ÖNE ÇIKANLAR

Dünyaca ünlü yelken antrenörü David Howlett, Fenerbahçe Kulübü Yelken Şubesi ile atölye çalışmaları yapmak için İstanbul'a gelecek.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, sporcuların antrenman programları, yarışlara ve olimpiyatlara hazırlık süreçleri konusunda Fenerbahçe Yelken Şubesi'ne, antrenörlerine ve profesyonel kadrosuna danışmanlık verecek Howlett'in yarın İstanbul'da olacağı bildirildi.

Howlett'in Fenerbahçe Yelken Şubesi Danışmanı Malte Philipp, antrenör Kemal Muslubaş ve kulübün yelken şube sorumlusu Selma Rodopman ile şampiyonalar ve olimpiyatlar için şubenin 4 yıllık yol haritası ile çalışma prensiplerini şekillendireceği kaydedildi.

David Howlett kimdir?

Deneyimli antrenörün kariyeri hakkında bilginin de verildiği açıklamada, 1988 yılından itibaren olimpik antrenörlük yapan Howlett'in çalıştırdığı sporculara 1988 Seul ve 1992 Barcelona Olimpiyatları'nda altın, 2000 Sydney Olimpiyatları'nda altın ve gümüş, 2004 Atina, 2008 Pekin, 2012 Londra ve 2016 Rio Olimpiyatları'nda altın madalya kazandırdığı aktarıldı. 

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000