Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 4

Riocentro - Pavilion 4

AĞUSTOS 11
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
11 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
11 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
TOLMOFF Kati
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
OBERNOSTERER David
11 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
ARENDS Jacco - PIEK Selena
11 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
11 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
MAGEE Chloe
11 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LUO Ying - LUO Yu
11 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
OPTI Soren
11 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
11 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
KARUNARATNE Niluka
11 Ağustos 2016
16:12
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
11 Ağustos 2016
16:18
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
SAROSI Laura
11 Ağustos 2016
17:04
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
11 Ağustos 2016
17:18
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
11 Ağustos 2016
17:20
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
VICENTE Lohaynny
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
PONSANA Boonsak
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
BALDAUF Elisabeth
11 Ağustos 2016
19:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
VAINIO Nanna
11 Ağustos 2016
19:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
OLVER Heather - SMITH Lauren
11 Ağustos 2016
19:12
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
MALKOV Vladimir
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
GIUFFRE Martin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
MALIEKAL Jacob
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
KOUKAL Petr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
SANTOS Telma
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
TAN Lianne
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
DZIOLKO Adrian
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
CHEN Hsuan-Yu Wendy
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
MUNOZ Lino
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
JAQUET Sabrina
11 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
11 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
11 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
TOLMOFF Kati
11 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
OBERNOSTERER David
11 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
ARENDS Jacco - PIEK Selena
11 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
11 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
WANG Yihan
MAGEE Chloe
11 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LUO Ying - LUO Yu
11 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
OPTI Soren
11 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
11 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
KARUNARATNE Niluka
11 Ağustos 2016
16:12
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
11 Ağustos 2016
16:18
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
SAROSI Laura
11 Ağustos 2016
17:04
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
11 Ağustos 2016
17:18
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
11 Ağustos 2016
17:20
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
VICENTE Lohaynny
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
PONSANA Boonsak
11 Ağustos 2016
18:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
BALDAUF Elisabeth
11 Ağustos 2016
19:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
VAINIO Nanna
11 Ağustos 2016
19:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
OLVER Heather - SMITH Lauren
11 Ağustos 2016
19:12
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
MALKOV Vladimir
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
GIUFFRE Martin
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
MALIEKAL Jacob
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
KOUKAL Petr
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
SANTOS Telma
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
TAN Lianne
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
DZIOLKO Adrian
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
CHEN Hsuan-Yu Wendy
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
MUNOZ Lino
11 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
JAQUET Sabrina