Bizi takip edin!

Olympic Stadium

Olympic Stadium

AĞUSTOS 18
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
18 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 1
18 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 2
18 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 3
18 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 4
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
17:28
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
20:31
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
20:51
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
21:20
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
21:25
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 400m Engelli Final
CLEMENT Kerron
TUMUTI Boniface Mucheru
COPELLO Yasmani
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Relay Tur 1 - Grup 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Gülle Atma Final
CROUSER Ryan
KOVACS Joe
WALSH Tomas
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Final
KOLAK Sara
VILJOEN Sunette
SPOTAKOVA Barbora
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 2
EATON Ashton
MAYER Kevin
WARNER Damian
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Final
MUHAMMAD Dalilah
PETERSEN Sara Slott
SPENCER Ashley
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Final
BOLT Usain
DE GRASSE Andre
LEMAITRE Christophe
18 Ağustos 2016
15:30
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 1
18 Ağustos 2016
15:38
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 2
18 Ağustos 2016
15:46
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 3
18 Ağustos 2016
15:54
Erkekler Dekatlon 110m Engelli - Grup 4
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
15:55
Erkekler Gülle Atma Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup A
18 Ağustos 2016
16:00
Kadınlar Yüksek Atlama Eleme Turu - Grup B
18 Ağustos 2016
17:28
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
20:31
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
20:51
Kadınlar 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
21:20
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 1
18 Ağustos 2016
21:25
Erkekler Dekatlon Disk Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
22:00
Erkekler 4 x 100m Bayrak Yarışı Tur 1 - Grup 2
18 Ağustos 2016
22:30
Erkekler 400m Engelli Final
CLEMENT Kerron
TUMUTI Boniface Mucheru
COPELLO Yasmani
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup A
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 4 x 100m Relay Tur 1 - Grup 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon Cirit Atma - Grup B
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Gülle Atma Final
CROUSER Ryan
KOVACS Joe
WALSH Tomas
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 1500m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Cirit Atma Final
KOLAK Sara
VILJOEN Sunette
SPOTAKOVA Barbora
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 2
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 800m Yarı Final 3
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 1
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Dekatlon 1500m - Grup 2
EATON Ashton
MAYER Kevin
WARNER Damian
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar 400m Engelli Final
MUHAMMAD Dalilah
PETERSEN Sara Slott
SPENCER Ashley
18 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler 200m Final
BOLT Usain
DE GRASSE Andre
LEMAITRE Christophe