ÖNE ÇIKANLAR
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ise zorlu bir deplasmana geldiklerini galibiyet için ellerinden geleni yaptıklarını bildirdi.

Denizli, Bursa'ya 3 puan almak için geldiklerini, maçtan 2. derecede düşündükleri sonuçla, beraberlikle ayrıldıklarını kaydetti.

Centilmence güzel bir maç olduğunu dile getiren Denizli, şunları söyledi:

''3 puanı kazandıracak üretkenliğimiz vardı ama final paslarında etkili değildik. Bunda zeminin de etkisi vardı. Futbolcularımın gayretinden, mücadelesinden memnunum. Futbolcularım, maçı kazanmayı rakip takım kadar istediler.

Fizik üstünlüğümüz olmasına karşın yan toplardan oluşan pozisyonlardan yararlanamadık. Biz tansiyonu düşünmek için saha içinde ve saha dışında elimizden geleni yaptık. Bursaspor da buna yardımcı oldu.''

BURSASPOR CEPHESİ

Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, ''Futbolcularımı kutluyorum. Taraftarların istediği mücadeleyi gösterdiler'' dedi.

Kurtar, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, maçta her iki takımın da dengeli oyun sergilediklerini, zaman zaman kendilerinin zaman zaman ise Beşiktaş'ın üstünlük kurduğunu sağladığını söyledi.

Bursaspor olarak Beşiktaş'a göre daha net pozisyonlar ürettiğini dile getiren Kurtar, ''Futbolcularımı kutluyorum. Taraftarların istediği mücadeleyi gösterdiler. Bizim daha net pozisyonlarımız vardı. Bunları değerlendirseydik, galip gelebilirdik'' diye konuştu.

A.A.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(12)
Kalan karakter : 2000