08 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Kros Koşusu
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VELIKAYA Sofya
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
SHEN Chen
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GRENCH Eileen
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
NGUYEN Thi Le Dung
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 62kg Grup B
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup B
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
DUPRAT Pierre
HONG Kuk Hyon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
KHAMZA Didar
NJIE Faye
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
LI Xiaoxia
LI Fen
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
SUH Hyowon
ZHANG Lily
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
FUKUHARA Ai
MONTEIRO DODEAN Daniela
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
LEE Ho Ching
BILENKO Tetyana
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup C
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
08 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
BROWN Mackenzie
HTWE San Yu
08 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -57 kg Son 32
SILVA Rafaela
ROPER Miryam
08 Ağustos 2016
16:18
Erkekler -73 kg Son 64
ESTRADA Magdiel
JEZEK Jaromir
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
VERHAGEN Sanne
DIEDHIOU Hortance
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
KARAKAS Hedvig
NURJAVOVA Rushana
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek ÇifteRepesaj 2
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek Çifte Repesaj 3
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GU Xuesong
DUZELBAYEV Sultan
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İtalya
Fransa
08 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
LEMBACH Charlotte
VECCHI Irene
08 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BESBES Azza
MIKINA Sabina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
DYACHENKO Ekaterina
SEO Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GULOTTA Loreta
SOCHA Aleksandra
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
MANUEL Darcina
ZABLUDINA Irina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
LIEN Chen-Ling
PODOLAK Arleta
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
SMYTHE-DAVIS Nekoda
FILZMOSER Sabrina
08 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -57 kg Son 32
GJAKOVA Nora
AMARIS Yadinys
08 Ağustos 2016
16:45
Erkekler İki Tek Repesaj 1
08 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WIJAYA Muhammad
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
16:57
Erkekler -73 kg Son 32
AN Changrim
KASEM Mohamad
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BERDER Cecilia
PEREZ MAURICE Maria Belen
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
HWANG Seona
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VOUGIOUKA Vassiliki
WOZNIAK Dagmara
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KOMASHCHUK Alina
GREGORIO Rossella
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grup B
Almanya
Hindistan
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ORUJOV Rustam
KHAMZA Didar
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
VAN TICHELT Dirk
ZEMOURI Morad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
BENSTED Jake
MLUGU Andrew Thomas
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
IARTCEV Denis
DUPRAT Pierre
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ELMONT Dex
SHARIPOV Mirali
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
SAIYINJIRIGALA
POMBO SILVA Alex William
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
UNGVARI Miklos
SARAIVA Nuno
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar İki Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Hafif Kilo Dört Tek Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
QI Yuhong
CANETTA Marina
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MAJHI Laxmirani
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KVITOVA Petra
WOZNIACKI Caroline
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KRAVATSKA Olena
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
ARRAYALES Tania
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GONZALEZ GARATE Ursula
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
GALLAY Ana - KLUG Georgina
08 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Tur 3
LIU Jia
LI Jiao
08 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Tur 3
CHENG I-Ching
PAVLOVICH Viktoria
08 Ağustos 2016
17:34
Tek Kadınlar Tur 3
SOLJA Petrissa
RI Myong Sun
08 Ağustos 2016
17:35
Tek Kadınlar Tur 3
FENG Tianwei
NI Xia Lian
08 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Tekli İkinci Tur
EDMUND Kyle
DANIEL Taro
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
PUIG Monica
PAVLYUCHENKOVA Anastasia
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KEYS Madison
MLADENOVIC Kristina
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KONJUH Ana
SUAREZ NAVARRO Carla
08 Ağustos 2016
17:36
Erkekler Çiftli İkinci Tur
GONZALEZ Santiago - REYES-VARELA Miguel-Angel
MERGEA Florin - TECAU Horia
08 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
ARGILAGOS Joahnys
YAFAI Galal
08 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
MATTEK-SANDS Bethanie - VANDEWEGHE Coco
08 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -73 kg Son 32
SHAVDATUASHVILI Lasha
ESTRADA Magdiel
08 Ağustos 2016
17:50
Erkekler -73 kg Son 32
MUKI Sagi
DRAKSIC Rok
08 Ağustos 2016
17:51
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
WARUI Peter Mungai
LV Bin
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Eleme Grup B
Fransa
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
REPIYALLAGE Chamara
WATERHOUSE Benjamin
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
WANDTKE Igor
DEPREZ Josue
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
ONO Shohei
MURILLO Miguel
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
GANBAATAR Odbayar
MOHYELDIN Mohamed
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
SCVORTOV Victor
MATER Zeyad
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
DELPOPOLO Nicholas
GOUMAR Ahmed
08 Ağustos 2016
18:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DUZELBAYEV Sultan
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
QI Yuhong
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar -57 kg Son 16
DORJSUREN Sumiya
VERHAGEN Sanne
08 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar -57 kg Son 16
SILVA Rafaela
KIM Jandi
08 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
LADON Rogen
MARTINEZ Yurberjen Herney
08 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar - Grup A
Japonya
Kamerun
08 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VELIKAYA Sofya
LEMBACH Charlotte
08 Ağustos 2016
18:26
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BESBES Azza
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
DYACHENKO Ekaterina
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
GULOTTA Loreta
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
MONTEIRO Telma
MANUEL Darcina
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
KARAKAS Hedvig
BEAUCHEMIN-PINARD Catherine
08 Ağustos 2016
18:30
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KIM Woojin
SUTHERLAND Gavin Ben
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
MATSUMOTO Kaori
DABONNE Zoulehia Abzetta
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
LIEN Chen-Ling
MALLOY Marti
08 Ağustos 2016
18:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
XING Yu
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İspanya
08 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
CARMONA HEREDIA Samuel
BARNES Patrick
08 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -57 kg Son 16
PAVIA Automne
SMYTHE-DAVIS Nekoda
08 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar -57 kg Son 16
CAPRIORIU Corina
GJAKOVA Nora
08 Ağustos 2016
18:59
Erkekler -73 kg Son 16
VAN TICHELT Dirk
AN Changrim
08 Ağustos 2016
19:00
10m Havalı Tüfek Erkekler Final
CAMPRIANI Niccolo
KULISH Serhiy
MASLENNIKOV Vladimir
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Grup B
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BERDER Cecilia
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BRUNET Manon
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VOUGIOUKA Vassiliki
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
KOMASHCHUK Alina
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -73 kg Son 16
ORUJOV Rustam
BENSTED Jake
08 Ağustos 2016
19:00
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:02
Erkekler - Grup B
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
08 Ağustos 2016
19:05
Tek Erkekler Tur 3
OVTCHAROV Dimitrij
LI Ping
08 Ağustos 2016
19:05
Tek Erkekler Tur 3
WONG Chun Ting
WANG Eugene
08 Ağustos 2016
19:07
Tek Erkekler Tur 3
FEGERL Stefan
NIWA Koki
08 Ağustos 2016
19:10
Tek Erkekler Tur 3
ZHANG Jike
CHEN Chien-An
08 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MIRCA Alexandra
ROMAN Aida
08 Ağustos 2016
19:12
Erkekler -73 kg Son 16
IARTCEV Denis
SAIYINJIRIGALA
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
CHAMOV Simeon
SIPAL Onur
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -73 kg Son 16
UNGVARI Miklos
ELMONT Dex
08 Ağustos 2016
19:16
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:17
Erkekler -73 kg Son 16
SHAVDATUASHVILI Lasha
REPIYALLAGE Chamara
08 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -73 kg Son 16
MUKI Sagi
WANDTKE Igor
08 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HAYASHI Yuki
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
19:27
Kadınlar Tekli İkinci Tur
BOUCHARD Eugenie
KERBER Angelique
08 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -73 kg Son 16
ONO Shohei
SCVORTOV Victor
08 Ağustos 2016
19:30
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:33
Erkekler -73 kg Son 16
DELPOPOLO Nicholas
GANBAATAR Odbayar
08 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MAESTRE Gabriel
MARUTJAN Arajik
08 Ağustos 2016
19:39
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
DORJSUREN Sumiya
MONTEIRO Telma
08 Ağustos 2016
19:44
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
SILVA Rafaela
KARAKAS Hedvig
08 Ağustos 2016
19:48
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KIM Woojin
EGA AGATHA Riau
08 Ağustos 2016
19:49
Erkekler İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
19:56
Kadınlar 58kg Grup B
08 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 11-12'cilik Maçı
Kolombiya
Kenya
08 Ağustos 2016
20:01
Erkekler Grup B
Kanada
Arjantin
08 Ağustos 2016
20:05
İkili Erkekler Kano(C2) s
08 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Tekli İkinci Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
LORENZI Paolo
08 Ağustos 2016
20:11
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MAKAROVA Ekaterina
SCHMIEDLOVA Anna Karolina
08 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KASATKINA Daria
ZHENG Saisai
08 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli İkinci Tur
GARCIA Caroline
KONTA Johanna
08 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STOSUR Samantha
DOI Misaki
08 Ağustos 2016
20:20
Erkekler Tekli İkinci Tur
KOHLSCHREIBER Philipp
MARTIN Andrej
08 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
MATSUMOTO Kaori
PAVIA Automne
08 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
CAPRIORIU Corina
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
VELIKAYA Sofya
BERDER Cecilia
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
BESBES Azza
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
DYACHENKO Ekaterina
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
GULOTTA Loreta
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
21:00
Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
MIRCA Alexandra
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
VAN TICHELT Dirk
IARTCEV Denis
08 Ağustos 2016
21:25
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ORUJOV Rustam
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
21:26
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
HARCSA Zoltan Adam
ACHILOV Arslanbek
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ONO Shohei
SHAVDATUASHVILI Lasha
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
MUKI Sagi
DELPOPOLO Nicholas
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
MBILLI Christian
MYTROFANOV Dmytro
08 Ağustos 2016
21:52
Erkekler Dört Tek Eleme Turu
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
APOLONIA Tiago
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
GACINA Andrej
DRINKHALL Paul
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
SAMSONOV Vladimir
KARLSSON Kristian
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
LEE Sangsu
CRISAN Adrian
08 Ağustos 2016
22:00
Erkekler - Grup F
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
08 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 9-10'culuk Maçı
Brezilya
Japonya
08 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Macaristan
Avustralya
08 Ağustos 2016
22:05
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:18
Laser Erkekler 1. Yarış
08 Ağustos 2016
22:30
RS:X Erkekler 1. Yarış
08 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Dört Tek
08 Ağustos 2016
22:40
Kayak (K1) Kadınlar s
08 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:57
RS:X Kadınlar 1. Yarış
08 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
TISHCHENKO Evgeny
NOGUEIRA Juan
08 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Dört Tek
08 Ağustos 2016
23:00
Laser Radial Kadınlar 1. Yarış
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil -
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil - 6
08 Ağustos 2016
23:05
Kadınlar 5-8'incilik Maçı
İspanya
Fransa
08 Ağustos 2016
23:10
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Almanya
08 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
CHAKTAMI Hassen
RUSSO Clemente
08 Ağustos 2016
23:16
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
TULAGANOV Rustam
CASTILLO Julio Cesar
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
DEL POTRO Juan Martin
SOUSA Joao
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:32
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 5-8'incilik Maçı
Fiji
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
08 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Tekli İkinci Tur
MULLER Gilles
TSONGA Jo-Wilfried
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Final
Japonya
Rusya Federasyonu
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Senkronize 10m Platform Atlama Final
CHEN Aisen - LIN Yue
BOUDIA David - JOHNSON Steele
DALEY Thomas - GOODFELLOW Daniel
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Japonya
Brezilya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Venezuela
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Senegal
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fransa
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
DUSMATOV Hasanboy
VELAZQUEZ Joselito
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HAMUNYELA Mathias Tulyoongeleni
ZHAKYPOV Birzhan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
GANKHUYAG Gan-Erdene
QUIPO PILATAXI Carlos Eduardo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HERNANDEZ Nico Miguel
EGOROV Vasilii
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ROMERO Juan Pablo
MANGIACAPRE Vincenzo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KELLY Josh
MOHAMED Walid
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SAAVEDRA Endry Jose
DELGADO Marlo Javier
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ALIMKHANULY Zhanibek
FOWLER Antony
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
LEVIT Vassiliy
YU Fengkai
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
BOULOUDINATS Chouaib
ST PIERRE Kennedy
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
PERALTA Yamil Alberto
GRAF David
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OKOLIE Lawrence
SAVON Erislandy
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 1
VELIKAYA Sofya
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 2
KHARLAN Olga
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Bronz Madalya
BRUNET Manon
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Altın Madalya
VELIKAYA Sofya
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 62kg Grup A
FIGUEROA MOSQUERA Oscar Albeiro
IRAWAN Eko Yuli
KHARKI Farkhad
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Brezilya
Romanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Arjantin
Hollanda
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Angola
Karadağ
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Hollanda
Güney Kore
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Hindistan
Büyük Britanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
İspanya
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Arjantin
Japonya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup B
SILVA Rafaela
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup A
ONO Shohei
VAN TICHELT Dirk
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup B
ORUJOV Rustam
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı A
MONTEIRO Telma
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı B
MATSUMOTO Kaori
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Final - Altın Madalya Maçı
SILVA Rafaela
DORJSUREN Sumiya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı A
SHAVDATUASHVILI Lasha
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN TICHELT Dirk
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Final - Altın Madalya Maçı
ONO Shohei
ORUJOV Rustam
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
DING Ning
DOO Hoi Kem
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LI Xue
HAN Ying
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
JEON Jihee
YU Mengyu
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
CHEN Szu-Yu
KIM Song I
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
MA Long
JEOUNG Youngsik
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
BOLL Timo
ARUNA Quadri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
FREITAS Marcos
KOU Lei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
CALDERANO Hugo
MIZUTANI Jun
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LI Xiaoxia
LEE Ho Ching
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
SUH Hyowon
CHENG I-Ching
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
FUKUHARA Ai
RI Myong Sun
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LIU Jia
FENG Tianwei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
OVTCHAROV Dimitrij
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
DRINKHALL Paul
SAMSONOV Vladimir
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
WONG Chun Ting
NIWA Koki
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
CRISAN Adrian
ZHANG Jike
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
INGLEY Alice
DOS SANTOS Ane Marcelle
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GAZOZ Mete
PLIHON Pierre
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
JENSEN Hans Arne
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KI Bobae
ANWAR Shehzana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NURMSALU Laura
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GAZOZ Mete
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KI Bobae
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
SEIDL Robin - HUBER Alexander
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 7-8'cilik Maçı
İspanya
Fiji
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Placing 5-6
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Kanada
Büyük Britanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Avustralya
Yeni Zelanda
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Japonya
Brezilya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Hırvatistan
Karadağ
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
MILLMAN John
NISHIKORI Kei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
MELO Marcelo - SOARES Bruno
DJOKOVIC Novak - ZIMONJIC Nenad
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
DEL POTRO Juan Martin - GONZALEZ Maximo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
MARACH Oliver - PEYA Alexander
BAKER Brian - RAM Rajeev
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
ELIAS Gastao - SOUSA Joao
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
KONTA Johanna - WATSON Heather
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
DOI Misaki - HOZUMI Eri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
Porto Riko
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Güney Kore
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Arjantin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Yarı Final 2
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Final
SUN Yang
LE CLOS Chad Guy Bertrand
DWYER Conor
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Final
HOSSZU Katinka
BAKER Kathleen
MASSE Kylie
FU Yuanhui
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Final
MURPHY Ryan
XU Jiayu
PLUMMER David
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Final
KING Lilly
EFIMOVA Yulia
MEILI Catherine
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Yarı Final 2
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 200m Karışık Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Ind. Karışık Yarı Final 2
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
SIEGEMUND Laura
PIRONKOVA Tsvetana
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
GARCIA Caroline
PEREIRA Teliana
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
STOSUR Samantha
OSTAPENKO Jelena
08 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli Birinci Tur
PAIRE Benoit
ROSOL Lukas
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar 100m Kurbağalama -
08 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar 100m Kurbağalama - 6
08 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:07
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:23
Erkekler Grup B
Brezilya
Litvanya
08 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar Grup B
Sırbistan
İspanya
08 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
00:40
Kayak (K1) Erkekler s
08 Ağustos 2016
00:56
Erkekler 100m Sırtüstü
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Sıralama - Bölüm 3
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
SHIBAEV Alexander
DYJAS Jakub
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
ARUNA Quadri
WANG Yang
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
GARDOS Robert
IONESCU Ovidiu
08 Ağustos 2016
01:00
Tek Erkekler Tur 2
KOU Lei
ASSAR Omar
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Japonya
08 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 100m Sırtüstü -
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:13
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:29
Erkekler Eleme Grup A
Danimarka
Arjantin
08 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar 400m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
02:00
Trap Kadınlar Yarı Final
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler İlk Tur - Grup D
Honduras
Portekiz
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler - Grup B
Polonya
Mısır
08 Ağustos 2016
02:00
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
08 Ağustos 2016
02:30
Tek Erkekler Kano (C1) s 2. Tur
08 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Hindistan
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Yarışı
08 Ağustos 2016
03:00
Trap Kadınlar Bronz Madalya Maçı
COGDELL Corey
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar 53kg Grup A
HSU Shu-Ching
DIAZ Hidilyn
YOON Jin Hee
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
MIRANDA Erika
CHITU Andreea
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar Tekli Birinci Tur
MUGURUZA Garbine
MITU Andreea
08 Ağustos 2016
03:50
Tek Erkekler Tur 2
WANG Zengyi
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
GAO Ning
DRINKHALL Paul
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
KARLSSON Kristian
WANG Jianan
08 Ağustos 2016
04:00
Tek Erkekler Tur 2
LEBESSON Emmanuel
CRISAN Adrian
08 Ağustos 2016
04:03
Erkekler Çiftli Birinci Tur
MELO Marcelo - SOARES Bruno
RATIWATANA Sanchai - RATIWATANA Sonchat
08 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
KERBER Angelique - PETKOVIC Andrea
ERRANI Sara - VINCI Roberta
08 Ağustos 2016
04:20
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
SHVEDOVA Yaroslava - VOSKOBOEVA Galina
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
08 Ağustos 2016
04:29
Erkekler Tekli Birinci Tur
CUEVAS Pablo
BASILASHVILI Nikoloz
08 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
WILLIAMS Serena - WILLIAMS Venus
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
08 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli Birinci Tur
ELIAS Gastao - SOUSA Joao
MARTIN Andrej - ZELENAY Igor
08 Ağustos 2016
04:37
Erkekler Çiftli Birinci Tur
MARCHENKO Illya - MOLCHANOV Denys
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
08 Ağustos 2016
04:53
Kadınlar Tekli Birinci Tur
VOGT Stephanie
KONTA Johanna
08 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Çiftli Birinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
SAVCHUK Olga - SVITOLINA Elina
08 Ağustos 2016
05:01
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
KUZIUTINA Natalia
LEGENTIL Christianne
08 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar Takım Yarı Final
Güney Kore
Taipei (Chinese Taipei)
08 Ağustos 2016
05:20
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
SOBIROV Rishod
MATEO Wander
08 Ağustos 2016
05:36
Trap Kadınlar Altın Madalya Maçı
SKINNER Catherine
ROONEY Natalie
08 Ağustos 2016
05:44
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
BOUCHARD Antoine
DAVAADORJ Tumurkhuleg
08 Ağustos 2016
05:52
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup A
GIUFFRIDA Odette
MA Yingnan
08 Ağustos 2016
06:00
Erkekler - Grup D
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
08 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Dört Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
14:40
Kadınlar Dört Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
14:50
Kadınlar Eight Eleme Turu
08 Ağustos 2016
15:00
10m Havalı Tüfek Erkekler Sıralama
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BAEZA CENTURION Marta
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
HAFEZ Nada
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
AOKI Chika
GRENCH Eileen
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
GONZALEZ GARATE Ursula
TOLEDO Julieta
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eight
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WEI Chun-Heng
ELDER Robert
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Sırbistan
Yunanistan
08 Ağustos 2016
15:10
Erkekler Sekiz Tek Eleme Turu
08 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
JANTSAN Gantugs
08 Ağustos 2016
15:20
Erkekler Sekiz Tek
08 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BROWN Mackenzie
MANDIA Claudia
08 Ağustos 2016
15:30
Trap Erkekler Sıralama - Day 2
08 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Eleme Grup B
Güney Kore
İsveç
08 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Tek Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar - Grup B
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HTWE San Yu
KUOPPA Taru
08 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Tek Çifte Repesaj 2
08 Ağustos 2016
15:50
Erkekler Tek Çifte Repesaj 3
08 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
WEI Chun-Heng
THAMWONG Witthaya
08 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Kros Koşusu
08 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Kros Koşusu
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VELIKAYA Sofya
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
SHEN Chen
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GRENCH Eileen
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
NGUYEN Thi Le Dung
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 62kg Grup B
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Grup B
Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
DUPRAT Pierre
HONG Kuk Hyon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
KHAMZA Didar
NJIE Faye
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Tek Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
LI Xiaoxia
LI Fen
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
SUH Hyowon
ZHANG Lily
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
FUKUHARA Ai
MONTEIRO DODEAN Daniela
08 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Tur 3
LEE Ho Ching
BILENKO Tetyana
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup C
FORRER Isabelle - VERGE-DEPRE Anouk
ARTACHO DEL SOLAR Mariafe - LAIRD Nicole
08 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
BROWN Mackenzie
HTWE San Yu
08 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -57 kg Son 32
SILVA Rafaela
ROPER Miryam
08 Ağustos 2016
16:18
Erkekler -73 kg Son 64
ESTRADA Magdiel
JEZEK Jaromir
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
VERHAGEN Sanne
DIEDHIOU Hortance
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
KARAKAS Hedvig
NURJAVOVA Rushana
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek ÇifteRepesaj 2
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Tek Çifte Repesaj 3
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GU Xuesong
DUZELBAYEV Sultan
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Eleme Turu - Grup B
İtalya
Fransa
08 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
LEMBACH Charlotte
VECCHI Irene
08 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BESBES Azza
MIKINA Sabina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
DYACHENKO Ekaterina
SEO Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GULOTTA Loreta
SOCHA Aleksandra
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
MANUEL Darcina
ZABLUDINA Irina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
LIEN Chen-Ling
PODOLAK Arleta
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
SMYTHE-DAVIS Nekoda
FILZMOSER Sabrina
08 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -57 kg Son 32
GJAKOVA Nora
AMARIS Yadinys
08 Ağustos 2016
16:45
Erkekler İki Tek Repesaj 1
08 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WIJAYA Muhammad
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
16:57
Erkekler -73 kg Son 32
AN Changrim
KASEM Mohamad
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BERDER Cecilia
PEREZ MAURICE Maria Belen
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
HWANG Seona
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VOUGIOUKA Vassiliki
WOZNIAK Dagmara
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KOMASHCHUK Alina
GREGORIO Rossella
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Grup B
Almanya
Hindistan
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ORUJOV Rustam
KHAMZA Didar
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
VAN TICHELT Dirk
ZEMOURI Morad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
BENSTED Jake
MLUGU Andrew Thomas
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
IARTCEV Denis
DUPRAT Pierre
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ELMONT Dex
SHARIPOV Mirali
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
SAIYINJIRIGALA
POMBO SILVA Alex William
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
UNGVARI Miklos
SARAIVA Nuno
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar İki Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Çifte Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Hafif Kilo Dört Tek Repesaj 1
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
QI Yuhong
CANETTA Marina
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MAJHI Laxmirani
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KVITOVA Petra
WOZNIACKI Caroline
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KRAVATSKA Olena
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
ARRAYALES Tania
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GONZALEZ GARATE Ursula
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar - Grup B
BEDNARCZUK Agatha - SEIXAS DE FREITAS Barbara
GALLAY Ana - KLUG Georgina
08 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Tur 3
LIU Jia
LI Jiao
08 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Tur 3
CHENG I-Ching
PAVLOVICH Viktoria
08 Ağustos 2016
17:34
Tek Kadınlar Tur 3
SOLJA Petrissa
RI Myong Sun
08 Ağustos 2016
17:35
Tek Kadınlar Tur 3
FENG Tianwei
NI Xia Lian
08 Ağustos 2016
17:35
Erkekler Tekli İkinci Tur
EDMUND Kyle
DANIEL Taro
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
PUIG Monica
PAVLYUCHENKOVA Anastasia
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KEYS Madison
MLADENOVIC Kristina
08 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KONJUH Ana
SUAREZ NAVARRO Carla
08 Ağustos 2016
17:36
Erkekler Çiftli İkinci Tur
GONZALEZ Santiago - REYES-VARELA Miguel-Angel
MERGEA Florin - TECAU Horia
08 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
ARGILAGOS Joahnys
YAFAI Galal
08 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
BACSINSZKY Timea - HINGIS Martina
MATTEK-SANDS Bethanie - VANDEWEGHE Coco
08 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -73 kg Son 32
SHAVDATUASHVILI Lasha
ESTRADA Magdiel
08 Ağustos 2016
17:50
Erkekler -73 kg Son 32
MUKI Sagi
DRAKSIC Rok
08 Ağustos 2016
17:51
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
WARUI Peter Mungai
LV Bin
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Eleme Grup B
Fransa
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
REPIYALLAGE Chamara
WATERHOUSE Benjamin
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
WANDTKE Igor
DEPREZ Josue
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
ONO Shohei
MURILLO Miguel
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
GANBAATAR Odbayar
MOHYELDIN Mohamed
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
SCVORTOV Victor
MATER Zeyad
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
DELPOPOLO Nicholas
GOUMAR Ahmed
08 Ağustos 2016
18:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:00
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DUZELBAYEV Sultan
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
QI Yuhong
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar -57 kg Son 16
DORJSUREN Sumiya
VERHAGEN Sanne
08 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar -57 kg Son 16
SILVA Rafaela
KIM Jandi
08 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
LADON Rogen
MARTINEZ Yurberjen Herney
08 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar - Grup A
Japonya
Kamerun
08 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VELIKAYA Sofya
LEMBACH Charlotte
08 Ağustos 2016
18:26
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BESBES Azza
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
DYACHENKO Ekaterina
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
GULOTTA Loreta
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
MONTEIRO Telma
MANUEL Darcina
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
KARAKAS Hedvig
BEAUCHEMIN-PINARD Catherine
08 Ağustos 2016
18:30
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte
08 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KIM Woojin
SUTHERLAND Gavin Ben
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
MATSUMOTO Kaori
DABONNE Zoulehia Abzetta
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
LIEN Chen-Ling
MALLOY Marti
08 Ağustos 2016
18:40
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
XING Yu
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
İspanya
08 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
CARMONA HEREDIA Samuel
BARNES Patrick
08 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -57 kg Son 16
PAVIA Automne
SMYTHE-DAVIS Nekoda
08 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar -57 kg Son 16
CAPRIORIU Corina
GJAKOVA Nora
08 Ağustos 2016
18:59
Erkekler -73 kg Son 16
VAN TICHELT Dirk
AN Changrim
08 Ağustos 2016
19:00
10m Havalı Tüfek Erkekler Final
CAMPRIANI Niccolo
KULISH Serhiy
MASLENNIKOV Vladimir
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Grup B
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BERDER Cecilia
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BRUNET Manon
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VOUGIOUKA Vassiliki
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
KOMASHCHUK Alina
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -73 kg Son 16
ORUJOV Rustam
BENSTED Jake
08 Ağustos 2016
19:00
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:02
Erkekler - Grup B
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
LIAMIN Nikita - BARSUK Dmitri
08 Ağustos 2016
19:05
Tek Erkekler Tur 3
OVTCHAROV Dimitrij
LI Ping
08 Ağustos 2016
19:05
Tek Erkekler Tur 3
WONG Chun Ting
WANG Eugene
08 Ağustos 2016
19:07
Tek Erkekler Tur 3
FEGERL Stefan
NIWA Koki
08 Ağustos 2016
19:10
Tek Erkekler Tur 3
ZHANG Jike
CHEN Chien-An
08 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MIRCA Alexandra
ROMAN Aida
08 Ağustos 2016
19:12
Erkekler -73 kg Son 16
IARTCEV Denis
SAIYINJIRIGALA
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
CHAMOV Simeon
SIPAL Onur
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -73 kg Son 16
UNGVARI Miklos
ELMONT Dex
08 Ağustos 2016
19:16
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:17
Erkekler -73 kg Son 16
SHAVDATUASHVILI Lasha
REPIYALLAGE Chamara
08 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -73 kg Son 16
MUKI Sagi
WANDTKE Igor
08 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HAYASHI Yuki
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
19:27
Kadınlar Tekli İkinci Tur
BOUCHARD Eugenie
KERBER Angelique
08 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -73 kg Son 16
ONO Shohei
SCVORTOV Victor
08 Ağustos 2016
19:30
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
19:33
Erkekler -73 kg Son 16
DELPOPOLO Nicholas
GANBAATAR Odbayar
08 Ağustos 2016
19:34
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
MAESTRE Gabriel
MARUTJAN Arajik
08 Ağustos 2016
19:39
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
DORJSUREN Sumiya
MONTEIRO Telma
08 Ağustos 2016
19:44
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
SILVA Rafaela
KARAKAS Hedvig
08 Ağustos 2016
19:48
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KIM Woojin
EGA AGATHA Riau
08 Ağustos 2016
19:49
Erkekler İki Çifte Eleme Turu
08 Ağustos 2016
19:56
Kadınlar 58kg Grup B
08 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 11-12'cilik Maçı
Kolombiya
Kenya
08 Ağustos 2016
20:01
Erkekler Grup B
Kanada
Arjantin
08 Ağustos 2016
20:05
İkili Erkekler Kano(C2) s
08 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Tekli İkinci Tur
BAUTISTA AGUT Roberto
LORENZI Paolo
08 Ağustos 2016
20:11
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MAKAROVA Ekaterina
SCHMIEDLOVA Anna Karolina
08 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KASATKINA Daria
ZHENG Saisai
08 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli İkinci Tur
GARCIA Caroline
KONTA Johanna
08 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STOSUR Samantha
DOI Misaki
08 Ağustos 2016
20:20
Erkekler Tekli İkinci Tur
KOHLSCHREIBER Philipp
MARTIN Andrej
08 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
MATSUMOTO Kaori
PAVIA Automne
08 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
CAPRIORIU Corina
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
VELIKAYA Sofya
BERDER Cecilia
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
BESBES Azza
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
DYACHENKO Ekaterina
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
GULOTTA Loreta
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
21:00
Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
MIRCA Alexandra
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
VAN TICHELT Dirk
IARTCEV Denis
08 Ağustos 2016
21:25
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ORUJOV Rustam
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
21:26
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
HARCSA Zoltan Adam
ACHILOV Arslanbek
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ONO Shohei
SHAVDATUASHVILI Lasha
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
MUKI Sagi
DELPOPOLO Nicholas
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler İki Çifte
08 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
MBILLI Christian
MYTROFANOV Dmytro
08 Ağustos 2016
21:52
Erkekler Dört Tek Eleme Turu
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
APOLONIA Tiago
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
GACINA Andrej
DRINKHALL Paul
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
SAMSONOV Vladimir
KARLSSON Kristian
08 Ağustos 2016
22:00
Tek Erkekler Tur 3
LEE Sangsu
CRISAN Adrian
08 Ağustos 2016
22:00
Erkekler - Grup F
HERRERA ALLEPUZ Pablo - GAVIRA COLLADO Adrian
PEREIRA Jefferson Santos - SAMBA Cherif Younousse
08 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 9-10'culuk Maçı
Brezilya
Japonya
08 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Macaristan
Avustralya
08 Ağustos 2016
22:05
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:18
Laser Erkekler 1. Yarış
08 Ağustos 2016
22:30
RS:X Erkekler 1. Yarış
08 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Dört Tek
08 Ağustos 2016
22:40
Kayak (K1) Kadınlar s
08 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
22:57
RS:X Kadınlar 1. Yarış
08 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
TISHCHENKO Evgeny
NOGUEIRA Juan
08 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Dört Tek
08 Ağustos 2016
23:00
Laser Radial Kadınlar 1. Yarış
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil -
08 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Serbest Stil - 6
08 Ağustos 2016
23:05
Kadınlar 5-8'incilik Maçı
İspanya
Fransa
08 Ağustos 2016
23:10
Kadınlar Grup A
Yeni Zelanda
Almanya
08 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
CHAKTAMI Hassen
RUSSO Clemente
08 Ağustos 2016
23:16
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
TULAGANOV Rustam
CASTILLO Julio Cesar
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
DEL POTRO Juan Martin
SOUSA Joao
08 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:32
Erkekler 200m Kelebek
08 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 5-8'incilik Maçı
Fiji
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
08 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Tekli İkinci Tur
MULLER Gilles
TSONGA Jo-Wilfried
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Takım Final
Japonya
Rusya Federasyonu
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Senkronize 10m Platform Atlama Final
CHEN Aisen - LIN Yue
BOUDIA David - JOHNSON Steele
DALEY Thomas - GOODFELLOW Daniel
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Japonya
Brezilya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Venezuela
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Senegal
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fransa
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
DUSMATOV Hasanboy
VELAZQUEZ Joselito
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HAMUNYELA Mathias Tulyoongeleni
ZHAKYPOV Birzhan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
GANKHUYAG Gan-Erdene
QUIPO PILATAXI Carlos Eduardo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sinek Sıklet (46-49kg) Elemeler
HERNANDEZ Nico Miguel
EGOROV Vasilii
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
ROMERO Juan Pablo
MANGIACAPRE Vincenzo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Velter Sıklet (69kg) Elemeler
KELLY Josh
MOHAMED Walid
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SAAVEDRA Endry Jose
DELGADO Marlo Javier
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ALIMKHANULY Zhanibek
FOWLER Antony
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
LEVIT Vassiliy
YU Fengkai
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
BOULOUDINATS Chouaib
ST PIERRE Kennedy
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
PERALTA Yamil Alberto
GRAF David
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OKOLIE Lawrence
SAVON Erislandy
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 1
VELIKAYA Sofya
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 2
KHARLAN Olga
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Bronz Madalya
BRUNET Manon
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Altın Madalya
VELIKAYA Sofya
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 62kg Grup A
FIGUEROA MOSQUERA Oscar Albeiro
IRAWAN Eko Yuli
KHARKI Farkhad
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Brezilya
Romanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup B
Arjantin
Hollanda
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Eleme Grup A
Angola
Karadağ
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Hollanda
Güney Kore
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Hindistan
Büyük Britanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
İspanya
Çin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup B
Arjantin
Japonya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup B
SILVA Rafaela
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup A
ONO Shohei
VAN TICHELT Dirk
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup B
ORUJOV Rustam
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı A
MONTEIRO Telma
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı B
MATSUMOTO Kaori
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Final - Altın Madalya Maçı
SILVA Rafaela
DORJSUREN Sumiya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı A
SHAVDATUASHVILI Lasha
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN TICHELT Dirk
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Final - Altın Madalya Maçı
ONO Shohei
ORUJOV Rustam
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
DING Ning
DOO Hoi Kem
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LI Xue
HAN Ying
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
JEON Jihee
YU Mengyu
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
CHEN Szu-Yu
KIM Song I
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
MA Long
JEOUNG Youngsik
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
BOLL Timo
ARUNA Quadri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
FREITAS Marcos
KOU Lei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
CALDERANO Hugo
MIZUTANI Jun
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LI Xiaoxia
LEE Ho Ching
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
SUH Hyowon
CHENG I-Ching
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
FUKUHARA Ai
RI Myong Sun
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Tur 4
LIU Jia
FENG Tianwei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
OVTCHAROV Dimitrij
TOKIC Bojan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
DRINKHALL Paul
SAMSONOV Vladimir
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
WONG Chun Ting
NIWA Koki
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Tur 4
CRISAN Adrian
ZHANG Jike
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
INGLEY Alice
DOS SANTOS Ane Marcelle
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GAZOZ Mete
PLIHON Pierre
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
JENSEN Hans Arne
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KI Bobae
ANWAR Shehzana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NURMSALU Laura
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GAZOZ Mete
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KI Bobae
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup F
GIBB Jacob - PATTERSON Casey
SEIDL Robin - HUBER Alexander
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
VAN IERSEL Marleen - MEPPELINK Madelein
COPE CHARLES Karen - ALFARO Natalia
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
BOCKERMANN Markus - FLUGGEN Lars
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
BINSTOCK Josh - SCHACHTER Samuel
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
FERNANDEZ STEINER Liliana - BAQUERIZO MCMILLAN Elsa
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup F
CLANCY Taliqua - BAWDEN Louise
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 7-8'cilik Maçı
İspanya
Fiji
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Placing 5-6
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bronz Madalya Maçı
Kanada
Büyük Britanya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Altın Madalya Maçı
Avustralya
Yeni Zelanda
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup A
Japonya
Brezilya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Turu - Grup B
Hırvatistan
Karadağ
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
MILLMAN John
NISHIKORI Kei
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
MELO Marcelo - SOARES Bruno
DJOKOVIC Novak - ZIMONJIC Nenad
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
DEL POTRO Juan Martin - GONZALEZ Maximo
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
MARACH Oliver - PEYA Alexander
BAKER Brian - RAM Rajeev
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Çiftli İkinci Tur
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
ELIAS Gastao - SOUSA Joao
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
KONTA Johanna - WATSON Heather
CHAN Hao-Ching - CHAN Yung-Jan
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
KASATKINA Daria - KUZNETSOVA Svetlana
DOI Misaki - HOZUMI Eri
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup B
Sırbistan
Porto Riko
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Rusya Federasyonu
Güney Kore
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
Brezilya
Arjantin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Yarı Final 2
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Serbest Stil Final
SUN Yang
LE CLOS Chad Guy Bertrand
DWYER Conor
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Sırtüstü Final
HOSSZU Katinka
BAKER Kathleen
MASSE Kylie
FU Yuanhui
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Sırtüstü Final
MURPHY Ryan
XU Jiayu
PLUMMER David
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Kurbağalama Final
KING Lilly
EFIMOVA Yulia
MEILI Catherine
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Yarı Final 2
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 200m Karışık Yarı Final 1
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Ind. Karışık Yarı Final 2