Bizi takip edin!

Riocentro - Pavilion 4

Riocentro - Pavilion 4

AĞUSTOS 14
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
14 Ağustos 2016
00:56
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
TAN Yuhan
ZILBERMAN Misha
14 Ağustos 2016
02:20
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
PERMINOVA Natalia
BALDAUF Elisabeth
14 Ağustos 2016
02:20
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
LUO Ying - LUO Yu
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
14 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
KJAERSFELDT Line
14 Ağustos 2016
02:44
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
EVANS Scott
14 Ağustos 2016
02:53
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
FOO KUNE Kate
CHEN Hsuan-Yu Wendy
14 Ağustos 2016
03:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
14 Ağustos 2016
03:18
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ABIAN Pablo
YU Jaspar Woon Chai
14 Ağustos 2016
03:27
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
LEVERDEZ Brice
MUST Raul
14 Ağustos 2016
03:50
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
14 Ağustos 2016
04:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
ZETCHIRI Linda
JAQUET Sabrina
14 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
OLVER Heather - SMITH Lauren
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
14 Ağustos 2016
04:37
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
POCHTAROV Artem
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
YIP Pui Yin
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
TEE Jing Yi
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
ULITINA Maria
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
WONG Zi Liang Derek
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
GUERRERO Osleni
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
NGUYEN Tien Minh
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
MARTINS Pedro
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LIANG Xiao Yu
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
TAN Yuhan
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
SASAKI Sho
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
FANETRI Lindaweni
14 Ağustos 2016
18:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
MALKOV Vladimir
OBERNOSTERER David
14 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
HURSKAINEN Henri
14 Ağustos 2016
18:43
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
CORDON Kevin
14 Ağustos 2016
19:02
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
LEE Dong Keun
14 Ağustos 2016
20:07
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
LI Michelle
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
ZETCHIRI Linda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
TAN Lianne
SANTOS Telma
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
PERMINOVA Natalia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
FOO KUNE Kate
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
XU Chen - MA Jin
KO Sung Hyun - KIM Ha Na
14 Ağustos 2016
00:56
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
TAN Yuhan
ZILBERMAN Misha
14 Ağustos 2016
02:20
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
PERMINOVA Natalia
BALDAUF Elisabeth
14 Ağustos 2016
02:20
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp B
LUO Ying - LUO Yu
LEE Eva - OBANANA Paula Lynn
14 Ağustos 2016
02:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp A
MARIN Carolina
KJAERSFELDT Line
14 Ağustos 2016
02:44
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp K
DE OLIVEIRA Ygor Coelho
EVANS Scott
14 Ağustos 2016
02:53
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
FOO KUNE Kate
CHEN Hsuan-Yu Wendy
14 Ağustos 2016
03:00
Çift Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ENDO Hiroyuki - HAYAKAWA Kenichi
ATTRI Manu - REDDY B. Sumeeth
14 Ağustos 2016
03:18
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp D
ABIAN Pablo
YU Jaspar Woon Chai
14 Ağustos 2016
03:27
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp G
LEVERDEZ Brice
MUST Raul
14 Ağustos 2016
03:50
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
STOEVA Gabriela - STOEVA Stefani
GOLISZEWSKI Johanna - NELTE Carla
14 Ağustos 2016
04:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
ZETCHIRI Linda
JAQUET Sabrina
14 Ağustos 2016
04:35
Çift Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
OLVER Heather - SMITH Lauren
POON Lok Yan - TSE Ying Suet
14 Ağustos 2016
04:37
Karışık Çiftler Grup Aşaması - Grp C
ISARA Bodin - AMITRAPAI Savitree
MIDDLETON Robin - CHOO Leanne
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp N
SON Wan Ho
POCHTAROV Artem
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp L
INTANON Ratchanok
YIP Pui Yin
14 Ağustos 2016
14:30
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp K
YAMAGUCHI Akane
TEE Jing Yi
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp G
NEHWAL Saina
ULITINA Maria
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp A
LEE Chong Wei
WONG Zi Liang Derek
14 Ağustos 2016
14:55
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp J
SUGIARTO Tommy
GUERRERO Osleni
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
LIN Dan
NGUYEN Tien Minh
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp M
NG Ka Long Angus
MARTINS Pedro
14 Ağustos 2016
15:40
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp C
SUNG Ji Hyun
LIANG Xiao Yu
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp C
CHOU Tien Chen
TAN Yuhan
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp I
OUSEPH Rajiv
SASAKI Sho
14 Ağustos 2016
16:05
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp J
OKUHARA Nozomi
FANETRI Lindaweni
14 Ağustos 2016
18:25
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp E
MALKOV Vladimir
OBERNOSTERER David
14 Ağustos 2016
18:30
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp H
KIDAMBI Srikanth
HURSKAINEN Henri
14 Ağustos 2016
18:43
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp P
CHEN Long
CORDON Kevin
14 Ağustos 2016
19:02
Tek Erkekler Grup Aşaması - Grp L
AXELSEN Viktor
LEE Dong Keun
14 Ağustos 2016
20:07
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp M
PUSARLA V. Sindhu
LI Michelle
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp D
GILMOUR Kirsty
ZETCHIRI Linda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
ZHANG Nan - ZHAO Yunlei
KAZUNO Kenta - KURIHARA Ayane
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
AHMAD Tontowi - NATSIR Liliyana
JORDAN Praveen - SUSANTO Debby
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp E
TAN Lianne
SANTOS Telma
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp N
TAI Tzu Ying
PERMINOVA Natalia
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
CHAN Peng Soon - GOH Liu Ying
MATEUSIAK Robert - ZIEBA Nadiezda
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Tek Kadınlar Grup Aşaması - Grp H
BURANAPRASERTSUK Porntip
FOO KUNE Kate
14 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Karışık Çiftler Çeyrek Final
XU Chen - MA Jin
KO Sung Hyun - KIM Ha Na