Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 8
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BAEZA CENTURION Marta
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
HAFEZ Nada
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
AOKI Chika
GRENCH Eileen
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
GONZALEZ GARATE Ursula
TOLEDO Julieta
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VELIKAYA Sofya
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
SHEN Chen
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GRENCH Eileen
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
NGUYEN Thi Le Dung
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
LEMBACH Charlotte
VECCHI Irene
08 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BESBES Azza
MIKINA Sabina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
DYACHENKO Ekaterina
SEO Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GULOTTA Loreta
SOCHA Aleksandra
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BERDER Cecilia
PEREZ MAURICE Maria Belen
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
HWANG Seona
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VOUGIOUKA Vassiliki
WOZNIAK Dagmara
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KOMASHCHUK Alina
GREGORIO Rossella
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KRAVATSKA Olena
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
ARRAYALES Tania
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GONZALEZ GARATE Ursula
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VELIKAYA Sofya
LEMBACH Charlotte
08 Ağustos 2016
18:26
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BESBES Azza
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
DYACHENKO Ekaterina
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
GULOTTA Loreta
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BERDER Cecilia
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BRUNET Manon
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VOUGIOUKA Vassiliki
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
KOMASHCHUK Alina
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
VELIKAYA Sofya
BERDER Cecilia
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
BESBES Azza
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
DYACHENKO Ekaterina
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
GULOTTA Loreta
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 1
VELIKAYA Sofya
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 2
KHARLAN Olga
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Bronz Madalya
BRUNET Manon
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Altın Madalya
VELIKAYA Sofya
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BAEZA CENTURION Marta
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
HAFEZ Nada
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
AOKI Chika
GRENCH Eileen
08 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 64
GONZALEZ GARATE Ursula
TOLEDO Julieta
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VELIKAYA Sofya
JOZWIAK Bogna
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
SHEN Chen
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GRENCH Eileen
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
NGUYEN Thi Le Dung
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
LEMBACH Charlotte
VECCHI Irene
08 Ağustos 2016
16:31
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BESBES Azza
MIKINA Sabina
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
DYACHENKO Ekaterina
SEO Jiyeon
08 Ağustos 2016
16:40
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GULOTTA Loreta
SOCHA Aleksandra
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BERDER Cecilia
PEREZ MAURICE Maria Belen
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
HWANG Seona
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
VOUGIOUKA Vassiliki
WOZNIAK Dagmara
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KOMASHCHUK Alina
GREGORIO Rossella
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
KRAVATSKA Olena
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
17:10
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
BENITEZ ROMERO Alejandra Jhonay
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
17:17
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
ARRAYALES Tania
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
17:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 32
GONZALEZ GARATE Ursula
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VELIKAYA Sofya
LEMBACH Charlotte
08 Ağustos 2016
18:26
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BESBES Azza
KOZACZUK Malgorzata
08 Ağustos 2016
18:28
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
DYACHENKO Ekaterina
ZAGUNIS Mariel
08 Ağustos 2016
18:30
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
GULOTTA Loreta
KIM Jiyeon
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BERDER Cecilia
MUHAMMAD Ibtihaj
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
BRUNET Manon
MARTON Anna
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
VOUGIOUKA Vassiliki
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
19:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Son 16
KOMASHCHUK Alina
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 1
VELIKAYA Sofya
BERDER Cecilia
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 2
BESBES Azza
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 3
DYACHENKO Ekaterina
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar Bireysel Kılıç Çeyrek Final 4
GULOTTA Loreta
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 1
VELIKAYA Sofya
BRUNET Manon
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Yarı Final 2
KHARLAN Olga
EGORIAN Yana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Bronz Madalya
BRUNET Manon
KHARLAN Olga
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel Kılıç Altın Madalya
VELIKAYA Sofya
EGORIAN Yana