Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 10
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
DO Thi Anh
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
BULCAO Ana Beatriz
CALUGAREANU Malina
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
ROCHEL Tais
ALOMAIR Lubna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DO Thi Anh
ERRIGO Arianna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DI FRANCISCA Elisa
LIN Po Heung
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
SHANAEVA Aida
ROCHEL Tais
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
PRESCOD Nzingha
MICHEL Nataly
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KHELFAOUI Anissa
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LYCZBINSKA Hanna
GOLUBYTSKYI Carolin
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
GIMENEZ Isis
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LELEIKO Olga
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
NISHIOKA Shiho
NAM Hyunhee
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KNAPEK Edina
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LE Huilin
ZAKARANI Youssra
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
VAN ERVEN GARCIA Saskia Loretta
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
MOHAMED Noura
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KIEFER Lee
SHAITO Mona
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KARAMETE Irem
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DERIGLAZOVA Inna
BULCAO Ana Beatriz
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
ERRIGO Arianna
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DI FRANCISCA Elisa
LYCZBINSKA Hanna
10 Ağustos 2016
17:33
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
SHANAEVA Aida
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
PRESCOD Nzingha
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
NISHIOKA Shiho
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
KIEFER Lee
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
LE Huilin
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DERIGLAZOVA Inna
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
HARVEY Eleanor
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
DI FRANCISCA Elisa
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
SHANAEVA Aida
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
GUYART Astrid
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
KIM Junghwan
IRIARTE GALVEZ Yoandry
10 Ağustos 2016
19:57
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DOLNICEANU Tiberiu
SUN Wei
10 Ağustos 2016
20:02
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
GU Bongil
AMER Mohamed
10 Ağustos 2016
20:09
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
HARTUNG Max
APITHY Yemi Geoffrey
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AGRESTA Renzo
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
VAN HOLSBEKE Seppe
DERSHWITZ Eli
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
YAGODKA Andriy
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MOKRETCOV Ilya
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MONTANO Aldo
FERJANI Fares
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
BUIKEVICH Aliaksandr
POLOSSIFAKIS Joseph
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
OCCHIUZZI Diego
VU Thanh An
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PAKDAMAN Ali
SZABO Matyas
10 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DECSI Tamas
KOVALEV Nikolay
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AYALA Julian
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
ANSTETT Vincent
TOKUNAN Kenta
10 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PASKOV Pancho
YAKIMENKO Alexey
10 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
KIM Junghwan
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
DOLNICEANU Tiberiu
VAN HOLSBEKE Seppe
10 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
GU Bongil
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 1
DI FRANCISCA Elisa
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 2
SHANAEVA Aida
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 1
KIM Junghwan
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 2
ABEDINI Mojtaba
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Flöre Indiv. Bronz Madalya
SHANAEVA Aida
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Bronz Madalya
KIM Junghwan
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Altın Madalya
DI FRANCISCA Elisa
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Altın Madalya
SZILAGYI Aron
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
DO Thi Anh
KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
BULCAO Ana Beatriz
CALUGAREANU Malina
10 Ağustos 2016
14:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 64
ROCHEL Tais
ALOMAIR Lubna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DO Thi Anh
ERRIGO Arianna
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DI FRANCISCA Elisa
LIN Po Heung
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
SHANAEVA Aida
ROCHEL Tais
10 Ağustos 2016
15:10
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
PRESCOD Nzingha
MICHEL Nataly
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KHELFAOUI Anissa
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LYCZBINSKA Hanna
GOLUBYTSKYI Carolin
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
GIMENEZ Isis
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
15:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LELEIKO Olga
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
NISHIOKA Shiho
NAM Hyunhee
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KNAPEK Edina
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
LE Huilin
ZAKARANI Youssra
10 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
VAN ERVEN GARCIA Saskia Loretta
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
16:57
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
MOHAMED Noura
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KIEFER Lee
SHAITO Mona
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
KARAMETE Irem
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Flöre Son 32
DERIGLAZOVA Inna
BULCAO Ana Beatriz
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
ERRIGO Arianna
HARVEY Eleanor
10 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DI FRANCISCA Elisa
LYCZBINSKA Hanna
10 Ağustos 2016
17:33
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
SHANAEVA Aida
JEON Hee Sook
10 Ağustos 2016
17:35
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
PRESCOD Nzingha
GUYART Astrid
10 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
NISHIOKA Shiho
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
KIEFER Lee
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
LE Huilin
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Flöre Son 16
DERIGLAZOVA Inna
MOHAMED Aida
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
HARVEY Eleanor
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
DI FRANCISCA Elisa
LIU Yongshi
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
SHANAEVA Aida
THIBUS Ysaora
10 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
GUYART Astrid
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
19:52
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
KIM Junghwan
IRIARTE GALVEZ Yoandry
10 Ağustos 2016
19:57
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DOLNICEANU Tiberiu
SUN Wei
10 Ağustos 2016
20:02
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
GU Bongil
AMER Mohamed
10 Ağustos 2016
20:09
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
HARTUNG Max
APITHY Yemi Geoffrey
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AGRESTA Renzo
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
VAN HOLSBEKE Seppe
DERSHWITZ Eli
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
YAGODKA Andriy
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
20:55
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MOKRETCOV Ilya
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
21:39
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
MONTANO Aldo
FERJANI Fares
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
BUIKEVICH Aliaksandr
POLOSSIFAKIS Joseph
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
OCCHIUZZI Diego
VU Thanh An
10 Ağustos 2016
21:40
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PAKDAMAN Ali
SZABO Matyas
10 Ağustos 2016
22:18
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
DECSI Tamas
KOVALEV Nikolay
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
AYALA Julian
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
22:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
ANSTETT Vincent
TOKUNAN Kenta
10 Ağustos 2016
22:31
Erkekler Bireysel Kılıç Son 32
PASKOV Pancho
YAKIMENKO Alexey
10 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
KIM Junghwan
BAZADZE Sandro
10 Ağustos 2016
23:49
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
DOLNICEANU Tiberiu
VAN HOLSBEKE Seppe
10 Ağustos 2016
23:50
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
GU Bongil
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 1
DI FRANCISCA Elisa
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Yarı Final 2
SHANAEVA Aida
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 1
KIM Junghwan
SZILAGYI Aron
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Yarı Final 2
ABEDINI Mojtaba
HOMER Daryl
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Flöre Indiv. Bronz Madalya
SHANAEVA Aida
BOUBAKRI Ines
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Bronz Madalya
KIM Junghwan
ABEDINI Mojtaba
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Flöre Altın Madalya
DI FRANCISCA Elisa
DERIGLAZOVA Inna
10 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Kılıç Altın Madalya
SZILAGYI Aron
HOMER Daryl