Bizi takip edin!

Carioca Arena 2

Carioca Arena 2

AĞUSTOS 9
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
09 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
MONTEIRO Telma
PAVIA Automne
09 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
LIEN Chen-Ling
KARAKAS Hedvig
09 Ağustos 2016
05:10
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
SHAVDATUASHVILI Lasha
IARTCEV Denis
09 Ağustos 2016
05:19
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
UNGVARI Miklos
DELPOPOLO Nicholas
09 Ağustos 2016
05:45
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup A
DORJSUREN Sumiya
MATSUMOTO Kaori
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -81 kg Son 64
MARCONCINI Matteo
NAKANO Kodo
09 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -63 kg Son 32
KATIPOGLU Busra
NIKOLOSKA Katerina
09 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -63 kg Son 32
GWEND Edwige
HERMANSSON Mia
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
VAN EMDEN Anicka
VALKOVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
TSEDEVSUREN Munkhzaya
ZOUAK Rizlen
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
SCHLESINGER Alice
BAK Jiyun
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
YANG Junxia
URDABAYEVA Marian
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
HAECKER Katharina
SALLES LOPEZ Laura
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
ESPINOSA Maricet
KHATRI Phupu Lamu
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
GARCIA Estefania
BANGOURA Mamadama
09 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar -63 kg Son 32
SILVA Mariana
SZOGEDI Szandra
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
NAGASE Takanori
CSOKNYAI Laszlo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
TCHRIKISHVILI Avtandili
SILVA Morales
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
KIBIKAI Paul
AL-AAMERI Hussein
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
TURCIOS Juan Diego
MOUSTOPOULOS Roman
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
PENALBER Victor
ACACIO Marlon
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
MARCONCINI Matteo
BOTTIEAU Joachim
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
TOMA Sergiu
MARESCH Sven
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -81 kg Son 32
DUMINICA Valeriu
MRVALJEVIC Srdjan
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
VALOIS-FORTIER Antoine
PIETRI Loic
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
IVANOV Ivaylo
DE WIT Frank
09 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -81 kg Son 32
LUCENTI Emmanuel
ELIAS Nacif
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
LEE Seungsu
COUGHLAN Eoin
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
KHALMURZAEV Khasan
MOLLAEI Saeid
09 Ağustos 2016
18:10
Erkekler -81 kg Son 32
STEVENS Travis
PACEK Robin
09 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -81 kg Son 32
ABDELAAL Mohamed
OTGONBAATAR Uuganbaatar
09 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar -63 kg Son 16
AGBEGNENOU Clarisse
KATIPOGLU Busra
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -81 kg Son 32
SABIROV Shakhzodbek
NAULU Josateki
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
TRSTENJAK Tina
GWEND Edwige
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
VAN EMDEN Anicka
SCHLESINGER Alice
09 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -63 kg Son 16
YANG Junxia
TSEDEVSUREN Munkhzaya
09 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -63 kg Son 16
TASHIRO Miku
HAECKER Katharina
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
GERBI Yarden
ESPINOSA Maricet
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
UNTERWURZACHER Kathrin
GARCIA Estefania
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
SILVA Mariana
TRAJDOS Martyna
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -81 kg Son 16
NAGASE Takanori
KIBIKAI Paul
09 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -81 kg Son 16
TCHRIKISHVILI Avtandili
TURCIOS Juan Diego
09 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -81 kg Son 16
TOMA Sergiu
PENALBER Victor
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
MARCONCINI Matteo
DUMINICA Valeriu
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
VALOIS-FORTIER Antoine
LUCENTI Emmanuel
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
IVANOV Ivaylo
LEE Seungsu
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
KHALMURZAEV Khasan
ABDELAAL Mohamed
09 Ağustos 2016
19:38
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
AGBEGNENOU Clarisse
VAN EMDEN Anicka
09 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -81 kg Son 16
STEVENS Travis
SABIROV Shakhzodbek
09 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TRSTENJAK Tina
YANG Junxia
09 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TASHIRO Miku
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
SILVA Mariana
GERBI Yarden
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TOMA Sergiu
NAGASE Takanori
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TCHRIKISHVILI Avtandili
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
KHALMURZAEV Khasan
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
STEVENS Travis
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
VAN EMDEN Anicka
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
MARCONCINI Matteo
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
NAGASE Takanori
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup A
TRSTENJAK Tina
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup B
AGBEGNENOU Clarisse
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup A
STEVENS Travis
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup B
KHALMURZAEV Khasan
TOMA Sergiu
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı A
GERBI Yarden
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN EMDEN Anicka
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Final - Altın Madalya Maçı
TRSTENJAK Tina
AGBEGNENOU Clarisse
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı A
TOMA Sergiu
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı B
NAGASE Takanori
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Final - Altın Madalya Maçı
KHALMURZAEV Khasan
STEVENS Travis
09 Ağustos 2016
04:03
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
MONTEIRO Telma
PAVIA Automne
09 Ağustos 2016
04:54
Kadınlar -57 kg Repesaj Maçı
LIEN Chen-Ling
KARAKAS Hedvig
09 Ağustos 2016
05:10
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
SHAVDATUASHVILI Lasha
IARTCEV Denis
09 Ağustos 2016
05:19
Erkekler -73 kg Repesaj Maçı
UNGVARI Miklos
DELPOPOLO Nicholas
09 Ağustos 2016
05:45
Kadınlar -57 kg Yarı Final - Grup A
DORJSUREN Sumiya
MATSUMOTO Kaori
09 Ağustos 2016
16:00
Erkekler -81 kg Son 64
MARCONCINI Matteo
NAKANO Kodo
09 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -63 kg Son 32
KATIPOGLU Busra
NIKOLOSKA Katerina
09 Ağustos 2016
16:10
Kadınlar -63 kg Son 32
GWEND Edwige
HERMANSSON Mia
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
VAN EMDEN Anicka
VALKOVA Ekaterina
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
TSEDEVSUREN Munkhzaya
ZOUAK Rizlen
09 Ağustos 2016
16:15
Kadınlar -63 kg Son 32
SCHLESINGER Alice
BAK Jiyun
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
YANG Junxia
URDABAYEVA Marian
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
HAECKER Katharina
SALLES LOPEZ Laura
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
ESPINOSA Maricet
KHATRI Phupu Lamu
09 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar -63 kg Son 32
GARCIA Estefania
BANGOURA Mamadama
09 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar -63 kg Son 32
SILVA Mariana
SZOGEDI Szandra
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
NAGASE Takanori
CSOKNYAI Laszlo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
TCHRIKISHVILI Avtandili
SILVA Morales
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler -81 kg Son 32
KIBIKAI Paul
AL-AAMERI Hussein
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
TURCIOS Juan Diego
MOUSTOPOULOS Roman
09 Ağustos 2016
17:10
Erkekler -81 kg Son 32
PENALBER Victor
ACACIO Marlon
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
MARCONCINI Matteo
BOTTIEAU Joachim
09 Ağustos 2016
17:15
Erkekler -81 kg Son 32
TOMA Sergiu
MARESCH Sven
09 Ağustos 2016
17:40
Erkekler -81 kg Son 32
DUMINICA Valeriu
MRVALJEVIC Srdjan
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
VALOIS-FORTIER Antoine
PIETRI Loic
09 Ağustos 2016
17:45
Erkekler -81 kg Son 32
IVANOV Ivaylo
DE WIT Frank
09 Ağustos 2016
17:49
Erkekler -81 kg Son 32
LUCENTI Emmanuel
ELIAS Nacif
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
LEE Seungsu
COUGHLAN Eoin
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -81 kg Son 32
KHALMURZAEV Khasan
MOLLAEI Saeid
09 Ağustos 2016
18:10
Erkekler -81 kg Son 32
STEVENS Travis
PACEK Robin
09 Ağustos 2016
18:15
Erkekler -81 kg Son 32
ABDELAAL Mohamed
OTGONBAATAR Uuganbaatar
09 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar -63 kg Son 16
AGBEGNENOU Clarisse
KATIPOGLU Busra
09 Ağustos 2016
18:30
Erkekler -81 kg Son 32
SABIROV Shakhzodbek
NAULU Josateki
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
TRSTENJAK Tina
GWEND Edwige
09 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar -63 kg Son 16
VAN EMDEN Anicka
SCHLESINGER Alice
09 Ağustos 2016
18:38
Kadınlar -63 kg Son 16
YANG Junxia
TSEDEVSUREN Munkhzaya
09 Ağustos 2016
18:40
Kadınlar -63 kg Son 16
TASHIRO Miku
HAECKER Katharina
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
GERBI Yarden
ESPINOSA Maricet
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
UNTERWURZACHER Kathrin
GARCIA Estefania
09 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -63 kg Son 16
SILVA Mariana
TRAJDOS Martyna
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler -81 kg Son 16
NAGASE Takanori
KIBIKAI Paul
09 Ağustos 2016
19:14
Erkekler -81 kg Son 16
TCHRIKISHVILI Avtandili
TURCIOS Juan Diego
09 Ağustos 2016
19:15
Erkekler -81 kg Son 16
TOMA Sergiu
PENALBER Victor
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
MARCONCINI Matteo
DUMINICA Valeriu
09 Ağustos 2016
19:20
Erkekler -81 kg Son 16
VALOIS-FORTIER Antoine
LUCENTI Emmanuel
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
IVANOV Ivaylo
LEE Seungsu
09 Ağustos 2016
19:30
Erkekler -81 kg Son 16
KHALMURZAEV Khasan
ABDELAAL Mohamed
09 Ağustos 2016
19:38
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
AGBEGNENOU Clarisse
VAN EMDEN Anicka
09 Ağustos 2016
19:43
Erkekler -81 kg Son 16
STEVENS Travis
SABIROV Shakhzodbek
09 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TRSTENJAK Tina
YANG Junxia
09 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
TASHIRO Miku
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
21:26
Kadınlar -63 kg Çeyrek Final
SILVA Mariana
GERBI Yarden
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TOMA Sergiu
NAGASE Takanori
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
TCHRIKISHVILI Avtandili
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
KHALMURZAEV Khasan
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -81 kg Çeyrek Final
STEVENS Travis
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Repesaj Maçı
VAN EMDEN Anicka
UNTERWURZACHER Kathrin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
MARCONCINI Matteo
IVANOV Ivaylo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Repesaj Maçı
NAGASE Takanori
VALOIS-FORTIER Antoine
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup A
TRSTENJAK Tina
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Yarı Final - Grup B
AGBEGNENOU Clarisse
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup A
STEVENS Travis
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Yarı Final - Grup B
KHALMURZAEV Khasan
TOMA Sergiu
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı A
GERBI Yarden
TASHIRO Miku
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Bronz Madalya Maçı B
VAN EMDEN Anicka
SILVA Mariana
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -63 kg Final - Altın Madalya Maçı
TRSTENJAK Tina
AGBEGNENOU Clarisse
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı A
TOMA Sergiu
MARCONCINI Matteo
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Bronz Madalya Maçı B
NAGASE Takanori
TCHRIKISHVILI Avtandili
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -81 kg Final - Altın Madalya Maçı
KHALMURZAEV Khasan
STEVENS Travis