ÖNE ÇIKANLAR
Galatasaray taraftar grubu UltrAslan-Uni'nin temsilcisi, lösemi hastası Anıl Aydın, tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Ali Özcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lösemi hastası Anıl Aydın'ın enfeksiyona bağlı olarak tedavi sürecine yanıt vermediği için dün gece hayatını kaybettiğini söyledi.

Geçen ay DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yatırılan Aydın için son olarak Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ilik bulunduğunu belirten Özcan, ''Anıl, enfeksiyona bağlı olarak tedavi sürecine yanıt vermediği için hayatını kaybetti'' dedi.

-KOCA ADAM DAYANAMADI-

Öte yandan Fenerbahçeli taraftarların da yaşam mücadelesine destek verdiği ''Koca Adam'' lakaplı Anıl Aydın'ın hayatını kaybetmesi, taraftar sitelerinde yer aldı. İnternet sitelerinin giriş sayfalarında ''Koca adam dayanamadı, hepimizin başı sağolsun'', ''Başımız sağolsun, Koca Adam Anıl'ı kaybettik'' yazıları yer aldı.
 
HABERTÜRK olarak sevgili kardeşimize Tanrı'dan rahmet, kederli ailesi ve Anıl Aydın için seferber olan spor camiasına başsağlığı dileriz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(14)
Kalan karakter : 2000