Bizi takip edin!

Yüzme

Tarihteki en eski sporlardan biri olan yüzme, 1896daki ilk olimpiyatlardan beri programda yer almaktadır. 16’sı kadın, 16’sı erkek olmak üzere 32 dalda madalya verilmektedir. Kelebek, sırtüstü, serbest ve kurbağalama stillerinde yarışlar yapılmaktadır. Olimpik havuzlar 50 m uzunluğuna, 25 m genişli...

Resimler rio2016.com sitesinden alınmıştır

Yüzme

Tarihteki en eski sporlardan biri olan yüzme, 1896daki ilk olimpiyatlardan beri programda yer almaktadır. 16’sı kadın, 16’sı erkek olmak üzere 32 dalda madalya verilmektedir.

Kelebek, sırtüstü, serbest ve kurbağalama stillerinde yarışlar yapılmaktadır. Olimpik havuzlar 50 m uzunluğuna, 25 m genişliğine ve 3m derinliğine sahip olmalıdır.

Yarışlar bireysel olduğu gibi, 4 kişilik takımlardan oluşan 4x 100m ve 4x 200m yarışlar da yapılmaktadır.

22 madalya ile ABD'li Micheal Phelps yüzme dalındaki en başarılı sporculardan biridir.

AĞUSTOS 10
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:08
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama -
10 Ağustos 2016
01:17
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
20:43
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 100m Serbest Stil -
10 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Serbest Stil - 6
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
21:52
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:05
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:10
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Final
BALANDIN Dmitriy
PRENOT Josh
CHUPKOV Anton
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Final
BELMONTE GARCIA Mireia
GROVES Madeline
HOSHI Natsumi
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Final
CHALMERS Kyle
TIMMERS Pieter
ADRIAN Nathan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Kanada
10 Ağustos 2016
00:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:08
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
00:30
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
01:00
Erkekler 200m Kurbağalama -
10 Ağustos 2016
01:17
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
02:30
Erkekler 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
20:43
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:25
Kadınlar 100m Serbest Stil
10 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar 100m Serbest Stil -
10 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar 100m Serbest Stil - 6
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
21:52
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:05
Erkekler 200m Sırtüstü
10 Ağustos 2016
22:40
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
22:44
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar 200m Kurbağalama
10 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:10
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 200m Bireysel Karışık
10 Ağustos 2016
23:36
Kadınlar 4x200m Serbest Stil Bayrak Yarışı
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Kurbağalama Final
BALANDIN Dmitriy
PRENOT Josh
CHUPKOV Anton
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Serbest Stil Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Sırtüstü Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kelebek Final
BELMONTE GARCIA Mireia
GROVES Madeline
HOSHI Natsumi
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Serbest Stil Final
CHALMERS Kyle
TIMMERS Pieter
ADRIAN Nathan
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Kurbağalama Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 1
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Bireysel Karışık Yarı Final 2
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 200m Serbest Stil Bayrak Yarışı Final
Amerika Birleşik Devletleri
Avustralya
Kanada