Bizi takip edin!

Olympic Stadium

Olympic Stadium

AĞUSTOS 14
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp A
14 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
04:03
Erkekler 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:08
Erkekler 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:11
Erkekler 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:17
Erkekler Uzun Atlama Final
HENDERSON Jeff
MANYONGA Luvo
RUTHERFORD Greg
14 Ağustos 2016
04:26
Kadınlar 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:49
Kadınlar 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:50
Kadınlar 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:58
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp B
14 Ağustos 2016
05:00
Erkekler 10,000m
FARAH Mohamed
TANUI Paul Kipngetich
TOLA Tamirat
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 3 Adım Atlama Final
IBARGUEN Caterine
ROJAS Yulimar
RYPAKOVA Olga
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Final
VAN NIEKERK Wayde
JAMES Kirani
MERRITT Lashawn
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Final
BOLT Usain
GATLIN Justin
DE GRASSE Andre
14 Ağustos 2016
03:05
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp A
14 Ağustos 2016
03:05
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
03:07
Erkekler Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
04:03
Erkekler 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:08
Erkekler 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:11
Erkekler 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:17
Erkekler Uzun Atlama Final
HENDERSON Jeff
MANYONGA Luvo
RUTHERFORD Greg
14 Ağustos 2016
04:26
Kadınlar 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
04:49
Kadınlar 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
04:50
Kadınlar 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
04:58
Kadınlar Heptatlon Cirit Atma - Gp B
14 Ağustos 2016
05:00
Erkekler 10,000m
FARAH Mohamed
TANUI Paul Kipngetich
TOLA Tamirat
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 3 Adım Atlama Final
IBARGUEN Caterine
ROJAS Yulimar
RYPAKOVA Olga
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Yarı Final 3
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 1
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Yarı Final 2
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Final
VAN NIEKERK Wayde
JAMES Kirani
MERRITT Lashawn
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 100m Final
BOLT Usain
GATLIN Justin
DE GRASSE Andre