Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 6

Riocentro - Pavilion 6

AĞUSTOS 16
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 1
RABII Mohammed
GIYASOV Shakhram
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 1
LOPEZ Arlen
MBILLI Christian
16 Ağustos 2016
00:06
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 2
ALIMKHANULY Zhanibek
SHAKHSUVARLY Kamran
16 Ağustos 2016
04:06
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 3
BELIAKOVA Anastasiia
MAYER Mikaela Joslin
16 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 4
TESTA Irma
MOSSELY Estelle
16 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALOIAN Misha
KONKI Elie
16 Ağustos 2016
18:09
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 1
ADAMS Nicola
KOB Tetyana
16 Ağustos 2016
18:39
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 2
BUJOLD Mandy
REN Cancan
16 Ağustos 2016
19:18
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 1
CONLAN Michael John
NIKITIN Vladimir
16 Ağustos 2016
20:47
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 2
ERDENEBAT Tsendbaatar
STEVENSON Shakur
16 Ağustos 2016
21:41
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
HU Qianxun
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 2
GAIBNAZAROV Fazliddin
RUSSELL Gary
16 Ağustos 2016
22:46
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 1
YOKA Tony Victor James
IASHAISH Hussein
16 Ağustos 2016
23:44
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 2
PERO Leinier Eunice
HRGOVIC Filip
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 4
MELIAN Alberto Ezequiel
AKHMADALIEV Murodjon
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 3
HARUTYUNYAN Artem
GOZGEC Batuhan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 4
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
TOLEDO Yasnier
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 2
BUATSI Joshua
NIYAZYMBETOV Adilbek
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 3
JOYCE Joe
JALOLOV Bakhodir
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 4
AJAGBA Efe
DYCHKO Ivan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Final Maçı
CONCEICAO Robson
OUMIHA Sofiane
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Velter (69kg) Yarı Final 1
RABII Mohammed
GIYASOV Shakhram
16 Ağustos 2016
00:00
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 1
LOPEZ Arlen
MBILLI Christian
16 Ağustos 2016
00:06
Erkekler Orta Sıklet (75kg) Çeyrek Final 2
ALIMKHANULY Zhanibek
SHAKHSUVARLY Kamran
16 Ağustos 2016
04:06
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 3
BELIAKOVA Anastasiia
MAYER Mikaela Joslin
16 Ağustos 2016
04:30
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Çeyrek Final 4
TESTA Irma
MOSSELY Estelle
16 Ağustos 2016
05:59
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Elemeler
ALOIAN Misha
KONKI Elie
16 Ağustos 2016
18:09
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 1
ADAMS Nicola
KOB Tetyana
16 Ağustos 2016
18:39
Kadınlar Sinek Sıklet (48-51kg) Çeyrek Final 2
BUJOLD Mandy
REN Cancan
16 Ağustos 2016
19:18
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 1
CONLAN Michael John
NIKITIN Vladimir
16 Ağustos 2016
20:47
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 2
ERDENEBAT Tsendbaatar
STEVENSON Shakur
16 Ağustos 2016
21:41
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 1
DUNAYTSEV Vitaly
HU Qianxun
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 2
GAIBNAZAROV Fazliddin
RUSSELL Gary
16 Ağustos 2016
22:46
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 1
LA CRUZ Julio Cesar
BAUDERLIQUE Mathieu Albert Daniel
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 1
YOKA Tony Victor James
IASHAISH Hussein
16 Ağustos 2016
23:44
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 2
PERO Leinier Eunice
HRGOVIC Filip
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Horoz Sıklet (56kg) Çeyrek Final 4
MELIAN Alberto Ezequiel
AKHMADALIEV Murodjon
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 3
HARUTYUNYAN Artem
GOZGEC Batuhan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Velter Sıklet (64kg) Çeyrek Final 4
SOTOMAYOR COLLAZO Lorenzo
TOLEDO Yasnier
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Yarı Final 2
BUATSI Joshua
NIYAZYMBETOV Adilbek
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 3
JOYCE Joe
JALOLOV Bakhodir
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Süper Ağır Sıklet (+91kg) Çeyrek Final 4
AJAGBA Efe
DYCHKO Ivan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Sıklet (60kg) Final Maçı
CONCEICAO Robson
OUMIHA Sofiane