Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 4

Riocentro - Pavilion 4

AĞUSTOS 13
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
13 Ağustos 2016
00:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
OLVER Heather - SMITH Lauren
13 Ağustos 2016
00:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
00:38
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
13 Ağustos 2016
00:42
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
13 Ağustos 2016
00:54
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
13 Ağustos 2016
01:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
MUST Raul
13 Ağustos 2016
01:55
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
13 Ağustos 2016
01:55
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
ARENDS Jacco - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
03:21
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
03:29
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
CHANG Ye Na - LEE So Hee
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
TEE Jing Yi
GAVNHOLT Kristina
13 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
XU Chen - MA Jin
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
DZIOLKO Adrian
13 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
CHAI Biao - HONG Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
LIANG Xiao Yu
LANSAC Delphine
13 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
LEE Dong Keun
PONSANA Boonsak
13 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
13 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
SASAKI Sho
KOUKAL Petr
13 Ağustos 2016
16:10
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
13 Ağustos 2016
16:45
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
GUERRERO Osleni
SHU Howard
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
MARTINS Pedro
GIUFFRE Martin
13 Ağustos 2016
17:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
FANETRI Lindaweni
VU Thi Trang (b)
13 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
ULITINA Maria
VICENTE Lohaynny
13 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAYRAK Ozge
CICOGNINI Jeanine
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
22:22
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
HURSKAINEN Henri
MUNOZ Lino
13 Ağustos 2016
22:28
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
ARENDS Jacco - PIEK Selena
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
22:40
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
13 Ağustos 2016
23:27
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
LI Michelle
SAROSI Laura
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
FUCHS Michael - MICHELS Birgit
13 Ağustos 2016
00:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
OLVER Heather - SMITH Lauren
13 Ağustos 2016
00:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
00:38
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
13 Ağustos 2016
00:42
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
13 Ağustos 2016
00:54
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
13 Ağustos 2016
01:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
JORGENSEN Jan O
MUST Raul
13 Ağustos 2016
01:55
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
13 Ağustos 2016
01:55
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
ARENDS Jacco - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
03:21
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
03:29
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MATSUTOMO Misaki - TAKAHASHI Ayaka
MUSKENS Eefje - PIEK Selena
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
TANG Yuanting - YU Yang
CHANG Ye Na - LEE So Hee
13 Ağustos 2016
14:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Sheng Mu - TSAI Chia Hsin
CHAU Matthew - SERASINGHE Sawan
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
TEE Jing Yi
GAVNHOLT Kristina
13 Ağustos 2016
14:25
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
FISCHER NIELSEN Joachim - PEDERSEN Christinna
XU Chen - MA Jin
13 Ağustos 2016
14:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
DZIOLKO Adrian
13 Ağustos 2016
15:00
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FUCHS Michael - SCHOETTLER Johannes
CHEW Phillip - PONGNAIRAT Sattawat
13 Ağustos 2016
15:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
AHSAN Mohammad - SETIAWAN Hendra
CHAI Biao - HONG Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
LIANG Xiao Yu
LANSAC Delphine
13 Ağustos 2016
15:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
MAHESWARI Nitya Krishinda - POLII Greysia
HOO Vivian Kah Mun - WOON Khe Wei
13 Ağustos 2016
15:35
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
LEE Dong Keun
PONSANA Boonsak
13 Ağustos 2016
16:10
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp B
FU Haifeng - ZHANG Nan
GOH V Shem - TAN Wee Kiong
13 Ağustos 2016
16:10
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
SASAKI Sho
KOUKAL Petr
13 Ağustos 2016
16:10
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
SUPAJIRAKUL Puttita - TAERATTANACHAI Sapsiree
GUTTA Jwala - PONNAPPA Ashwini
13 Ağustos 2016
16:45
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp B
ADCOCK Chris - ADCOCK Gabrielle
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
13 Ağustos 2016
16:45
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Yong Dae - YOO Yeon Seong
IVANOV Vladimir - SOZONOV Ivan
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
GUERRERO Osleni
SHU Howard
13 Ağustos 2016
17:20
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
MARTINS Pedro
GIUFFRE Martin
13 Ağustos 2016
17:25
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
FANETRI Lindaweni
VU Thi Trang (b)
13 Ağustos 2016
17:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
ULITINA Maria
VICENTE Lohaynny
13 Ağustos 2016
22:00
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp I
BAYRAK Ozge
CICOGNINI Jeanine
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
KIM Gi Jung - KIM Sa Rang
BOE Mathias - MOGENSEN Carsten
13 Ağustos 2016
22:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp C
ELLIS Marcus - LANGRIDGE Chris
CWALINA Adam - WACHA Przemyslaw
13 Ağustos 2016
22:22
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
HURSKAINEN Henri
MUNOZ Lino
13 Ağustos 2016
22:28
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp D
ARENDS Jacco - PIEK Selena
CHEW Phillip - SUBANDHI Jamie
13 Ağustos 2016
22:40
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
JUNG Kyung Eun - SHIN Seung Chan
PEDERSEN Christinna - RYTTER JUHL Kamilla
13 Ağustos 2016
23:27
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
LI Michelle
SAROSI Laura
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
13 Ağustos 2016
23:33
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chun Hei Reginald - CHAU Hoi Wah
FUCHS Michael - MICHELS Birgit