ÖNE ÇIKANLAR

Genel Kurul gündem maddeleri gereğince öncelikle yoklama yapılarak gerekli çoğunluğa ulaşıldığı tespit edildi (164 delege). Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından divan oluşturuldu ve Faaliyet Raporları, Denetim Raporlarının oylamaya sunulduğu Genel Kurulda, Raporlar Oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Adayı Sadık Karakan önergelerin ve raporların oylamalarının son bulmasından sonra Genel Kurula hitaben bir konuşma gerçekleştirdi.

Karakan "Sadece Hokeye değil 78 milyon vatan evladının da hakkının bulunduğu bir kurumda vatana hizmet etmek bilinciyle yola çıktığını belirterek, "Daha önceki dönemlerde elde ettiğimiz başarılarla kendimizi ispat ettik.Uluslararası alanda vereceğimiz mücadeleler ve elde edeceğimiz başarılarla ufkumuzu hep en üstte tutacağız.Türkiye'nin dört bir yanından gelen delegelerimize şükranlarımı sunuyorum. Makamlar ulaşılmaz değildir. Başkanlık koltuğu hepimizin. Bu yönetimde hepimiz olacağız . Bu zamana kadar camiamızda emekleri bulunan tüm arkadaşlarımıza,büyüklerimize,küçüklerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000