Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 17
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
17 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
INOUE Tomohiro
STAEBLER Frank
17 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
KAHK Adham Ahmed Saleh
RYU Hansu
17 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
TIMONCINI Daigoro
ALEXUC CIURARIU Alin
17 Ağustos 2016
03:17
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
XIAO di
REZAEI Ghasem Gholamreza
17 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
INOUE Tomohiro
BOLKVADZE Shmagi
17 Ağustos 2016
04:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
RYU Hansu
CHUNAYEV Rasul
17 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Altın Madalya
STEFANEK Davor
ARUTYUNYAN Migran
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
DADASHEVA Milana
KIM Hyon Gyong
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
ANTES CASTILLO Lissette Alexandra
CHERDIVARA ESANU Mariana
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
WIESZCZEK-KORDUS Agnieszka Jadwiga
TOSUN Buse
17 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
YANKOVA Elitsa Atanasova
MUAMBO Rebecca Ndolo
17 Ağustos 2016
16:12
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
MALIK Sakshi
MATTSSON Malin Johanna
17 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
DOSHO Sara
STADNIK MAKHYNIA Alina
17 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
HRISTOVA Mimi Nikolova
PUREVDORJ Orkhon
17 Ağustos 2016
16:34
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
TOSAKA Eri
ESHIMOVA Zhuldyz
17 Ağustos 2016
16:35
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
VOROBEVA Natalia
SYZDYKOVA Elmira
17 Ağustos 2016
16:42
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
17 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
BLASZKA Jessica
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
CHEN Wen-Ling
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
VINESH Vinesh
VUC Emilia Alina
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
ICHO Kaori
AMRI Marwa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ACOSTA ACOSTA Maria Jose
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
17:05
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
FAZZARI Michelle Cristina
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
17:09
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
SUN Yanan
MIAN Jasmine
17 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
KRATYSH Ilana
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
SOVERO NINO Yanet Ursula
17 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
STADNIK Mariya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
17 Ağustos 2016
17:24
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ZHOU Feng
FOCKEN Aline
17 Ağustos 2016
17:37
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
MATKOWSKA Iwona Nina
GENESIS Miesinnei Mercy
17 Ağustos 2016
17:44
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
HERHEL Oksana
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
STORE Signe Marie Fidge
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
OLLI Petra Maarit
ADENIYI Aminat Oluwafunmilayo
17 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
CHOV Sotheara
CASTILLO HIDALGO Carolina
17 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
RUEBEN Hannah Amuchechi
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
SOUZA DA SILVA Joice
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
DADASHEVA Milana
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
TOSUN Buse
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
20:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
CHERDIVARA ESANU Mariana
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
TOSAKA Eri
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
PUREVDORJ Orkhon
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
STADNIK Mariya
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
VINESH Vinesh
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
21:53
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
ICHO Kaori
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
OLLI Petra Maarit
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
CASTILLO HIDALGO Carolina
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
22:26
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
VOROBEVA Natalia
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
FOCKEN Aline
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
MALIK Sakshi
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
AHMED Enas Mostafa Youssef
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
TOSAKA Eri
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
YEATS Dorothy Erzsebet
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
ICHO Kaori
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
AMRI Marwa
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
BERMUDEZ Patricia Alejandra
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
SYZDYKOVA Elmira
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
PUREVDORJ Orkhon
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
TOSUN Buse
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
ESHIMOVA Zhuldyz
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Altın Madalya
TOSAKA Eri
STADNIK Mariya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
AMRI Marwa
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
MALIK Sakshi
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Altın Madalya
ICHO Kaori
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
SYZDYKOVA Elmira
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
YEATS Dorothy Erzsebet
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Altın Madalya
VOROBEVA Natalia
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
02:48
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
INOUE Tomohiro
STAEBLER Frank
17 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Repesaj Maçı Tur 2
KAHK Adham Ahmed Saleh
RYU Hansu
17 Ağustos 2016
03:10
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
TIMONCINI Daigoro
ALEXUC CIURARIU Alin
17 Ağustos 2016
03:17
Erkekler Grekoromen Stil 98 kg Repesaj Maçı Tur 2
XIAO di
REZAEI Ghasem Gholamreza
17 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
INOUE Tomohiro
BOLKVADZE Shmagi
17 Ağustos 2016
04:16
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Bronz Madalya
RYU Hansu
CHUNAYEV Rasul
17 Ağustos 2016
05:00
Erkekler Grekoromen Stil 66 kg Altın Madalya
STEFANEK Davor
ARUTYUNYAN Migran
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
DADASHEVA Milana
KIM Hyon Gyong
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
ANTES CASTILLO Lissette Alexandra
CHERDIVARA ESANU Mariana
17 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
WIESZCZEK-KORDUS Agnieszka Jadwiga
TOSUN Buse
17 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Eleme Maçı
YANKOVA Elitsa Atanasova
MUAMBO Rebecca Ndolo
17 Ağustos 2016
16:12
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
MALIK Sakshi
MATTSSON Malin Johanna
17 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Eleme Maçı
DOSHO Sara
STADNIK MAKHYNIA Alina
17 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
HRISTOVA Mimi Nikolova
PUREVDORJ Orkhon
17 Ağustos 2016
16:34
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
TOSAKA Eri
ESHIMOVA Zhuldyz
17 Ağustos 2016
16:35
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
VOROBEVA Natalia
SYZDYKOVA Elmira
17 Ağustos 2016
16:42
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Eleme Maçı
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
NIEMESCH Luisa Helga Gerda
17 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
BLASZKA Jessica
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
16:49
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
CHEN Wen-Ling
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
VINESH Vinesh
VUC Emilia Alina
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
ICHO Kaori
AMRI Marwa
17 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ACOSTA ACOSTA Maria Jose
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
17:05
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
FAZZARI Michelle Cristina
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
17:09
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
SUN Yanan
MIAN Jasmine
17 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
KRATYSH Ilana
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
SOVERO NINO Yanet Ursula
17 Ağustos 2016
17:23
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
STADNIK Mariya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
17 Ağustos 2016
17:24
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
ZHOU Feng
FOCKEN Aline
17 Ağustos 2016
17:37
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
MATKOWSKA Iwona Nina
GENESIS Miesinnei Mercy
17 Ağustos 2016
17:44
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
HERHEL Oksana
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
17:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
STORE Signe Marie Fidge
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
OLLI Petra Maarit
ADENIYI Aminat Oluwafunmilayo
17 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
CHOV Sotheara
CASTILLO HIDALGO Carolina
17 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
RUEBEN Hannah Amuchechi
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
SOUZA DA SILVA Joice
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/8 Final
DADASHEVA Milana
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
20:16
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/8 Final
TOSUN Buse
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
20:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
CHERDIVARA ESANU Mariana
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
TOSAKA Eri
AUGELLO Haley Ruth
17 Ağustos 2016
21:10
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/8 Final
PUREVDORJ Orkhon
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
21:15
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
STADNIK Mariya
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
21:45
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
VINESH Vinesh
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
21:53
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
ICHO Kaori
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
OLLI Petra Maarit
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg 1/4 Final
CASTILLO HIDALGO Carolina
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
22:26
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
RENTERIA CASTILLO Jackeline
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
VOROBEVA Natalia
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
FOCKEN Aline
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 58 kg 1/4 Final
MALIK Sakshi
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
AHMED Enas Mostafa Youssef
DE OLIVEIRA Gilda Maria
17 Ağustos 2016
23:00
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Yarı Final
TOSAKA Eri
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 69 kg 1/4 Final
YEATS Dorothy Erzsebet
DOSHO Sara
17 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Yarı Final
ICHO Kaori
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
AMRI Marwa
YESILIRMAK Elif Jale
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Repesaj Maçı Tur 2
BERMUDEZ Patricia Alejandra
MATKOWSKA Iwona Nina
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
SYZDYKOVA Elmira
OCHIRBAT Nasanburmaa
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Repesaj Maçı Tur 2
PUREVDORJ Orkhon
MALIK Sakshi
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Repesaj Maçı Tur 2
TOSUN Buse
YEATS Dorothy Erzsebet
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
ESHIMOVA Zhuldyz
SUN Yanan
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Bronz Madalya
BERMUDEZ Patricia Alejandra
YANKOVA Elitsa Atanasova
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 48 kg Altın Madalya
TOSAKA Eri
STADNIK Mariya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
AMRI Marwa
RATKEVICH Yuliya
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Bronz Madalya
MALIK Sakshi
TYNYBEKOVA Aisuluu
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 58 kg Altın Madalya
ICHO Kaori
KOBLOVA ZHOLOBOVA Valeriia
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
SYZDYKOVA Elmira
AHMED Enas Mostafa Youssef
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Bronz Madalya
YEATS Dorothy Erzsebet
FRANSSON Anna Jenny
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Serbest Stil 69 kg Altın Madalya
VOROBEVA Natalia
DOSHO Sara