Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 19
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
19 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar -57kg Son 16
WAHBA Hedaya
PATINO MARIN Doris Esmid
19 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -68kg Son 16
GUTIERREZ MACEDO Saul
PUREVJAV Temuujin
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
MIKKONEN Suvi
GLASNOVIC Nikita
19 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -68kg Çeyrek Final
DENISENKO Alexey
TAZEGUL Servet
19 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -67kg Son 16
MARTON Carmen
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -80kg Son 16
LOPEZ Steven
GAUN Albert
19 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -67kg Son 16
BARYSHNIKOVA Anastasiia
GUELEC Rabia
19 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -80kg Son 16
MUHAMMAD Lutalo
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -67kg Son 16
GBAGBI Ruth Marie Christelle
ELSAWALHY Seham
19 Ağustos 2016
16:21
Erkekler -80kg Son 16
BEIGI HARCHEGANI Milad
COULIBALY Ismael
19 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar -67kg Son 16
NIARE Haby
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
18:05
Erkekler -80kg Son 16
KHODABAKHSHI Mahdi
FERRERA Miguel
19 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -67kg Son 16
TURSUNKULOVA Nigora
JOHANSSON Elin
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -80kg Son 16
LIU Wei-Ting
COOK Aaron
19 Ağustos 2016
20:34
Kadınlar -67kg Son 16
MCPHERSON Paige
AZIZOVA Farida
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler -80kg Son 16
RAFALOVICH Nikita
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -67kg Son 16
PAGNOTTA Melissa
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -80kg Son 16
HERNANDEZ ENCARNACION Moises Daniel
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
21:59
Kadınlar -67kg Son 16
CHUANG Chia-Chia
DENIZ Cansel
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler -80kg Son 16
CISSE Cheick Sallah Junior
PAZINSKI Piotr
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LIU Wei-Ting
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
OH Hyeri
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
GUELEC Tahir
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
TATAR Nur
NIARE Haby
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
MUHAMMAD Lutalo
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
AZIZOVA Farida
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
OUESLATI Oussama
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
GBAGBI Ruth Marie Christelle
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
LOPEZ Steven
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
PAGNOTTA Melissa
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
PAZINSKI Piotr
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
AZIZOVA Farida
GBAGBI Ruth Marie Christelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
OUESLATI Oussama
LOPEZ Steven
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
CHUANG Chia-Chia
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
PAZINSKI Piotr
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Altın Madalya Maçı
NIARE Haby
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Altın Madalya Maçı
MUHAMMAD Lutalo
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
02:00
Kadınlar -57kg Son 16
WAHBA Hedaya
PATINO MARIN Doris Esmid
19 Ağustos 2016
02:30
Erkekler -68kg Son 16
GUTIERREZ MACEDO Saul
PUREVJAV Temuujin
19 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -57kg Çeyrek Final
MIKKONEN Suvi
GLASNOVIC Nikita
19 Ağustos 2016
05:59
Erkekler -68kg Çeyrek Final
DENISENKO Alexey
TAZEGUL Servet
19 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar -67kg Son 16
MARTON Carmen
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
15:15
Erkekler -80kg Son 16
LOPEZ Steven
GAUN Albert
19 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar -67kg Son 16
BARYSHNIKOVA Anastasiia
GUELEC Rabia
19 Ağustos 2016
15:45
Erkekler -80kg Son 16
MUHAMMAD Lutalo
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar -67kg Son 16
GBAGBI Ruth Marie Christelle
ELSAWALHY Seham
19 Ağustos 2016
16:21
Erkekler -80kg Son 16
BEIGI HARCHEGANI Milad
COULIBALY Ismael
19 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar -67kg Son 16
NIARE Haby
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
18:05
Erkekler -80kg Son 16
KHODABAKHSHI Mahdi
FERRERA Miguel
19 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar -67kg Son 16
TURSUNKULOVA Nigora
JOHANSSON Elin
19 Ağustos 2016
20:00
Erkekler -80kg Son 16
LIU Wei-Ting
COOK Aaron
19 Ağustos 2016
20:34
Kadınlar -67kg Son 16
MCPHERSON Paige
AZIZOVA Farida
19 Ağustos 2016
21:00
Erkekler -80kg Son 16
RAFALOVICH Nikita
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar -67kg Son 16
PAGNOTTA Melissa
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
21:30
Erkekler -80kg Son 16
HERNANDEZ ENCARNACION Moises Daniel
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
21:59
Kadınlar -67kg Son 16
CHUANG Chia-Chia
DENIZ Cansel
19 Ağustos 2016
22:00
Erkekler -80kg Son 16
CISSE Cheick Sallah Junior
PAZINSKI Piotr
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LIU Wei-Ting
OUESLATI Oussama
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
OH Hyeri
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Çeyrek Final
GUELEC Tahir
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
TATAR Nur
NIARE Haby
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
MUHAMMAD Lutalo
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Yarı Final
AZIZOVA Farida
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Yarı Final
OUESLATI Oussama
CISSE Cheick Sallah Junior
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
GBAGBI Ruth Marie Christelle
LOUISSAINT Aniya Necol
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
LOPEZ Steven
SHKARA Hayder
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Repesaj
PAGNOTTA Melissa
CHUANG Chia-Chia
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Repesaj
PAZINSKI Piotr
GUELEC Tahir
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
AZIZOVA Farida
GBAGBI Ruth Marie Christelle
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
OUESLATI Oussama
LOPEZ Steven
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Bronz Madalya Maçı
CHUANG Chia-Chia
TATAR Nur
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Bronz Madalya Maçı
PAZINSKI Piotr
BEIGI HARCHEGANI Milad
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar -67kg Altın Madalya Maçı
NIARE Haby
OH Hyeri
19 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler -80kg Altın Madalya Maçı
MUHAMMAD Lutalo
CISSE Cheick Sallah Junior