ÖNE ÇIKANLAR
İzmir'de lösemi tedavisi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybeden Galatasaray taraftarı Anıl Aydın, sevenlerinin gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı.

Galatasaray ile Fenerbahçe kulüplerini birleştiren genç olarak tanınan Anıl Aydın'ın cenazesi ezeli rakip Galatasaray ile Fenerbahçe'nin taraftarlarını buluşturdu.

Balçova Yukarı Çarşı Cami'deki cenaze törenine annesi Nazan Aydın, babası Salih Aydın, dayısı Gökhan Serttaş, Galatasaray taraftar grubu UltraAslan'ın kendisi için 'Dayan Koca Adam' sloganıyla başlattığı ilik bağışı kampanyasına öncülük eden ev arkadaşı Yalın Doğu Yarkaya, akrabaları, arkadaşları, UltraAslan taraftar grubu üyeleri ile çok sayıda Fenerbahçe taraftarı katıldı. Cenazede anne Nazan Aydın ile ev arkadaşı Yalın Doğu Yarkaya Anıl'ın tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Cenaze camiden çıkarılırken oğlunun tabutuna son kez dokunmaya çalışan anne Nazan Aydın, 'Anıl nereye' diyerek feryat etti.

Anıl Aydın'ın cenazesi Balçova Yukarı Çarşı Camii'nde öğlen ezanına müeakip kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Balçova Mezarlığı'na defnedildi.

İHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(9)
Kalan karakter : 2000