Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
18 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar -49kg Son 16
ZANINOVIC Lucija
YESBERGENOVA Ainur
18 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -58kg Son 16
BRAGANCA Rui
MUNOZ OVIEDO Oscar Luis
18 Ağustos 2016
03:44
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
SING Iris
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
18 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -58kg Çeyrek Final
TEIXEIRA Venilton
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
BOGDANOVIC Tijana
WU Jingyu
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler -58kg Çeyrek Final
ZHAO Shuai
HAJJAMI Omar
18 Ağustos 2016
04:16
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
WONGPATTANAKIT Panipak
KIM Sohui
18 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -57kg Son 16
MIKKONEN Suvi
VASCONCELOS DOS SANTOS Julia
18 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -68kg Son 16
CONTRERAS Edgar
DENISENKO Alexey
18 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -57kg Son 16
GLASNOVIC Nikita
MARTON Caroline
18 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -68kg Son 16
TAZEGUL Servet
MORALES Ignacio
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -57kg Son 16
ASEMANI Raheleh
CARSTENS Carolena
18 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -68kg Son 16
DIEYE Balla
ROBAK Karol
18 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar -57kg Son 16
JONES Jade
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -68kg Son 16
ACHAB Jaouad
KASSMAN Maxemillion
18 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar -57kg Son 16
HARNSUJIN Phannapa
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -68kg Son 16
BOUI David Sylvere Patrick
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
21:08
Kadınlar -57kg Son 16
ZANINOVIC Ana
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
21:45
Erkekler -68kg Son 16
AHMED Ghofran
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar -57kg Son 16
BEN ALI Rahma
HAMADA Mayu
18 Ağustos 2016
23:30
Erkekler -68kg Son 16
GRGIC Filip
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
ASEMANI Raheleh
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
ROBAK Karol
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
CALVO GOMEZ Eva
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
LEE Daehoon
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
HAMADA Mayu
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
GONZALEZ BONILLA Joel
PUREVJAV Temuujin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
GLASNOVIC Nikita
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
DENISENKO Alexey
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
CALVO GOMEZ Eva
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
ABUGHAUSH Ahmad
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
ASEMANI Raheleh
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
TAZEGUL Servet
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
HARNSUJIN Phannapa
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
AHMED Ghofran
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
WAHBA Hedaya
ASEMANI Raheleh
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
GONZALEZ BONILLA Joel
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
GLASNOVIC Nikita
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
LEE Daehoon
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Altın Madalya Yarışı
JONES Jade
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Altın Madalya Yarışı
DENISENKO Alexey
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
02:15
Kadınlar -49kg Son 16
ZANINOVIC Lucija
YESBERGENOVA Ainur
18 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -58kg Son 16
BRAGANCA Rui
MUNOZ OVIEDO Oscar Luis
18 Ağustos 2016
03:44
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
SING Iris
MANJARREZ BASTIDAS Itzel Adilene
18 Ağustos 2016
04:00
Erkekler -58kg Çeyrek Final
TEIXEIRA Venilton
NAVARRO VALDEZ Carlos Ruben
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
BOGDANOVIC Tijana
WU Jingyu
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler -58kg Çeyrek Final
ZHAO Shuai
HAJJAMI Omar
18 Ağustos 2016
04:16
Kadınlar -49kg Çeyrek Final
WONGPATTANAKIT Panipak
KIM Sohui
18 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -57kg Son 16
MIKKONEN Suvi
VASCONCELOS DOS SANTOS Julia
18 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -68kg Son 16
CONTRERAS Edgar
DENISENKO Alexey
18 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -57kg Son 16
GLASNOVIC Nikita
MARTON Caroline
18 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -68kg Son 16
TAZEGUL Servet
MORALES Ignacio
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -57kg Son 16
ASEMANI Raheleh
CARSTENS Carolena
18 Ağustos 2016
16:45
Erkekler -68kg Son 16
DIEYE Balla
ROBAK Karol
18 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar -57kg Son 16
JONES Jade
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
18:00
Erkekler -68kg Son 16
ACHAB Jaouad
KASSMAN Maxemillion
18 Ağustos 2016
19:25
Kadınlar -57kg Son 16
HARNSUJIN Phannapa
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
20:30
Erkekler -68kg Son 16
BOUI David Sylvere Patrick
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
21:08
Kadınlar -57kg Son 16
ZANINOVIC Ana
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
21:45
Erkekler -68kg Son 16
AHMED Ghofran
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar -57kg Son 16
BEN ALI Rahma
HAMADA Mayu
18 Ağustos 2016
23:30
Erkekler -68kg Son 16
GRGIC Filip
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
ASEMANI Raheleh
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
ROBAK Karol
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
CALVO GOMEZ Eva
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
LEE Daehoon
ABUGHAUSH Ahmad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
HAMADA Mayu
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Çeyrek Final
GONZALEZ BONILLA Joel
PUREVJAV Temuujin
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
GLASNOVIC Nikita
JONES Jade
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
DENISENKO Alexey
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Yarı Final
CALVO GOMEZ Eva
WAHBA Hedaya
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Yarı Final
ABUGHAUSH Ahmad
GONZALEZ BONILLA Joel
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
ASEMANI Raheleh
BAKKAL Naima
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
TAZEGUL Servet
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Repesaj
HARNSUJIN Phannapa
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Repesaj
AHMED Ghofran
LEE Daehoon
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
WAHBA Hedaya
ASEMANI Raheleh
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
GONZALEZ BONILLA Joel
CONTRERAS Edgar
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Bronz Madalya Yarışı
ALIZADEH ZENOORIN Kimia
GLASNOVIC Nikita
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Bronz Madalya Yarışı
LEE Daehoon
ACHAB Jaouad
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -57kg Altın Madalya Yarışı
JONES Jade
CALVO GOMEZ Eva
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -68kg Altın Madalya Yarışı
DENISENKO Alexey
ABUGHAUSH Ahmad