ÖNE ÇIKANLAR

HTSPOR / Erhan TELLİ

Talihsiz sakatlıklar, inişli çıkışlı dönemler ve kiralık olarak geçirdiği senelerin ardından Fatih Terim döneminde yeniden G.Saray’da şans bulan Aydın Yılmaz, ağır bir sakatlıktan sonra yeniden sahalara dönmek için gün saymaya başladı...

İMKANSIZI YENEN ADAM...
Mancini döneminde Elazığ ile oynanan kupa maçında sol ayak bileği hem kırılıp hem çıkan Aydın Yılmaz için ameliyata giren doktorlar kendi aralarında “Artık futbol oynaması imkansız” demiş, azmiyle dikkati çeken Sarı-Kırmızılı oyuncu, 1 yıl süren uzun bir tedavinin ardından yeniden futbola ‘merhaba’ demişti. Ancak talihsizlik yakasını bırakmamış, Aydın geçtiğimiz yılın ekim ayında A2 takımı ile çıktığı F.Bahçe maçında aynı bileğine aldığı darbe ile yerde kalmıştı. Maçı kızı ile birlikte izleyen eşi Ekin’in gözyaşlarına dayanamayarak ayağa kalkıp sarılarak kendisini teselli eden Aydın, üç ay sonra takımla idmanlara başladı.

GÖZÜN ‘AYDIN’
Geçen 3 ay içinde geçirdiği ikinci operasyonla, bileğindeki çivi ve platinleri çıkarılan tecrübeli oyuncu, kabus gibi geçen günlerin ardından geleceğe umutla bakmaya başladı. Aydın’ın futbola geri dönmesine ise en çok takım arkadaşları ve onu her zaman destekleyen ailesi sevindi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000