Bizi takip edin!

Tenis

1896 Atina olimpiyatlarında programın bir parçası olan Tenis, Uluslararası Tenis Federasyonu ve Olimpik komite arasındaki anlaşmazlık nedeniyle 1928 Amsterdam oyunlarında yer almadı. 1988 Seul oyunlarıyla tekrar olimpiyatlara dâhil edildi. Kadın ve erkeklerde, bireysel, çiftler ve karışık çiftler ...

Resimler rio2016.com sitesinden alınmıştır

Tenis

1896 Atina olimpiyatlarında programın bir parçası olan Tenis, Uluslararası Tenis Federasyonu ve Olimpik komite arasındaki anlaşmazlık nedeniyle 1928 Amsterdam oyunlarında yer almadı. 1988 Seul oyunlarıyla tekrar olimpiyatlara dâhil edildi.

Kadın ve erkeklerde, bireysel, çiftler ve karışık çiftler olmak üzere 5 madalya kategorisi bulunmaktadır. Bugün çok yakından tanıdığımız Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Murray ve Serene Williams gibi ünlü tenisçilerin altın madalyaları bulunmaktadır.

AĞUSTOS 10
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
NADAL Rafael
SEPPI Andreas
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SELA Dudi
GOFFIN David
10 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
PAIRE Benoit
FOGNINI Fabio
10 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
STOSUR Samantha
KERBER Angelique
10 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MITU Andreea - OLARU Raluca
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
10 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Tekli 3. Tur
WILLIAMS Serena
SVITOLINA Elina
10 Ağustos 2016
05:29
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
XU Yifan - ZHENG Saisai
ERRANI Sara - VINCI Roberta
10 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
10 Ağustos 2016
05:59
Çift Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
NADAL Rafael
SEPPI Andreas
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SELA Dudi
GOFFIN David
10 Ağustos 2016
00:43
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie - STRYCOVA Barbora
BOUCHARD Eugenie - DABROWSKI Gabriela
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler Tekli İkinci Tur
PAIRE Benoit
FOGNINI Fabio
10 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
STOSUR Samantha
KERBER Angelique
10 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MITU Andreea - OLARU Raluca
MAKAROVA Ekaterina - VESNINA Elena
10 Ağustos 2016
04:11
Kadınlar Tekli 3. Tur
WILLIAMS Serena
SVITOLINA Elina
10 Ağustos 2016
05:29
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
XU Yifan - ZHENG Saisai
ERRANI Sara - VINCI Roberta
10 Ağustos 2016
05:38
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine - SUAREZ NAVARRO Carla
FLIPKENS Kirsten - WICKMAYER Yanina
10 Ağustos 2016
05:59
Çift Erkekler Çeyrek Final
JOHNSON Steve - SOCK Jack
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David