Bizi takip edin!

Sambódromo

Sambódromo

AĞUSTOS 7
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
07 Ağustos 2016
01:14
Erkekler Takım Çeyrek Final
İtalya
Çin
07 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Takım Çeyrek Final
Endonezya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
04:49
Erkekler Takım Yarı Final
Güney Kore
Avustralya
07 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Meksika
Gürcistan
07 Ağustos 2016
15:25
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Japonya
Ukrayna
07 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
İtalya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Hindistan
Kolombiya
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Meksika
Taipei (Chinese Taipei)
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final
İtalya
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Taipei (Chinese Taipei)
İtalya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
00:30
Erkekler Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Hollanda
07 Ağustos 2016
01:14
Erkekler Takım Çeyrek Final
İtalya
Çin
07 Ağustos 2016
01:50
Erkekler Takım Çeyrek Final
Endonezya
Amerika Birleşik Devletleri
07 Ağustos 2016
04:49
Erkekler Takım Yarı Final
Güney Kore
Avustralya
07 Ağustos 2016
15:00
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Meksika
Gürcistan
07 Ağustos 2016
15:25
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Japonya
Ukrayna
07 Ağustos 2016
15:50
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Brezilya
İtalya
07 Ağustos 2016
16:30
Kadınlar Takım 1/8 Elemeleri
Hindistan
Kolombiya
07 Ağustos 2016
23:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Meksika
Taipei (Chinese Taipei)
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Yarı Final
İtalya
Rusya Federasyonu
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Bronz Madalya Maçı
Taipei (Chinese Taipei)
İtalya
07 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Takım Altın Madalya Maçı
Güney Kore
Rusya Federasyonu