Bizi takip edin!

Olympic Stadium

Olympic Stadium

AĞUSTOS 17
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
17 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
16:05
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
16:56
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:02
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
17:03
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 800m Tur 1 -
17 Ağustos 2016
21:20
Kadınlar 800m Tur 1 - 6
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 7
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 8
17 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 3000m Engelli Final
KIPRUTO Conseslus
JAGER Evan
MEKHISSI Mahiedine
17 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup A
17 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Final
BARTOLETTA Tianna
REESE Brittney
SPANOVIC Ivana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Final
THOMPSON Elaine
SCHIPPERS Dafne
BOWIE Tori
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Final
ROLLINS Brianna
ALI Nia
CASTLIN Kristi
17 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:40
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 100m
17 Ağustos 2016
16:05
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
16:56
Erkekler 5000m Tur 1
17 Ağustos 2016
17:02
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
17:03
Erkekler Dekatlon Uzun Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
17:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
18:15
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
19:00
Erkekler Çekiç Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
19:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
20:30
Kadınlar 800m Tur 1
17 Ağustos 2016
21:00
Kadınlar 800m Tur 1 -
17 Ağustos 2016
21:20
Kadınlar 800m Tur 1 - 6
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 7
17 Ağustos 2016
22:00
Kadınlar 800m Tur 1 - Grup 8
17 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 3000m Engelli Final
KIPRUTO Conseslus
JAGER Evan
MEKHISSI Mahiedine
17 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup A
17 Ağustos 2016
23:30
Erkekler Dekatlon Gülle Atma - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Yüksek Atlama - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup A
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Uzun Atlama Final
BARTOLETTA Tianna
REESE Brittney
SPANOVIC Ivana
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 400m
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Cirit Atma Eleme Turu - Grup B
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 1
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 2
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Yarı Final 3
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 200m Final
THOMPSON Elaine
SCHIPPERS Dafne
BOWIE Tori
17 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 100m Engelli Final
ROLLINS Brianna
ALI Nia
CASTLIN Kristi