ÖNE ÇIKANLAR
Türkiye'de açmayı düşündüğü spor okullarıyla ilgili olarak çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere Amerika'ya giden Hakan Şükür, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı.

Futbola ara verince insanın oynama iştahını kaybettiğinin altını çizen efsane futbolcu, "Ama her an her şey olabilir. Önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında da olabilirim. Benim artık yurtiçinde herhangi bir şeyim olmaz. Gidersem yurtdışı tercihim olur o da büyük olasılıkla Dubai olur. Bunlar kendi elimde olan şeyler. Oynarsam Dubai'de oynarım" dedi.

Antrenörlük lisansının bulunduğunu ve önümüzdeki yıldan itibaren antrenörlük yapabileceğini belirten Hakan Şükür, "Jübile yapacak mısınız?" şeklindeki bir soruya, "UEFA'da başarılar kazanmış, arkadaş gruplarıyla güzel bir jübile yapmak istiyorum. Bu futbolcular Galatasaray'da jübile yapmamış olan futbolcular ve daha öncesinden de önemli değerli arkadaşlarımızla hep beraber güzel bir bayram havasında güzel bir jübile olur inşallah. Birbirimizle görüşüyoruz zaten jübileyle bunu pekiştirebiliriz. Büyük ihtimalle stat Ali Sami Yen olur. Ama bu değişebilir de" diye cevap verdi.

İHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(23)
Kalan karakter : 2000