Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 7
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
MUNKHBAT Urantsetseg
MENEZES Sarah
07 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
GALBADRAKH Otgontsetseg
CSERNOVICZKI Eva
07 Ağustos 2016
05:00
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
TAKATO Naohisa
KIM Won Jin
07 Ağustos 2016
05:08
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
UROZBOEV Diyorbek
KITADAI Felipe
07 Ağustos 2016
05:16
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup A
JEONG Bokyeong
MESTRE ALVAREZ Dayaris
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
SMAGULOV Zhansay
LEFEVERE Jasper
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
BOUCHARD Antoine
OVINOU Raymond
07 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -52 kg Son 32
GOMEZ Laura
BABAMURATOVA Gulbadam
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
TSCHOPP Evelyne
GNETO Priscilla
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
KRAEH Mareen
SKRYPNIK Darya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
LEGENTIL Christianne
FAHMY Joud
07 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -52 kg Son 32
RAMOS Joana
GASONGO Antoinette
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -52 kg Son 32
ADIYASAMBUU Tsolmon
DELGADO Angelica
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
AN Baul
SMAGULOV Zhansay
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
DAVAADORJ Tumurkhuleg
HAMAD Sulaiman
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
LE BLOUCH Kilian
OATES Colin
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
ZOURDANI Houd
KOPINSKY Yigal
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SOBIROV Rishod
SHERSHAN Dzmitry
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SHIKHALIZADA Nijat
URIARTE Sugoi
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
MATA Jayme
MAHIT Joe
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BASILE Fabio
SEIDL Sebastian
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
OLEINIC Sergiu
ZANTARAIA Georgii
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BOUCHARD Antoine
PULIAEV Mikhail
07 Ağustos 2016
18:25
Erkekler -66 kg Son 32
MATEO Wander
KUKU Rodrick
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
BASSOU Imad
KATZ Nathan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
EBINUMA Masashi
CHIBANA Charles
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
PUNZA Mathews
POLLACK Golan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
MA Duanbin
HOUSSEIN Anass
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
GOMBOC Adrian
MARGVELASHVILI Vazha
07 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -52 kg Son 16
CHITU Andreea
GOMEZ Laura
07 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar -52 kg Son 16
KELMENDI Majlinda
TSCHOPP Evelyne
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -52 kg Son 16
GIUFFRIDA Odette
KRAEH Mareen
07 Ağustos 2016
19:02
Kadınlar -52 kg Son 16
LEGENTIL Christianne
COHEN Gili
07 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar -52 kg Son 16
MIRANDA Erika
AYARI Hela
07 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar -52 kg Son 16
NAKAMURA Misato
ADIYASAMBUU Tsolmon
07 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar -52 kg Son 16
MA Yingnan
RAMOS Joana
07 Ağustos 2016
19:19
Kadınlar -52 kg Son 16
KUZIUTINA Natalia
GUICA Ecaterina
07 Ağustos 2016
19:29
Erkekler -66 kg Son 16
AN Baul
LE BLOUCH Kilian
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
DAVAADORJ Tumurkhuleg
ZOURDANI Houd
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
SOBIROV Rishod
MATA Jayme
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BASILE Fabio
SHIKHALIZADA Nijat
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
MATEO Wander
OLEINIC Sergiu
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BOUCHARD Antoine
BASSOU Imad
07 Ağustos 2016
19:39
Erkekler -66 kg Son 16
EBINUMA Masashi
MA Duanbin
07 Ağustos 2016
19:44
Erkekler -66 kg Son 16
GOMBOC Adrian
PUNZA Mathews
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
GIUFFRIDA Odette
CHITU Andreea
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
KELMENDI Majlinda
LEGENTIL Christianne
07 Ağustos 2016
19:54
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
MA Yingnan
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
19:57
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
NAKAMURA Misato
KUZIUTINA Natalia
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
AN Baul
SOBIROV Rishod
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
BASILE Fabio
DAVAADORJ Tumurkhuleg
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
EBINUMA Masashi
MATEO Wander
07 Ağustos 2016
20:34
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
GOMBOC Adrian
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup B
KELMENDI Majlinda
NAKAMURA Misato
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup A
AN Baul
EBINUMA Masashi
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup B
BASILE Fabio
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı A
NAKAMURA Misato
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı B
KUZIUTINA Natalia
MA Yingnan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Final - Altın Madalya Maçı
KELMENDI Majlinda
GIUFFRIDA Odette
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı A
SOBIROV Rishod
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı B
EBINUMA Masashi
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Final - Altın Madalya Maçı
BASILE Fabio
AN Baul
07 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
MUNKHBAT Urantsetseg
MENEZES Sarah
07 Ağustos 2016
04:35
Kadınlar -48 kg Repesaj Maçı
GALBADRAKH Otgontsetseg
CSERNOVICZKI Eva
07 Ağustos 2016
05:00
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
TAKATO Naohisa
KIM Won Jin
07 Ağustos 2016
05:08
Erkekler -60 kg Repesaj Maçı
UROZBOEV Diyorbek
KITADAI Felipe
07 Ağustos 2016
05:16
Kadınlar -48 kg Yarı Final - Grup A
JEONG Bokyeong
MESTRE ALVAREZ Dayaris
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
SMAGULOV Zhansay
LEFEVERE Jasper
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -66 kg Son 64
BOUCHARD Antoine
OVINOU Raymond
07 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -52 kg Son 32
GOMEZ Laura
BABAMURATOVA Gulbadam
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
TSCHOPP Evelyne
GNETO Priscilla
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
KRAEH Mareen
SKRYPNIK Darya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar -52 kg Son 32
LEGENTIL Christianne
FAHMY Joud
07 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -52 kg Son 32
RAMOS Joana
GASONGO Antoinette
07 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar -52 kg Son 32
ADIYASAMBUU Tsolmon
DELGADO Angelica
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
AN Baul
SMAGULOV Zhansay
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
DAVAADORJ Tumurkhuleg
HAMAD Sulaiman
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
LE BLOUCH Kilian
OATES Colin
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
ZOURDANI Houd
KOPINSKY Yigal
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SOBIROV Rishod
SHERSHAN Dzmitry
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
SHIKHALIZADA Nijat
URIARTE Sugoi
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
MATA Jayme
MAHIT Joe
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BASILE Fabio
SEIDL Sebastian
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
OLEINIC Sergiu
ZANTARAIA Georgii
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -66 kg Son 32
BOUCHARD Antoine
PULIAEV Mikhail
07 Ağustos 2016
18:25
Erkekler -66 kg Son 32
MATEO Wander
KUKU Rodrick
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
BASSOU Imad
KATZ Nathan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
EBINUMA Masashi
CHIBANA Charles
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
PUNZA Mathews
POLLACK Golan
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
MA Duanbin
HOUSSEIN Anass
07 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -66 kg Son 32
GOMBOC Adrian
MARGVELASHVILI Vazha
07 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -52 kg Son 16
CHITU Andreea
GOMEZ Laura
07 Ağustos 2016
18:41
Kadınlar -52 kg Son 16
KELMENDI Majlinda
TSCHOPP Evelyne
07 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -52 kg Son 16
GIUFFRIDA Odette
KRAEH Mareen
07 Ağustos 2016
19:02
Kadınlar -52 kg Son 16
LEGENTIL Christianne
COHEN Gili
07 Ağustos 2016
19:11
Kadınlar -52 kg Son 16
MIRANDA Erika
AYARI Hela
07 Ağustos 2016
19:14
Kadınlar -52 kg Son 16
NAKAMURA Misato
ADIYASAMBUU Tsolmon
07 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar -52 kg Son 16
MA Yingnan
RAMOS Joana
07 Ağustos 2016
19:19
Kadınlar -52 kg Son 16
KUZIUTINA Natalia
GUICA Ecaterina
07 Ağustos 2016
19:29
Erkekler -66 kg Son 16
AN Baul
LE BLOUCH Kilian
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
DAVAADORJ Tumurkhuleg
ZOURDANI Houd
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
SOBIROV Rishod
MATA Jayme
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BASILE Fabio
SHIKHALIZADA Nijat
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
MATEO Wander
OLEINIC Sergiu
07 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -66 kg Son 16
BOUCHARD Antoine
BASSOU Imad
07 Ağustos 2016
19:39
Erkekler -66 kg Son 16
EBINUMA Masashi
MA Duanbin
07 Ağustos 2016
19:44
Erkekler -66 kg Son 16
GOMBOC Adrian
PUNZA Mathews
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
GIUFFRIDA Odette
CHITU Andreea
07 Ağustos 2016
19:45
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
KELMENDI Majlinda
LEGENTIL Christianne
07 Ağustos 2016
19:54
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
MA Yingnan
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
19:57
Kadınlar -52 kg Çeyrek Final
NAKAMURA Misato
KUZIUTINA Natalia
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
AN Baul
SOBIROV Rishod
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
BASILE Fabio
DAVAADORJ Tumurkhuleg
07 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
EBINUMA Masashi
MATEO Wander
07 Ağustos 2016
20:34
Erkekler -66 kg Çeyrek Final
GOMBOC Adrian
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Yarı Final - Grup B
KELMENDI Majlinda
NAKAMURA Misato
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup A
AN Baul
EBINUMA Masashi
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Yarı Final - Grup B
BASILE Fabio
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı A
NAKAMURA Misato
MIRANDA Erika
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Bronz Madalya Maçı B
KUZIUTINA Natalia
MA Yingnan
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -52 kg Final - Altın Madalya Maçı
KELMENDI Majlinda
GIUFFRIDA Odette
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı A
SOBIROV Rishod
GOMBOC Adrian
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Bronz Madalya Maçı B
EBINUMA Masashi
BOUCHARD Antoine
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -66 kg Final - Altın Madalya Maçı
BASILE Fabio
AN Baul