Bizi takip edin!

Sambódromo

Sambódromo

AĞUSTOS 12
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
12 Ağustos 2016
01:18
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
UNRUH Lisa
TAN Ya-Ting
12 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
CHOI Misun
VALENCIA Alejandra
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
KI Bobae
WU Jiaxin
12 Ağustos 2016
04:10
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
FOLKARD Naomi
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
04:44
Kadınlar Bireysel Yarı Final
VALENCIA Alejandra
UNRUH Lisa
12 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Bireysel Yarı Final
KI Bobae
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
SOTO Ricardo
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
DAS Atanu
LEE Seungyun
12 Ağustos 2016
15:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
15:39
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
NESPOLI Mauro
12 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
WORTH Taylor
12 Ağustos 2016
16:05
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FLOTO Florian
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
GARRETT Zach
ELLISON Brady
12 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
LEE Seungyun
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
23:39
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
NESPOLI Mauro
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
23:48
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
WORTH Taylor
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
01:18
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
UNRUH Lisa
TAN Ya-Ting
12 Ağustos 2016
01:55
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
CHOI Misun
VALENCIA Alejandra
12 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
KI Bobae
WU Jiaxin
12 Ağustos 2016
04:10
Kadınlar Bireysel Çeyrek Final
FOLKARD Naomi
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
04:44
Kadınlar Bireysel Yarı Final
VALENCIA Alejandra
UNRUH Lisa
12 Ağustos 2016
05:59
Kadınlar Bireysel Yarı Final
KI Bobae
CHANG Hyejin
12 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
SOTO Ricardo
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
DAS Atanu
LEE Seungyun
12 Ağustos 2016
15:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
15:39
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
NESPOLI Mauro
12 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FERNANDEZ Antonio
WORTH Taylor
12 Ağustos 2016
16:05
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FLOTO Florian
KU Bonchan
12 Ağustos 2016
16:26
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
FURUKAWA Takaharu
RODRIGUEZ LIEBANA Juan Ignacio
12 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/8 Elemeleri
GARRETT Zach
ELLISON Brady
12 Ağustos 2016
23:15
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
LEE Seungyun
VAN DEN BERG Sjef
12 Ağustos 2016
23:39
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
NESPOLI Mauro
VALLADONT Jean-Charles
12 Ağustos 2016
23:48
Erkekler Bireysel Çeyrek Final
WORTH Taylor
KU Bonchan