Bizi takip edin!

Plaj Voleybolu

1996 Atlanta Olimpiyat oyunlarında programa dahil edilmiştir. İkişer kişilik takımlar halinde en fazla 3 set üzerinden oynanmaktadır. İlk iki sette 21 sayılık skoru yakalayan kazanırken, 3. Setin oynanması durumunda 15 sayılık skora sahip olan galip sayılmaktadır. Kerri Walsh ve Misty May olimpiya...

Resimler rio2016.com sitesinden alınmıştır

Plaj Voleybolu

1996 Atlanta Olimpiyat oyunlarında programa dahil edilmiştir. İkişer kişilik takımlar halinde en fazla 3 set üzerinden oynanmaktadır. İlk iki sette 21 sayılık skoru yakalayan kazanırken, 3. Setin oynanması durumunda 15 sayılık skora sahip olan galip sayılmaktadır.

Kerri Walsh ve Misty May olimpiyat oyunlarında oynadıkları hiçbir plaj voleybolu maçını (2004 Atina- 2008 Pekin - 2012 Londra) kaybetmeyerek önemli bir başarıya imza atmışlardır.

AĞUSTOS 11
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
11 Ağustos 2016
01:17
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
11 Ağustos 2016
04:28
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup D
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler - Grup E
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BORGER Karla - BUTHE Britta
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
BORGER Karla - BUTHE Britta
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine
11 Ağustos 2016
01:17
Erkekler - Grup A
CERUTTI Alison - OSCAR SCHMIDT Bruno
RANGHIERI Alex - CARAMBULA RAURICH Adrian Ignacio
11 Ağustos 2016
04:28
Erkekler - Grup B
BROUWER Alexander - MEEUWSEN Robert
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar - Grup A
FRANCA MAESTRINI Larissa - ROCHA Talita
KOLOSINSKA Kinga - BRZOSTEK Monika
11 Ağustos 2016
17:35
Erkekler - Grup D
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
DIAZ GOMEZ Nivaldo Nadhir - GONZALEZ BAYARD Sergio Reynaldo
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler - Grup E
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
GRIMALT Marco - GRIMALT Esteban
11 Ağustos 2016
20:30
Erkekler - Grup E
NUMMERDOR Reinder - VARENHORST Christiaan
KRASILNIKOV Viacheslav - SEMENOV Konstantin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup D
LUDWIG Laura - WALKENHORST Kira
MENEGATTI Marta - GIOMBINI Laura
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
PAVAN Sarah - BANSLEY Heather
BORGER Karla - BUTHE Britta
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
KANTOR Piotr - LOSIAK Bartosz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Şanslı Kaybeden
SCHALK Chaim - SAXTON Ben
PRUDEL Mariusz - FIJALEK Grzegorz
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
HERMANNOVA Barbora - SLUKOVA Marketa
BIRLOVA Ekaterina - UKOLOVA Evgenia
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Şanslı Kaybeden
BORGER Karla - BUTHE Britta
PEREZ PAZO Olaya - AGUDO Norisbeth
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
DALHAUSSER Philip - LUCENA Nicholas
NICOLAI Paolo - LUPO Daniele
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup C
ONTIVEROS GOMEZ Rodolfo Lombardo - VIRGEN PULIDO Juan Ramon
NACEUR Mohamed Arafet - BELHAJ SALAH Choaib
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler - Grup D
SOLBERG Pedro - GONCALVES OLIVEIRA JUNIOR Evandro
SAMOILOVS Aleksandrs - SMEDINS Janis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar - Grup E
ZUMKEHR Nadine - HEIDRICH Joana
VAN GESTEL Sophie - VAN DER VLIST Jantine