Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 6

Riocentro - Pavilion 6

AĞUSTOS 18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
18 Ağustos 2016
03:01
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 1
POTKONEN Mira
YIN Junhua
18 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 2
BELIAKOVA Anastasiia
MOSSELY Estelle
18 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 1
SHIELDS Claressa Maria
IAKUSHINA Iaroslava
18 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 2
SHAKIMOVA Dariga
MARDI Khadija
18 Ağustos 2016
03:45
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 3
LI Qian
BANDEIRA Andreia
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 4
MARSHALL Savannah
FONTIJN Nouchka
18 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 1
MAMISHZADA Elvin
ZOIROV Shakhobidin
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 2
FINOL Yoel Segundo
FLISSI Mohamed
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Final Maçı
LA CRUZ Julio Cesar
NIYAZYMBETOV Adilbek
18 Ağustos 2016
03:01
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 1
POTKONEN Mira
YIN Junhua
18 Ağustos 2016
03:15
Kadınlar Hafif Sıklet (57-60kg) Yarı Final 2
BELIAKOVA Anastasiia
MOSSELY Estelle
18 Ağustos 2016
03:20
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 1
SHIELDS Claressa Maria
IAKUSHINA Iaroslava
18 Ağustos 2016
03:30
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 2
SHAKIMOVA Dariga
MARDI Khadija
18 Ağustos 2016
03:45
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 3
LI Qian
BANDEIRA Andreia
18 Ağustos 2016
04:00
Kadınlar Orta Sıklet (69-75kg) Çeyrek Final 4
MARSHALL Savannah
FONTIJN Nouchka
18 Ağustos 2016
04:08
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 1
MAMISHZADA Elvin
ZOIROV Shakhobidin
18 Ağustos 2016
04:15
Erkekler Sinek Sıklet (52kg) Çeyrek Final 2
FINOL Yoel Segundo
FLISSI Mohamed
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Hafif Ağır Sıklet (81kg) Final Maçı
LA CRUZ Julio Cesar
NIYAZYMBETOV Adilbek