Bizi takip edin!

Tenis

1896 Atina olimpiyatlarında programın bir parçası olan Tenis, Uluslararası Tenis Federasyonu ve Olimpik komite arasındaki anlaşmazlık nedeniyle 1928 Amsterdam oyunlarında yer almadı. 1988 Seul oyunlarıyla tekrar olimpiyatlara dâhil edildi. Kadın ve erkeklerde, bireysel, çiftler ve karışık çiftler ...

Resimler rio2016.com sitesinden alınmıştır

Tenis

1896 Atina olimpiyatlarında programın bir parçası olan Tenis, Uluslararası Tenis Federasyonu ve Olimpik komite arasındaki anlaşmazlık nedeniyle 1928 Amsterdam oyunlarında yer almadı. 1988 Seul oyunlarıyla tekrar olimpiyatlara dâhil edildi.

Kadın ve erkeklerde, bireysel, çiftler ve karışık çiftler olmak üzere 5 madalya kategorisi bulunmaktadır. Bugün çok yakından tanıdığımız Roger Federer, Rafael Nadal, Andy Murray ve Serene Williams gibi ünlü tenisçilerin altın madalyaları bulunmaktadır.

AĞUSTOS 9
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WATSON Heather
SVITOLINA Elina
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
00:05
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
NICULESCU Monica
09 Ağustos 2016
00:21
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONFILS Gael
DUTRA SILVA Rogerio
09 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
ALBOT Radu
CILIC Marin
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WILLIAMS Serena
CORNET Alize
09 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine
HIBINO Nao
09 Ağustos 2016
04:21
Kadınlar Tekli İkinci Tur
ZHANG Shuai
SIEGEMUND Laura
09 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara
09 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Çiftli İkinci Tur
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
JOHNSON Steve - SOCK Jack
09 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli İkinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
09 Ağustos 2016
04:38
Erkekler Çiftli İkinci Tur
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
KEYS Madison
SUAREZ NAVARRO Carla
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SUGITA Yuichi
SIMON Gilles
09 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Tekli İkinci Tur
FERRER David
DONSKOY Evgeny
09 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli 3. Tur
KVITOVA Petra
MAKAROVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
17:36
Kadınlar Tekli 3. Tur
SIEGEMUND Laura
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONACO Juan
MURRAY Andy
09 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Tekli İkinci Tur
ELIAS Gastao
JOHNSON Steve
09 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli 3. Tur
MUGURUZA Garbine
PUIG Monica
09 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Tekli 3. Tur
ERRANI Sara
KASATKINA Daria
09 Ağustos 2016
20:29
Kadınlar Tekli 3. Tur
KUZNETSOVA Svetlana
KONTA Johanna
09 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
PENG Shuai - ZHANG Shuai
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
MELO Marcelo - SOARES Bruno
MERGEA Florin - TECAU Horia
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
CUEVAS Pablo
BELLUCCI Thomaz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
MARACH Oliver - PEYA Alexander
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WATSON Heather
SVITOLINA Elina
09 Ağustos 2016
00:00
Kadınlar Tekli İkinci Tur
SAFAROVA Lucie
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
00:05
Kadınlar Tekli İkinci Tur
KUZNETSOVA Svetlana
NICULESCU Monica
09 Ağustos 2016
00:21
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONFILS Gael
DUTRA SILVA Rogerio
09 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
ALBOT Radu
CILIC Marin
09 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
WILLIAMS Serena
CORNET Alize
09 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar Tekli İkinci Tur
MUGURUZA Garbine
HIBINO Nao
09 Ağustos 2016
04:21
Kadınlar Tekli İkinci Tur
ZHANG Shuai
SIEGEMUND Laura
09 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Tekli İkinci Tur
STRYCOVA Barbora
ERRANI Sara
09 Ağustos 2016
04:30
Erkekler Çiftli İkinci Tur
CABAL Juan-Sebastian - FARAH Robert
JOHNSON Steve - SOCK Jack
09 Ağustos 2016
04:35
Erkekler Çiftli İkinci Tur
KUBOT Lukasz - MATKOWSKI Marcin
BAUTISTA AGUT Roberto - FERRER David
09 Ağustos 2016
04:38
Erkekler Çiftli İkinci Tur
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas
BELLUCCI Thomaz - SA Andre
09 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Tekli 3. Tur
KEYS Madison
SUAREZ NAVARRO Carla
09 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
SUGITA Yuichi
SIMON Gilles
09 Ağustos 2016
17:34
Erkekler Tekli İkinci Tur
FERRER David
DONSKOY Evgeny
09 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Tekli 3. Tur
KVITOVA Petra
MAKAROVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
17:36
Kadınlar Tekli 3. Tur
SIEGEMUND Laura
FLIPKENS Kirsten
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Tekli İkinci Tur
MONACO Juan
MURRAY Andy
09 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Tekli İkinci Tur
ELIAS Gastao
JOHNSON Steve
09 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Tekli 3. Tur
MUGURUZA Garbine
PUIG Monica
09 Ağustos 2016
20:17
Kadınlar Tekli 3. Tur
ERRANI Sara
KASATKINA Daria
09 Ağustos 2016
20:29
Kadınlar Tekli 3. Tur
KUZNETSOVA Svetlana
KONTA Johanna
09 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Çiftli İkinci Tur
HLAVACKOVA Andrea - HRADECKA Lucie
PENG Shuai - ZHANG Shuai
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
MELO Marcelo - SOARES Bruno
MERGEA Florin - TECAU Horia
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Tekli İkinci Tur
CUEVAS Pablo
BELLUCCI Thomaz
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
LOPEZ Marc - NADAL Rafael
MARACH Oliver - PEYA Alexander
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Çeyrek Final
NESTOR Daniel - POSPISIL Vasek
FOGNINI Fabio - SEPPI Andreas