Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 7
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
PRANZ Rene
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
LEAL Antonio J.
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
ESSAM Mohamed
MARQUES Henrique
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
OTA Yuki
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
FERJANI Mohamed Ayoub
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MEINHARDT Gerek
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
AVOLA Giorgio
GOMEZ Daniel
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HEO Jun
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHEREMISINOV Alexey
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEI Sheng
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEFORT Enzo
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
GAROZZO Daniele
AYAD Tarek
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HALSTED Laurence
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CADOT Jeremy
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHAMLEY-WATSON Miles
AKHMATKHUZIN Artur
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHOUPENITCH Alexander
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MA Jianfei
PERRIER Ghislain
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
SINTES Hamid
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
ESSAM Mohamed
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
TOLDO Guilherme
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
20:11
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
SAFIN Timur
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
20:14
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MEINHARDT Gerek
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AVOLA Giorgio
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
20:54
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
GAROZZO Daniele
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MA Jianfei
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
KRUSE Richard
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AKHMATKHUZIN Artur
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
GAROZZO Daniele
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
SAFIN Timur
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
MEINHARDT Gerek
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
AVOLA Giorgio
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 1
GAROZZO Daniele
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 2
KRUSE Richard
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Bronz Madalya
SAFIN Timur
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Altın Madalya
GAROZZO Daniele
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
PRANZ Rene
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
LEAL Antonio J.
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 64
ESSAM Mohamed
MARQUES Henrique
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
OTA Yuki
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
FERJANI Mohamed Ayoub
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MEINHARDT Gerek
VAN HAASTER Maximilien
07 Ağustos 2016
16:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
AVOLA Giorgio
GOMEZ Daniel
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HEO Jun
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHEREMISINOV Alexey
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEI Sheng
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
LEFORT Enzo
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
GAROZZO Daniele
AYAD Tarek
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
HALSTED Laurence
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CADOT Jeremy
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
17:17
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHAMLEY-WATSON Miles
AKHMATKHUZIN Artur
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
CHOUPENITCH Alexander
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
MA Jianfei
PERRIER Ghislain
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
SINTES Hamid
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 32
ESSAM Mohamed
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
20:06
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
TOLDO Guilherme
CHEUNG Ka Long
07 Ağustos 2016
20:11
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
SAFIN Timur
DAVIS James-Andrew
07 Ağustos 2016
20:14
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MEINHARDT Gerek
LE PECHOUX Erwan
07 Ağustos 2016
20:15
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AVOLA Giorgio
JOPPICH Peter
07 Ağustos 2016
20:54
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
GAROZZO Daniele
ABOUELKASSEM Alaaeldin
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
MA Jianfei
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
KRUSE Richard
CASSARA Andrea
07 Ağustos 2016
21:00
Erkekler Bireysel Flöre Son 16
AKHMATKHUZIN Artur
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
22:40
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 1
GAROZZO Daniele
TOLDO Guilherme
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 2
SAFIN Timur
CHEN Haiwei
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 3
MEINHARDT Gerek
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Bireysel Flöre Çeyrek Final 4
AVOLA Giorgio
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 1
GAROZZO Daniele
SAFIN Timur
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Yarı Final 2
KRUSE Richard
MASSIALAS Alexander
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Bronz Madalya
SAFIN Timur
KRUSE Richard
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Flöre Altın Madalya
GAROZZO Daniele
MASSIALAS Alexander