Bizi takip edin!

Olympic Stadium

Olympic Stadium

AĞUSTOS 15
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:36
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:42
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:48
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:54
Kadınlar 200m Tur 1 -
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 200m Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 7
15 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 8
15 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 9
15 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:14
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Çekiç Atma Final
WLODARCZYK Anita
ZHANG Wenxiu
HITCHON Sophie
15 Ağustos 2016
17:56
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar 3000m Engelli Final
JEBET Ruth
JEPKEMOI Hyvin Kiyeng
COBURN Emma
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sırıkla Atlama Final
DA SILVA Thiago Braz
LAVILLENIE Renaud
KENDRICKS Sam
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Final
RUDISHA David Lekuta
MAKHLOUFI Taoufik
MURPHY Clayton
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Final
MILLER Shaunae
FELIX Allyson
JACKSON Shericka
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
15:30
Erkekler 3 Adım Atlama Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:36
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:42
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:48
Kadınlar 200m Tur 1
15 Ağustos 2016
15:54
Kadınlar 200m Tur 1 -
15 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar 200m Tur 1 - 6
15 Ağustos 2016
16:06
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 7
15 Ağustos 2016
16:18
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 8
15 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar 200m Tur 1 - Grup 9
15 Ağustos 2016
16:50
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:14
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
17:15
Kadınlar Çekiç Atma Final
WLODARCZYK Anita
ZHANG Wenxiu
HITCHON Sophie
15 Ağustos 2016
17:56
Erkekler 3000m Engelli 1. Tur
15 Ağustos 2016
20:40
Kadınlar 3000m Engelli Final
JEBET Ruth
JEPKEMOI Hyvin Kiyeng
COBURN Emma
15 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:05
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:23
Erkekler 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
23:30
Erkekler 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup A
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Sırıkla Atlama Final
DA SILVA Thiago Braz
LAVILLENIE Renaud
KENDRICKS Sam
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Disk Atma Eleme Turu - Grup B
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 -
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Tur 1 - Grup 6
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 800m Final
RUDISHA David Lekuta
MAKHLOUFI Taoufik
MURPHY Clayton
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Final
MILLER Shaunae
FELIX Allyson
JACKSON Shericka
15 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Tur 1 - 6