Bizi takip edin!

Carioca Arena 3

Carioca Arena 3

AĞUSTOS 9
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
BERAN Jiri
SCHWANTES Athos
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
FERREIRA Nicolas
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
MELARAGNO Guilherme
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
JUNG Jinsun
FERNANDEZ Silvio
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
KARYUCHENKO Dmytro
RODRIGUEZ John Edison
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
REDLI Andras
ALSHATTI Abdulaziz
09 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SCHWANTES Athos
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JERENT Daniel
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NIKISHIN Bogdan
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Bireysel Epe Son 32
ANOKHIN Vadim
BRINCK-CROTEAU Maxime
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FAYEZ Ayman
LIMARDO GASCON Ruben
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NOVOSJOLOV Nikolai
PARK Kyoungdoo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PRYOR Jason
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PIZZO Paolo
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FICHERA Marco
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Bireysel Epe Son 32
BOCZKO Gabor
BOUZAID Alexandre
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
KAUTER Fabian
HEREY Anatolii
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SUKHOV Pavel
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Bireysel Epe Son 32
VERWIJLEN Bas
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
18:54
Erkekler Bireysel Epe Son 32
RODRIGUEZ John Edison
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
REDLI Andras
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JUNG Jinsun
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
19:55
Erkekler Bireysel Epe Son 16
FAYEZ Ayman
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
LIMARDO Francisco
NOVOSJOLOV Nikolai
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
NIKISHIN Bogdan
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Bireysel Epe Son 16
ANOKHIN Vadim
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
MINOBE Kazuyasu
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
BOCZKO Gabor
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
KAUTER Fabian
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
PARK Sangyoung
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
23:36
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 1
GRUMIER Gauthier
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 2
NOVOSJOLOV Nikolai
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 3
BOREL Yannick
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
23:51
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 4
HEINZER Max
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 1
GRUMIER Gauthier
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 2
PARK Sangyoung
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Bronz Madalya
GRUMIER Gauthier
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Altın Madalya
PARK Sangyoung
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
BERAN Jiri
SCHWANTES Athos
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
FERREIRA Nicolas
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
MELARAGNO Guilherme
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel Epe Son 64
JUNG Jinsun
FERNANDEZ Silvio
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
KARYUCHENKO Dmytro
RODRIGUEZ John Edison
09 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Bireysel Epe Son 64
REDLI Andras
ALSHATTI Abdulaziz
09 Ağustos 2016
16:18
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SCHWANTES Athos
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JERENT Daniel
LIMARDO Francisco
09 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NIKISHIN Bogdan
JIAO Yunlong
09 Ağustos 2016
16:30
Erkekler Bireysel Epe Son 32
ANOKHIN Vadim
BRINCK-CROTEAU Maxime
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FAYEZ Ayman
LIMARDO GASCON Ruben
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
NOVOSJOLOV Nikolai
PARK Kyoungdoo
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PRYOR Jason
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
17:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
PIZZO Paolo
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
17:50
Erkekler Bireysel Epe Son 32
FICHERA Marco
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
17:51
Erkekler Bireysel Epe Son 32
BOCZKO Gabor
BOUZAID Alexandre
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
KAUTER Fabian
HEREY Anatolii
09 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
SUKHOV Pavel
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
18:41
Erkekler Bireysel Epe Son 32
VERWIJLEN Bas
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
18:54
Erkekler Bireysel Epe Son 32
RODRIGUEZ John Edison
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
REDLI Andras
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Bireysel Epe Son 32
JUNG Jinsun
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
19:55
Erkekler Bireysel Epe Son 16
FAYEZ Ayman
GRUMIER Gauthier
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
LIMARDO Francisco
NOVOSJOLOV Nikolai
09 Ağustos 2016
20:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
NIKISHIN Bogdan
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
20:05
Erkekler Bireysel Epe Son 16
ANOKHIN Vadim
HEINZER Max
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
MINOBE Kazuyasu
AVDEEV Anton
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
BOCZKO Gabor
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
KAUTER Fabian
BOREL Yannick
09 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Bireysel Epe Son 16
PARK Sangyoung
GAROZZO Enrico
09 Ağustos 2016
23:36
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 1
GRUMIER Gauthier
MINOBE Kazuyasu
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 2
NOVOSJOLOV Nikolai
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
23:45
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 3
BOREL Yannick
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
23:51
Erkekler Bireysel Epe Çeyrek Final 4
HEINZER Max
PARK Sangyoung
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 1
GRUMIER Gauthier
IMRE Geza
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Yarı Final 2
PARK Sangyoung
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Bronz Madalya
GRUMIER Gauthier
STEFFEN Benjamin
09 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel Epe Altın Madalya
PARK Sangyoung
IMRE Geza