Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 11
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
11 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
HARTUNG Max
HOMER Daryl
11 Ağustos 2016
00:15
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
MONTANO Aldo
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
00:25
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZILAGYI Aron
BUIKEVICH Aliaksandr
11 Ağustos 2016
00:28
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
VU Thanh An
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZABO Matyas
PASKOV Pancho
11 Ağustos 2016
01:34
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
KIM Junghwan
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
DOLNICEANU Tiberiu
SZILAGYI Aron
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
ABEDINI Mojtaba
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
01:51
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
HOMER Daryl
SZABO Matyas
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Epe Takım Son 16
Brezilya
Ukrayna
11 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 1
Çin
Ukrayna
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Estonya
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Fransa
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 4
Amerika Birleşik Devletleri
Romanya
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Ukrayna
Güney Kore
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 1
Çin
Estonya
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Romanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Estonya
Rusya Federasyonu
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Romanya
11 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
HARTUNG Max
HOMER Daryl
11 Ağustos 2016
00:15
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
MONTANO Aldo
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
00:25
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZILAGYI Aron
BUIKEVICH Aliaksandr
11 Ağustos 2016
00:28
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
VU Thanh An
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Bireysel Kılıç Son 16
SZABO Matyas
PASKOV Pancho
11 Ağustos 2016
01:34
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
KIM Junghwan
KOVALEV Nikolay
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
DOLNICEANU Tiberiu
SZILAGYI Aron
11 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
ABEDINI Mojtaba
ANSTETT Vincent
11 Ağustos 2016
01:51
Erkekler Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
HOMER Daryl
SZABO Matyas
11 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Epe Takım Son 16
Brezilya
Ukrayna
11 Ağustos 2016
16:45
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 1
Çin
Ukrayna
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 2
Güney Kore
Estonya
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 3
Rusya Federasyonu
Fransa
11 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Epe Takım Çeyrek Final 4
Amerika Birleşik Devletleri
Romanya
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Ukrayna
Güney Kore
11 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar Epe Takım 5-8'incilik Maçı
Fransa
Amerika Birleşik Devletleri
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 1
Çin
Estonya
11 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar Epe Takım Yarı Final 2
Rusya Federasyonu
Romanya
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Bronz Madalya Maçı
Estonya
Rusya Federasyonu
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Epe Takım Altın Madalya Maçı
Çin
Romanya