Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 11
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
11 Ağustos 2016
01:20
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
GRAF Bernadette
ZUPANCIC Kelita
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
BERNABEU Maria
BOLDER Linda
11 Ağustos 2016
02:08
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
NYMAN Marcus
IDDIR Alexandre
11 Ağustos 2016
02:15
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
MEHDIYEV Mammadali
11 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup A
TACHIMOTO Haruka
VARGAS KOCH Laura
11 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup B
ALVEAR Yuri
CONWAY Sally
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup A
BAKER Mashu
CHENG Xunzhao
11 Ağustos 2016
04:03
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup B
LIPARTELIANI Varlam
GWAK Donghan
11 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı A
CONWAY Sally
GRAF Bernadette
11 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı B
VARGAS KOCH Laura
BERNABEU Maria
11 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -70 kg Final - Altın Madalya Maçı
TACHIMOTO Haruka
ALVEAR Yuri
11 Ağustos 2016
05:03
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı A
GWAK Donghan
NYMAN Marcus
11 Ağustos 2016
05:11
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı B
CHENG Xunzhao
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
11 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -90 kg Final - Altın Madalya Maçı
BAKER Mashu
LIPARTELIANI Varlam
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
BLOSHENKO Artem
KURBONOV Soyib
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
FONSECA Jorge
BAKHSHI Mohammad Tawfiq
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
JOO Abigel
PUREVJARGAL Lkhamdegd
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
POGORZELEC Daria
MBALLA ATANGANA Hortence Vanessa
11 Ağustos 2016
16:24
Erkekler -100 kg Son 32
GASIMOV Elmar
KHAIBULAEV Tagir
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
MARET Cyrille
TRAORE Ayouba
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
BOUYACOUB Lyes
REMARENCO Ivan
11 Ağustos 2016
16:31
Erkekler -100 kg Son 32
GROL Henk
REYES Kyle
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
DARWISH Ramadan
DUGASSE Dominic
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
NIKIFOROV Toma
MAHJOUB Javad
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
ARMENTEROS Jose
NAIDAN Tuvshinbayar
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
GVINIASHVILI Beka
FLETCHER Benjamin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
CHO Guham
PACEK Martin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
KRPALEK Lukas
FONSECA Jorge
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
BLOSHENKO Artem
SHAH Hussain Shah
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
RAKOV Maxim
MINASKIN Grigori
11 Ağustos 2016
17:24
Erkekler -100 kg Son 32
FREY Karl-Richard
CIRJENICS Miklos
11 Ağustos 2016
17:30
Erkekler -100 kg Son 32
HAGA Ryunosuke
BORODAVKO Jevgenijs
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
YAN Naing Soe
GEORGE Christopher
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
BUZACARINI Rafael
APRAHAMIAN Pablo
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
HARRISON Kayla
ZHANG Zhehui
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
TCHEUMEO Audrey
SOL Kyong
11 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -78 kg Son 16
JOO Abigel
UMEKI Mami
11 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -78 kg Son 16
POWELL Natalie
MAZOUZ Sarah Myriam
11 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -78 kg Son 16
CASTILLO Yalennis
VERKERK Marhinde
11 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -78 kg Son 16
AGUIAR Mayra
GIAMBELLI Miranda
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
VELENSEK Anamari
TURKS Viktoriia
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
MALZAHN Luise
POGORZELEC Daria
11 Ağustos 2016
19:01
Erkekler -100 kg Son 16
GASIMOV Elmar
BOUYACOUB Lyes
11 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -100 kg Son 16
MARET Cyrille
GROL Henk
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
DARWISH Ramadan
ARMENTEROS Jose
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
GVINIASHVILI Beka
NIKIFOROV Toma
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
BLOSHENKO Artem
CHO Guham
11 Ağustos 2016
19:06
Erkekler -100 kg Son 16
KRPALEK Lukas
RAKOV Maxim
11 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -100 kg Son 16
FREY Karl-Richard
YAN Naing Soe
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -100 kg Son 16
HAGA Ryunosuke
BUZACARINI Rafael
11 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
HARRISON Kayla
JOO Abigel
11 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
TCHEUMEO Audrey
POWELL Natalie
11 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
VELENSEK Anamari
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
AGUIAR Mayra
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
GASIMOV Elmar
DARWISH Ramadan
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
MARET Cyrille
GVINIASHVILI Beka
11 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
BLOSHENKO Artem
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
19:38
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
KRPALEK Lukas
HAGA Ryunosuke
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup B
KRPALEK Lukas
MARET Cyrille
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı A
AGUIAR Mayra
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı B
VELENSEK Anamari
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Final - Altın Madalya Maçı
HARRISON Kayla
TCHEUMEO Audrey
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı A
MARET Cyrille
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı B
HAGA Ryunosuke
BLOSHENKO Artem
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Final - Altın Madalya Maçı
KRPALEK Lukas
GASIMOV Elmar
11 Ağustos 2016
01:20
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
GRAF Bernadette
ZUPANCIC Kelita
11 Ağustos 2016
01:30
Kadınlar -70 kg Repesaj Maçı
BERNABEU Maria
BOLDER Linda
11 Ağustos 2016
02:08
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
NYMAN Marcus
IDDIR Alexandre
11 Ağustos 2016
02:15
Erkekler -90 kg Repesaj Maçı
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
MEHDIYEV Mammadali
11 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup A
TACHIMOTO Haruka
VARGAS KOCH Laura
11 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -70 kg Yarı Final - Grup B
ALVEAR Yuri
CONWAY Sally
11 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup A
BAKER Mashu
CHENG Xunzhao
11 Ağustos 2016
04:03
Erkekler -90 kg Yarı Final - Grup B
LIPARTELIANI Varlam
GWAK Donghan
11 Ağustos 2016
04:12
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı A
CONWAY Sally
GRAF Bernadette
11 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -70 kg Bronz Madalya Maçı B
VARGAS KOCH Laura
BERNABEU Maria
11 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -70 kg Final - Altın Madalya Maçı
TACHIMOTO Haruka
ALVEAR Yuri
11 Ağustos 2016
05:03
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı A
GWAK Donghan
NYMAN Marcus
11 Ağustos 2016
05:11
Erkekler -90 kg Bronz Madalya Maçı B
CHENG Xunzhao
LKHAGVASUREN Otgonbaatar
11 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -90 kg Final - Altın Madalya Maçı
BAKER Mashu
LIPARTELIANI Varlam
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
BLOSHENKO Artem
KURBONOV Soyib
11 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -100 kg Son 64
FONSECA Jorge
BAKHSHI Mohammad Tawfiq
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
JOO Abigel
PUREVJARGAL Lkhamdegd
11 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -78 kg Son 32
POGORZELEC Daria
MBALLA ATANGANA Hortence Vanessa
11 Ağustos 2016
16:24
Erkekler -100 kg Son 32
GASIMOV Elmar
KHAIBULAEV Tagir
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
MARET Cyrille
TRAORE Ayouba
11 Ağustos 2016
16:30
Erkekler -100 kg Son 32
BOUYACOUB Lyes
REMARENCO Ivan
11 Ağustos 2016
16:31
Erkekler -100 kg Son 32
GROL Henk
REYES Kyle
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
DARWISH Ramadan
DUGASSE Dominic
11 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -100 kg Son 32
NIKIFOROV Toma
MAHJOUB Javad
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
ARMENTEROS Jose
NAIDAN Tuvshinbayar
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
GVINIASHVILI Beka
FLETCHER Benjamin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
CHO Guham
PACEK Martin
11 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -100 kg Son 32
KRPALEK Lukas
FONSECA Jorge
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
BLOSHENKO Artem
SHAH Hussain Shah
11 Ağustos 2016
17:20
Erkekler -100 kg Son 32
RAKOV Maxim
MINASKIN Grigori
11 Ağustos 2016
17:24
Erkekler -100 kg Son 32
FREY Karl-Richard
CIRJENICS Miklos
11 Ağustos 2016
17:30
Erkekler -100 kg Son 32
HAGA Ryunosuke
BORODAVKO Jevgenijs
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
YAN Naing Soe
GEORGE Christopher
11 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -100 kg Son 32
BUZACARINI Rafael
APRAHAMIAN Pablo
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
HARRISON Kayla
ZHANG Zhehui
11 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar -78 kg Son 16
TCHEUMEO Audrey
SOL Kyong
11 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -78 kg Son 16
JOO Abigel
UMEKI Mami
11 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar -78 kg Son 16
POWELL Natalie
MAZOUZ Sarah Myriam
11 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -78 kg Son 16
CASTILLO Yalennis
VERKERK Marhinde
11 Ağustos 2016
18:43
Kadınlar -78 kg Son 16
AGUIAR Mayra
GIAMBELLI Miranda
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
VELENSEK Anamari
TURKS Viktoriia
11 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -78 kg Son 16
MALZAHN Luise
POGORZELEC Daria
11 Ağustos 2016
19:01
Erkekler -100 kg Son 16
GASIMOV Elmar
BOUYACOUB Lyes
11 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -100 kg Son 16
MARET Cyrille
GROL Henk
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
DARWISH Ramadan
ARMENTEROS Jose
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
GVINIASHVILI Beka
NIKIFOROV Toma
11 Ağustos 2016
19:05
Erkekler -100 kg Son 16
BLOSHENKO Artem
CHO Guham
11 Ağustos 2016
19:06
Erkekler -100 kg Son 16
KRPALEK Lukas
RAKOV Maxim
11 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -100 kg Son 16
FREY Karl-Richard
YAN Naing Soe
11 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -100 kg Son 16
HAGA Ryunosuke
BUZACARINI Rafael
11 Ağustos 2016
19:18
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
HARRISON Kayla
JOO Abigel
11 Ağustos 2016
19:20
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
TCHEUMEO Audrey
POWELL Natalie
11 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
VELENSEK Anamari
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
19:26
Kadınlar -78 kg Çeyrek Final
AGUIAR Mayra
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
GASIMOV Elmar
DARWISH Ramadan
11 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
MARET Cyrille
GVINIASHVILI Beka
11 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
BLOSHENKO Artem
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
19:38
Erkekler -100 kg Çeyrek Final
KRPALEK Lukas
HAGA Ryunosuke
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Yarı Final - Grup B
KRPALEK Lukas
MARET Cyrille
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı A
AGUIAR Mayra
CASTILLO Yalennis
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Bronz Madalya Maçı B
VELENSEK Anamari
MALZAHN Luise
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -78 kg Final - Altın Madalya Maçı
HARRISON Kayla
TCHEUMEO Audrey
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı A
MARET Cyrille
FREY Karl-Richard
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Bronz Madalya Maçı B
HAGA Ryunosuke
BLOSHENKO Artem
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -100 kg Final - Altın Madalya Maçı
KRPALEK Lukas
GASIMOV Elmar