Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 6
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
COSTA Rayssa
GEROUDET Tiffany
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
NGUYEN Thi Nhu Hoa
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
TERAN Alejandra
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
CANDASSAMY Marie-Florence
SIMEAO Amanda
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
MACKINNON Leonora
POP Simona
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BESBES Sarra
COSTA Rayssa
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
POPESCU Ana Maria
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
LOGUNOVA Tatiana
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
GHERMAN Simona
REMBI Lauren
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HOLMES Katharine
KIRPU Erika
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CHOI Injeong
KOLOBOVA Violetta
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SHEMYAKINA Yana
HURLEY Courtney
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KRYVYTSKA Olena
SHIN A Lam
06 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
PANTELYEYEVA Kseniya
EMBRICH Irina
06 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KONG Man Wai Vivian
SHUTOVA Lyubov
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SUN Yujie
KANG Young Mi
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HURLEY Kelley
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SAKOA Gbahi Gwladys
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
18:59
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
MACKINNON Leonora
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BELJAJEVA Julia
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CANDASSAMY Marie-Florence
XU Anqi
06 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KIRPU Erika
BESBES Sarra
06 Ağustos 2016
20:18
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CHOI Injeong
POPESCU Ana Maria
06 Ağustos 2016
20:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
SATO Nozomi
SHEMYAKINA Yana
06 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
REMBI Lauren
KRYVYTSKA Olena
06 Ağustos 2016
21:19
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
EMBRICH Irina
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
21:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KONG Man Wai Vivian
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KANG Young Mi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CANDASSAMY Marie-Florence
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 1
BESBES Sarra
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 2
CHOI Injeong
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 3
SATO Nozomi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 4
REMBI Lauren
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 1
SUN Yiwen
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 2
REMBI Lauren
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Bronz Madalya
REMBI Lauren
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Altın Madalya
FIAMINGO Rossella
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
COSTA Rayssa
GEROUDET Tiffany
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
NGUYEN Thi Nhu Hoa
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
TERAN Alejandra
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
CANDASSAMY Marie-Florence
SIMEAO Amanda
06 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 64
MACKINNON Leonora
POP Simona
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BESBES Sarra
COSTA Rayssa
06 Ağustos 2016
16:20
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
POPESCU Ana Maria
MALLO Auriane
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
LOGUNOVA Tatiana
SATO Nozomi
06 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
GHERMAN Simona
REMBI Lauren
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HOLMES Katharine
KIRPU Erika
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CHOI Injeong
KOLOBOVA Violetta
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SHEMYAKINA Yana
HURLEY Courtney
06 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KRYVYTSKA Olena
SHIN A Lam
06 Ağustos 2016
17:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
PANTELYEYEVA Kseniya
EMBRICH Irina
06 Ağustos 2016
17:51
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
KONG Man Wai Vivian
SHUTOVA Lyubov
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SUN Yujie
KANG Young Mi
06 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
HURLEY Kelley
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
18:50
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
SAKOA Gbahi Gwladys
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
18:59
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
MACKINNON Leonora
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
BELJAJEVA Julia
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Epe Son 32
CANDASSAMY Marie-Florence
XU Anqi
06 Ağustos 2016
20:15
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KIRPU Erika
BESBES Sarra
06 Ağustos 2016
20:18
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CHOI Injeong
POPESCU Ana Maria
06 Ağustos 2016
20:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
SATO Nozomi
SHEMYAKINA Yana
06 Ağustos 2016
20:25
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
REMBI Lauren
KRYVYTSKA Olena
06 Ağustos 2016
21:19
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
EMBRICH Irina
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
21:24
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KONG Man Wai Vivian
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
KANG Young Mi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Bireysel Epe Son 16
CANDASSAMY Marie-Florence
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 1
BESBES Sarra
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 2
CHOI Injeong
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 3
SATO Nozomi
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
22:45
Kadınlar Bireysel Epe Çeyrek Final 4
REMBI Lauren
MOELLHAUSEN Nathalie
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 1
SUN Yiwen
FIAMINGO Rossella
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Yarı Final 2
REMBI Lauren
SZASZ Emese
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Bronz Madalya
REMBI Lauren
SUN Yiwen
06 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Epe Altın Madalya
FIAMINGO Rossella
SZASZ Emese