Bizi takip edin!

Olimpik Program:

* Rio 2016 Brezilya: 9 ağustos tarihli tüm müsabakalar, eleme ve madalya maçları.

2016 Rio Olimpiyatları ile ilgili tüm spor dallarındaki, tüm yarışmaları program tablomuzdan görebilirsiniz.

AĞUSTOS 9
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WATSON Heather
SVITOLINA Elina
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
00:05
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
NICULESCU Monica
09 Ağustos 2016
00:21
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONFILS Gael
DUTRA SILVA Rogerio
09 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
ALBOT Radu
CILIC Marin
09 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
00:38
RS:X Erkekler 2. Yarış
09 Ağustos 2016
00:55
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OMBA BIONGOLO Paul
ABDULLAYEV Abdulkadir
09 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Grup A
Sırbistan
Avustralya
09 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
01:11
Kadınlar Grup B
Kanada
Sırbistan
09 Ağustos 2016
01:24
RS:X Kadınlar 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:30
İkili Erkekler Kano(C2) s 2. Tur
09 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 200m Bireysel Karışık -
09 Ağustos 2016
01:42
Laser Erkekler 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Yarı Final 1
Avustralya
Kanada
09 Ağustos 2016
01:50
Laser Radial Kadınlar 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:59
Kadınlar Eleme Grup A
İspanya
Norveç
09 Ağustos 2016
02:30
Trap Erkekler Yarı Final
09 Ağustos 2016
02:30
Kayak (K1) Kadınlar s 2. Tur
09 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
RUBAN Viktor
PURNAMA Hendra
09 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final 2
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
09 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hollanda
09 Ağustos 2016
02:30
RS:X Erkekler 3. Yarış
09 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KOUASSI Rene Philippe
VALLADONT Jean-Charles
09 Ağustos 2016
03:00
Trap Erkekler Bronz Madalya Maçı
LING Edward
09 Ağustos 2016
03:30
Trap Erkekler Altın Madalya Maçı
GLASNOVIC Josip
PELLIELO Giovanni
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BOARI Lucilla
INGLEY Alice
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WILLIAMS Serena
CORNET Alize
09 Ağustos 2016
03:30
RS:X Kadınlar 3. Yarış
09 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar 58kg Grup A
SRISURAT Sukanya
SIRIKAEW Pimsiri
KUO Hsing-Chun
09 Ağustos 2016
04:00
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
09 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
MONTEIRO Telma
PAVIA Automne
09 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine
HIBINO Nao
09 Ağustos 2016
04:21
Kadınlar Tekli İkinci Tur
ZHANG Shuai
SIEGEMUND Laura
09 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara
09 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Çiftli İkinci Tur
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
JOHNSON Steve - SOCK Jack
09 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli İkinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
09 Ağustos 2016
04:38
Erkekler Çiftli İkinci Tur
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
09 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
LIEN Chen-Ling
KARAKAS Hedvig
09 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NAGAMINE Saori
DOS SANTOS Ane Marcelle
09 Ağustos 2016
05:10
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
SHAVDATUASHVILI Lasha
IARTCEV Denis
09 Ağustos 2016
05:19
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
UNGVARI Miklos
DELPOPOLO Nicholas
09 Ağustos 2016
05:36
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
RUBAN Viktor
VALLADONT Jean-Charles
09 Ağustos 2016
05:45
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup A
DORJSUREN Sumiya
MATSUMOTO Kaori
09 Ağustos 2016
06:00
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
WANG Fan - YUE Yuan
09 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 1
09 Ağustos 2016
14:40
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 2
09 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 3
09 Ağustos 2016
15:00
25m Havalı Tabanca Kadınlar Eleme Turu
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
BERAN Jiri
SCHWANTES Athos
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
FERREIRA Nicolas
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
MELARAGNO Guilherme
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
JUNG Jinsun
FERNANDEZ Silvio
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 4
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
DANIEL Lucas
ALVARINO GARCIA Miguel
09 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
Macaristan
09 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 1
09 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
REZENDE XAVIER Daniel
LEE Seungyun
09 Ağustos 2016
15:20
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 2
09 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
FOLKARD Naomi
ROCHMAWATI Ika
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
KARYUCHENKO Dmytro
RODRIGUEZ John Edison
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
REDLI Andras
ALSHATTI Abdulaziz
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Katar
Fransa
09 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Tek Çifte Çeyrek Final 3
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Arjantin
09 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PSARRA Evangelia
KAWANAKA Kaori
09 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 4
09 Ağustos 2016
15:50
Erkekler İki Tek Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
ALVARINO GARCIA Miguel
LEE Seungyun
09 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Engel Atlama
09 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Engel Atlama Final
Fransa
Almanya
Avustralya
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 69kg Grup B
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup A
Yeni Zelanda
İspanya
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -81 kg Son 64
MARCONCINI Matteo
NAKANO Kodo
09 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -63 kg Son 32
KATIPOGLU Busra
NIKOLOSKA Katerina
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler İki Tek Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Çeyrek Final 3
LI Xiaoxia
CHENG I-Ching
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
09 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
FOLKARD Naomi
KAWANAKA Kaori
09 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -63 kg Son 32
GWEND Edwige
HERMANSSON Mia
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
VAN EMDEN Anicka
VALKOVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
TSEDEVSUREN Munkhzaya
ZOUAK Rizlen
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
SCHLESINGER Alice
BAK Jiyun
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SCHWANTES Athos
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JERENT Daniel
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NIKISHIN Bogdan
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Bireysel Epe Son 32
ANOKHIN Vadim
BRINCK-CROTEAU Maxime
09 Ağustos 2016
16:31
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
SOTO Ricardo
PRILEPOV Anton
09 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
İtalya
Brezilya
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
YANG Junxia
URDABAYEVA Marian
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
HAECKER Katharina
SALLES LOPEZ Laura
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
ESPINOSA Maricet
KHATRI Phupu Lamu
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
GARCIA Estefania
BANGOURA Mamadama
09 Ağustos 2016
16:45
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
OLIVEIRA Bernardo
POTTS Alec
09 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar -63 kg Son 32
SILVA Mariana
SZOGEDI Szandra
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FAYEZ Ayman
LIMARDO GASCON Ruben
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NOVOSJOLOV Nikolai
PARK Kyoungdoo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PRYOR Jason
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PIZZO Paolo
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
NAGASE Takanori
CSOKNYAI Laszlo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
TCHRIKISHVILI Avtandili
SILVA Morales
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
KIBIKAI Paul
AL-AAMERI Hussein
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KANG Un Ju
NIKITIN Sarah
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
KEYS Madison
SUAREZ NAVARRO Carla
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
TURCIOS Juan Diego
MOUSTOPOULOS Roman
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
PENALBER Victor
ACACIO Marlon
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
MARCONCINI Matteo
BOTTIEAU Joachim
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
TOMA Sergiu
MARESCH Sven
09 Ağustos 2016
17:15
Hafif Kilo Dört Tek Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BJERENDAL Christine
RENDON Ana Maria
09 Ağustos 2016
17:18
Hafif Kilo Dört Tek Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Grup B
Avustralya
Fransa
09 Ağustos 2016
17:23
Erkekler Grup B
Arjantin
Hindistan
09 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Çeyrek Final 4
FUKUHARA Ai
FENG Tianwei
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SUGITA Yuichi
SIMON Gilles
09 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Tekli İkinci Tur
FERRER David
DONSKOY Evgeny
09 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli 3. Tur
KVITOVA Petra
MAKAROVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
17:36
Kadınlar Tekli 3. Tur
SIEGEMUND Laura
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ALVAREZ Lazaro Jorge
TOMMASONE Carmine
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -81 kg Son 32
DUMINICA Valeriu
MRVALJEVIC Srdjan
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
VALOIS-FORTIER Antoine
PIETRI Loic
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
IVANOV Ivaylo
DE WIT Frank
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
SOTO Ricardo
OLIVEIRA Bernardo
09 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -81 kg Son 32
LUCENTI Emmanuel
ELIAS Nacif
09 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FICHERA Marco
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Bireysel Epe Son 32
BOCZKO Gabor
BOUZAID Alexandre
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
NARIMATSU Daisuke
BALDERAS JR. Carlos Zenon
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
KAUTER Fabian
HEREY Anatolii
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SUKHOV Pavel
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
LEE Seungsu
COUGHLAN Eoin
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
KHALMURZAEV Khasan
MOLLAEI Saeid
09 Ağustos 2016
18:02
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
18:04
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KANG Un Ju
BJERENDAL Christine
09 Ağustos 2016
18:10
Erkekler -81 kg Son 32
STEVENS Travis
PACEK Robin
09 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -81 kg Son 32
ABDELAAL Mohamed
OTGONBAATAR Uuganbaatar
09 Ağustos 2016
18:15
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Repesaj 2
09 Ağustos 2016
18:20
Erkekler Eleme Grup B
Almanya
Polonya
09 Ağustos 2016
18:21
Erkekler Grup B
Güney Afrika
İspanya
09 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar -63 kg Son 16
AGBEGNENOU Clarisse
KATIPOGLU Busra
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
TOJIBAEV Hurshid
CORDINA Joseph
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -81 kg Son 32
SABIROV Shakhzodbek
NAULU Josateki
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
TRSTENJAK Tina
GWEND Edwige
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
VAN EMDEN Anicka
SCHLESINGER Alice
09 Ağustos 2016
18:30
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
DAS Atanu
MUKTAN Jitbahadur
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler - Grup A
Fransa
Meksika
09 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -63 kg Son 16
YANG Junxia
TSEDEVSUREN Munkhzaya
09 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -63 kg Son 16
TASHIRO Miku
HAECKER Katharina
09 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Bireysel Epe Son 32
VERWIJLEN Bas
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
18:54
Erkekler Bireysel Epe Son 32
RODRIGUEZ John Edison
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
YUNUSOV Anvar
CONCEICAO Robson
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
REDLI Andras
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JUNG Jinsun
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
GERBI Yarden
ESPINOSA Maricet
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
UNTERWURZACHER Kathrin
GARCIA Estefania
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
SILVA Mariana
TRAJDOS Martyna
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -81 kg Son 16
NAGASE Takanori
KIBIKAI Paul
09 Ağustos 2016
19:00
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Repesaj 2
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PUENTES PEREZ Adrian Andres
BOARDMAN Ernesto
09 Ağustos 2016
19:02
25m Havalı Tabanca Kadınlar Elemesi
09 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Dört Tek Repesaj 1
09 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar - Grup D
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
09 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grup C
Büyük Britanya
Kenya
09 Ağustos 2016
19:08
Tek Kadınlar Çeyrek Final 2
YU Mengyu
KIM Song I
09 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SICHENIKOVA Lidiia
NARIMANIDZE Khatuna
09 Ağustos 2016
19:12
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ABBADI Ilyas
NGAMISSENGUE Mpi Anauel
09 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -81 kg Son 16
TCHRIKISHVILI Avtandili
TURCIOS Juan Diego
09 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -81 kg Son 16
TOMA Sergiu
PENALBER Victor
09 Ağustos 2016
19:17
Erkekler Tek Çifte Yarı Final E/F 1
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
MARCONCINI Matteo
DUMINICA Valeriu
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
VALOIS-FORTIER Antoine
LUCENTI Emmanuel
09 Ağustos 2016
19:23
Kadınlar Grup A
Avustralya
Fransa
09 Ağustos 2016
19:28
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
TATAFU Karoline Lusitania
CHANG Hyejin
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
IVANOV Ivaylo
LEE Seungsu
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
KHALMURZAEV Khasan
ABDELAAL Mohamed
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tek Çifte Yarı Final E/F 2
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONACO Juan
MURRAY Andy
09 Ağustos 2016
19:33
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ZHAO Minggang
SHAKHSUVARLY Kamran
09 Ağustos 2016
19:38
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
AGBEGNENOU Clarisse
VAN EMDEN Anicka
09 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -81 kg Son 16
STEVENS Travis
SABIROV Shakhzodbek
09 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar 63kg Grup B
09 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final E/F 1
09 Ağustos 2016
19:45
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DAS Atanu
PUENTES PEREZ Adrian Andres
09 Ağustos 2016
19:45
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Japonya
09 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grup B
Almanya
İrlanda
09 Ağustos 2016
19:55
Erkekler Bireysel Epe Son 16
FAYEZ Ayman
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
LIMARDO Francisco
NOVOSJOLOV Nikolai
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
NIKISHIN Bogdan
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Bireysel Epe Son 16
ANOKHIN Vadim
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Tekli İkinci Tur
ELIAS Gastao
JOHNSON Steve
09 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli 3. Tur
MUGURUZA Garbine
PUIG Monica
09 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Tekli 3. Tur
ERRANI Sara
KASATKINA Daria
09 Ağustos 2016
20:29
Kadınlar Tekli 3. Tur
KUZNETSOVA Svetlana
KONTA Johanna
09 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TRSTENJAK Tina
YANG Junxia
09 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
RODRIGUEZ Misael Uziel
KARAAWI Waheed Abdulridha Waheed
09 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TASHIRO Miku
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final E/F 2
09 Ağustos 2016
21:16
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
SICHENIKOVA Lidiia
CHANG Hyejin
09 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
SILVA Mariana
GERBI Yarden
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SEYI NTSENGUE Dieudonne Wilfred
VIVAS Jorge Luis
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TOMA Sergiu
NAGASE Takanori
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TCHRIKISHVILI Avtandili
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
KHALMURZAEV Khasan
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
STEVENS Travis
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
21:39
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
Avustralya
09 Ağustos 2016
21:45
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Arjantin
09 Ağustos 2016
21:52
Kadınlar - Grup A
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
09 Ağustos 2016
21:55
Tek Kadınlar Çeyrek Final 1
DING Ning
HAN Ying
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
MINOBE Kazuyasu
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
BOCZKO Gabor
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
KAUTER Fabian
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
PARK Sangyoung
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
PENG Shuai - ZHANG Shuai
09 Ağustos 2016
22:00
Finn Erkekler 1. Yarış
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:05
Laser Radial Kadınlar 3. Yarış
09 Ağustos 2016
22:18
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
CLAYTON Laurent Jr.
PFEIFER Erik
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:31
Erkekler 100m Serbest Stil -
09 Ağustos 2016
22:40
Laser Erkekler 3. Yarış
09 Ağustos 2016
22:44
Erkekler 100m Serbest Stil - 6
09 Ağustos 2016
22:57
RS:X Kadınlar 4. Yarış
09 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 100m Serbest Stil - 7
09 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 100m Serbest Stil - 8
09 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:05
RS:X Erkekler 4. Yarış
09 Ağustos 2016
23:10
Erkekler Grup A
Fiji
Brezilya
09 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Grup B
Hollanda
Kanada
09 Ağustos 2016
23:17
Tek Erkekler Kano (C1) Yarı Final
09 Ağustos 2016
23:23
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:36
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 1
GRUMIER Gauthier
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 2
NOVOSJOLOV Nikolai
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 3
BOREL Yannick
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
23:51
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 4
HEINZER Max
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Final
Amerika Birleşik Devletleri
Rusya Federasyonu
Çin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
25m Havalı Tabanca Kadınlar Bronz Madalya Maçı
DIETHELM GERBER Heidi
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
25m Havalı Tabanca Kadınlar Altın Madalya Maçı
KORAKAKI Anna
KARSCH Monika
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Senkronize 10m Platform Atlama Final
CHEN Ruolin - LIU Huixia
CHEONG Jun Hoong - PAMG Pandelela Rinong
BENFEITO Meaghan - FILION Roseline
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Türkiye
Japonya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Nijerya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Arjantin
Hırvatistan
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
DORJNYAMBUU Otgondalai
LACRUZ Enrico
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDURASHIDOV Adlan
BENBAZIZ Reda
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
OUMIHA Sofiane
RUENROENG Amnat
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
JOYCE David Oliver
SELIMOV Albert
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
CLAIR Merven
ABDIN Hosam Hussein Bakr
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
VIKAS Krishan
CONWELL Charles Albert Shone
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SIPAL Onder
MUZIYO Benny Muziyo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
JABLONSKI Tomasz
LEWIS Daniel Jason
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MAJIDOV Mahammadrasul
ARJAOUI Mohammed
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 1
GRUMIER Gauthier
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 2
PARK Sangyoung
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Bronz Madalya
GRUMIER Gauthier
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Altın Madalya
PARK Sangyoung
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Avustralya
Zimbabve
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Almanya
Kanada
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Kolombiya
Amerika Birleşik Devletleri
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Yeni Zelanda
Fransa
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Güney Afrika
Brezilya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Çin
İsveç
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 69kg Grup A
SHI Zhiyong
ISMAYILOV Daniyar
MOSQUERA LOZANO Luis Javier
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Brezilya
Slovenya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Mısır
İsveç
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Arjantin
Hırvatistan
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Brezilya
Büyük Britanya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Belçika
Avustralya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
VAN EMDEN Anicka
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
MARCONCINI Matteo
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
NAGASE Takanori
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup A
TRSTENJAK Tina
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup B
AGBEGNENOU Clarisse
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup A
STEVENS Travis
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup B
KHALMURZAEV Khasan
TOMA Sergiu
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı A
GERBI Yarden
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN EMDEN Anicka
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Final - Altın Madalya Maçı
TRSTENJAK Tina
AGBEGNENOU Clarisse
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı A
TOMA Sergiu
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı B
NAGASE Takanori
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Final - Altın Madalya Maçı
KHALMURZAEV Khasan
STEVENS Travis
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 3
OVTCHAROV Dimitrij
SAMSONOV Vladimir
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 4
NIWA Koki
ZHANG Jike
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 2
FREITAS Marcos
MIZUTANI Jun
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 1
MA Long
ARUNA Quadri
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NEMATI Zahra
STEPANOVA Inna
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
MALAVE Elias
WORTH Taylor
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
PEROVA Ksenia
STEPANOVA Inna
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
ELGHRARI Ali
ELLISON Brady
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
DASHIDORZHIEVA Tuiana
KARMA Karma
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SENYUK Olga
CAO Hui
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KAMINSKI Jake
ELLISON Brady
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
DASHIDORZHIEVA Tuiana
CAO Hui
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
BORGER Karla - BUTHE Britta
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Avustralya
İspanya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Güney Afrika
Fransa
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup C
Büyük Britanya
Japonya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Kenya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Brezilya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fiji
Arjantin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
MELO Marcelo - SOARES Bruno
MERGEA Florin - TECAU Horia
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
CUEVAS Pablo
BELLUCCI Thomaz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
MARACH Oliver - PEYA Alexander
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Polonya
İran
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Küba
Mısır
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Kanada
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
SJOSTROM Sarah
MCKEON Emma
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Final
PHELPS Michael
SAKAI Masato
KENDERESI Tamas
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Japonya
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WATSON Heather
SVITOLINA Elina
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
00:05
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
NICULESCU Monica
09 Ağustos 2016
00:21
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONFILS Gael
DUTRA SILVA Rogerio
09 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
ALBOT Radu
CILIC Marin
09 Ağustos 2016
00:30
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
00:38
RS:X Erkekler 2. Yarış
09 Ağustos 2016
00:55
Erkekler Ağır Sıklet (91kg) Elemeler
OMBA BIONGOLO Paul
ABDULLAYEV Abdulkadir
09 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Grup A
Sırbistan
Avustralya
09 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar 200m Bireysel Karışık
09 Ağustos 2016
01:11
Kadınlar Grup B
Kanada
Sırbistan
09 Ağustos 2016
01:24
RS:X Kadınlar 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:30
İkili Erkekler Kano(C2) s 2. Tur
09 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar 200m Bireysel Karışık -
09 Ağustos 2016
01:42
Laser Erkekler 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Yarı Final 1
Avustralya
Kanada
09 Ağustos 2016
01:50
Laser Radial Kadınlar 2. Yarış
09 Ağustos 2016
01:59
Kadınlar Eleme Grup A
İspanya
Norveç
09 Ağustos 2016
02:30
Trap Erkekler Yarı Final
09 Ağustos 2016
02:30
Kayak (K1) Kadınlar s 2. Tur
09 Ağustos 2016
02:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
RUBAN Viktor
PURNAMA Hendra
09 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Yarı Final 2
Büyük Britanya
Yeni Zelanda
09 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar - Grup B
Amerika Birleşik Devletleri
Hollanda
09 Ağustos 2016
02:30
RS:X Erkekler 3. Yarış
09 Ağustos 2016
02:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KOUASSI Rene Philippe
VALLADONT Jean-Charles
09 Ağustos 2016
03:00
Trap Erkekler Bronz Madalya Maçı
LING Edward
09 Ağustos 2016
03:30
Trap Erkekler Altın Madalya Maçı
GLASNOVIC Josip
PELLIELO Giovanni
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BOARI Lucilla
INGLEY Alice
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WILLIAMS Serena
CORNET Alize
09 Ağustos 2016
03:30
RS:X Kadınlar 3. Yarış
09 Ağustos 2016
03:50
Kadınlar 58kg Grup A
SRISURAT Sukanya
SIRIKAEW Pimsiri
KUO Hsing-Chun
09 Ağustos 2016
04:00
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
DOPPLER Clemens - HORST Alexander
09 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
MONTEIRO Telma
PAVIA Automne
09 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine
HIBINO Nao
09 Ağustos 2016
04:21
Kadınlar Tekli İkinci Tur
ZHANG Shuai
SIEGEMUND Laura
09 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara
09 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Çiftli İkinci Tur
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
JOHNSON Steve - SOCK Jack
09 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli İkinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
09 Ağustos 2016
04:38
Erkekler Çiftli İkinci Tur
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
09 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
LIEN Chen-Ling
KARAKAS Hedvig
09 Ağustos 2016
05:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NAGAMINE Saori
DOS SANTOS Ane Marcelle
09 Ağustos 2016
05:10
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
SHAVDATUASHVILI Lasha
IARTCEV Denis
09 Ağustos 2016
05:19
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
UNGVARI Miklos
DELPOPOLO Nicholas
09 Ağustos 2016
05:36
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
RUBAN Viktor
VALLADONT Jean-Charles
09 Ağustos 2016
05:45
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup A
DORJSUREN Sumiya
MATSUMOTO Kaori
09 Ağustos 2016
06:00
Kadınlar - Grup C
WALSH JENNINGS Kerri - ROSS April
WANG Fan - YUE Yuan
09 Ağustos 2016
14:30
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 1
09 Ağustos 2016
14:40
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 2
09 Ağustos 2016
14:50
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 3
09 Ağustos 2016
15:00
25m Havalı Tabanca Kadınlar Eleme Turu
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
BERAN Jiri
SCHWANTES Athos
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
FERREIRA Nicolas
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
MELARAGNO Guilherme
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
JUNG Jinsun
FERNANDEZ Silvio
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Tek Çifte Çeyrek Final 4
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
DANIEL Lucas
ALVARINO GARCIA Miguel
09 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
Çin
Macaristan
09 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 1
09 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
REZENDE XAVIER Daniel
LEE Seungyun
09 Ağustos 2016
15:20
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 2
09 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
FOLKARD Naomi
ROCHMAWATI Ika
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
KARYUCHENKO Dmytro
RODRIGUEZ John Edison
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
REDLI Andras
ALSHATTI Abdulaziz
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Eleme Grup A
Katar
Fransa
09 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Tek Çifte Çeyrek Final 3
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler - Grup B
Rusya Federasyonu
Arjantin
09 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
PSARRA Evangelia
KAWANAKA Kaori
09 Ağustos 2016
15:40
Kadınlar Tek ÇifteÇeyrek Final 4
09 Ağustos 2016
15:50
Erkekler İki Tek Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
ALVARINO GARCIA Miguel
LEE Seungyun
09 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Bireysel Engel Atlama
09 Ağustos 2016
16:00
Binicilik Takım Engel Atlama Final
Fransa
Almanya
Avustralya
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler 69kg Grup B
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Grup A
Yeni Zelanda
İspanya
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -81 kg Son 64
MARCONCINI Matteo
NAKANO Kodo
09 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -63 kg Son 32
KATIPOGLU Busra
NIKOLOSKA Katerina
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler İki Tek Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
16:00
Tek Kadınlar Çeyrek Final 3
LI Xiaoxia
CHENG I-Ching
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
09 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
FOLKARD Naomi
KAWANAKA Kaori
09 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -63 kg Son 32
GWEND Edwige
HERMANSSON Mia
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
VAN EMDEN Anicka
VALKOVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
TSEDEVSUREN Munkhzaya
ZOUAK Rizlen
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
SCHLESINGER Alice
BAK Jiyun
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SCHWANTES Athos
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JERENT Daniel
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NIKISHIN Bogdan
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Bireysel Epe Son 32
ANOKHIN Vadim
BRINCK-CROTEAU Maxime
09 Ağustos 2016
16:31
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
SOTO Ricardo
PRILEPOV Anton
09 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar İki Çifte Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
İtalya
Brezilya
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
YANG Junxia
URDABAYEVA Marian
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
HAECKER Katharina
SALLES LOPEZ Laura
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
ESPINOSA Maricet
KHATRI Phupu Lamu
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
GARCIA Estefania
BANGOURA Mamadama
09 Ağustos 2016
16:45
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
OLIVEIRA Bernardo
POTTS Alec
09 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar -63 kg Son 32
SILVA Mariana
SZOGEDI Szandra
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FAYEZ Ayman
LIMARDO GASCON Ruben
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NOVOSJOLOV Nikolai
PARK Kyoungdoo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PRYOR Jason
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PIZZO Paolo
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
NAGASE Takanori
CSOKNYAI Laszlo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
TCHRIKISHVILI Avtandili
SILVA Morales
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
KIBIKAI Paul
AL-AAMERI Hussein
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler İki Çifte Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KANG Un Ju
NIKITIN Sarah
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
KEYS Madison
SUAREZ NAVARRO Carla
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
TURCIOS Juan Diego
MOUSTOPOULOS Roman
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
PENALBER Victor
ACACIO Marlon
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
MARCONCINI Matteo
BOTTIEAU Joachim
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
TOMA Sergiu
MARESCH Sven
09 Ağustos 2016
17:15
Hafif Kilo Dört Tek Yarı Final A/B 1
09 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BJERENDAL Christine
RENDON Ana Maria
09 Ağustos 2016
17:18
Hafif Kilo Dört Tek Yarı Final A/B 2
09 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Grup B
Avustralya
Fransa
09 Ağustos 2016
17:23
Erkekler Grup B
Arjantin
Hindistan
09 Ağustos 2016
17:30
Tek Kadınlar Çeyrek Final 4
FUKUHARA Ai
FENG Tianwei
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SUGITA Yuichi
SIMON Gilles
09 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Tekli İkinci Tur
FERRER David
DONSKOY Evgeny
09 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli 3. Tur
KVITOVA Petra
MAKAROVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
17:36
Kadınlar Tekli 3. Tur
SIEGEMUND Laura
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ALVAREZ Lazaro Jorge
TOMMASONE Carmine
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -81 kg Son 32
DUMINICA Valeriu
MRVALJEVIC Srdjan
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
VALOIS-FORTIER Antoine
PIETRI Loic
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
IVANOV Ivaylo
DE WIT Frank
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
SOTO Ricardo
OLIVEIRA Bernardo
09 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -81 kg Son 32
LUCENTI Emmanuel
ELIAS Nacif
09 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FICHERA Marco
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Bireysel Epe Son 32
BOCZKO Gabor
BOUZAID Alexandre
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
NARIMATSU Daisuke
BALDERAS JR. Carlos Zenon
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
KAUTER Fabian
HEREY Anatolii
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SUKHOV Pavel
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
LEE Seungsu
COUGHLAN Eoin
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
KHALMURZAEV Khasan
MOLLAEI Saeid
09 Ağustos 2016
18:02
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
18:04
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KANG Un Ju
BJERENDAL Christine
09 Ağustos 2016
18:10
Erkekler -81 kg Son 32
STEVENS Travis
PACEK Robin
09 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -81 kg Son 32
ABDELAAL Mohamed
OTGONBAATAR Uuganbaatar
09 Ağustos 2016
18:15
Hafif Kilo Kadınlar İki Çifte Repesaj 2
09 Ağustos 2016
18:20
Erkekler Eleme Grup B
Almanya
Polonya
09 Ağustos 2016
18:21
Erkekler Grup B
Güney Afrika
İspanya
09 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar -63 kg Son 16
AGBEGNENOU Clarisse
KATIPOGLU Busra
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
TOJIBAEV Hurshid
CORDINA Joseph
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -81 kg Son 32
SABIROV Shakhzodbek
NAULU Josateki
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
TRSTENJAK Tina
GWEND Edwige
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
VAN EMDEN Anicka
SCHLESINGER Alice
09 Ağustos 2016
18:30
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Repesaj 1
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
DAS Atanu
MUKTAN Jitbahadur
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Eleme Turu - Grup B
İspanya
Amerika Birleşik Devletleri
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler - Grup A
Fransa
Meksika
09 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -63 kg Son 16
YANG Junxia
TSEDEVSUREN Munkhzaya
09 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -63 kg Son 16
TASHIRO Miku
HAECKER Katharina
09 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Bireysel Epe Son 32
VERWIJLEN Bas
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
18:54
Erkekler Bireysel Epe Son 32
RODRIGUEZ John Edison
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
YUNUSOV Anvar
CONCEICAO Robson
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
REDLI Andras
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JUNG Jinsun
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
GERBI Yarden
ESPINOSA Maricet
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
UNTERWURZACHER Kathrin
GARCIA Estefania
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
SILVA Mariana
TRAJDOS Martyna
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -81 kg Son 16
NAGASE Takanori
KIBIKAI Paul
09 Ağustos 2016
19:00
Hafif Kilo Erkekler İki Çifte Repesaj 2
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
PUENTES PEREZ Adrian Andres
BOARDMAN Ernesto
09 Ağustos 2016
19:02
25m Havalı Tabanca Kadınlar Elemesi
09 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Dört Tek Repesaj 1
09 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar - Grup D
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
MEAWAD Nada - ELGHOBASHY Doaa
09 Ağustos 2016
19:05
Erkekler Grup C
Büyük Britanya
Kenya
09 Ağustos 2016
19:08
Tek Kadınlar Çeyrek Final 2
YU Mengyu
KIM Song I
09 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SICHENIKOVA Lidiia
NARIMANIDZE Khatuna
09 Ağustos 2016
19:12
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ABBADI Ilyas
NGAMISSENGUE Mpi Anauel
09 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -81 kg Son 16
TCHRIKISHVILI Avtandili
TURCIOS Juan Diego
09 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -81 kg Son 16
TOMA Sergiu
PENALBER Victor
09 Ağustos 2016
19:17
Erkekler Tek Çifte Yarı Final E/F 1
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
MARCONCINI Matteo
DUMINICA Valeriu
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
VALOIS-FORTIER Antoine
LUCENTI Emmanuel
09 Ağustos 2016
19:23
Kadınlar Grup A
Avustralya
Fransa
09 Ağustos 2016
19:28
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
TATAFU Karoline Lusitania
CHANG Hyejin
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
IVANOV Ivaylo
LEE Seungsu
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
KHALMURZAEV Khasan
ABDELAAL Mohamed
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tek Çifte Yarı Final E/F 2
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONACO Juan
MURRAY Andy
09 Ağustos 2016
19:33
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
ZHAO Minggang
SHAKHSUVARLY Kamran
09 Ağustos 2016
19:38
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
AGBEGNENOU Clarisse
VAN EMDEN Anicka
09 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -81 kg Son 16
STEVENS Travis
SABIROV Shakhzodbek
09 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar 63kg Grup B
09 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final E/F 1
09 Ağustos 2016
19:45
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DAS Atanu
PUENTES PEREZ Adrian Andres
09 Ağustos 2016
19:45
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Japonya
09 Ağustos 2016
19:50
Erkekler Grup B
Almanya
İrlanda
09 Ağustos 2016
19:55
Erkekler Bireysel Epe Son 16
FAYEZ Ayman
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
LIMARDO Francisco
NOVOSJOLOV Nikolai
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
NIKISHIN Bogdan
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Bireysel Epe Son 16
ANOKHIN Vadim
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Tekli İkinci Tur
ELIAS Gastao
JOHNSON Steve
09 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli 3. Tur
MUGURUZA Garbine
PUIG Monica
09 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Tekli 3. Tur
ERRANI Sara
KASATKINA Daria
09 Ağustos 2016
20:29
Kadınlar Tekli 3. Tur
KUZNETSOVA Svetlana
KONTA Johanna
09 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TRSTENJAK Tina
YANG Junxia
09 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
RODRIGUEZ Misael Uziel
KARAAWI Waheed Abdulridha Waheed
09 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TASHIRO Miku
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Tek ÇifteYarı Final E/F 2
09 Ağustos 2016
21:16
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
SICHENIKOVA Lidiia
CHANG Hyejin
09 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
SILVA Mariana
GERBI Yarden
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SEYI NTSENGUE Dieudonne Wilfred
VIVAS Jorge Luis
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TOMA Sergiu
NAGASE Takanori
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TCHRIKISHVILI Avtandili
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
KHALMURZAEV Khasan
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
STEVENS Travis
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
21:39
Kadınlar Eleme Turu - Grup A
Rusya Federasyonu
Avustralya
09 Ağustos 2016
21:45
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Arjantin
09 Ağustos 2016
21:52
Kadınlar - Grup A
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
09 Ağustos 2016
21:55
Tek Kadınlar Çeyrek Final 1
DING Ning
HAN Ying
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
MINOBE Kazuyasu
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
BOCZKO Gabor
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
KAUTER Fabian
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
PARK Sangyoung
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
PENG Shuai - ZHANG Shuai
09 Ağustos 2016
22:00
Finn Erkekler 1. Yarış
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:05
Laser Radial Kadınlar 3. Yarış
09 Ağustos 2016
22:18
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
CLAYTON Laurent Jr.
PFEIFER Erik
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 100m Serbest Stil
09 Ağustos 2016
22:31
Erkekler 100m Serbest Stil -
09 Ağustos 2016
22:40
Laser Erkekler 3. Yarış
09 Ağustos 2016
22:44
Erkekler 100m Serbest Stil - 6
09 Ağustos 2016
22:57
RS:X Kadınlar 4. Yarış
09 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 100m Serbest Stil - 7
09 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 100m Serbest Stil - 8
09 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:05
RS:X Erkekler 4. Yarış
09 Ağustos 2016
23:10
Erkekler Grup A
Fiji
Brezilya
09 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Grup B
Hollanda
Kanada
09 Ağustos 2016
23:17
Tek Erkekler Kano (C1) Yarı Final
09 Ağustos 2016
23:23
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar 200m Kelebek
09 Ağustos 2016
23:36
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 1
GRUMIER Gauthier
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 2
NOVOSJOLOV Nikolai
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 3
BOREL Yannick
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
23:51
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 4
HEINZER Max
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Final
Amerika Birleşik Devletleri
Rusya Federasyonu
Çin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
25m Havalı Tabanca Kadınlar Bronz Madalya Maçı
DIETHELM GERBER Heidi
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
25m Havalı Tabanca Kadınlar Altın Madalya Maçı
KORAKAKI Anna
KARSCH Monika
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Senkronize 10m Platform Atlama Final
CHEN Ruolin - LIU Huixia
CHEONG Jun Hoong - PAMG Pandelela Rinong
BENFEITO Meaghan - FILION Roseline
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Grup A
Türkiye
Japonya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Litvanya
Nijerya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Arjantin
Hırvatistan
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
DORJNYAMBUU Otgondalai
LACRUZ Enrico
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
ABDURASHIDOV Adlan
BENBAZIZ Reda
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
OUMIHA Sofiane
RUENROENG Amnat
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Elemeler
JOYCE David Oliver
SELIMOV Albert
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
CLAIR Merven
ABDIN Hosam Hussein Bakr
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
VIKAS Krishan
CONWELL Charles Albert Shone
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
SIPAL Onder
MUZIYO Benny Muziyo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Elemeler
JABLONSKI Tomasz
LEWIS Daniel Jason
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Elemeler
MAJIDOV Mahammadrasul
ARJAOUI Mohammed
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 1
GRUMIER Gauthier
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 2
PARK Sangyoung
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Bronz Madalya
GRUMIER Gauthier
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Altın Madalya
PARK Sangyoung
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Avustralya
Zimbabve
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup F
Almanya
Kanada
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Kolombiya
Amerika Birleşik Devletleri
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup G
Yeni Zelanda
Fransa
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Güney Afrika
Brezilya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar İlk Tur - Grup E
Çin
İsveç
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 69kg Grup A
SHI Zhiyong
ISMAYILOV Daniyar
MOSQUERA LOZANO Luis Javier
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Brezilya
Slovenya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup B
Mısır
İsveç
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Eleme Grup A
Arjantin
Hırvatistan
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Brezilya
Büyük Britanya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Belçika
Avustralya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
VAN EMDEN Anicka
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
MARCONCINI Matteo
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
NAGASE Takanori
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup A
TRSTENJAK Tina
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup B
AGBEGNENOU Clarisse
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup A
STEVENS Travis
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup B
KHALMURZAEV Khasan
TOMA Sergiu
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı A
GERBI Yarden
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN EMDEN Anicka
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Final - Altın Madalya Maçı
TRSTENJAK Tina
AGBEGNENOU Clarisse
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı A
TOMA Sergiu
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı B
NAGASE Takanori
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Final - Altın Madalya Maçı
KHALMURZAEV Khasan
STEVENS Travis
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 3
OVTCHAROV Dimitrij
SAMSONOV Vladimir
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 4
NIWA Koki
ZHANG Jike
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 2
FREITAS Marcos
MIZUTANI Jun
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Çeyrek Final 1
MA Long
ARUNA Quadri
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NEMATI Zahra
STEPANOVA Inna
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
MALAVE Elias
WORTH Taylor
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
PEROVA Ksenia
STEPANOVA Inna
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
ELGHRARI Ali
ELLISON Brady
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
DASHIDORZHIEVA Tuiana
KARMA Karma
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
SENYUK Olga
CAO Hui
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KAMINSKI Jake
ELLISON Brady
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
DASHIDORZHIEVA Tuiana
CAO Hui
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
FENDRICK Lauren - SWEAT Brooke
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
BRODER Jamie - VALJAS Kristina
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
BORGER Karla - BUTHE Britta
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup E
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Avustralya
İspanya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup B
Güney Afrika
Fransa
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup C
Büyük Britanya
Japonya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup C
Yeni Zelanda
Kenya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Amerika Birleşik Devletleri
Brezilya
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Grup A
Fiji
Arjantin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
MELO Marcelo - SOARES Bruno
MERGEA Florin - TECAU Horia
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
CUEVAS Pablo
BELLUCCI Thomaz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
MARACH Oliver - PEYA Alexander
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Polonya
İran
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup B
Küba
Mısır
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup A
Brezilya
Kanada
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Serbest Stil Final
LEDECKY Katie
SJOSTROM Sarah
MCKEON Emma
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kelebek Final
PHELPS Michael
SAKAI Masato
KENDERESI Tamas
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Final 1
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Yarı Final 2
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Büyük Britanya
Japonya