Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 8
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
MIRANDA Erika
CHITU Andreea
08 Ağustos 2016
05:01
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
KUZIUTINA Natalia
LEGENTIL Christianne
08 Ağustos 2016
05:20
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
SOBIROV Rishod
MATEO Wander
08 Ağustos 2016
05:44
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
BOUCHARD Antoine
DAVAADORJ Tumurkhuleg
08 Ağustos 2016
05:52
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup A
GIUFFRIDA Odette
MA Yingnan
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
DUPRAT Pierre
HONG Kuk Hyon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
KHAMZA Didar
NJIE Faye
08 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -57 kg Son 32
SILVA Rafaela
ROPER Miryam
08 Ağustos 2016
16:18
Erkekler -73 kg Son 64
ESTRADA Magdiel
JEZEK Jaromir
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
VERHAGEN Sanne
DIEDHIOU Hortance
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
KARAKAS Hedvig
NURJAVOVA Rushana
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
MANUEL Darcina
ZABLUDINA Irina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
LIEN Chen-Ling
PODOLAK Arleta
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
SMYTHE-DAVIS Nekoda
FILZMOSER Sabrina
08 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -57 kg Son 32
GJAKOVA Nora
AMARIS Yadinys
08 Ağustos 2016
16:57
Erkekler -73 kg Son 32
AN Changrim
KASEM Mohamad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ORUJOV Rustam
KHAMZA Didar
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
VAN TICHELT Dirk
ZEMOURI Morad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
BENSTED Jake
MLUGU Andrew Thomas
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
IARTCEV Denis
DUPRAT Pierre
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ELMONT Dex
SHARIPOV Mirali
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
SAIYINJIRIGALA
POMBO SILVA Alex William
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
UNGVARI Miklos
SARAIVA Nuno
08 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -73 kg Son 32
SHAVDATUASHVILI Lasha
ESTRADA Magdiel
08 Ağustos 2016
17:50
Erkekler -73 kg Son 32
MUKI Sagi
DRAKSIC Rok
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
REPIYALLAGE Chamara
WATERHOUSE Benjamin
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
WANDTKE Igor
DEPREZ Josue
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
ONO Shohei
MURILLO Miguel
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
GANBAATAR Odbayar
MOHYELDIN Mohamed
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
SCVORTOV Victor
MATER Zeyad
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
DELPOPOLO Nicholas
GOUMAR Ahmed
08 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar -57 kg Son 16
DORJSUREN Sumiya
VERHAGEN Sanne
08 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar -57 kg Son 16
SILVA Rafaela
KIM Jandi
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
MONTEIRO Telma
MANUEL Darcina
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
KARAKAS Hedvig
BEAUCHEMIN-PINARD Catherine
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
MATSUMOTO Kaori
DABONNE Zoulehia Abzetta
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
LIEN Chen-Ling
MALLOY Marti
08 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -57 kg Son 16
PAVIA Automne
SMYTHE-DAVIS Nekoda
08 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar -57 kg Son 16
CAPRIORIU Corina
GJAKOVA Nora
08 Ağustos 2016
18:59
Erkekler -73 kg Son 16
VAN TICHELT Dirk
AN Changrim
08 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -73 kg Son 16
ORUJOV Rustam
BENSTED Jake
08 Ağustos 2016
19:12
Erkekler -73 kg Son 16
IARTCEV Denis
SAIYINJIRIGALA
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -73 kg Son 16
UNGVARI Miklos
ELMONT Dex
08 Ağustos 2016
19:17
Erkekler -73 kg Son 16
SHAVDATUASHVILI Lasha
REPIYALLAGE Chamara
08 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -73 kg Son 16
MUKI Sagi
WANDTKE Igor
08 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -73 kg Son 16
ONO Shohei
SCVORTOV Victor
08 Ağustos 2016
19:33
Erkekler -73 kg Son 16
DELPOPOLO Nicholas
GANBAATAR Odbayar
08 Ağustos 2016
19:39
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
DORJSUREN Sumiya
MONTEIRO Telma
08 Ağustos 2016
19:44
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
SILVA Rafaela
KARAKAS Hedvig
08 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
MATSUMOTO Kaori
PAVIA Automne
08 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
CAPRIORIU Corina
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
VAN TICHELT Dirk
IARTCEV Denis
08 Ağustos 2016
21:25
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ORUJOV Rustam
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ONO Shohei
SHAVDATUASHVILI Lasha
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
MUKI Sagi
DELPOPOLO Nicholas
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup B
SILVA Rafaela
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup A
ONO Shohei
VAN TICHELT Dirk
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup B
ORUJOV Rustam
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı A
MONTEIRO Telma
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı B
MATSUMOTO Kaori
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Final - Altın Madalya Maçı
SILVA Rafaela
DORJSUREN Sumiya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı A
SHAVDATUASHVILI Lasha
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN TICHELT Dirk
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Final - Altın Madalya Maçı
ONO Shohei
ORUJOV Rustam
08 Ağustos 2016
03:00
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
MIRANDA Erika
CHITU Andreea
08 Ağustos 2016
05:01
Kadınlar -52 kg Repesaj Maçı
KUZIUTINA Natalia
LEGENTIL Christianne
08 Ağustos 2016
05:20
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
SOBIROV Rishod
MATEO Wander
08 Ağustos 2016
05:44
Erkekler -66 kg Repesaj Maçı
BOUCHARD Antoine
DAVAADORJ Tumurkhuleg
08 Ağustos 2016
05:52
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup A
GIUFFRIDA Odette
MA Yingnan
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
DUPRAT Pierre
HONG Kuk Hyon
08 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -73 kg Son 64
KHAMZA Didar
NJIE Faye
08 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -57 kg Son 32
SILVA Rafaela
ROPER Miryam
08 Ağustos 2016
16:18
Erkekler -73 kg Son 64
ESTRADA Magdiel
JEZEK Jaromir
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
VERHAGEN Sanne
DIEDHIOU Hortance
08 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar -57 kg Son 32
KARAKAS Hedvig
NURJAVOVA Rushana
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
MANUEL Darcina
ZABLUDINA Irina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
LIEN Chen-Ling
PODOLAK Arleta
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar -57 kg Son 32
SMYTHE-DAVIS Nekoda
FILZMOSER Sabrina
08 Ağustos 2016
16:44
Kadınlar -57 kg Son 32
GJAKOVA Nora
AMARIS Yadinys
08 Ağustos 2016
16:57
Erkekler -73 kg Son 32
AN Changrim
KASEM Mohamad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ORUJOV Rustam
KHAMZA Didar
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
VAN TICHELT Dirk
ZEMOURI Morad
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
BENSTED Jake
MLUGU Andrew Thomas
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
IARTCEV Denis
DUPRAT Pierre
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
ELMONT Dex
SHARIPOV Mirali
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
SAIYINJIRIGALA
POMBO SILVA Alex William
08 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -73 kg Son 32
UNGVARI Miklos
SARAIVA Nuno
08 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -73 kg Son 32
SHAVDATUASHVILI Lasha
ESTRADA Magdiel
08 Ağustos 2016
17:50
Erkekler -73 kg Son 32
MUKI Sagi
DRAKSIC Rok
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
REPIYALLAGE Chamara
WATERHOUSE Benjamin
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
WANDTKE Igor
DEPREZ Josue
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
ONO Shohei
MURILLO Miguel
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
GANBAATAR Odbayar
MOHYELDIN Mohamed
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
SCVORTOV Victor
MATER Zeyad
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -73 kg Son 32
DELPOPOLO Nicholas
GOUMAR Ahmed
08 Ağustos 2016
18:02
Kadınlar -57 kg Son 16
DORJSUREN Sumiya
VERHAGEN Sanne
08 Ağustos 2016
18:08
Kadınlar -57 kg Son 16
SILVA Rafaela
KIM Jandi
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
MONTEIRO Telma
MANUEL Darcina
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -57 kg Son 16
KARAKAS Hedvig
BEAUCHEMIN-PINARD Catherine
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
MATSUMOTO Kaori
DABONNE Zoulehia Abzetta
08 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -57 kg Son 16
LIEN Chen-Ling
MALLOY Marti
08 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -57 kg Son 16
PAVIA Automne
SMYTHE-DAVIS Nekoda
08 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar -57 kg Son 16
CAPRIORIU Corina
GJAKOVA Nora
08 Ağustos 2016
18:59
Erkekler -73 kg Son 16
VAN TICHELT Dirk
AN Changrim
08 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -73 kg Son 16
ORUJOV Rustam
BENSTED Jake
08 Ağustos 2016
19:12
Erkekler -73 kg Son 16
IARTCEV Denis
SAIYINJIRIGALA
08 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -73 kg Son 16
UNGVARI Miklos
ELMONT Dex
08 Ağustos 2016
19:17
Erkekler -73 kg Son 16
SHAVDATUASHVILI Lasha
REPIYALLAGE Chamara
08 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -73 kg Son 16
MUKI Sagi
WANDTKE Igor
08 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -73 kg Son 16
ONO Shohei
SCVORTOV Victor
08 Ağustos 2016
19:33
Erkekler -73 kg Son 16
DELPOPOLO Nicholas
GANBAATAR Odbayar
08 Ağustos 2016
19:39
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
DORJSUREN Sumiya
MONTEIRO Telma
08 Ağustos 2016
19:44
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
SILVA Rafaela
KARAKAS Hedvig
08 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
MATSUMOTO Kaori
PAVIA Automne
08 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -57 kg Çeyrek Final
CAPRIORIU Corina
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
VAN TICHELT Dirk
IARTCEV Denis
08 Ağustos 2016
21:25
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ORUJOV Rustam
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
ONO Shohei
SHAVDATUASHVILI Lasha
08 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -73 kg Çeyrek Final
MUKI Sagi
DELPOPOLO Nicholas
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup B
SILVA Rafaela
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup A
ONO Shohei
VAN TICHELT Dirk
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Yarı Final - Grup B
ORUJOV Rustam
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı A
MONTEIRO Telma
CAPRIORIU Corina
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Bronz Madalya Maçı B
MATSUMOTO Kaori
LIEN Chen-Ling
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57 kg Final - Altın Madalya Maçı
SILVA Rafaela
DORJSUREN Sumiya
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı A
SHAVDATUASHVILI Lasha
MUKI Sagi
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN TICHELT Dirk
UNGVARI Miklos
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -73 kg Final - Altın Madalya Maçı
ONO Shohei
ORUJOV Rustam