Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 4

Riocentro - Pavilion 4

AĞUSTOS 12
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
02:30
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
12 Ağustos 2016
04:30
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
SHU Howard
12 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
VU Thi Trang (b)
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
15:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
YIP Pui Yin
TOLMOFF Kati
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
MALKOV Vladimir
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
12 Ağustos 2016
15:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
12 Ağustos 2016
16:18
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
17:06
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
WONG Zi Liang Derek
OPTI Soren
12 Ağustos 2016
17:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LANSAC Delphine
12 Ağustos 2016
17:17
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
GAVNHOLT Kristina
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
12 Ağustos 2016
18:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
EVANS Scott
12 Ağustos 2016
19:05
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
12 Ağustos 2016
23:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
KJAERSFELDT Line
VAINIO Nanna
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LUO Ying - LUO Yu
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
SANTOS Telma
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
KARUNARATNE Niluka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
POCHTAROV Artem
MALIEKAL Jacob
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
CICOGNINI Jeanine
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
YU Jaspar Woon Chai
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
TAN Lianne
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
ZILBERMAN Misha
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
OBERNOSTERER David
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
SCHNAASE Karin
MAGEE Chloe
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
02:30
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
12 Ağustos 2016
02:30
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
12 Ağustos 2016
04:30
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
12 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
SHU Howard
12 Ağustos 2016
14:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
12 Ağustos 2016
14:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
VU Thi Trang (b)
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
12 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
XU Chen - MA Jin
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
12 Ağustos 2016
14:25
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
12 Ağustos 2016
15:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
YIP Pui Yin
TOLMOFF Kati
12 Ağustos 2016
15:00
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
MALKOV Vladimir
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
12 Ağustos 2016
15:35
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
12 Ağustos 2016
15:35
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
12 Ağustos 2016
16:10
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
12 Ağustos 2016
16:18
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
CHANG Ye Na - LEE So Hee
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
12 Ağustos 2016
17:06
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
WONG Zi Liang Derek
OPTI Soren
12 Ağustos 2016
17:10
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LANSAC Delphine
12 Ağustos 2016
17:17
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
GAVNHOLT Kristina
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
12 Ağustos 2016
18:15
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
CHAI Biao - HONG Wei
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
12 Ağustos 2016
18:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
ZWIEBLER Marc
EVANS Scott
12 Ağustos 2016
19:05
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
12 Ağustos 2016
23:54
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
KJAERSFELDT Line
VAINIO Nanna
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
LUO Ying - LUO Yu
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
WANG Iris
SANTOS Telma
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CORDON Kevin
KARUNARATNE Niluka
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
POCHTAROV Artem
MALIEKAL Jacob
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAE Yeon Ju
CICOGNINI Jeanine
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
HU Yun
YU Jaspar Woon Chai
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
LI Xuerui
TAN Lianne
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
ZILBERMAN Misha
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
NGUYEN Tien Minh
OBERNOSTERER David
12 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp P
SCHNAASE Karin
MAGEE Chloe