Bizi takip edin!

Sambódromo

Sambódromo

AĞUSTOS 8
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tarih
Kategori
Maçlar/Sonuçlar
Yer
Durum
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Japonya
08 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Hindistan
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar Takım Yarı Final
Güney Kore
Taipei (Chinese Taipei)
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WEI Chun-Heng
ELDER Robert
08 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
JANTSAN Gantugs
08 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BROWN Mackenzie
MANDIA Claudia
08 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HTWE San Yu
KUOPPA Taru
08 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
WEI Chun-Heng
THAMWONG Witthaya
08 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
BROWN Mackenzie
HTWE San Yu
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GU Xuesong
DUZELBAYEV Sultan
08 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WIJAYA Muhammad
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
QI Yuhong
CANETTA Marina
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MAJHI Laxmirani
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DUZELBAYEV Sultan
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
QI Yuhong
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KIM Woojin
SUTHERLAND Gavin Ben
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
XING Yu
08 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MIRCA Alexandra
ROMAN Aida
08 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HAYASHI Yuki
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
19:48
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KIM Woojin
EGA AGATHA Riau
08 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
MIRCA Alexandra
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
INGLEY Alice
DOS SANTOS Ane Marcelle
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GAZOZ Mete
PLIHON Pierre
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
JENSEN Hans Arne
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KI Bobae
ANWAR Shehzana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NURMSALU Laura
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GAZOZ Mete
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KI Bobae
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
01:00
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Güney Kore
Japonya
08 Ağustos 2016
01:50
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Çin
İtalya
08 Ağustos 2016
02:30
Kadınlar Takım Çeyrek Final
Hindistan
Rusya Federasyonu
08 Ağustos 2016
05:12
Kadınlar Takım Yarı Final
Güney Kore
Taipei (Chinese Taipei)
08 Ağustos 2016
15:00
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WEI Chun-Heng
ELDER Robert
08 Ağustos 2016
15:13
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
THAMWONG Witthaya
JANTSAN Gantugs
08 Ağustos 2016
15:26
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
BROWN Mackenzie
MANDIA Claudia
08 Ağustos 2016
15:39
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HTWE San Yu
KUOPPA Taru
08 Ağustos 2016
15:52
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
WEI Chun-Heng
THAMWONG Witthaya
08 Ağustos 2016
16:05
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
BROWN Mackenzie
HTWE San Yu
08 Ağustos 2016
16:20
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GU Xuesong
DUZELBAYEV Sultan
08 Ağustos 2016
16:50
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
WIJAYA Muhammad
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
QI Yuhong
CANETTA Marina
08 Ağustos 2016
17:00
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MAJHI Laxmirani
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:00
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
DUZELBAYEV Sultan
NESPOLI Mauro
08 Ağustos 2016
18:00
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
QI Yuhong
LONGOVA Alexandra
08 Ağustos 2016
18:30
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
KIM Woojin
SUTHERLAND Gavin Ben
08 Ağustos 2016
18:40
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
EGA AGATHA Riau
XING Yu
08 Ağustos 2016
19:10
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
MIRCA Alexandra
ROMAN Aida
08 Ağustos 2016
19:22
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
HAYASHI Yuki
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
19:48
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
KIM Woojin
EGA AGATHA Riau
08 Ağustos 2016
21:13
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
MIRCA Alexandra
WU Jiaxin
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
INGLEY Alice
DOS SANTOS Ane Marcelle
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
GAZOZ Mete
PLIHON Pierre
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/32 Elemeleri
JENSEN Hans Arne
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
KI Bobae
ANWAR Shehzana
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/32 Elemeleri
NURMSALU Laura
MARCHENKO Veronika
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Erkekler Bireysel 1/16 Elemeleri
GAZOZ Mete
VAN DEN BERG Sjef
08 Ağustos 2016
Etkinlik saati bekleniyor
Kadınlar Bireysel 1/16 Elemeleri
KI Bobae
MARCHENKO Veronika