Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 6
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
RAMOS Jose
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
KHYAR Walide
YACOUB Simon
06 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -48 kg Son 32
DOLGOVA Irina
KIM Sol Mi
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler -60 kg Son 64
TSAI Ming-Yen
SITHISANE Soukphaxay
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
PAYET Laetitia
RAYNER Chloe
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
CHERNIAK Maryna
RISHONY Shira
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN Ngoc Tu
MOSCATT Valentina
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
CARRILLO Edna
LOKMANHEKIM Dilara
06 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN SNICK Charline
UNGUREANU Monica
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -60 kg Son 32
SAFAROV Orkhan
POSTIGOS Juan
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -48 kg Son 32
MESTRE ALVAREZ Dayaris
RATIARISON Asaramanitra
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
BESTAEV Otar
ABELRAHMAN Ahmed
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KIM Won Jin
MANZI Elios
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KITADAI Felipe
KHYAR Walide
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
REINVALL Juho
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
ENGLMAIER Tobias
GARRIGOS Francisco
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
MUDRANOV Beslan
MOOREN Jeroen
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
SMETOV Yeldos
ELKAWISAH Mohamed Elhadi
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
DAVTYAN Hovhannes
PAISCHER Ludwig
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
MCKENZIE Ashley
OZLU Bekir
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
TAKATO Naohisa
SICCARDI Yann
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
UROZBOEV Diyorbek
KATZ Joshua
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
PETRIKOV Pavel
MOGOPA Gavin
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
CHAMMARTIN Ludovic
PRECIADO Lenin
06 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -48 kg Son 16
PARETO Paula
DOLGOVA Irina
06 Ağustos 2016
18:20
Erkekler -60 kg Son 32
PAPINASHVILI Amiran
PESSOA Sergio
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
CSERNOVICZKI Eva
CHERNIAK Maryna
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -60 kg Son 32
GERCHEV Yanislav
TSAI Ming-Yen
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
MUNKHBAT Urantsetseg
PAYET Laetitia
06 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -48 kg Son 16
KONDO Ami
CARRILLO Edna
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
JEONG Bokyeong
VAN Ngoc Tu
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
GALBADRAKH Otgontsetseg
LIMA Taciana
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MENEZES Sarah
VAN SNICK Charline
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -60 kg Son 16
SAFAROV Orkhan
BESTAEV Otar
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MESTRE ALVAREZ Dayaris
FIGUEROA Julia
06 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -60 kg Son 16
KITADAI Felipe
ENGLMAIER Tobias
06 Ağustos 2016
19:31
Erkekler -60 kg Son 16
KIM Won Jin
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
06 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -60 kg Son 16
SMETOV Yeldos
MCKENZIE Ashley
06 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -60 kg Son 16
MUDRANOV Beslan
DAVTYAN Hovhannes
06 Ağustos 2016
19:45
Erkekler -60 kg Son 16
UROZBOEV Diyorbek
CHAMMARTIN Ludovic
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
PARETO Paula
CSERNOVICZKI Eva
06 Ağustos 2016
19:48
Erkekler -60 kg Son 16
TAKATO Naohisa
PETRIKOV Pavel
06 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
KONDO Ami
GALBADRAKH Otgontsetseg
06 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -60 kg Son 16
PAPINASHVILI Amiran
GERCHEV Yanislav
06 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
JEONG Bokyeong
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
20:50
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SAFAROV Orkhan
KITADAI Felipe
06 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
MESTRE ALVAREZ Dayaris
MENEZES Sarah
06 Ağustos 2016
21:04
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SMETOV Yeldos
UROZBOEV Diyorbek
06 Ağustos 2016
21:10
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
MUDRANOV Beslan
KIM Won Jin
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
PAPINASHVILI Amiran
TAKATO Naohisa
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup B
PARETO Paula
KONDO Ami
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup A
MUDRANOV Beslan
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup B
SMETOV Yeldos
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı A
KONDO Ami
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı B
GALBADRAKH Otgontsetseg
MESTRE ALVAREZ Dayaris
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Final - Altın Madalya Maçı
PARETO Paula
JEONG Bokyeong
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı A
TAKATO Naohisa
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı B
UROZBOEV Diyorbek
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Final - Altın Madalya Maçı
MUDRANOV Beslan
SMETOV Yeldos
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
RAMOS Jose
06 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -60 kg Son 64
KHYAR Walide
YACOUB Simon
06 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -48 kg Son 32
DOLGOVA Irina
KIM Sol Mi
06 Ağustos 2016
16:15
Erkekler -60 kg Son 64
TSAI Ming-Yen
SITHISANE Soukphaxay
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
PAYET Laetitia
RAYNER Chloe
06 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -48 kg Son 32
CHERNIAK Maryna
RISHONY Shira
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN Ngoc Tu
MOSCATT Valentina
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -48 kg Son 32
CARRILLO Edna
LOKMANHEKIM Dilara
06 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -48 kg Son 32
VAN SNICK Charline
UNGUREANU Monica
06 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -60 kg Son 32
SAFAROV Orkhan
POSTIGOS Juan
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -48 kg Son 32
MESTRE ALVAREZ Dayaris
RATIARISON Asaramanitra
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
BESTAEV Otar
ABELRAHMAN Ahmed
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KIM Won Jin
MANZI Elios
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
KITADAI Felipe
KHYAR Walide
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
REINVALL Juho
06 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -60 kg Son 32
ENGLMAIER Tobias
GARRIGOS Francisco
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
MUDRANOV Beslan
MOOREN Jeroen
06 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -60 kg Son 32
SMETOV Yeldos
ELKAWISAH Mohamed Elhadi
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
DAVTYAN Hovhannes
PAISCHER Ludwig
06 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -60 kg Son 32
MCKENZIE Ashley
OZLU Bekir
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
TAKATO Naohisa
SICCARDI Yann
06 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -60 kg Son 32
UROZBOEV Diyorbek
KATZ Joshua
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
PETRIKOV Pavel
MOGOPA Gavin
06 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -60 kg Son 32
CHAMMARTIN Ludovic
PRECIADO Lenin
06 Ağustos 2016
18:10
Kadınlar -48 kg Son 16
PARETO Paula
DOLGOVA Irina
06 Ağustos 2016
18:20
Erkekler -60 kg Son 32
PAPINASHVILI Amiran
PESSOA Sergio
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
CSERNOVICZKI Eva
CHERNIAK Maryna
06 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -60 kg Son 32
GERCHEV Yanislav
TSAI Ming-Yen
06 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -48 kg Son 16
MUNKHBAT Urantsetseg
PAYET Laetitia
06 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -48 kg Son 16
KONDO Ami
CARRILLO Edna
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
JEONG Bokyeong
VAN Ngoc Tu
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
GALBADRAKH Otgontsetseg
LIMA Taciana
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MENEZES Sarah
VAN SNICK Charline
06 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -60 kg Son 16
SAFAROV Orkhan
BESTAEV Otar
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -48 kg Son 16
MESTRE ALVAREZ Dayaris
FIGUEROA Julia
06 Ağustos 2016
19:02
Erkekler -60 kg Son 16
KITADAI Felipe
ENGLMAIER Tobias
06 Ağustos 2016
19:31
Erkekler -60 kg Son 16
KIM Won Jin
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
06 Ağustos 2016
19:34
Erkekler -60 kg Son 16
SMETOV Yeldos
MCKENZIE Ashley
06 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -60 kg Son 16
MUDRANOV Beslan
DAVTYAN Hovhannes
06 Ağustos 2016
19:45
Erkekler -60 kg Son 16
UROZBOEV Diyorbek
CHAMMARTIN Ludovic
06 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
PARETO Paula
CSERNOVICZKI Eva
06 Ağustos 2016
19:48
Erkekler -60 kg Son 16
TAKATO Naohisa
PETRIKOV Pavel
06 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
KONDO Ami
GALBADRAKH Otgontsetseg
06 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -60 kg Son 16
PAPINASHVILI Amiran
GERCHEV Yanislav
06 Ağustos 2016
20:50
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
JEONG Bokyeong
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
20:50
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SAFAROV Orkhan
KITADAI Felipe
06 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -48 kg Çeyrek Final
MESTRE ALVAREZ Dayaris
MENEZES Sarah
06 Ağustos 2016
21:04
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
SMETOV Yeldos
UROZBOEV Diyorbek
06 Ağustos 2016
21:10
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
MUDRANOV Beslan
KIM Won Jin
06 Ağustos 2016
21:15
Erkekler -60 kg Çeyrek Final
PAPINASHVILI Amiran
TAKATO Naohisa
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup B
PARETO Paula
KONDO Ami
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup A
MUDRANOV Beslan
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Yarı Final - Grup B
SMETOV Yeldos
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı A
KONDO Ami
MUNKHBAT Urantsetseg
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Bronz Madalya Maçı B
GALBADRAKH Otgontsetseg
MESTRE ALVAREZ Dayaris
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -48 kg Final - Altın Madalya Maçı
PARETO Paula
JEONG Bokyeong
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı A
TAKATO Naohisa
SAFAROV Orkhan
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Bronz Madalya Maçı B
UROZBOEV Diyorbek
PAPINASHVILI Amiran
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -60 kg Final - Altın Madalya Maçı
MUDRANOV Beslan
SMETOV Yeldos