Bizi takip edin!

Olympic Stadium

Olympic Stadium

AĞUSTOS 16
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
16 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
15:50
Erkekler 3 Adım Atlama Final
TAYLOR Christian
CLAYE Will
DONG Bin
16 Ağustos 2016
15:55
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:34
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:46
Kadınlar Disk Atma Final
PERKOVIC Sandra
ROBERT-MICHON Melina
CABALLERO Denia
16 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 -
16 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 - Grup 6
16 Ağustos 2016
20:35
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:10
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 -
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 - 6
16 Ağustos 2016
22:10
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 7
16 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 8
16 Ağustos 2016
22:52
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 9
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 10
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Final
DROUIN Derek
BARSHIM Mutaz Essa
BONDARENKO Bohdan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Final
KIPYEGON Faith Chepngetich
DIBABA Genzebe
SIMPSON Jennifer
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Final
MCLEOD Omar
ORTEGA Orlando
BASCOU Dimitri
16 Ağustos 2016
15:30
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
15:45
Kadınlar Sırıkla Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
15:50
Erkekler 3 Adım Atlama Final
TAYLOR Christian
CLAYE Will
DONG Bin
16 Ağustos 2016
15:55
Kadınlar 5000m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:00
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:20
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
17:34
Erkekler 1500m Tur 1
16 Ağustos 2016
18:20
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:25
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:45
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
18:46
Kadınlar Disk Atma Final
PERKOVIC Sandra
ROBERT-MICHON Melina
CABALLERO Denia
16 Ağustos 2016
19:05
Kadınlar 100m Engelli Tur 1
16 Ağustos 2016
19:15
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 -
16 Ağustos 2016
20:00
Kadınlar 100m Engelli Tur 1 - Grup 6
16 Ağustos 2016
20:35
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:10
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
21:30
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 -
16 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 200m Tur 1 - 6
16 Ağustos 2016
22:10
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 7
16 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 8
16 Ağustos 2016
22:52
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 9
16 Ağustos 2016
23:00
Erkekler 200m Tur 1 - Grup 10
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Yüksek Atlama Final
DROUIN Derek
BARSHIM Mutaz Essa
BONDARENKO Bohdan
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup A
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Eleme Turu - Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 400m Engelli Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Eleme Turu -Grup B
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 1
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 2
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Yarı Final 3
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 1500m Final
KIPYEGON Faith Chepngetich
DIBABA Genzebe
SIMPSON Jennifer
16 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 110m Engelli Final
MCLEOD Omar
ORTEGA Orlando
BASCOU Dimitri