Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 20
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TATAR Nur
GUELEC Rabia
20 Ağustos 2016
02:51
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LOPEZ Steven
MUHAMMAD Lutalo
20 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
GBAGBI Ruth Marie Christelle
NIARE Haby
20 Ağustos 2016
03:45
Erkekler -80kg Çeyrek Final
BEIGI HARCHEGANI Milad
KHODABAKHSHI Mahdi
20 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TURSUNKULOVA Nigora
AZIZOVA Farida
20 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar +67kg Son 16
WEEKES Crystal Brittany
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
15:15
Erkekler +80kg Son 16
LAMBDIN Stephen
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar +67kg Son 16
OOGINK Reshmie Shari
SORN Seavmey
20 Ağustos 2016
15:45
Erkekler +80kg Son 16
N DIAYE M Bar
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
20 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar +67kg Son 16
DISLAM Wiam
RODRIGUEZ PEGUERO Katherine Julissa
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +80kg Son 16
CASTILLO Rafael
TRABELSI Yassine
20 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar +67kg Son 16
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler +80kg Son 16
SHOKIN Dmitriy
QIAO Sen
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +67kg Son 16
RAWAL Nisha
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
21:00
Erkekler +80kg Son 16
TAUFATOFUA Pita Nikolas
MARDANI Sajjad
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar +67kg Son 16
EPANGUE Gwladys
KONE Mamina
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler +80kg Son 16
OBAME Anthony Mylann
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar +67kg Son 16
SKAAR Tina
MANDIC Milica
20 Ağustos 2016
23:10
Erkekler +80kg Son 16
SILLA Arman-Marshall
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar +67kg Son 16
WALKDEN Bianca
KASSMAN Samantha
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
MARDANI Sajjad
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Çeyrek Final
MANDIC Milica
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
CHA Dongmin
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
GALLOWAY Jackie
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
ZHENG Shuyin
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
CHO Mahama
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
DISLAM Wiam
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
SIQUEIRA Maicon
N DIAYE M Bar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
RAWAL Nisha
EPANGUE Gwladys
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
ZHAPAROV Ruslan
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
WALKDEN Bianca
DISLAM Wiam
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHO Mahama
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
EPANGUE Gwladys
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHA Dongmin
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Altın Madalya Maçı
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Altın Madalya Maçı
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TATAR Nur
GUELEC Rabia
20 Ağustos 2016
02:51
Erkekler -80kg Çeyrek Final
LOPEZ Steven
MUHAMMAD Lutalo
20 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
GBAGBI Ruth Marie Christelle
NIARE Haby
20 Ağustos 2016
03:45
Erkekler -80kg Çeyrek Final
BEIGI HARCHEGANI Milad
KHODABAKHSHI Mahdi
20 Ağustos 2016
04:15
Kadınlar -67kg Çeyrek Final
TURSUNKULOVA Nigora
AZIZOVA Farida
20 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar +67kg Son 16
WEEKES Crystal Brittany
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
15:15
Erkekler +80kg Son 16
LAMBDIN Stephen
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar +67kg Son 16
OOGINK Reshmie Shari
SORN Seavmey
20 Ağustos 2016
15:45
Erkekler +80kg Son 16
N DIAYE M Bar
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
20 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar +67kg Son 16
DISLAM Wiam
RODRIGUEZ PEGUERO Katherine Julissa
20 Ağustos 2016
17:00
Erkekler +80kg Son 16
CASTILLO Rafael
TRABELSI Yassine
20 Ağustos 2016
17:40
Kadınlar +67kg Son 16
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
18:15
Erkekler +80kg Son 16
SHOKIN Dmitriy
QIAO Sen
20 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar +67kg Son 16
RAWAL Nisha
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
21:00
Erkekler +80kg Son 16
TAUFATOFUA Pita Nikolas
MARDANI Sajjad
20 Ağustos 2016
21:30
Kadınlar +67kg Son 16
EPANGUE Gwladys
KONE Mamina
20 Ağustos 2016
22:30
Erkekler +80kg Son 16
OBAME Anthony Mylann
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
22:30
Kadınlar +67kg Son 16
SKAAR Tina
MANDIC Milica
20 Ağustos 2016
23:10
Erkekler +80kg Son 16
SILLA Arman-Marshall
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
23:45
Kadınlar +67kg Son 16
WALKDEN Bianca
KASSMAN Samantha
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
MARDANI Sajjad
CHO Mahama
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Çeyrek Final
MANDIC Milica
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Çeyrek Final
CHA Dongmin
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
GALLOWAY Jackie
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Yarı Final
ZHENG Shuyin
WALKDEN Bianca
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Yarı Final
CHO Mahama
ISAEV Radik
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
DISLAM Wiam
ALORA Kirstie Elaine
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
SIQUEIRA Maicon
N DIAYE M Bar
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Repesaj
RAWAL Nisha
EPANGUE Gwladys
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Repesaj
ZHAPAROV Ruslan
CHA Dongmin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
WALKDEN Bianca
DISLAM Wiam
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHO Mahama
SIQUEIRA Maicon
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Bronz Madalya Maçı
EPANGUE Gwladys
GALLOWAY Jackie
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Bronz Madalya Maçı
CHA Dongmin
SHOKIN Dmitriy
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar +67kg Altın Madalya Maçı
ESPINOZA ESPINOZA Maria del Rosario
ZHENG Shuyin
20 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler +80kg Altın Madalya Maçı
ISSOUFOU ALFAGA Abdoulrazak
ISAEV Radik