Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 19
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
19 Ağustos 2016
00:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
MATTSSON Sofia Magdalena
MAROULIS Helen Louise
19 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
MAMASHUK Maryia
19 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
KAWAI Risako
TRAZHUKOVA Inna
19 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MARZALIUK Vasilisa
WIEBE Erica Elizabeth
19 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MANYUROVA Guzel
BUKINA Ekaterina
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
ANSARI Chakir
LACHINAU Asadulla
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
HIGUCHI Rei
YANG Kyong Il
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAKHMONOV Abbos
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
KHADJIEV Zelimkhan
YADAV Narsingh Pancham
19 Ağustos 2016
16:14
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
DIATTA Adama
ERDENEBAT Bekhbayar
19 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
TAKATANI Sohsuke
ILYASOV Talgat
19 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
LOPEZ AZCUY Livan
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz
19 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
USSERBAYEV Galymzhan
NEDEALCO Evgheni
19 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
SANAYEV Nurislam
19 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ALIYEV Haji
YUN Junsik
19 Ağustos 2016
16:51
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
DENNIS Daniel Paul
19 Ağustos 2016
16:59
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ATLI Suleyman
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
MNATSAKANYAN Garnik
19 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LEBEDEV Victor
TOMAR Sandeep
19 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LACHINAU Asadulla
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
MIDANA Augusto
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
GEDUEV Aniuar
ABDURAKHMONOV Bekzod
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
DIATTA Adama
19 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
MAKARASHVILI Jakob
IVANOV Georgi Ivanov
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
IZQUIERDO MENDEZ Carlos Arturo
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
PUREVJAV Unurbat
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
CASTELLY Asnage
19 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
KHADJIEV Zelimkhan
TAKATANI Sohsuke
19 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
LOPEZ AZCUY Livan
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
19:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
LEBEDEV Victor
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
HIGUCHI Rei
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
GEDUEV Aniuar
19 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
MAKARASHVILI Jakob
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
DEMIRTAS Soner
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
TAKATANI Sohsuke
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
20:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
RAHIMI Hassan Sabzali
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
GEDUEV Aniuar
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
CASTELLY Asnage
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
SANAYEV Nurislam
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
YANG Kyong Il
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
ALIYEV Haji
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAHIMI Hassan Sabzali
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Altın Madalya
KHINCHEGASHVILI Vladimer
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
ABDURAKHMONOV Bekzod
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
DEMIRTAS Soner
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Altın Madalya
GEDUEV Aniuar
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
00:35
Kadınlar Serbest Stil 53 kg Yarı Final
MATTSSON Sofia Magdalena
MAROULIS Helen Louise
19 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
PIROZHKOVA Elena Sergey
MAMASHUK Maryia
19 Ağustos 2016
01:45
Kadınlar Serbest Stil 63 kg Yarı Final
KAWAI Risako
TRAZHUKOVA Inna
19 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MARZALIUK Vasilisa
WIEBE Erica Elizabeth
19 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Serbest Stil 75 kg Yarı Final
MANYUROVA Guzel
BUKINA Ekaterina
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
ANSARI Chakir
LACHINAU Asadulla
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
HIGUCHI Rei
YANG Kyong Il
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAKHMONOV Abbos
19 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
KHADJIEV Zelimkhan
YADAV Narsingh Pancham
19 Ağustos 2016
16:14
Erkekler Serbest Stil 57 kg Eleme Maçı
DIATTA Adama
ERDENEBAT Bekhbayar
19 Ağustos 2016
16:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
TAKATANI Sohsuke
ILYASOV Talgat
19 Ağustos 2016
16:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
LOPEZ AZCUY Livan
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz
19 Ağustos 2016
16:29
Erkekler Serbest Stil 74 kg Eleme Maçı
USSERBAYEV Galymzhan
NEDEALCO Evgheni
19 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
SANAYEV Nurislam
19 Ağustos 2016
16:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ALIYEV Haji
YUN Junsik
19 Ağustos 2016
16:51
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
DENNIS Daniel Paul
19 Ağustos 2016
16:59
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
ATLI Suleyman
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
17:20
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
MNATSAKANYAN Garnik
19 Ağustos 2016
17:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LEBEDEV Victor
TOMAR Sandeep
19 Ağustos 2016
17:45
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
LACHINAU Asadulla
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
MIDANA Augusto
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
GEDUEV Aniuar
ABDURAKHMONOV Bekzod
19 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/8 Final
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
DIATTA Adama
19 Ağustos 2016
18:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
MAKARASHVILI Jakob
IVANOV Georgi Ivanov
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
IZQUIERDO MENDEZ Carlos Arturo
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
18:15
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
PUREVJAV Unurbat
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
18:25
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
CASTELLY Asnage
19 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
KHADJIEV Zelimkhan
TAKATANI Sohsuke
19 Ağustos 2016
18:45
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/8 Final
LOPEZ AZCUY Livan
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
19:30
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
DUBOV Vladimir Vladimirov
GUIDEA Ivan
19 Ağustos 2016
19:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
RAHIMI Hassan Sabzali
LEBEDEV Victor
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Serbest Stil 57 kg 1/4 Final
HIGUCHI Rei
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
20:10
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
BURROUGHS Jordan Ernest
GEDUEV Aniuar
19 Ağustos 2016
20:17
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
MAKARASHVILI Jakob
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
DEMIRTAS Soner
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
19 Ağustos 2016
20:30
Erkekler Serbest Stil 74 kg 1/4 Final
TAKATANI Sohsuke
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
20:38
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
KHINCHEGASHVILI Vladimer
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 57 kg Yarı Final
RAHIMI Hassan Sabzali
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
20:50
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
GEDUEV Aniuar
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Serbest Stil 74 kg Yarı Final
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Repesaj Maçı Tur 2
CASTELLY Asnage
DEMIRTAS Soner
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
SANAYEV Nurislam
ALIYEV Haji
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Repesaj Maçı Tur 2
YANG Kyong Il
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
ALIYEV Haji
DUBOV Vladimir Vladimirov
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Bronz Madalya
BONNE RODRIGUEZ Yowlys
RAHIMI Hassan Sabzali
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 57 kg Altın Madalya
KHINCHEGASHVILI Vladimer
HIGUCHI Rei
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
ABDURAKHMONOV Bekzod
HASANOV Jabrayil
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Bronz Madalya
DEMIRTAS Soner
USSERBAYEV Galymzhan
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Serbest Stil 74 kg Altın Madalya
GEDUEV Aniuar
YAZDANICHARATI Hassan Aliazam