ÖNE ÇIKANLAR

HTSPOR

Metris’te bulunan Başkan Aziz Yıldırım’ın, kendisini ziyaret eden Fenerbahçe Atletizm Şubesi Kuptanı Fikret Çetinkaya’ya, “Bursa’daki yarışlarda Nevin neden diskalifiye oldu?” diye sorduğu ortaya çıktı.

Avrupa şampiyonu milli atlet Nevin Yanıt’ın antrenörü Cüneyt Yüksel gerek F.Bahçe’nin, gerekse Yıldırım’ın kendilerini hiç yalnız bırakmadığını belirtip “Biz de başkanımıza teşekkür etmek, onun yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz” dedi.

Yıldırım’ın, Nevin Yanıt ve kendisine her zaman özel önem verdiğinin altını çizen Yüksel, “Başkanımız kulüpten uzakta olmasına rağmen bizi yakından takip etmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde kendisini ziyarete giden Atletizm Şubesi sorumlumuz Fikret Çetinkaya’ya bile bizi sormuş. Bursa’daki Kulüplerarası Lig yarışında neden diskalifiye olduğumuzu öğrenmek istemiş. Bu durum bizi çok duygulandırdı” diye konuştu.

Nevin Yanıt da F.Bahçe’nin içinde bulunduğu zor durumun kendisini de çok üzdüğünü belirterek, Daegu dönüşü antrenörü Cüneyt Yüksel ile birlikte Başkan Aziz Yıldırım’ı ziyaret etmek istediklerini söyledi. Dünya Şampiyonası için çok formda olmadığını ancak finale doğru tur geçmek için elinden geleni yapacağını dile getiren Yanıt, kendisinin bu noktaya gelmesinde büyük emeği olduğunu söylediği Başkan Yıldırım’a manevi destek için cezaevine gideceğini ifade etti. Milli atlet, “En azından bu sezon en iyi derecemi koşabilmek ve başkanımızı mutlu edebilmek için çalışıyorum” ifadesini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(47)
Kalan karakter : 2000